International Labour Centre (ILC)

International Labour Centre (ILC)

VN:F [1.9.22_1171]
5.0 из 5 (голосов: 1)
5.015
Это ваша компания? Активируйте доступ
Добавить отзыв Добавить зарплату

Компанія ILC є лідером в Україні у сфері працевлаштування за кордоном. З 2000 року ми пропонуємо українцям можливості працевлаштування та імміграції. Офіси ILC розташовані в містах Київ (Україна), Саскатун (Канада) і Варшава (Польща). Ми активно розвиваємося, щоб пропонувати ще більше можливостей працевлаштування для наших клієнтів.

Компанія успішно працевлаштовує понад 1000 фахівців щороку. За час своєї діяльності компанія ILC налагодила співпрацю з 400 компаніями в Канаді, Швеції, Польщі, Данії, Великобританії, Італії, Ірландії, Німеччині, Катарі, Арабських Еміратах.

ILC надає своїм клієнтам повний спектр послуг із працевлаштування за кордоном та імміграції: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні.

«Ми дійсно пишаємося результатами нашої роботи. Ми сприяємо розвитку бізнесу наших клієнтів, підбираючи кваліфікованих фахівців з різних країн. ILC допомагає людям змінювати їхнє життя на краще, створюючи нові можливості роботи та імміграції. Ми постійно працюємо над розвитком нових напрямків у створенні ефективних кадрових рішень для наших клієнтів і нових пропозицій для пошукачів», — Команда ILC.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в International Labour Centre (ILC), зарплаты

 1. Юлия
  10 августа 2017

  Компания на рынке с 2000 года, огромный опыт и наработки в сфере трудоустройства за границей. Есть лицензии, все официально как с клиентами, так и с сотрудниками. Да, бывают недовольные люди, которые по объективным причинам не получили работу за границей, но ILC заинтересовано устраивать только подходящих под требования партнеров работников.
  Относительно работы, зарплаты средне-рыночные, условия работы хорошие (офис в центре Киева), максимально стараются сделать пребывание сотрудников на работе комфортным. Есть дресс-код, но это необходимость, учитывая то, что постоянно проходят презентации, консультации и переговоры.
  Коллектив прекрасный! Дружелюбный и сплоченный, всегда помогут и подскажут, научат. Возможен (даже приветствуется) карьерный рост внутри компании, инициативы поддерживаются.
  Рада, что попала в ILC, огромный опыт!

Добавьте зарплату в компании International Labour Centre (ILC)

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе International Labour Centre (ILC)Зарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании International Labour Centre (ILC)?