Интерспорт Украина

Интерспорт Украина

INTERSPORT – світовий лідер у спортивному ритейлі.

Intersport-Україна є частиною глобальної міжнародної компанії Intersport International Corporation(IIC) та представлений групою команій Епіцентр К по всій Україні.

Наша місія – допомогти кожному українцю знайти своє місце в спорті шляхом популяризації спорту та здорового способу життя.

Intersport як світова компанія прагне бути глобальним мультикатегорійним лідером локального українського спортивного ком’юніті. Кожен третій українець займається спортом – це наша мрія та довгострокова мета.

Intersport International Corporation GMBH – міжнародна мережа мультибрендових спортивних магазинів, заснована у 1968 році. Наразі вже відкрито понад 6000 магазинів у 57-ти країнах світу.
На український ринок INTERSPORT вийшов у 2015 році після підписання ексклюзивного контракту франшизи за ініціативи засновників мережі ТЦ «ЕпіцентрК». Перші магазини в Україні відкрито в жовтні 2016 року в Києві, Львові та Одесі, та на сьогодні відкрито більше 50 магазинів національної мережі.

Інтерспорт в Україні також розвиває такі моно брендові магазини як 4F та TAF.

Отзывы о работе в Интерспорт Украина, зарплаты

1. 17 января 2024

17 січня 2024 року, а зарплати немає за грудень 2023. І так постійно. Плани неадекватні, розвитку нуль.
    Робіть висновки.

2. 16 февраля 2023

«Шановне» керівництво зовсім відірване від реальності магазинів. Плинність кадрів, недостатня кількість співробітників, повітряні тривоги, відключення світла зовсім не хвилюють ані офіс, ані керівництво на місцях. Виставлення неадекватних планів, постійні переоцінкі, кожного разу нові умови акцій, все для ускладнення життя продавців. Постійні затримки виплат, сама заробітня плата у 10 тисяч для Київа на наш час це що взагалі?
    Може вже хтось зніме тік-ток, щоб Гереги задумались там якось, чи це тільки працює коли треба співробітників щімануть?

3. 31 января 2023

@Працівник, Доброго дня.
    Мені дуже шкода, що Ви отримали такий негативний досвід при роботі в компанії.
    Я би хотіла розібратись в даній ситуації, зв`яжіться, будь-ласка зі мною через телеграм, тому що не можу визначити за Вашим дописом з якого Ви міста та регіону.

Анна Бейлінсон HRBP Intersport-Україна, мій телеграм можете знайти в загальному чаті по Навчанню.

4. 31 января 2023

Працювала в Інтерспорт майже 2 роки. Все було добре, але з часом змінили керівника відділу і працювати стало не можливо. З перших місяців його роботи почали звільнятись люди, які працювали ще до нього, а він «приводив» своїх. А ще була «криса» в колективі, яку він потім призначив адміном, той всі свої косяки, і не тільки, скидав на колег. Сам, у відсутність керівника відділу, завжди сидів на складі в телефоні і навіть не виходив в зал, але якщо була на обіді на 5 хвилин більше, то начальник буде знати це першим. Дуже «подобалась» зміна до 16:30, адже ти ніколи не підеш з роботи в цей час, бо другій зміні потрібно розкласти ще дуже багато товару, а їм треба торгувати! Або просто знайдуть ще роботу, яку потрібно допомогти зробити другій зміні. Хоча, це нікого не цікавить, якщо ти весь день розкладала цей товар і по мінімуму робила продажі. А і з приводу графіку, дуже часто його просто немає! Ти працюєш з 8:00 до 21:30, бо вихідний/свято/переоцінка/чи просто багато роботи або начальник так захотів, хоча він працює по графіку і ні на хвилину більше. Керівництво Епіцентру жахливе! Директор проходить біля тебе, і якщо ти вітаєшся, то він просто з-під лоба дивиться на тебе, типу, ти простий смертний, як ти посмів взагалі до мене говорити. Була ситуація, коли поставила йому питання особисто, після чого, через хвилин 10, прибігла до мене HR і почала кричати за те, що я не маю права говорити з ним і я ніхто, а для цього є вона або начальник тільки! В колективі одні змії, які ледь не б’ються за покупця, який підійшов до каси і приніс товар, який сам вибрав! Але все це чітко регулювалось і билось на любимчика керівника відділу! І сміх і гріх. Зарплатня залежить від особистих продажів, але якщо ти прослідкуєш, що твій продаж вибивають саме на тебе, а не на любимчика керівника. Саме цікаве, що в Епіцентрі є вислуга років і якщо працюєш більше року, то +1к кожного місяця, але Інтерспорту це не стосується, так як в нього інший офіс. Але, коли Епіцентр не виконує свій план, то в Інтерспорт також мізерна зарплатня, так як це частина Епіцентру.
    Нікому не рекомендую роботу в Інтерспорті, якщо не бажаєте бути рабами і втрачати свій час марно! Працюючи за копійки будете вислуховувати купу лайна! Великий потік працівників, які надовго не затримуються через керівництво і приниження. І заявленого графіка роботи вам там не бачити.

5. 16 декабря 2021

@ Тимур ,

Тимур, мені дуже шкода, що у нас в компанії виникла така неприємна ситуація.
    Прошу вибачення за моїх колег, я розумію Ваше обурення, на яке Ви маєте повне право.
    Я дізналась деталі по даній ситуації. Це було не професійне відношення служби безпеки до своїх посадових обов`язків. З ними особисто директором ТЦ проведено бесіду та прийняті міри, щоб цього більше не допустити. Це не штатна ситуація і ми ні в якому разі не хотіли Вас випробувати або примусити чекати, це дійсно було непорозуміння, за яке особисто мені дуже прикро. Бо я бачу по Вашому відгуку, що ми втратили потенційно хорошо та грамотного співробітника.

З Повагою, Анна, Intersport MO

6. 16 декабря 2021

@ Гость ,
    Дякую за Ваш відгук, дуже хочу прояснити дану ситуацію.

Стала частина дійсно складає 30% від загальної заробітної 14 500 грн для Вашого регіону і це вище середнього, а не прожитковий мінімум.
    Так, Ваші заробітні плати напряму залежать від оберту магазину, так працює весь світовий рітейл. І ще жоден співробітник мережі не отримував голу ставку, а середнє виконання індивідульних планів продажів складає 102,3%, тобто продавці в середньому отримують 100% заробітної плати.
    Що стосується карєрного росту, в минулому місяці в нас було 8 призначень на підвищення, з внутрішнього кадрового резерву, це ті люди, які показали хороші результати роботи на своій посаді і брали на себе більше відповідальності.
    Якщо Ви прийшли розвиватись та працювати, то керівництво завжди це помічає, по можливості приміює та дає рекомендацію до підвищення.

Якщо у Вас є питання по принципу нарахування заробітної плати, та як можна заробляти в нашій компанії, я із задоволенням відповім на всі питання. Мій контакт є у кожного співробітника в нашому телеграм каналі.

з Повагою, Анна, Intersport MO

7. 15 декабря 2021

Работа с нищенской зарплатой, кучей задачь и ставкой в 4500 для Киева. При отработке 200 часов, приэтом если нет людей тебе постоянно находят работу.

8. 15 декабря 2021

Ставка 4500 в месяц в Киев за 200 отработанных часов. 247.50 грн за 11 дневный рабочий день. 22.5- в час.Работы много ты и грузчик и кассир, сборка интернет заказов, ценники, акции, расстановка, распаковка, тайные покупатели. Карьерного роста нет. З/п нищенская.

9. 15 декабря 2021

Интерспорт Киев ставка 4500 за 200 отработанных часов,это 22.50 грн час. За 11 часовой рабочий день-247.50 грн. Целый день на ногах работы много.Приёмка, расстановка, распаковка, ценники, переоценки, работа на кассе, сбока интернет заказов. Это всё за 247 грн. Остальное процент от продаж бывает людей вообще мало и ты только отрабатываеш день за ставку. При этом есть система штрафов. Карьрного роста нет если ты ни брат ни сват. Вообщем работа дно. Трата времени. Планы заоблачные, отношение как к мясу.

10. 9 декабря 2021

Хотел устроиться на должность продавца-консультанта выходного дня(пт, сб и вс) в магазин Intersport ТЦ «Retroville». Прошёл собеседование с управляющим магазина. Следующий шаг — собеседование с HR-менеджером, Викторией, уже в Эпицентре на Берковецкой. Виктория попросила заполнить анкету для трудоустройства и отправила пройти !ещё! одно собеседование с заместителем начальника службы безопасности. Прихожу — его нет на рабочем месте, но, проходящие мимо подсобки сотрудники, говорят, что должен скоро быть. Прождал я под его дверью минут 40, и мне сказали, что он будет только через полтора часа. Я сообщил Виктории, что не хочу ждать ещё полтора часа, и она предложила подъехать на следующий день в 12:00. Приезжаю на следующий день в назначенное время, и, опять, заместителя нет на месте. Жду 10 минут, он всё-таки появляется и говорит, что у него с 12 до часу обед. Иду обратно к HR-у выяснить, почему она мне назначает встречу на определенное время, а по-факту у сотрудников обед. Её кабинет закрыт и на звонок не отвечает. Она потом перезванивает и просит подойти ещё через час. Я не понимаю, это какая-то проверка, насколько человек готов стерпеть или банальная неорганизованность? Не подхожу — так и скажите. 3 потраченных дня впустую. Не вижу причин работать на такую компанию, если её сотрудники готовы так относиться к человеку.

Вывод: 3 потраченных дня на собеседования ради работы со ставкой, близкой к прожиточному минимуму. Виктория — не компетентный HR, который не может согласовать работу с другими сотрудниками.

11. 25 ноября 2021

Intersport даёт инструменты для облечения, и развития. Знакомит спортом. Лояльные руководители, всегда пойдут тебе на встречу. Налаженная корпоративная культура в коллективе. Компания предоставляет скидки для сотрудников, что является удобно, и выгодно.

12. 21 октября 2021

З/п нищенская,работы на миллион. [вырезано] магазин, карьерного роста нет.

13. 4 октября 2021

@ Наталия ,

Наталія, доброго дня.

Для кожної посади ми маємо необхідний набір компетенцій як професійних так і особистих, а окрім того є цінності компанії і її цільові кандидати. Рекрутер аналізує Ваше резюме згідно поставленої задачі, а також наскільки Вам буде підходити та робота, яку ми пропонуєм, згідно Вашого досвіду та запиту. Я передивилась Ваше резюме, у Вас дуже широкий спектр обовязків і задач, тому вважаємо що робота керівником магазину Інтерспорт, не виправдає Ваші очікування як у минулому операційного директора.
    Також хочу зазначити, що ми намагаємось відповідати пошукачам їх мовою, Ваше резюме написано російською, тому і відповідь була російською.
    Бажаємо Вам знайти найкращу пропозицію для себе.

З повагою, Анна

14. 22 сентября 2021

Почила письмо счастья:
    Благодарим за отклик на вакансию «Керівник магазину Intersport». К сожалению, на данный момент мы не готовы сделать вам предложение. Спасибо за интерес к нашей компании.

С уважением,
    Степаненко Виктория
    INTERSPORT
    Вы это серьёзно, эйчар? Это пришел мне отказ, имея за плечами опыт работы Операционным директором розничной сети и отличное знание товарного ассортимента Intersport. Откликнулась на вакансию Директора магазина в периферийном городишке только потому, что нет мохнатой руки или другого органа, чтобы получить топовую позицию сразу. Но мы-то с вами уже понимаем, как получают работу некомпетентные кадровики.
    И да, вы там крестик наденьте или уже стринги снимите: пишите державною мовою отписочки, грош цена персоналу Intersport, с такими кадровиками и конкурентов в ритейле не надо )))

15. 9 июля 2021

Странная Кантора . Отделы и магазины не контактируют между собой или же им по**й на вас . Сама работа оплачивается намного ниже чем того стоит ожидать . Будете реально рабами, днями работать , планы ставят космос .

16. 17 мая 2021

Шарага! Будете херячить как вол, а планы не сделаете. Хуже чем в спортмастере даже. Это эпицентр.

17. 1 марта 2021

Перейшов з Епіцентру. Побачив що працювати потрібно більше і на план нема часу. Дуже малі грощі.

18. 1 декабря 2019

Хорошая зп если начальник прогибается под директором маркета и тот помогает закрывать план. Офис абсолютно на слышит магазины, закупает дешёвый ужасный товар огромными партиями ( вероятно откаты, другой причины не вижу) форма ужасная, равняются на найк/адидас при этом абсолютно не готовы меняться. Категорийные в офисе словили звезду и абсолютно не понимают ничего в бизнесе. Если есть брат/сват будет развитие если нет, то увы, ходить в продавцах или увольняться.

19. 17 июля 2018

Искренне хотел сделать в компании карьеру, но… Странная система ранга продавцов, экзамены на которых надо рассказывать про хозяев эпицентра и знать в каком ряду продаются вантусы, форма хуже чем у бомжей одежда, зарплата — нищенская. Не слушайте сладкие слова начальников! Тут нечего делать!

Администратор 1
Заведующий 1
Продавец 1

Добавьте зарплату в компании Интерспорт Украина

Добавить отзыв о работодателе Интерспорт Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Интерспорт Украина?