Изи Кредит (iCredit)

Изи Кредит (iCredit)

ТОВ «ИЗИ КРЕДИТ» (TM iCredit) в Україні — це небанківська фінансова компанія, яка надає послуги з кредитування населення.

Отзывы о работе в Изи Кредит (iCredit), зарплаты

1. 6 декабря 2023

Компанія — болото. Працював там років 10 назад — дивлюсь, що нічого так і не змінилось. Хоча ні, змінилось — раніше ми не клеїли фото боржників по місцю їх проживання. А от рекламу клеїли — це перше, з чого почалася наша робота. Було це зимою, пам’ятаю, у однієї дівчини пішла кров з носа від перевтоми. Бо не хвилює нікого — мороз, сніг — ходиш по під’їздам, розкидуєш флаєри по скриньках, клеїш на стовби, дошки оголошень… Кредити видаєш по місцю роботи або по місцю проживання. І щотижня збираєш платежі. Анкетки заповнювали вручну, Іванов Коста Іванов — ностальгія)) Гроші носили в файликах в папочках. Керівництво — справжній курятник. Реально таке враження наче понабирали з вулиці вчоршніх алкашок або повій і вони вирішили, що вибились в люди.
    Прийшов на роботу до нас хлопчина влаштовуватись з другом. Так і пішли, коли почули умови. Так ці курки ще пів-дня кудахкали, які вони м…даки, та як вони посміли засумніватись в такій чудовій фірмі.
    Працівників також принижували, обговорювали за спинами, вичитували при всіх. Інтриги, скандали — як без них. РМ, МК — вже й не пригадаю, хто за що відповідав, але пригадаю тільки, що підлоти були ще ті.
    Нам навіть роздали корпоративні сімки, щоб не телефонувати боржникам за власний рахунок, так при звільненні з мене хотіли збити грошей за розмови, хоча обговорювалося, що дзвінки до клієнтів за рахунок компанії. Компанія — язик ледве повертається. Чесно кажучи, дивує, що вони ще існують, я гадав, що контора з такою організацією і підходом до роботи протягне, ну максимум, рік. А вони працюють і працюють. Поки є люди, які не цінують власний час і готові працювати за безцінь — будуть існувати такі недофірми.
    Через два місяці зрозумів, що це дно і грошей не буде, знайшов нормальну роботу. Потім зустрів співобітників, зайнятих поклейкою реклами на стовбах, ще здивувався — як можна так не цінувати себе, щоб займатися цим за реальні копійки. Хоча, заради справедливості, чувачка одного підвищили до мк, бо вмів класно побухати і повеселитись, інколи і підлизати а таке там люблять.
    Ну і ще плюс — робота тут це хороший досвід, після якого починаєш цінувати життя і перестаєш витрачати час на сумнівні фірми з мутними умовами одразу ж після співбесіди.
    До речі, з зарплати у нас на місці одразу відбирали чи то 15 чи то 20 відсотків — типу податки. Тепер також таке є, цікаво? Чи лохи не ведуться вже?
    А зараз співробітники також вносять свої гроші за клієнта, який «ой, я прихворів, завтра точно принесу»?

2. 13 сентября 2023

Кидають працівників на гроші.Не виплачують ЗП.Повний жах.Відношення до працівників скоцьке.Керівництво взагалі не поважають працівників.Я вже мовчу за робочі вихідні і свята за які не платять.

3. 6 января 2023

Доброго дня. Такого відношення як до працівників так і до людей немає ніде. Це просто жах. Просто накипіло. Не думала, що в нашій країні ще є такі компанії, яким повністю на…ти на свій імідж та працівників.
    У моєму випадку не було такого дня, що б день починався не з «доброго ранку», а з матів.
    Потім кожну людину треба принизити, якщо не дай Господи якийсь зальот, то взагалі вішайся. Робочий день ненормований, треба виходити і в суботу і в неділю іноді. Особиво в кінці місяця, коли треба доганяти плани до виконання. Не можеш виконати, то там є свої схеми, як його виконати, і керівника не хвилює чи хочеш ти того, чи ні. Матами накриє, пошле… СБ компанії потрібно звернути на це ОСОБЛИВУ УВАГУ.
    Кредит видав, а потім працюй колектором, хоча за це не доплачують. НОГИ В РУКИ, В МОРОЗ, ДОЩ І В ХОЛОД, ІДИ ВИБИВАЙ БОРГ, ХОЧ У ВОЄНИЙ СТАН ЦЕ НЕ ЗАКОННО. Та керівника це не хвилює.
    Якщо тебе не принизили до вечора, то рахуй що день вдався.
    Один + ….. дуже класний колектив був, добре, що люди адекватні були, не витримали знущань та принижень та позвільнялися.
    Отож. Хто хоче втратити здоровя, забути про нормальний психічний стан, Вас влаштовує не нормальна розмовна мова, а мати, тоді Вам в ІзІ Кредит.

4. 18 августа 2022

@Гость, курьером и то больше за 16 дней заработать можно 1300 грн. после основной работы 18:00

5. 18 февраля 2022

Мое знакомство с этой » компанией» закончилось на стадии собеседования. Гнилая канторка, грязно, на отделение под видом кредитных консультантов сидят стремные типы одетые в чем попало как с вокзала их собрали и привезли на работу. На работу у них оформляют по цивільному договору, то есть можете представить какая гарантия оплаты вашего труда — никакой! По трудовому договору оформляют только » руководителя группы кредитных консультантов», которых вы сами должны будете искать, весь зброд будете собирать ибо никто нормальный работать на таких условия в эту помойку не пойдет.

6. 30 января 2022

Виктория :
    @ Неля Нюхова , проработав в этой «супер конторе» не получила денег! совсем!! С июня по август 2021 года. Все обещают, что каждый врёт… И свободного графика нет! Работали с 9 и до 18-19.30! На по гпд договору.звонила на горлинию — обещали, но снова соврали

Я бы эту шарашкину контору лишила бы лиценции. Сами придумывают людям доход а потом же и требую деньги…

7. 30 января 2022

@ Гость , 5тыс.это еще не плохо.
    А 400грн в первый же месяц не хотите?!

8. 10 декабря 2021

Добро пожаловать на работу в iCredit. Здесь Вы забудете, что такое выходные (Вас будут заставлять работать в субботу), забудете, что есть перенос выходных дней, у Вас это всегда будут дни рабочие, причем работать по этим дням Вы будете совершенно бесплатно, ни о какой оплате за работу в эти дни никто и слышать не хочет. Здесь Вас будут заставлять оформлять кредиты на всех своих родственников, друзей, знакомых, так как нужно же план выполнять, а план завышен, чтобы не платить бонус за выполнение. Вас будут заставлять раздавать рекламу (несмотря на дождь, снег, мороз и т. д.). А еще будут заставлять клеить фотографии должников по месту их жительства, что вообще противозаконно, а если Вас вдруг поймают за этим делом, то это только Ваши проблемы, и никто за Вас словечка не замолвит. К кредитным консультантам (да и не только) относятся как к рабам (Вы должны все, а мы Вам не должны ничего). Приживаются на работе те, кто активно лижет з*д руководству, а может и не только з*д (они и двигаются по служебной лестнице). Приходите к нам, мы будем Вам рады, вакансии есть всегда (о размере зарплаты лучше не спрашивать).

9. 10 декабря 2021

1. 19 апреля 2021

Прийшла на співбесіду на посаду керівника кредитних консультантів. Гірше ніж там я умов роботи не бачила. Сидять купа не доглянутих жінок, на весь «офіс» смердить котлетами.Це просто дикий треш, хочуть щоб з собою привела ще «людей якими ти і будешь керувати, тобі ж потрібна команда». Хочуть так само базу клієнтів з колишнього місця роботи, прямим текстом тобі говорять «ну я сподіваюсь ти щось для себе забереш з тої компанії». Вся шарашкіна контора вихідці зі «славнозвісного» у Львові «Прімо Коллект Капітал».
    Те що ти сама маєш їздити по боржниках «на корпоративному автомобілі» для мене стало шоком просто.
    В загальному сиділа і мріяла якнайшвидше злитися звідти.

Повірте,це не саме страшне,що може бути.Працюючи консультантом,мене мій керівник відправляв саму йти по боржникам,і нікого не цікавило,те що чоловік даної клієнтки судимий та неадекватний,йди сама і все!Також для неї Ковід у клієнта,теж не аргумент….А в мене дома діти.От це і стало причиною мого звільнення.А ЗМ -му вона сказала,що в мене великі ВИМОГИ ДО РОБОТИ!!!Звісно краще раз «з’їсти» консультанта,який кожен місяць продає не менше 10 кредитів, ніж з місяця в місяць пояснювати керівництву чому інші консультанти ,працюючи на ТРУДОВОМУ ДОГОВОРІ продають по 3-5 кредитів в місяць! Хоча вони прийшли «на папки».Я ж прийшла в компанію на нульову папку, і не одного клієнта мені не «дали»всіх напрацьовувала сама! На момент звільнення мій портфель =більше 500.000грн.(51 активний клієнт нароблений особисто).При всьому цьому,МК говорила,що я погано роблю роботу,хоча в деяких місяцях моя заробітна плата була більша ніж у МК ,про що вона не раз говорила сама!!! ОТ І ДУМАЙТЕ ЧИ ЙТИ СЮДИ ПРАЦЮВАТИ!!!ДУЖЕ ШКОДА ,ЩО КОМПАНІЯ НЕ ЦІНУЄ ПРАЦІВНИКІВ,які ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ!Я З ТИХ ПРАЦІВНИКІВ ,які не просто робили,а ЗАРОБЛЯЛИ!!В МЕНЕ ВСЕ!

2. 26 марта 2021

@Гость, Доброго дня.Наша компанія підбирає виключно професіоналів. Вимоги високі, це факт. Не засмучуйтесь!! Очевидно, це просто не Ваш рівень, все у Вас попереду! Реалізовуйте себе в компанії з більш низькими вимогами, та відсутністю компетенції та нижчим рівнем знань.
    Рекомендую Вам, в загальному, спробувати себе в іншій сфері діяльності!
    Бажаю успіху в пошуку себе!

Кредитный инспектор 1
Кредитный консультант 1

Добавьте зарплату в компании Изи Кредит (iCredit)

Добавить отзыв о работодателе Изи Кредит (iCredit)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Изи Кредит (iCredit)?