Хаски-груп

Хаски-груп

Компания «Хаски» предоставляет услуги аутсорсинга складского персонала, помогая клиентам в периоды пиковых нагрузок, и предоставляя складским работникам хорошо оплачиваемую работу в доброжелательном коллективе, целью которого является привнесение максимальной полезности в этот мир.
Мы восхищаем наших клиентов! И получаем от этого удовольствие :)

Отзывы о работе в Хаски-груп, зарплаты

1. 7 марта 2023

Крайне не рекомендую связываться с данной компанией, если есть возможность работайте лучше с Филином, теперь конкретно о моей ситуации. После собеседования по видео с HR начал проходить врачей так как работа подразумевала наличие сан книжки в итого заплатил за её 700 грн после чего заявка о работе пропала а HR говорит что типа «Будете в резерві» объясните как то ситуацию или это в порядке вещей?

1. 7 марта 2023

Шановний Pro, мені шкода, що сталася така ситуація.
      В нашій роботі дійсно трапляються ситуації, на які ми мало можемо вплинути.
      Наприклад, може бути скорочено заявку клієнтом.
      Ми будемо раді запропонувати Вам вакансію щойно буде підходяща заявка.
      В той же час наявність санітарної книжки збільшує Ваші шанси на ринку праці і є кориснаю для Вас з точки зору перевірки стану свого здоров’я.

менеджер з персоналу

2. 10 января 2023

@Гость, вітаю!
    Ми пропонуємо роботу по договору підряду.
    Для запису на співбесіду звертайтеся за телефоном:
    (067) 420 18 70 Людмила (в будні дні з 08.30 до 16.30).

Менеджер з персоналу

3. 10 января 2023

Доброї ночі,а у вас я так зрозумів не офіційний підробіток? Чи можливо якось записатися на співбесіду?

4. 15 сентября 2022

@Yevgen_2022, Євгене, дякую за відгук. Ми попереджуємо, що зарахування відбуваються до 23:59 вівторка. Тобто ситуація, коли ви отримали виплату о 22:30, не є якимось порушенням, а є якраз вчасно виконаними з нашої сторони зобов’язаннями. Що ж стосується ситуації минулого тижня, коли зарахування відбулось в середу — справді так не має бути. Ця ситуація виникла через збій у фінансовій системі, через яку здійснюються виплати. Проблему було усунуто десь о 13:00 середи, після чого максимально оперативно всі колеги отримали те, що мали отримати. В майбутньому, я сподіваюсь, аналогічні збої будуть відбуватись так само рідко, як це загалом було в останні півроку)

5. 7 сентября 2022

@Гость, чому це для Вас загадка?) І на що саме варто звернути увагу в цьому інтерв’ю кількарічної давності тривалістю 37 хвилин?)

6. 7 сентября 2022

Не розумыю чому це выдбуваеться, але напишу як є.
    Минулого разу зп прийшла о 22 30 ночі. Я ніяк на це не розраховував і написав негативний відгук але потім видалив його, бо побачив зарахування наступного ранку. Тоді зі мною зв’язувалась менеджер і сказала що для перерахування грошей кампанія має час до кінця доби, проте зазвичай зарахування прийде швидче, до кінця робочого дня. І сказала що гарантовано наступного тижня зп прийде або до кінця доби або раніше.
    Пройшов тиждень, я довірився своєму менеджеру, повірив що зп приходить до кінця доби, сьогодні вже середа, зарахуваннь за вівторок до 00 00 ніяких не було.
    Можна якось вирішити це питання зі мною? Мій номер телефону 0671478244.
    У вас серьйозна репутація, багато відгуків у змі. Я не розумію чому не можна перерахувати вчасно гроші вантажнику за відпрацьований день тиждень назад.
    Якщо це побачить ваше керівництво будь ласка вирішить це питання і я видалю відгук або вибачусь перед вашою компанією. Але враховуючи що цього разу за вівторок взагалі ні копійки мені не перераховано то я вважаю щось ваша кампанія робить не дуже гарно.

7. 5 сентября 2022

https://www.youtube.com/watch?v=AFqPDbUfKQQ як ви працюєте остається загадкою.

8. 3 августа 2022

А сейчас есть вакансии на подработку и где более подробно можно узнать? Спасибо

1. 4 августа 2022

Сергію, подзвоніть мені, я зорієнтую:
      Вовкотруб Анна

9. 6 апреля 2022

Не в оправдание Хаски но я работал у них и на Филине. Хаски никогда не кидали на деньги в отличии от Филина. А когда я узнал что ФИЛИН РАБОТАЕТ В РАШКЕ ДОСИХПОР то для меня осталась одна компания. Не понимаю почему Алексей директор не раскатывает про это в своём блоге. Многие как я не знают и работают на КОЛОБОРАНСКУЮ КАНТОРУ ФИЛИН и не подозревает.

1. 3 августа 2022

Олександре, дякую за Ваш відгук!
      Ми відновили свою роботу та працюємо у філіалах, де немає бойових дій.
      І ХАСКІ, як і раніше, мають однозначну позицію щодо недоторканності суверенітету, незалежності та державної цілісності України.

10. 30 марта 2022

@Андрей, да, действительно наш формат сотрудничества не предполагает оплаты ЕСВ. Также мы ещё на собеседовании предупреждаем, что и стаж у нас не идёт, но в случае, если для человека эти вопросы являются критичными, мы предлагаем трудоустройство в штат при условии оплаты всех связанных с этим налогов из доходов этого человека. За довольно много лет моей работы ещё никто не высказывал такого желания.

11. 30 марта 2022

Как оказалось договора подряда официально не проводят (это видно по отсутсвиям отчислений по есв в пенсионном фонде), так что я и много знакомых работающих с этой конторкой не смогли получить 6500 помощи от государства, по факту все работают по черному, и никаких налогов с наших зарплат не платят.

12. 22 февраля 2022

@Андрій, Андрій, оскільки місця виконання робіт повністю залежить від замовлень наших клієнтів, і ці замовлення доволі часто можуть змінюватись (сьогодні заявка на об’єкті є, завтра на ньому ж немає, але є на іншому), така ситуація, як у Вас, може мати місце. Нам шкода, що Ви витратили час, і Вам не підійшли ті варіанти, які ми пропонували. В будь-якому випадку, ми бажаємо Вам успіху в професійній сфері і сподіваємось, що ще зможемо бути Вам колись корисними)

13. 22 февраля 2022

@Теслик Наталія, величезне Вам спасибі за Ваш відгук) І дякую за співпрацю!)

14. 21 февраля 2022

Розводіли. Пропонували вакансію, пройшов співбесіду, витратив на це півдня. В результаті заявили, що ця вакансія вже зайнята й запропонували іншу, де кінець географії. Також дуже суттєвим мінусом є те, що не роблять запис у трудовій, відповідно не нараховується стаж роботи.

1. 22 февраля 2022

Андрію, так а в чому «розводіли»?
      Що, зрештою, Ви втратили?

Ви пройшли співбесіду, Вас додали в групу, де публікуємо актуальні вакансії.
      І якщо в майбутньому (а ми розраховуємо на сезонне збільшення заявок) буде цікава для Вас вакансія — Ви зможете приступити до роботи.

Ми працюємо над оперативним закриттям заявок. А ще буває так, що клієнт знімає/скорочує заявку. І це право, в якому ми не можемо обмежувати наших замовників. Але ми пропонуємо альтернативу. Погоджуватися чи ні — Ваша справа.

Щодо запису в трудовій — ми працюємо за договором підряду, і повідомляємо про це ще на етапі співбесіди.

Тому не бачу за нашої сторони нечесних дій.

15. 21 февраля 2022

Спочатку працювала з менеджером Валерією, клеїла стікери за пляшки з вина, робота як для дівчини не важка за що дякую Валерії, все розповіла, проконсультувала, була завжди на зв’язку. Далі пішла на Якабу до іншого менеджера Андрія. Ставлення до працівників хороше, все як і обіцяли, теплий склад, ходиш та збираєш замовлення. Все супер! Планую працювати далі.

1. 22 февраля 2022

Наталіє, дякую за відгук!
      Цінуємо Вашу прихильність)

16. 28 января 2022

Менеджер з підбору персоналу не знає що людям пропонує. Казала що я буду їздити на електро карі, а насправді був вантажник куда кідали то і робив. А менеджер який робив графік не прислухався ставив як хотів, ще зато висував притензії що не прийшов хоча самого початку ти казав що не можеш в такі дні виходити. З додатком так і не допоміг зайти в нього, бо переплутали мої дані(. І гроші не виплатили тієї суми яку заробив чесно і важко!!!
    Не рекомендую йти у Львові.
    Менеджер Орест у Львові реально під@р@с. Намахує з графіком, з грошима і не ставиться до вас як до людей а як до сміття.
    +38067***2639 його номер телефону знайте і не попадайтеся.
    Ім’я дівчинки забув. Але вона проводить першу зустріч з потенційними робітниками.

1. 29 января 2022

Юрію, бачу сталася дуже прикра ситуація.
      ХАСКІ однозначно завжди виплачують усі зароблені кошти свохм працівникам.
      Прошу звернутися до мене для вирішення усіх питань.
      І приношу щирі вибачення за таку неприємну ситуацію:

менеджер з персоналу

1. 17 июля 2018

Компания хаски обманывает по зарплате своих рабочих!Менеджеры обещают доплаты,а по итогу получаешь(мол так то и так то)! Поищите прямую работу от работодателя тут нет соц пакета и дохрена лжи!!!

2. 18 июля 2018

@Сотрудник, здравствуйте!
    Пожалуйста, опишите подробно ситуацию, с которой Вы столкнулись. Как Вас зовут, и в чём возникла проблема? Если неудобно здесь, напишите мне на почту [email protected].
    Повторюсь в очередной раз: прозрачность и честность в вопросе оплаты является в нашей компании базовым принципом. Так как на сегодняшний день у нас работает более 500 сотрудников, которые получают выплаты еженедельно (плюс зарплата — итого 2500 транзакций каждый месяц), я не исключаю того, что когда-то кто-то может допустить ошибку. Но такое легко исправляется обращением к менеджеру.
    Если речь идёт не о механической ошибке, а о нарушении каких-то договорённостей, тогда надо разбираться основательно, и поэтому я прошу Вас написать мне по этому поводу. Никакой лжи, это не в наших принципах и интересах.

Что касается соц.пакета, то, поверьте мне, хоть мы и работаем по договору подряда, мы за свой счёт делаем побольше, чем многие работодатели, которые оформляют в штат: оплачиваемый отпуск, регулярные корпоративы (раз в 3 месяца), подарки на дни рождения, на годовщины работы в компнаии, на праздники (Новый год, День Николая), помощь в случае болезни или, не дай Бог, травматизма и многое другое… Любой человек, который, работая у нас, сталкивался с какими-либо трудностями или высказывал какие-то пожелания, сможет подтвердить, что мы своих не бросаем! :)
    Поэтому давайте не обобщать и не говорить того, что не соответствует действительности ;)
    Спасибо! Жду Вашего письма!

Водитель погрузчика 1
Сотрудник склада 1
Упаковщица 1

Добавьте зарплату в компании Хаски-груп

Добавить отзыв о работодателе Хаски-груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Хаски-груп?