Интернет-магазин Farina

Интернет-магазин Farina

Интернет-магазин Farina всегда рад предоставлять своим клиентам качественные, профессиональные кондитерские и хлебопекарские принадлежности для успешного бизнеса и творческого роста начинающих кулинаров.

Отзывы о работе в Интернет-магазин Farina, зарплаты

1. 28 марта 2024

Не знаю, де була на співбесіді попередня людина, що писала відгук , але то написане ніяк не стосується компанії Farina.ua
    Мʼясорубка людей із за неадекватного керівництва та атмосфери всередині.Вакансія одна й та сама вічно розміщена бо люди більше ніж 2 тижні не затримуються. Я не витримала тієї атмосфери і тієї Галини , яка керує відділом менеджерів по роботі з клієнтами. Якщо Ви мазохіст можете іти і кайфувати кожного дня від купи негативних переживань.
    Якщо ж ні то Не ходіть туди!

2. 10 февраля 2024

Була на співбесіді , враження позитивні дуже. Відчувається людяність, хороше ставлення до співробітників та кандидатів, співбесіда на рідкість на партнерських засадах. Умови роботи не погані, середні такі, офіс сучасний і комфортний. мінус , що нема віддаленого графіку чи гібридного . Тому я пропозицію не прийняла, але залишився дуже позитивний післясмак, аж захотілось поділитися! Якщо готові до офісного режиму, то рекомендую від душі!

Менеджер 2

Добавьте зарплату в компании Интернет-магазин Farina

Добавить отзыв о работодателе Интернет-магазин Farina

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Интернет-магазин Farina?