Интерсофт

Интерсофт

Компанія ІнтерСофт спеціалізується на обслуговуванні, навчанні, оптимізації та програмуванню продуктів 1С:Підприємство 8 як для корпоративних так і приватних осіб.

Отзывы о работе в Интерсофт, зарплаты

1. 15 июля 2020

Як не крути, тут все ок — Можна «вкалувати» і заробляти від $1000-$2000, а можна не ходити на роботу, дивитись відосіки на ютубі і плювати в потолок, як Міша з посту, і все одно чесно отримувати офіційний стаж і мінімалку, бо керівник нікого не штрафує…

2. 27 декабря 2017

Я кинув цю роботу кілька років тому. Я постійно підробляв на ліваках, бо там обіцяних 10 000 тисяч не реально було побачити. Скрізь платять нормально, але не там.

3. 27 декабря 2017

Якщо ви маєте бажання працювати в цій компанії, розвертайтесь, навіть не гайте свого часу.
    Обіцяють ринкові зарплати, а насправді пару тисяч і то від сили.
    Є офіційна мінімалка (в ІТ ..МІНІМАЛКА ). Оплата праці погодинна, 100 грн — 1 год (ефективна година). Не спішіть радіти.
    Пів дня, вам ніхто не телефонує нічого робити, а ще кілька дзвінків з питаннями або завданнями, на які не скидають ні ТЗ, ні макет, ні зразок (так заведено в компанії). Виконавши завдання, його десять разів попросять переробити, бо "в сусідів побачили інакше". Годинки? НІ! При виплаті, директор (Василь) скаже: "Вони не можуть стільки платити" (або ви просто будете робити щось для друзів, знайомих.) Година ефективна ~= 3-5 реальним.
    3200 — це мінімалка.. тобто 32 години! Так ще податок..
    2600 = 32 ефективних години.
    32*3 = 96 реальних + ще буде купа часу тупої офісної балаканини з клієнтами які "просто спитати", але вони VIP.
    Тепер 2600 грн = 96 годин. Тепер щоб заробити 6000 треба понаднормово працювати.
    Насамкінець (вишенька на тортику): Директора ніколи немає на місці, ви приходите по оголошенню ".. навчимо, покажемо.." .
    Всі самоучки!!! Є дуже хороші працівники але, якщо складне нагальне питання, Тімліда немає. Єдиний з багаторічним досвідом ніколи не приходить, а як пояснює, то краще б і не приходив..
    Хочете розвиватись ? Не тратьте там часу!

Добавьте зарплату в компании Интерсофт

Добавить отзыв о работодателе Интерсофт

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Интерсофт?