Гранд-Тойс

Гранд-Тойс

Компания «Grand Toys» — это один из крупнейших, динамично развивающихся, дистрибьюторов в Украине.

Отзывы о работе в Гранд-Тойс, зарплаты

1. 16 мая 2018

Активна участь у громадському житті міста!
    На центральному майдані Рівного співробітники служби порятунку «101» провели масштабний захід для дорослих і дітей під назвою «Сімейний день надзвичайних ситуацій», що присвячений Дню знань в Україні.
    На родинне свято до рятувальників завітали сотні рівнян і гостей міста. Компанія «Grand Toys» також не могла залишитись осторонь та приєдналася до святкування.

Захід, що організований Державною службою України з надзвичайних ситуацій та рівненськими рятувальниками, був надзвичайно цікавим і насиченим, а головне корисним і повчальним та тривав майже цілий день.
    «Сімейний день надзвичайних ситуацій» — це дійство, де діти та дорослі змогли побачити та зрозуміти у чому полягає робота співробітника Служби порятунку «101». Разом з тим, програма заходу була направлена на те, щоб люди, і діти зокрема, дізнались, яким чином належить поводитися у разі виникнення надзвичайної ситуації, щоб зберегти своє життя.
    З перших хвилин численним глядачам було продемонстровано роботу співробітників ДСНС під час гасіння пожежі, ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди і порятунку травмованих громадян, самопорятунок з висоти за допомогою «Кубу життя», знешкодження вибухонебезпечних предметів та виступ кінологів. Після цього допоки рятувальники проводили заміну обладнання на локаціях, перед глядачами виступали найкращі творчі колективи Будинку культури Рівного, духовий оркестр школярів села Олександрія, а також офіцери Служби порятунку.
    Одним з найцікавіших етапів свята стали показові виступи-змагання рятувальників Рівненщини за міжнародним форматом. Під гучні оплески глядачів працівники ДСНС в захисному спорядженні вправно і оперативно виконували фізично-важкі вправи, протягали рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовного потерпілого із зони небезпеки. За задумом організаторів, надалі кожен бажаючий, насамперед діти, мали змогу відчути себе в ролі рятувальника та пройти смугу перешкод.
    Проте у найменших учасників свята найбільше емоцій викликав показовий виступ вогнеборців із силового екстриму «Крутий пожежний», коли рятувальники лише силою рук провозили по майдану наповнений дітлахами аварійно-рятувальний автомобіль. Впродовж усього свята для дітей та їх батьків була організована виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, відвідавши яку кожен міг спробувати себе в ролі рятувальника, вогнеборця, піротехніка, хіміка, психолога, медичного працівника, кінолога, зв’язківця та багато інших фахівців цивільного захисту, які щоденно з ризиком для життя працюють в осередках надзвичайних подій або місцях загрози їх виникнення.

Також під час заходу для гостей працювали фото-зона із виставкою раритетної техніки і спорядження, проводилися цікаві майстер-класи від рятувальників, конкурси, ігри розваги, що допомогли зрозуміти дітям та дорослим, які бувають надзвичайні ситуації та як правильно себе поводити у разі їх виникнення. За добре засвоєні знання та навички активні діти отримали призи-заохочення, які відповідали тематиці заходу – захисні каски з емблемою спецслужб, іграшкові пожежні автомобілі трьох видів. Всі ці подарунки компанія «Grand Toys» безкоштовно надала рівненським рятувальникам для нагородження дітей на сімейному святі.

На закінчення родинного свята дітлахи у формі рятувальників під бурхливі оплески усіх присутніх символічно запустили у чисте блакитне небо Рівного фігуру повітряних кульок із номером Служби порятунку «101».
    А щоб засвоїти всю важливу інформацію і роз’яснити значення різноманітних професій, в тому числі рятувальників та медичних працівників, потрібно в ігровій формі спілкуватися з малюками. Саме для таких сюжетно-рольових ігор у асортименті товарів компанії «Grand Toys» Ви знайдете різноманітні ігрові набори, комплекти військових, рятувальників, медиків, сантехніків, транспорт спецслужб та всі необхідні атрибути для веселих та захопливих ігор дітей, з якими Ваші діти будуть навчатися обережності та формуватимуть уявлення про професії. Завітайте до нас на гуртівню та оберіть іграшку для своєї дитини!

2. 15 мая 2018

Прийшла в компанію без досвіду роботи в даній сфері, але завдяки дружньому колективу молодих фахівців і хорошому керівництву, отримала неймовірний багаж знань і досвід. Для співробітників в офісі створені всі комфортні умови для роботи. Відносно заробітної плати — достойна.

3. 15 мая 2018

Дуже хороший колектив, гідна оплата праці, швидке зростання і розвиток.

4. 14 мая 2018

Добрий день відвідувачі сайту! Хотіла поділитися своїм досвідом роботи в цій компанії. Він був дуже позитивним. Я отримала там хорошу базу в сфері продажів. Плюсом вважаю високу зарплату, яка повністю компенсувала трудову діяльність і завантаженість. Обідати ходила в їдальню навпроти, дуже зручно. Хороший відділ. Чаї можна було ганяти в будь-який час. Але я пішла, довелося виїхати з чоловіком за кордон.

5. 12 мая 2018

Працюю, 5 місяців в компанії. Зарплата за цей час особливо не змінювалася. Все залежить від плану. Ну зарплата гідна. Колектив прийняв дуже добре, приємні люди.

6. 9 мая 2018

Працювати в Гран Тойс пліч-о-пліч з молодим і перспективним колективом дуже цікаво. Комфортні умови праці допомагають швидко адаптуватися мені. Поки все влаштовує.

7. 9 мая 2018

Компанія «Grand Toys» відрізняється особливою атмосферою, привітним настроєм та домашньою обстановкою. Це не тільки місце роботи, а й територія добра та щастя, щирих посмішок та підтримок. Ділитися цими емоціями та почуттями «Grand Toys» вміє! Особливо приємно робити сюрпризи коли за вікном падає сніг і всі чекають Новорічно-Різдвяних свят, здійснення мрій та дивовижної казки. Нещодавно, компанія «Grand Toys» відвідала школу-інтернат в Олександрії, вихованці якої отримали невеличкі пакунки-сюрпризи. Разом з організаторами виїзду Наталією Чередниченко, Анастасією Ситай та волонтерами, працівники компанії з директором представництва у м.Рівне Костянтином Федорчуком взяли участь у святі. Дитяча казка в Олександрії розпочалася із веселих ігор з аніматорами-фіксиками. Героям мультфільму — Нулику та Сімці вдалося зацікавити дітей, вселити в їхні серця довіру та залучити їх до активних конкурсів і розваг. Вихованці школи-інтернату стрибали, бігали, долали лабіринт, загадували бажання, запускали торт-парашут, танцювали та вдосталь наобіймалися з улюбленими героями.
    Під час свята постійно працювала арт-зона, де Анастасія Ситай з волонтерами провели майстер-клас з боді-арту для дітей. Милих та симпатичних малюків перетворили на персонажів з казок. Дітлахи були в захваті від нових оригінальних і неперевершених образів.
    Заздалегідь волонтерами було зібрано та привезено вихованцям інтернату теплий зимовий одяг та взуття, іграшки. Для дітей придбано солодощі. Щастю та задоволенню дітей не було меж!
    На завершення свята Костянтин Федорчук від імені компанії «Grand Toys» вручив усім хлопчикам та дівчаткам подарунки у пакетах, з канцелярією, розвиваючими іграми, пазлами, наборами для творчості, розмальовками, трансформерами, лялечками. Компанія «Grand Toys» спільно з організаторами подарувала дітям тепло, радість, щастя опинитися у зимовій казці. Найприємнішим моментом свята були щирі дитячі посмішки, обійми та сяючі очі.

8. 8 мая 2018

Особисто моя думка: мене тут влаштовує все. Професійна самореалізація — є, висока зарплата — є, приємні бонуси, у вигляді дружніх і розумних колег навколо — є. Працювати в такій компанії легко і цікаво. Іноді дуже втомлюєшся від переговорів, але це вже специфіка професії.

9. 7 мая 2018

Приємний колектив. Достойна зарплатня. Всі умови для роботи.

10. 4 мая 2018

Працюю в компанії трохи менше року. Поки нічого поганого з того, що тут пишуть не помітив. Колектив — звичайні люди дружні і без понтів. Керівництво компанії в особі директора та заст. директора теж засудити не можу — люди займаються бізнесом. В їх же інтересах, щоб компанія процвітала, тому, якщо того вимагає ситуація і ти накосячів, то можуть за суворістю посварити. Однак, якщо норм працюєш, то і премію дадуть. Головне, тут успіхи і старання співробітників помічають, а це безмежно мотивує. За умовами роботи все, як у всіх: обід з години до двох. Поруч магазин «Смаколик» і їдальня, поки що в офісі немає мікрохвильовки і холодильника цей момент незручний.

11. 3 мая 2018

Працюю в компанії до півроку, умовами задоволена. Працюю в офісі на вулиці Біла, графік роботи з 8: 30-18: 00, субота та неділя — вихідні. Обідня перерва з 13: 00-14: 00, є три перерви по 10 хвилин о 10:00; 12:00; 16:00. Навпроти, офісу знаходиться їдальня РЗВА де можна пообідати, ціни прийнятні: комплексний обід виходить 20-30 грн. максимум 40 грн. Вхід в офісне приміщення Гранд Тойс, по магнітній картці, на вході охоронець. На першому поверсі є кімната з фотозоною і столом для настільного тенісу. На день народження подарували блокнот, підписаний директором компанії. Колектив — велика цінність цієї компанії, таких добрих і дружніх колег я не зустрічала ніколи. Робота подобається.

12. 2 мая 2018

«Grand Toys» вкотре дивує масштабною виставкою на міжнародному Форумі Bаby Expo. Найграндіознішою подією на ринку дитячих товарів в Україні та за її межами є міжнародна виставка Bаby Expo, яка проводиться у Києві. Цьогоріч Форум тривав з 3 по 6 квітня. Взяти участь у якому змогли собі дозволити лише серйозні та відповідальні компанії, сучасні та надійні постачальники, солідні та успішні інвестори. Також це платформа для нових знайомств, партнерства та навчання. 22 роки поспіль Форум збирає виробників, дистриб’юторів, імпортерів і ритейлерів дитячих товарів. Найбільший дистриб’ютор іграшок та товарів для дітей «Grand Toys» вкотре представив численний асортимент своїх новинок усім гостям, учасникам та організаторам масштабної події. Виставка презентувала новинки з розділів: «Товари для немовлят та мам», «Іграшки та товари для дозвілля», «Презентації дитячої моди – одягу, взуття, шкільних форм, аксесуарів». Окрім цього, програма форуму була насичена конкурсами, семінарами, презентаціями. Отож, кожна хвилина перебування у виставковому центрі була розписана наперед.

Офіційне відкриття головної події індустрії дитячих товарів України відбулось 3 квітня за участі Генерального директора ТОВ АККО Інтернешнл та інших керівників різних галузей економіки і торгівлі. Жовто-блакитну стрічку урочисто перерізали, і під гучні оплески попрямували переглядати стенди, товари та ознайомлюватися з вигідними пропозиціями та перевагами учасників свята.
    Цього року у виставці було задіяно близько 300 учасників не лише з України, а й з-за кордону, що представляють понад 800 торгових марок і різноманітної продукції для дітей. Серед них відомі світові бренди та нові вітчизняні торгові марки.
    Численні стенди, яскраві вітрини, оригінальні банери були у кожного учасника форуму, проте «Grand Toys» здивував і вразив усіх! Найбільша експозиція на виставці належала національному дистриб’ютору – компанії «Grand Toys». Для учасників та гостей форуму компанія запропонувала іграшки і товари для немовлят, друковану продукцію, спорттовари, товари для свята, канцелярію, сувенірну продукцію, одяг.
    100 висококваліфікованих менеджерів надавали консультації, проводили переговори, презентували товари та спілкувалися на професійну тематику. Компанія «Grand Toys» помітно відрізнялась серед інших учасників форуму своєю впевненістю, масштабністю, оригінальністю та яскравим виглядом, адже є постійним учасником виставки, та перевершила всі свої минулі показники. Цього року експозиція складала 148 квадратних метрів. Дизайнерське рішення — середньовічно-казковий замок, територія щастя для відвідувачів, який вміщує всі іграшкові мрії дітей різних вікових категорій.
    Протягом 3 днів форуму представники адміністрації та менеджерського складу надавали інформацію про компанію, можливості співпраці та консультації по товарах, що зацікавили клієнтів. Однією з важливих переваг «Grand Toys» є те, що компанія працює в межах всієї країни, як з великими брендовими магазинами, так і маленькими точками дитячої продукції на ринку. А обізнані менеджери завжди допоможуть з вибором товару, проконсультують, адже знають про асортимент компанії все, та навіть більше. Також виставковий стенд компанії «Grand Toys» — це і майданчик для презентації новинок у дитячій сфері, і зустрічі з оптовими покупцями, постачальниками, виробниками, і місце для налагодження ділових контактів та підписання вдалих контрактів, і локація, де за привабливими цінами можна придбати різноманітні товари для дітей та батьків.
    Компанія «Grand Toys» чітко реагує на потреби ринку і пропонує своїм клієнтам найактуальніші позиції в даній сфері. Продовжує працювати для своїх клієнтів, постійно розвивається і удосконалюється. Участь у своєрідних виставках дозволяє не тільки перевірити власні можливості, побачити результат командної роботи, сформувати цілі та плани на майбутнє, а й показати свою конкурентоспроможність. Відчуйте сервіс зі швидкістю літака разом з компанією «Grand Toys»! http://gtoys.com.ua/uk/shop/toyNews/view/138

13. 1 мая 2018

Нормальная работа с нормальной заработной платой. Руководство компании вполне адекватное. Но может это просто я никаких проблем с начальством не имела. Если выполнять все обязанности и стараться работать на план — никаких претензий не будет к вам, как к специалисту. Коллектив тоже нормальный. Безусловно, идеальных людей не бывает, но найти общий язык можно со всеми. По уровню заработной платы — все зависит только от тебя самого. Если в целом оценивать, то среднерыночное зп. При должном старании можно получить и больше. Условиями довольна.

14. 27 апреля 2018

Компания хорошая. Работала до года и впечатления остались только позитивные, хочу с ними поделиться. Условия труда вполне приятные: при приеме на работу выдали новый блокнот калькулятор и ручки. В каждом кабинете, бутыль с питьевой водой. Есть премии и штрафы, если работать добросовестно, то проблем не каких не возникает. С коллективом очень сдружилась и так полюбила кота Персика, классно было, буду скучать))). Жаль, что пришлось переехать в другой город.

15. 25 апреля 2018

Учасники фотозйомки «Grand Toys» відчували себе розкуто та впевнено, адже гостинні локації виглядали затишно та по-домашньому. Окрім цього, на хороший настрій дітей налаштували сучасні іграшки – ляльки, машинки, м’які іграшки, величезні автошки і транспорт для дітей. Саме такі чудові іграшки пропонує своїм клієнтам найбільший дистриб’ютор товарів для дітей «Grand Toys». Всі залишилися задоволеними і щасливими, а батьки – вдячними керівництву за чудову можливість фотозйомки. Саме так, «Grand Toys» дарує радість та здійснює мрії! http://gtoys.com.ua/uk/shop/toyNews/view/137

16. 25 апреля 2018

Маленькі переможці отримали винагороду! «Grand Toys» — це не тільки широкий асортимент якісних іграшок, швидкий сервіс, уважне ставлення до кожного клієнта, а й територія хорошого настрою і здійснення мрій. Не встигли оговтатись від яскравої дитячої новорічної вечірки, як найбільший дистриб’ютор іграшок знову дивує сюрпризами та несподіванками дітей працівників компанії!
    Саме так, кожен учасник новорічної акції «Зроби Hand-made іграшку для новорічної красуні» отримав подарунковий сертифікат на безкоштовну фотосесію. 24 березня, з першими теплими променями весни, було проведено подарункову фотосесію для маленьких переможців. Участь у зйомці взяло 6 дітей різного віку – від 1,6 до 9 років.

Веселощі та радість, запанували на території фотостудії з 10-ма локаціями. Щасливі очі дітей розбігались, протягом 2 годин всі малюки встигли сфотографуватися на кожній з фото-зон. Не зважаючи на шум і гамір, штатний фотограф «зловив» безліч кадрів, де діти посміхаються, позують самостійно, граються іграшками, спілкуються між собою. Гармонійні світлини збережуть у пам’яті незабутні моменти та нагадуватимуть перемогу у конкурсі. Малюки й надалі прийматимуть участь у різноманітних акціях, конкурсах та забавах. Таким чином з юних літ у маленьких особистостей і формується бойовий дух, цілеспрямованість, азарт до змагань та суперництва, здорової конкуренції, гартується характер. Діти в ігровій формі вчаться ставити перед собою цілі та, повністю або частково, досягати їх.http://gtoys.com.ua/

17. 24 апреля 2018

Природа наших людей у всьому шукати негатив и роздуть- це факт. Дякую модераторам що хоч образи і мати потім видаляють. У компанії за останній місяць відбулося багато позитивних змін, скасували робочу суботу, о крім обіду додали перерви по 10 хв., роблять кафе для співробітників і кімнату прийому їжі.

18. 20 апреля 2018

Так смішно читати це хамство на сайті від обіжених співробітників. Працюю в компанії давно і чесно сказати дуже задоволена! Можу запевнити, що адекватних співробітників тут ніколи не образять. Чомусь ніхто не пише, спасибі за премію! Дякую за фото-зону і подарунки! Класно що можна пограти в настільний теніс! Ось роздули з кота — ОБІТЕЛЯ зла! Всі з радістю відносяться до того що кіт гуляє по коридорах, це ж ходячий антистрес — мила мордаха, але все одно знайдеться недоброзичливець, якого все дратує. Компанія молода, швидко розвивається, персонал все збільшується і умови праці поліпшуються. У компанії склався чудовий колектив, так що раді будемо новим колегам)))

19. 20 апреля 2018

Добрый день! Увидела много вакансий для бухгалтеров в Днепре, хотелось бы спросить у вас обновляется штат или просто текучка по кадрам?
    Еще интересует место расположения офиса в днепре

Добрый день. В связи с развитием компании сейчас расширяем штат,
    для более детальной консультации по всем интересующим Вас вопросам, просим свяжитесь с нами в телефонном режиме. Отдел персонала: 098-952-63-62

20. 18 апреля 2018

Працювати в компанії подобається. Незважаючи на негативні відгуки вирішила піти на співбесіду і переконалася в тому що негативні відгуки пишуть » двієчники» яких посварили. Насправді компанія хороша. Прекрасний колектив, хороше керівництво. Завжди можуть увійти в становище і допомогти. Заробітну плату підвищують, що позбавляє не зручних розмов, так як ти розумієш що твоя праця цінується.

21. 17 апреля 2018

@Гость, вы меня конечно простите,но почему вы сами не уволились,когда вам отказали в официальном трудоустройстве? Получается вы молча работали на черную ЗП, а когда вас попросили- опомнились? Ну и чего вы добьётесь? «После драки кулаками не машут»
    Они откупятся,а вы окажетесь в *опе

22. 7 апреля 2018

А ВАМ не спадало на думку, що треба простіше ставитись Вам самій до Власної персони? Вам що люди, шо тварини різниці немає. Кіт дома набрид вишвирнули, людей працьовитих вчора нагороджували, сьогодні звільнили. Ваші слова, що Всі ми люди, на якій би посаді ми не працювали, на жаль лише пусті слова.

23. 14 марта 2018

Еще интересует место расположения офиса в днепре

24. 21 февраля 2018

Накінець звільнили Додукала!!!
    Тут Вам плюс, ато вже в печінках це панібратство з бригадирами. Нічого не робив, тільки в ігри на телефоні грав.

25. 20 февраля 2018

а ти що там шарився? а поїхав на заробітки в іншу країну?

26. 18 февраля 2018

@Гость, Нормальна людина, яка себе поважає, не буде писати про котячі геніталії на загальнодоступному сайті. Займіться краще роботою!!! А з проблемою алергії варто звернутись до лікаря, а не до роботодавця.

27. 16 февраля 2018

@Гость, Ніяк не можу простіше ставитись,адже я себе поважаю як кожна нормальна людина)

28. 13 февраля 2018

МЕНЕДЖЕР :
    Наталя Романівна,якщо ви зацікавлені в тому, щоб працівники були задоволені робочим місцем та комфортно себе почували,то що робить кіт в офісі? Вам не приходило на думку, що в когось може бути алергія Три дні задихаюся (набряк носоглотки, реакція на вашого милого котика), хоч на збори не ходи).Та вже тої шерсті по всіх кабінетах доволі. Вистачає любителів поносити кота, а потім пришла на робоче місці і обтрушується. Та й не всім приємно бачити кота на столі, який вилизує свої яйця? Багатенько людей не в захваті, але бояться слово сказати, не бажають чути нецензурні слова ДВ.

Це напевно написала людина, не вдоволена як не прибиральницею, то туалетним папером. Не спадало на думку, що треба простіше ставитись до власної персони?!

29. 13 февраля 2018

@МЕНЕДЖЕР,
    Работая на том складе должен уже быть иммунитет на шерсть,пыль и другие аллергены )) хватит ныть! продавайте !)

30. 11 февраля 2018

31. 1 февраля 2018

@Наталия Ковалева,

Я уверен спустя месяц два Вы увидите как киевская область начнёт работать. Удачи и успеха новому супервайзеру.

32. 30 января 2018

Вижу супервайзера киевской обл поменяли, хм что же так?) Вы проверили базу и поняли, или как произошла эта авантюра?)

1. 31 января 2018

Доброго дня. Так, дана Вами інформація була достовірною та корисною нам у прийнятті рішення. Ми перевірили базу, та роботу даного відділу в цілому і виявили ряд махінацій та фактів обману. За це і звільнили.

33. 28 января 2018

Вы от своей злости,скоро лопните ! Укусите себя за *опу! Может попустит? Вот это вас несёт !))))?))) Не ну весело, конечно почитать и поржать с вас !

34. 28 января 2018

Ха ха ха-Это жесть ! Кроме Светы на складе никто не работает ? ! А и Безуглой! Какое же вам удовольствие доставляет их обсерать ! Вам бы в цирк пойти клоунами детей развлекать ! Все прекрасно знают кто это все пишет. Вы себя выставляете полным посмешищем! Может уже хватит ? СКУЧНО Читать ваш пьяный бред . Чего нибудь поинтереснее придумайте! Вы прямо живёте этим сайтом !)))) С утра и вечером перед сном как молитву очередную гадость пишете! А чего же вы в глаза не скажете? Слабо? Самое оно- все ваше нутро! Но это здорово пишите дальше значит все было именно так как должно было быть. И мы прекрасно знаем кто о чем ! Удачи ждём новых ваших перл! Просритесь уже раз и навсегда а то я смотрю у вас затяжная диарея))))))))))

35. 28 января 2018

Зачем вы держете итих пенсионеров? У Светы что не спросишь то в ответ (я напомню, я не знаю, иди к Деркачу) что это за ответ?
    Безуглая в первый день спросила как узнать за график? А в ответ иди на охрану спроси!(че не отправила уже к уборщице)

36. 27 января 2018

Всем доброго дня! Не однократно захожу сюда почитать отзывы о любимой компании и что самое интересное многие отзывы исчезают. Понятно в некоторых написана ересь обиженных работников и я так понимаю фирма их фильтрует но ведь большинство из них пишут правду, а начальство удаляет их и живут в своём созданном виртуальном мире в своей голове и проводят собрание по несколько часов рассказывая как всё хорошо как надо правильно работать и т.д. и т.п. но это совсем не так. Я работаю достаточно давно и есть одно не маловажное понятие, распределение трудовых обязанностей и контроль за их выполнением тут такого нет. Света, ты конечно извини но тебе максимум работать сборщиком или уборщицей так как руководить персоналом у тебя задатков нет и они уже не появятся так как возраст берет свое если их не было то и вряд-ли появятся. Хотя если зайца долго бить можно научить курить. Но не об этом. Понятно что много сотрудников имбецилы тупые и в этом виноваты отдел персонала. Мне интересно просто для себя поржать их что из под стола брали на работу там за место мозгов маргарин. А по оплате труда тут совсем попа для владельцев данной фирмы. У вас не когда не будет нормального постоянного персонала соответствии с этим и нормальной работы, у вас очень большая текучка персонала вы даже сами подумайте скоро к вам не кто не придет работать так как у вас уже пол Днепра работала. К чему я виду вам надо ввести сдельно премиальную оплату труда и за счёт премии регулировать систему наказания и ввести множество штрафов, поверьте они нужны я не буду перечислять. ужесточить явку и уход с работы, уволить не компетентных сотрудников отдела персонала и принять на работу более компетентных работников. На кассе кто у вас сидит на кассе Лена которая с людьми разговаривать не может от которой летом вонючим носками пахнет от мужиков так не воняет ты же с…ка женщина как тебя муж терпит. Ввести нормальную прием сдачу смены по журналу принял и сдал, а не так что пришол, а принять смену нельзя потому что не кого нет

1. 31 января 2018

Дякуємо за Вашу думку. Ми працюємо над якістю всього, що Ви описали вище.

37. 16 января 2018

@Гость, Добрый вечер . Я работаю с этой фирмой достаточно давно, обсалютно всем доволен. По поводу кассы: сегодня там обсалютно адекватные люди. Вы смотрите и сравнивайте по работе а не по возрасту! Или лучше та наркоманка дерганная?( До сих пор не могу понять что у нее с лицом было ?)

38. 12 января 2018

Бывший работник Андрей :
    Всем добрый ночи! Проработал 5 дней это не склад, а хаос у зав складом Светланы спрашиваю по работе она меня к кассирам отправляет. На кассе если память не изменяет Беззубая Елена тоже не чего не знает орет что больная и я психанул и ушел. Тут разрядка нет

Да сейчас там две старухи работают, 1 нормальный кассир была там девочка и то последнее время не вижу её

39. 12 января 2018

Наталия Ковалева :
    Дякую за інформацію, ми приймемо всі необхідні заходи, щоб такого більше не повторювалось.

Наталя Романівна, з милом і туалетним папером проблем немає. Дякуєм за розуміння. А як з вологим прибиранням кабінетів?Хотілося б щоб мили кабінети кожний день. Передивіться графік роботи прибиральниць, чи візьміть ще одну.

Во *опализ сам возьми помой

40. 12 января 2018

Наталия Ковалева :

1. 31 января 2018

Інформація, яку Ви надаєте є корисною та важливою для нас. Ми зацікавлені в тому, щоб працівники були задоволені робочим місцем та комфортно себе почували. У відділі персоналу є відкриті заявки на пошук додаткового тех. персоналу на офіс на склад. На скільки мені відомо, на стажування на офіс вже є кандидат. Після завершення стажування, графік чергувань буде розділено на 3 працівника. Зміни будуть і в складському режимі роботи тех персоналу.

41. 12 января 2018

@Наталия Ковалева,
    Только почему Вы пишите а не супервайзер?) Может потому что писать ему нечего, не чем крыть так сказать. А Вы не зная а лезете.

42. 12 января 2018

@Наталия Ковалева,
    Вам этих «клиентов» привозят сотнями, проверьте что там за клиенты, а потом будете говорить мне за то, что, кто то там получал премии ) если Вы даёте деньги за фикцию… То наверное правильно делаете.

43. 12 января 2018

@Наталия Ковалева,

Смешно, тут дело не в личностных отношениях, тут дело в том что компания может зарабатывать больше, сменив в данном случае супервайзера киевской области. Насчёт точек и новых клиентов. Знаю не по наслышке что они в большинстве достались от предыдущего супервайзера, посмотрите отчёты в вашей базе). Уж извините, есть продажники а есть кто думает что он продажник, не умея продавать, не уважая клиентов … Наверное Вы правы, этот супервайзер именно «продажник».

44. 12 января 2018

45. 10 января 2018

В том смысле что Ты не профессионал, не продажник, села на тёплое место, причем проработанное не тобой. Не все могут продавать, с нуля развивать клиентов. Многие как Ты могут только лишь поддерживать и то, теряя клиентов и заслуживая репутацию «не приятного» человека.

1. 12 января 2018

Як я вже відповіла в попередньому коментарі, супервайзер даної області повністю розвинула отриману територію, та вивела її на той рівень, на якому вона зараз є. Можливо, за час Вашої спільної роботи виникали якісь розбіжності в думках чи робочі моменти, які Ви не могли вирішити з колегою і Ви з ними не справилися, або ж зараз не можете прийти, до якогось консенсусу, але оцінити рівень продажів Ви не можете голослівно, оскільки є чіткий показник- це рівень виконання плану. Не можна просто сказати «ти не продажник».
      Також не будемо сперечатися, що молодим керівникам є над чим попрацювати для того, щоб вирости професійно та особистісно. Та наші працівники перебувають у постійному процесі навчання і соморозвитку, тому ми віримо, що всі робочі моменти можна вирішити в діалозі. Вам теж бажаємо знайти рішення своєї особистої неприязні та не тримати у собі злість чи образу. Всі ми люди, на якій би посаді ми не працювали, і до кожного потрібно шукати індивідуальний підхід: не залежно від того працюєте Ви разом, дружите чи просто спілкуєтесь. У будь-якій ситуації потрібно залишатися людиною і не забувати про вихованість.

46. 5 января 2018

Увольте жлобыху с должности супервайзер киевской области. Поставив профессионала вы получите в разы больше прибыль и хорошее отношение от клиентов.

Жлобиха в якому сенсі? Тому що по маршруту не виходить робити зворотні загрузки? Не по пути? http://www.vnutri.org/grand-toys/

1. 12 января 2018

Супервайзер Київської області працює в нашій компанії вже майже 2 роки. З моменту отримання своєї території, вона повністю самостійно її розвинула та напрацювала нових хороших клієнтів. Зі своїх перших відряджень вона привозила по 97 зустрічей з новими клієнтами, за що неодноразово преміювалася. Можемо сказати, що план регіону в ряді місяців перевиконувався, за що менеджери та супервайзер також преміювалися. Даний працівник показує високий рівень продажу.Тому ми вважаємо Ваш коментар безпідставним та просимо зводити свої особисті рахунки та виражати неподобання особисто, не притягуючи до цього нашу компанію.

47. 30 декабря 2017

Всех с наступающим Новым годом! Пусть Новый год будет годом дружбы. Чтоб голова дружила с сердцем, желания -с возможностями,финансы- с потребностям,логика — с эмоциями…

48. 28 декабря 2017

49. 20 декабря 2017

@Наталия Ковалева, Спасибо за развернутый ответ. По поводу лучшего грузчика было сказано с долей иронии. Понятно, что такой должности нет и это правильно. И замечательно, что призовых мест стало в 2 раза больше. Но я обращаю внимание на несправедливость, когда разгружается 2 фуры в смену и мужская половина занята ими, в то время как женская половина, работает на конкурс (и операторы и комплектовщицы). Разгрузка-погрузка не женское занятие и это понятно.

Вы правильно указали, что бригада это команда и она должна работать слаженно на общий результат. Тогда может было бы справедливей конкурс делать между бригадами?

50. 18 декабря 2017

Здравствуйте! Сейчас проходит конкурс лучший оператор, лучший комплектовщик. Скажите, а номинации лучший грузчик, разгрузчик не будет?
    Сейчас много приходов и уходов, и получается, что часть ребят изначально обречены не попасть на хорошие призовые места. Согласитесь, что это не справедливо. Ведь погрузка-разгрузка не очень легкий труд.
    Спасибо

1. 20 декабря 2017

Доброго дня, щиро вдячні за Ваше питання. Справа в тому, що в нашій компанії немає вакансії грузчик, розгрузчик, приймальник, відправник, розклейщик чи ще щось подібне. У нас є комплектувальник, в обов»язки якого входять всі вище перераховані функції, окрім збірки замовлень. Всі працівники на даній посаді рівні і у них однакові функції. Керівництво компанії постійно проводить бесіди з бригадирами з приводу того, що і швидкі комплектувальники, і повільні мають бути однаково задіяні в усіх процесах. Кожна бригада- це команда і разом потрібно добиватися результатів: разом збирати замовлення, разом приймати товар, разом наводити порядок на робочому місці. Якщо дані правила у зміні, де працюєте Ви, не зберігаються, то зверніться будь ласка до керівника складу- Світлани, або до Михайла Михайловича і вони допоможуть вирішити дане питання. З приводу призових місць можемо сказати, що якщо Ви були уважні, то їх аж 30, а це більше, ніж працівників в одній бригаді і суми там гарні, тому бажаємо Вам теж постаратись та потрапити в номінацію на нагородження, адже людина розвивається лише тоді, коли має цілі.

1. 15 июня 2017

на счет штрафов, кто скажет что то?

штрафуют за опоздания, невыполнения планов и недостачи на складе

2. 3 августа 2018

Комфортні умови, дружний колектив, справедлива зарплата, так як є фіксована погодинна ставка +% від продажів (+ показники). Є можливість добре заробити при бажанні.

Добавьте зарплату в компании Гранд-Тойс

Добавить отзыв о работодателе Гранд-Тойс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гранд-Тойс?