HTI (Human Transparency Innovation)

Отзывы о работе в HTI (Human Transparency Innovation), зарплаты

1. 23 июня 2018

Да кінець закономірний я б сказав. Я працював не довго але і того вистачило щоб зрозуміти, компанія рано че пізно стане банкротом. З останіх новин, Матюшок вже не генеральний директор та Сварог (колишні друзі) подали позовів на 80 млн гривень. Шо тут скажешь, без коментарів

2. 22 июня 2018

печальный конец

3. 17 июня 2018

31.05.2018 всіх звільнили, залишили тільки родичів без виплати зп за чотири місяці… не відшкодували навіть офіційну зарплатню

4. 4 июня 2018

ТОВ Дельта Інжиніринг, що входить в ХТІ, це фірма, де ви ніколи не будете вчасно отримувати заробітну плату. З вас при звільненні знімуть гроші за навчання, на яке вас «відряджала» фірма. Знімуть з боргів по зарплаті, аргументуючи тим, що вклали в вас. Але забезпечувати сім’ю з такими затримками по два місяці (за грудень отримаєте в середині березня) нереально
    Думаю, що потенційним працівникам варто про це знати. Але якщо вам реально немає куди піти чи немає досвіду, то тут ви все таки можете при бажанні чогось навчитися. І колектив теж непоганий, чого не скажеш про керівників, які гарно обіцяють, але не спроможні налагодити нормальну роботу фірми, при якій нормальні специ живуть як люди, а не отримають три тис. раз в місяць.

5. 24 марта 2018

Про затримку зарплатні все правда

6. 24 марта 2018

@Гость, в твоїй клапанії платять, спитай Гефест або Дельту за зарплату. Дізнаєшся що затримують 2 місяці мініум або платять не все

7. 23 марта 2018

Працюю в одній із компаній що входить в Холдниг що спеціалізується на рослинництві. Дійсно по зарплаті є деякі проблеми, в період посіву або збору врожаю, з чим це прямопропорційно і пов‘язано…є затримки на пару тижнів і все. Але те що зарплату не платять взагалі або затримують на 2-3 місяці повна брехня!!!!
    Такі відгуки пишуть ті хто не пройшов випробувальний термін через те і біситься )))))))))
    Люди, будьте розумні, підпишіться кому не виплатили зп! А то тільки брудом кидаєтесь.

8. 20 марта 2018

все так. про финансовую помощь ходят легенды :). но были люди которые на это повелись………

9. 13 марта 2018

Работала в данной организации. Повелась на красивое название — «инновации в сельском хозяйстве». Говорили о больших проектах, по факту оказалось кладбище из проектов. По зарплате задержка. Объяснения — кассовые разрывы. Официалка — минимальная, все остальное в конверте. Мне говорили про возвратную финпомощь, но, думаю, надо быть полным лохом, чтобы такое подписать. Много интриг и кумовства.

10. 21 февраля 2018

@Гость, Юля! Ми теж за тобою сумуємо! ))

11. 18 февраля 2018

И про репутацию компании пишут не конкуренты, а те кто знает,как обстоят дела изнутри.

12. 18 февраля 2018

Работаю в одной из компаний холдинга. Действительно задержки зарплаты 2-3 месяца. Руководство любит кидать понты, но реально про простых работников здесь не думают. Люди молчат и терпят, радуясь зарплате раз в три месяца. Не платят не только своим, но и «чужим». Поэтому пусть у холдинга и есть интересные проекты, но в целом все плюсы меркнут из-за задержек зарплаты и неадекватного хамовитого поведения руководства. Просто удивительно сколько денег они тупо сливают на свои «инновации», но не могут оплачивать труд работников

13. 17 января 2018

Официальную ЗП (минималку) выплачивают с задержкой в 2-3 месяца, неофициальную — вы не дождетесь, ее просто не платят! Денег в компании нет, руководство постоянно врет и кормит обещаниями. Будете работать там как раб за «дулю»

14. 25 декабря 2017

За період роботи в компанії здобула безцінний досвід роботи та знайшла справжніх друзів!!
    Дякую всім що ви у мене є!!!)))

15. 24 декабря 2017

Задержки по заработной плате сейчас достигают до двух месяцев. Основная часть платится по форме номер 2, но внимание — если вам нужны деньги вы можете взять финансовую помощь (официальную). И самое интересное начинается тогда когда вы вдруг решили уволиться — на вас «весит» возврат финансовой помощи а заработную плату по форме номер 2 никто и не думает платить………….проблемы индейцев шерифа не волнуют.

16. 23 декабря 2017

Працювала в компанії більше року. Дружній колектив. Керівництво відкрите до співробітників, молоді і креативні. ЗП вище середнього ніж на ринку, офіс в самому центрі. Офіційне працевлаштування (!)
    Звільнилась, оскільки чоловіку запропонували роботу, довелось переїзжати(
    З приводу негативу — погоджуюсь з попереднів відгуком. Пишуть конкуренти що б похитнути репутацію компанії.
    Однозначно!!!

17. 23 декабря 2017

почему на бесплатной?

18. 20 декабря 2017

Ирина поверьте вам повезло что предложение не приняли. Проекты у компании на самом деле интересные но вот принимали бы в них участие практически на бесплатной основе

19. 19 декабря 2017

Прцювали з Холдингом по проекту агрономіного супроводу підприємтсва. Робота була виконана на дострйному рівні. Здивований через негативні відгуки. Скоріш за все недобросовісні конкуренти.

20. 15 декабря 2017

Была на собеседовании в этой компании. Приятный коллектив и интересные проекты. Офис конечно в цетре, только добираться мне не совсем удобно было, по этому предложение отработе не приняла(

21. 14 декабря 2017

HTI управляюча компанія першого національного кооператива
    все що треба знати про HTI в відео

22. 10 декабря 2017

Керівники постійно брешуть. Зп обіцяну не платять. При звільненні про неї взагалі можете забути. Матюшок брехливий ПОЦ

23. 4 декабря 2017

Компанія повний банкрот. Борги по заробітні платі складають 2-3 місяця. Керівництво постійно бреше. Жахлива компанія — не раджу ні кому.

1. 10 декабря 2017

2. 23 декабря 2017

Звільнилась, оскільки чоловіку запропонували роботу, довелось переїзжати(
    Однозначно!!!

Добавьте зарплату в компании HTI (Human Transparency Innovation)

Добавить отзыв о работодателе HTI (Human Transparency Innovation)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании HTI (Human Transparency Innovation)?