Интерфил

Отзывы о работе в Интерфил, зарплаты

1. 16 марта 2024

Привіт, на даному підприємстві про***ані найкращі роки мого життя. 10 років у смітник. Не плекайте надій, як перша щоб в’їхати як працює завод, то ок. Не рекомендую затримуватись там більше ніж на рік. Директора (аля француз) навчили найкращих традицій Українського суспільства, де нормою є хабарництво та їзда на автомобілі на підпитку. Люди з якими мені доводилось працювати, найкращі.

2. 27 октября 2023

Ставлення до людей зверхнє, умови жахливі, повітря взагалі не вистачає бо витяжки не працюють,зарплата копійки (((

3. 25 февраля 2023

Я хочу почати з того, що у заводу є серйозні проблеми, пов’язані з умовами роботи і рівнем оплати праці. Згідно з численними відгуками працівників, які були опубліковані в Інтернеті, завод Интерфилл в Ужгороді має вкрай несприятливі умови праці. Робочі місця занадто тісні і незручні, вентиляція погана, а температура на виробничій лінії досягає дуже високих рівнів, що призводить до необхідності працювати в умовах, коли шкіра дуже швидко випаровує піт, а легені знаходяться в постійній напрузі. Крім того, всякий раз, коли працівники намагаються висловити свої проблеми, вони стикаються з нерозумінням з боку керівництва.

Після того як ви звільнили це, ваш завод став приречений на загибель. Даремно ви не дали цьому красти пудри і шампуні. Тепер воно прокляло вас. Француз, через 18 днів воно прийде за тобою * Хай живуть пакувальники!

4. 6 апреля 2022

Завод просто отстой! Обещают одну зарплату а в результате другая! Начальники линии хомят они без матов объяснить не могут!

5. 22 апреля 2021

На заводі вкрали 600 кісточок на суму десь в 12 тисяч. Давід штрафанув всіх на 200 тисяч та поїхав на відпочинок. Обладнання в’*бане, ставлення до не місцевих упереджене, зп ще г*мно, витяжки не працюють, в цехах одвічно пил з пудри на підлозі. Форму видають з запізненням. Навчають «раз покажу далі сам». Зимою холодно, літом жарко. В зиму дають взуття літнє. Гірше тільки прийомка в Епіцентрі. Не рекомендую взагалі. Одна відрада, Славік зі складу так класно за голубів розповідає, краса.

6. 1 апреля 2021

Не рекомендую! Некомпетентні люди там працюють — починаючи від директора, що у світі не розуміється та веде завод до банкруцтва, підлизаної адміністрації….. Прапрацюйте на цьому заводі більше 40 років — отримайте сендвічку за 100 грн. Відділ кадрів взагалі відсутній. Та кадрістка — остання дичина на село, писати і читати не знає, займається обманом та крадіжками з заводу. ГАНЬБА!

7. 5 августа 2019

Завод который очень плохой в плохом состоянии вытяжки не работают люди болеют на всяческие высыпания заболевания не стоит туда идти потому что ещё и дурят на зарплате,кормят плохо особенно вторая смена,а люди не плохие работают ,но только обычные рабочие,к не Закарпатским относятся с предубеждением.

8. 4 июня 2019

Завод бідний і пограбований власником, який в 90-х роках скупив у людей за безцінь. Сам директор ще та фігура для генеральної прокуратури і сбу. Нікому не рекомендую працювати на злодія. Якщо з вами щось станеться завод від вас відморозиться, не вистачає заводу перевірок за дотриманням норм праці. Хотя коли перевірки приходять директор заводу роздає їм хабарі і презенти з продукцією. Завод оминайте, там застаріле все крім кабінета директора!!!

9. 27 ноября 2018

Інтерфіл — це завод приклад, яким завод не повинен бути!

10. 17 ноября 2018

Останні 2 відгука «Дмитра» і «Наталії» написані однією і тією ж людиною, подивіться на орфографію і на розтавлення ком і крапок. Писали з адміністрації заводу, 100%. А тепер читайте люли правду. Я звільнився рік назад, маю контакти колишніх друзів із заводу і вони говорять, шо нічого хорошого на заводі не проізошло за цей рік, а навпаки всьо хуже і хуже. Так вот, коли я робив там, крали 80% людей а то і більше (тоді ще виготовляли парфуми). Можна сказати крали майже всі, ну як тут не красти коли зарплата сама мала із заводів. Хтось крав по штучно, хтось кульками, хтось машинами, а хтось заробив за рік на Ягуар. Діректора самі знали шо крадуть, адже самі доїли завод, інвестор якого француз. Я пішов з заводу так як красти уже нічого, а на цю зарплату нормально не проживеш. Ну понятно шо зп мала, робота рабська, умов праці нема, але знав шо украдеш і робив. Потім поставили на ген-директора Давіда і тот від жадності всьо виробництво просвистів, і завод залишився виготовляти шампунь за 20 грн і пудру яка нікому непотрібна. Я зрозумів шо нада ліняти і уйшов, адже 5 тис грн за таку однотонну і нудну роботу це дуже мало, до того ж всякі ходять «начальніки» і виносять мозги. Короче люди, на Інтерфілі всьо на стільки плохо шо діректор уже желізну дорогу на території заводу порізав і здав на металолом. Хто пережив це все від Ягуара до рейсів тот пойме і посміється зараз від цього всього цирку. Одно значно навіть не ідіть із біржі туди, якщо вас посилають. Краще підіть в Словаччину або в Чехію на заводи і отримуйте гідну зарплату і умови праці, бо Інтерфіл це завод без зарплат, без умов праці, без перспектив, зате з гімороєм на голові. Рік уже пройшов, як я працюю на іншій роботі і не жалкую а ні граму, що тоді уйшов. Є що пригадати, колеги були нормальні, тай було весело, уже того нема, багато хто поуходив, бо там робити нічого, там навіть не застій, а все гірше і гірше. Короче люди обходіть цю контору, є багато іншої роботи, де ви не будете зачуханими рабами. Всім здоровля!

11. 1 ноября 2018

Я працював налагоджувальником лінії довгий час.У мене дуже хороші спогади про Інтерфіл.Моїм наставником та вчителем був начальник цеху парфумів,який мене вчив та був моїм наставником.Зараз я директор з виробництва у Львові на заводі.Завдяки цим навикам та досвіду які я отримав саме на Інтерфілі.Мені дуже прикро ,що такі речі пишуть ,я запевняю 100% що це не є правдою.Я підтримую контакти з своїми друзями і зараз.Вони працюють там понад 10років.Кар’єрно зростають та мають можливість удосконалювати свої ідеї .Рекомендую та з гордістю можу відзначити ,що був працівником такої компанії як Інтерфіл.Де дійсно випускають якісну та брендову продукці.

12. 1 ноября 2018

Я працювала там довгий час.Можу сказати,так дійсно з/п не високі,але цього що ви пишете це абсолютна брехня.Тому моя вам порада не слухайте нікого ,а просто спробуйте.Робота фізично не важка.Я звільнилася через те що виїхала за кордон працювати.А так дуже задоволена була роботою та умовами рпаці.

13. 1 ноября 2018

Дякую,за відгуки,вони мене врятували від цього кошмару,я якраз сьогодні туди дзвонила,хотіла влаштуватись до них.Ще раз велике дякую тим людям,які не лінуються писати правди!

14. 18 октября 2018

Наткнулась на рекламу в интернете о Интерфиле и решила написать. Работала на трех заводах, Интерфил — самый ужасный из них. Работа однотонная на ногах по 8 ато и 12 часов, у обычних рабочих обед по пол часа, у администрации по часу, а зарплата у нас 5 тыс. на руки, у администрации от 10 тыс за то что сидят и сплетничают и лижут задницу директору, который никаких условий труда на заводе не сделал и только привык выжимать ничего не вкладывая. Я щастлива что уволилась с этой канторы! Насколько там все плохо что уже некому работать, что заказывают себе рекламы, ходят по универам студентов зовут на работу, короче все плохо! Комментарии ниже поддерживаю, много еще нюансов есть чтоб не работать на Интерфиле, их всех не перечесть!

15. 11 октября 2018

Звільнився декілька тижнів назад, перспектив нуль, хоч по вухам їздять кадровички нормально, на заводі людей не вистачає, робили понад нормово, зарплати малі, обладнання старе, сировина дешева, жахливі умови праці.. Короче, не рекомендую завод інтерфіл!

16. 24 сентября 2018

Завод повне дно! Директор жлоб, начальники відділів хоть шо, прості люди там як раби стоять по 8 годин на лініях, ніяких умов праці, з/п як у школі в убиральниці! Проходіть мимо цього заводу! Скоро бомжів туда будуть брати робити, нормальні люди біжать звідти!

17. 21 апреля 2017

Працювавши на цьому заводі довгий період часу на лінії можу підтвердити ці слова. до людей ставлення ужасне! Заробітна плата враховуючи обєм роботи маленька. А відділ кадрів при прийомі на роботу обіцяє одне а виконують зовсім інше не завод а якийсь балаган. Люди які там займають певні посади неадекватні іншими словами їх описати неможу. НЕРАДЖУ НІКОМУ ПОТРАПЛЯТИ НА ЦЕЙ ЗАВОД НА РОБОТУ!!!

18. 20 апреля 2017

Він сказав про невідповідність заробітної плати об’єму роботи!

19. 19 апреля 2017

Хлопець той зовсім не уволився.
    Міша Фазан, який зараз працюєш, імовірно, на Флексі, а чому ти не пишеш у відгуку про те, як ти декілька раз пропадав на пару годин, а потім зявлявся із «конопляними зрачками»?
    На свою зарплату ти погодився одразу на співбесіді, міг би відмовитись, ніхто не силував.

@Михаил ,

Михаил :
    Interfill/Интерфил/Інтерфіл (Ужгород)
    Компанія займається виготовленням косметики і побутової хімії, на заводі близько 200робітників. Я був не довгий час в цій компанії аж тиждень) Але враження на все життя! До працівників ставлення погане, Вас не поважають і не цінять на цій роботі, люди на конвеєрі монотонно працюють за копійки. Начальство не відповіддає ні за що, а просто звалюють на підлеглих роботу і відповідальність, навіть якщо сталась проблема а в ній винуваті менеджери то на Вас все спишуть.
    Я йшов на посаду інженера в відділ якості, але інженери в них займаються вхідним контролем! Обєми роботи космічні (в мене 10 років стажу на підприємствах Інженером по якості) ніде на заводах немає такого обєму роботи. У відділі пакувальних матеріалів де я був, і всього лише двоє людей. Мене вчив інженер який працює тривалий час, він звільнявся з компанії(розумію чому), коли я побачив обєм і кількість за мізерну зарплатню, я звільнився.
    Не рекомендую йти на цей завод! Вас чекає(опишу посаду Інженер по якості):
    -150$-заробітня плата незалежно скільки Ви працюєте(ті люди які там працюють 5років теж мають що і я який прийшов з вулиці)на інших заводах по регіону для початківця від 250$+підняття+бонуси і премії.
    -ставлення погане, Вас тут не поважають і Ваша гідність, ідеї, і т.д всім до одного місця
    -карєрного росту немає ніякого, працівники можуть чекати 10-20років щоб піднятись на одну сходинку вище по карєрі
    -деякі люди тут «замазані», у відділі де я був була дівчина яка сиділа в телефоні і нічого не робила, мені сказали що в неї сестра начальниця на заводі тому її не трогають, а хлопець працював за двох (на мою думеу із за цього і звільнився що не вигрібав за двох), також стикався з працівниками компанії які навіть не можуть адекватно щось зробити (теж по знайомству).
    Якщо Вам сказали що «Вам випала нагода працювати у Європейській компанії LLC «Interfill»» то тікайте від такої нагоди!!!

20. 4 апреля 2017

Interfill/Интерфил/Інтерфіл (Ужгород)
    Не рекомендую йти на цей завод! Вас чекає(опишу посаду Інженер по якості):
    -деякі люди тут "замазані", у відділі де я був була дівчина яка сиділа в телефоні і нічого не робила, мені сказали що в неї сестра начальниця на заводі тому її не трогають, а хлопець працював за двох (на мою думеу із за цього і звільнився що не вигрібав за двох), також стикався з працівниками компанії які навіть не можуть адекватно щось зробити (теж по знайомству).
    Якщо Вам сказали що "Вам випала нагода працювати у Європейській компанії LLC "Interfill"" то тікайте від такої нагоди!!!

1. 21 апреля 2017

2. 1 ноября 2018

Стикеровщик-упаковщик 1
Упаковщик 2

Добавьте зарплату в компании Интерфил

Добавить отзыв о работодателе Интерфил

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Интерфил?