Хилал

Хилал

ООО «Хилал Алюминиум Юкрейн» является крупнейшим оператором на украинском рынке поставок комплектующих для производства светопрозрачных конструкций.

Отзывы о работе в Хилал, зарплаты

1. 24 марта 2020

Зараз шукають Регіонального менеджера в м. Сміла. Був 10.03.2020 у них на співбесіді. Хочу розповісти про н’юанси, бо потратив свій час та кошти і ніякої користі не отримав. НЕ ВВАЖАЙТЕ ЦЕЙ ВІДГУК НЕГАТИВНИМ, маю на меті донести отриману інформацію можливому претенденту, бо сам він її не отримає і відповідно не підготується. Нажаль конкретики по роботі на цьому підприємстві в Інтернеті (останнім часом) не знайшов – одні емоції.
    Вони звернулися до мене самі (як Континент-груп), попередньо неодноразово переглядали моє резюме на Work.ua (я їх не шукав, є і інші пропозиції по Черкасам). Запропонували зустрітися в Смілі та пройти співбесіду (спілкувався з Інною). Було дивним, чому шукають в Черкасах – невже в Смілі (де досить багато виробничих підприємств) перевелися менеджери; але пропозиція зацікавила тим, що це виробниче підприємство (для мене це пріоритет при пошуку роботи менеджера), можливість навчання (не маю досвіду продаж вікон і дверей), доставку з Черкас власним автобусом, та досить непоганою для початку зарплатою (10000 грн. — причому суму Інна повідомила, бо мої побажання були скромніші). На питання що з собою треба взяти — тільки паспорт (!). Я також звернув її увагу на відсутність водійських прав, але Інна сказала що це не проблема.
    По факту, співбесіду проводили Інна и Юлія (працівник відділу кадрів), умови оплати – 8000 грн. за стажування (3 місяці), 10000 грн. – при виконанні планових показників (самі показники – після стажування). Аванс (1-10 число), зарплата(10-15 число), бонус(до кінця місяця). Робота з ERP-системою. Повна сплата – тільки після отримання всіх документів по угоді. Регіональний менеджер відповідальний за укладення договорів, працює з залученим клієнтом (переробними ПВХ, забудовники) через менеджера з постачання (який безпосередньо оформлює замовлення та доставку товару). Пояснити, яким чином розподіляється прибуток між двома менеджерами не змогли («у нього своя схема розрахунків»).
    На що треба звернути увагу:
    • Відділ кадрів Континент-груп або не знає, або свідомо ігнорує Закон України «Про захист персональних даних» — перед початком співбесіди Інна надає мені анкету з необхідністю заповнення персональних даних в обсязі більшому, ніж зазначений в моєму резюме, без отримання письмової згоди на обробку персональних даних. Т.б.т. – вони не несуть відповідальності за збереження даних про адресу проживання, телефон (хто спіткався з нічними дзвінками типу «Папа, я в міліції, скинь 5000» мене зрозуміє).
    • В анкеті потрібно вказати контактні телефони з попередніх місць роботи — мова йшла про те, що треба тільки паспорт(!!)
    • Ні до співбесіди, ні після я не отримав інформацію про регіон, який буде закріплено за менеджером – для Черкас 10000 грн. не сама мала зарплата, а якщо це Харків, Львів ( анкету ви заповнюєте не маючи цієї інформації)???
    • Потрібні водійські права і авто (як перевага).
    По закінченні співбесіди Юлія зазначила, що на протязі двох днів подзвонить і повідомить результати. 16.03.2020 на електронну пошту (після неодноразових дзвінків з проханням повідомити результати) прийшла відповідь про відмову у зв’язку з :
    1. Не достаточно опыта в сфере продаж (вони зараз в резюме пишуть потребу в досвіді від 2 років — мій досвід: 27 місяців роботи менеджера по продажу(запчастини, обладнання), 15 років – активні продажі продуктів корпоративним клієнтам) .
    2. По отзывам- не было успешных продаж (на питання від кого надійшов такий відгук відповідь не отримав , з усіма попередніми роботодавцями залишились позитивні відносини, вважаю що не відповідає дійсності ) .

3. Пункт в Анкете » возможность трудоустройства на более высокооплачиваемую работу»- руководитель сделал вывод, что кандидат недостаточно целеустремлен и не вовлечен в работу (навіть не можу коментувати??? ) .
    Сподіваюся,що зазначена інформація буде корисною.

1. 16 апреля 2016

Загадочная конторация: Круглое носят, квадратное катают…

2. 11 сентября 2012

Я когда собирался на собеседование сюда, прочитал весь этот бред и даже почти отказался. Уже и не вспомню, кто убедил поехать. Так вот! У каждого свои требования и ожидания от работы. Мне Хилал дал опыт такой, о котором ни на одном месте предыдущем и мечтать не мог! Есть и перспективы и мотивация. Знаю теперь, что ни на одном собеседовании стыдно не будет.
    Только уходить пока не спешу — еще есть где развернуться, чему научиться.
    Так что советую идти и пробовать.

Добавьте зарплату в компании Хилал

Добавить отзыв о работодателе Хилал

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Хилал?