Книгарня «Є»

Книгарня «Є»

Мережа Книгарень «Є»

Отзывы о работе в Книгарня «Є», зарплаты

1. 11 апреля 2024

Прочнемо здалеку, як то кажуть.
    Три роки тому мене запросили на співбесіду, яка пройшла доволі чудово, простажувалася я на Спаській 5 дів і послали мене в книганю, де я мала працювати, стажувалася ще там, але перед цим начитавшись відгуків про «страшних» Марію та Інну. Першу вже не застала, а от друга дуже цікава персона. Нічого прям поганого сказати не можу, наче нормальна керуюча, часто давала поради і підтримувала у критичні ситуації, але згодом вищому керівництву щось влупило в голову і Інна почала себе поводити все дивніше і дивніше. Знову ж таки, поганого говорити не буду, бо об’єктивно нема чого, але її вимоги і прохання стали супер неадекватними порівнюючи із зарплатою та ставленням до працівників.
    Кураторка Карина — чудова, завжди була на нашому боці і намагалася всіляко допомогти, вислуховувала всі наші невдоволення, питання, нарікання, проблеми і тд., скеровуючи їх вищому керівництву, яке у свою чергу зробило ВСЕ, щоб від них пішло чимало людей.
    Маленька заробітня плата, підвищення робочої норми, врізані робочі години, відсутність мотиваційної системи і найголовніше — тотальна відсутність розуміння, що продавці-консультанти та адміністратори — це також живі люди, такі ж як і вони, і до яких бажано дослухати або хоча б чути. Хотілося посто вовком вити, коли ти хвора, або працюєш по 12 годин 8 ДНІВ ПОСПІЛЬ, просиш заміну або якось пофіксити це питання а у відповідь — ігнор. Ставлення максимально скотське, хоча, мабуть, до тварин на фермі ставляться краще. Вище керівництво просто хоче заробляти гроші і переплюнути «Сенс» чи «Readit», показавши, які вони класні, кліпають книгарні по 5 штук на місяць, хоча на цих же книгарнях немає кому працювати.
    Загалом, я з таким щастям звільнялася і з такою ненавистю згадую всі ті дні, тижні, місяці, роки роботи в цій богодєльні, і більше жодного разу у своєму житті я не зайду в книгарню є і бажаю всім працівникам цієї шаражкіної контори звільнитися і відчути себе нормальними людьми і найважливіше — цінними працівниками, яких не хочуть втрачати за вміння, знання і користь, які вони приносять компанії.

2. 31 марта 2024

Після співбесіди мене відправили на безкоштовне стажування в магазин . Шість днів мене змушували годинами переставляти книжки за алфавітним порядком, тягати важкі коробки та приймати товар, і лише на сьомий, фінальний день, направили консультувати клієнтів. В кінці стажування сказали, що я їм не підходжу. Ви серйозно? Я працювала у іншій книгарні і прекрасно знаюся на асортименті, чудово консультую клієнтів. Книгарня «Є» просто шукає тих, хто буде безкоштовно виконувати роботу, а потім відмовляє у працевлаштуванні .

3. 9 марта 2024

Якщо вже пішла така «гулянка», то хочу і я внести своє слово про Книгарню Є.
    Як тільки я прийшла працювати в цю компанію — в мене був прекрасний колектив: адміністраторка та моя колега працювали тут дуже довго, тому змогли мене всьому навчити і допомагали як тільки могли, але згодом мені випала «честь» познайомитися з тою самою Інною Регент і о, жах, вона типовий керівник. Все. Не можу сказати про неї зовсім нічого поганого, бували, звичайно, моменти, коли вона могла трішки підбішувати своєю короною на голові або м’яко кажучи дивними нововведеннями, але це не було на постійній основі, а якщо ще й враховувати, що в неї також є керівництво(до якого вже дуже багато питань), яке вимагає від неї результату, а на ній до того ж висять усі магазини по Україні, то її навіть трохи шкода стає.
    Але із хорошого на цьому все. Робочий процес — це абсолютний жах. Тотальний. Ставлення до працівників максимально огидне, ти просто повинен працювати і не важливо помираєш ти або можеш склеїти ласти — заміни немає, сиди працюй, і що, що в тебе температура 39,5, все одно працюй. Тобто ти хочеш у свій вихідний відпочити а не їхати на роботу? невже ти не можеш виділити декілька годин, що такого станеться? Як це так ти хочеш гідну оплату за свою роботу? і що що ти працюєш по 230годин на місяць? Всі працюють і ти теж зможеш, нічого страшного. Як це ти СИДИШ на роботі, в тебе що, немає чим зайнятися? Якщо нема, то придумай! Як це так від вас люди йдуть без книжки, чого ви не напарили її силоміць, вас звільнять, якщо будете так працювати. Як це так що ти пішов на обід аж на годину(у вас є обідня перерва година, якою згідно закону можна розпоряджатися на власний розсуд), що це таке, розбивай по 10-15 хвилин, нічого страшного. Тобто вам важко працювати по одному на зміні(12 годин), а що ви важкого робите, не бетон же носите, нічого страшного, ви погано працюєте, тому не буде вам третього працівника!
    Загалом, якщо підсумувати — власники просто хочуть рубати мільйони, але сидячи при цьому у м’якенькому кріслі, попиваючи кавуську кожні півгодини, а ти просто дешева робоча сила, яка не має права ні на що.
    А, також не варто забувати, що принаймні раз на місяць прийде людинка, яка ледь не битиме тебе за ту ж саму різницю цін в інтернет магазині, або за те, що книги обміну і поверненню не підлягають, але ж ти не можеш сказати рівно нічого, бо просто не маєш права і єдине, що тобі скаже керівництво — пропускайте все крізь себе))))))
    З приводу регіональних менеджерів питання досить спірне, в мене була чудова менеджерка, яка часто робила більше ніж повинна, тим самим дуже допомагаючи, з її боку ніяких претензій не було, лише суто технічні поради по покращенню роботи, не рідко досить дивні, але тим не менше, а от що стосується Катерини Ткаченко — це абсолютно повністю неадекватна та неврівноважена людина, якій варто пройти курс лікування у Психоневрологічному диспансері і після того уже думати чи підпускати її до інших людей, чи віддати все таки на досліди. Інколи здавалося, що у неї досить глибока стадія шизофренії, оскільки вона сьогодні говорить одне, завтра інше, післязавтра третє і ти просто не розумієш що вона від тебе хоче, коли все таки намагаєшся розставити якісь кордони і рамки дозволеного, в неї починає на очах їхати дах, але коли вона разом з іншими колегами або з Інною Регент, то лізе в одне місце, обсипаючи тебе компліментами, загалом дослідженням Катерини мають займатися люди з вищою медичною освітою.
    Я дуже щаслива, що пропрацювала тут не так довго і неймовірно задоволена, що пішла вчасно, оскільки навіть зараз спілкуюся з деякими колишніми колегами і краще точно не стало, особливо у випадку з Катериною)

4. 8 марта 2024

Имел опыт работы с Инной Регент. Ничего ужасного не могу про нее сказать. Иногда делала мне замечания, по поводу того как я складывал книги, грозилась уволить если опоздаю на 1минуту. Но всегда деньги приходили вовремя, за такси деньги возвращали во время ковида. Хвалила меня тоже иногда. Работал на Петровке на главном складе. В принципе она стандартный руководитель как и везде на работах. Про причину увольнения честно сказала, что сколько сотрудников не нужно нам и у меня худшие показатели по КПД.

5. 28 февраля 2024

Не раджу працювати у книгарні «Є».
    Я була продавчинею-консультанткою на Чавдар Єлизавети, 13. Це був найгірший досвід у моєму житті. Після місяця роботи я подала заяву на звільнення, бо не могла витримати тиск і насилля від керівництва. Адміністраторка магазину – це психопатка, яка кричить на співробітників за будь-який привід. Регіональна менеджерка – це садистка, яка завдає людям фізичної шкоди. Вона навіть вдарила мене у груди, коли ми були у підсобному приміщенні, бо я не зробила те, що вона хотіла. Це жахливе порушення прав працівників. Я не розумію, як така компанія може існувати. Люди постійно звільняються звідти, тому там завжди не вистачає персоналу. Якщо ви шукаєте роботу, то обходьте цю книгарню стороною. Ви будете шкодувати, якщо підете туди працювати.

6. 27 февраля 2024

Я була на співбесіді у Києві на Драгоманова, 44А. Тетяна, адміністраторка магазину, спочатку здавалася доброю, але потім разом з кураторкою Катериною кричала на мене і говорила погані речі про мене. Це було дуже непрофесійно з їхнього боку 😫
    Я не раджу нікому туди йти працювати 😡

7. 14 февраля 2024

Вітаю. Хочу поділитися з вами своєю історією про те, як я працював у книгарні «Є» і чому я від неї втік. Сподіваюся, моя розповідь застереже вас від пошуку роботи у цій жахливій компанії.

У книгарні «Є» керують некомпетентні люди, які не цінують своїх працівників. Вони дивляться не на те, що ви вмієте, а тільки на те, як ви до них ставитеся. Якщо ви не підлизуєтеся до них, не робите більше, ніж треба, то ви їм не сподобаєтеся і вони шукатимуть приводу, щоб позбутися вас.

За вами будуть стежити, навіть коли регіональні менеджери не на роботі. До такого дуже часто вдається пані Катерина Ткаченко, яка любить надто пильно і недоречно слідкувати за роботою підлеглих по камерам відеоспостереження. Куратори не пропустять жодної вашої помилки і будуть критикувати вас за всі правильні і неправильні дії, а за спиною будуть розповідати про вас неприємні речі іншим працівникам мережі.

Ще багато чув, що деякі керівники регулярно крадуть гроші з сейфів і звинувачують у цьому продавців-консультантів. Вони змушують рабів-бідолаг покривати недостачу зі своїх кишень. І що цікаво, такі керівники не тільки не покарані, а й навпаки — цінуються і отримують високі посади.

Звичайно, на додачу вони обдурять з зарплатою. Якщо ви консультант, то офіційно ви отримаєте 7000 гривень, якщо адміністратор — 7200. Лише ці кошти будуть оподатковані.

Випробувальний термін – не задокументований міф.
    Якщо ви не припадете до душі керівникам за перші два місяці, вони спробують вас виманити з роботи за своєю волею. Якщо ви не погоджуєтесь, вони не дадуть вам спокою і ви самі захочете піти.

Під кінець додам, що у книгарні «Є» все залежить від однієї людини — Інни Регент. Вона фактично керує цією мережою, хоча на папері директоркою є Катерина Федоренко. Але Федоренко тільки підписує документи і шпигує за доплату від власників, не більше.
    Про Інну можна дізнатися багато цікавого, якщо почитати відгуки в інтернеті. Я раджу це зробити, щоб бажання про працевлаштування геть зникло.

8. 12 января 2024

Протягом року у Книгарні «Є» працювати було захоплююче, але, на жаль, з недавніх пір нова регіональна менеджерка, Ткаченко, створює труднощі в комунікації та плануванні. Сподіваюся, що ця ситуація буде вирішена на користь усіх працівників, бо поки що керівництво ніяк не реагує на цю ситуацію.

9. 29 декабря 2023

Что эта компания с прибабахом видно было уже на этапе созвона по поводу вакансии . Отправила резюме на вакансию обычный оператор кол центра за 15 тыс грн , звонит придурошная и начинает задавать нелепые вопросы — а какую работу ищите, а что вас интересует , а чем заинтересовала наша компания, а чем интересна вакансия , а что ещё ищите 😂…Была послана…тётке видимо скучно на роботе и не с кем поговорить

10. 30 ноября 2023

Попрацювала у фізичній Книгарні «Є» місяць і хочу написати відгук тут, щоб люди не повторювали моїх помилок.
    Почну з того, що є один плюс — колектив. Помітила, що до книгарні дійсно приходять працювати цікаві та приємні люди ( є звичайно певні виключення) але на цьому всі плюси закінчились.
    Тепер перейду до мінусів:
    #1 Графік роботи, який тобі обіцяли на співбесіді не відповідає дійсності. В мене по факту мало бути 5 днів на тиждень по 8 годин, але виявилось, що два з цих днів я маю працювати по 12 годин. Коли я звернулась до адміністратора, а потім до менеджера книгарні з цим питанням мені почали розповідати казки «ми шукаємо третю людину». Ок, я почекала пару тижнів, але ситуація не змінилась, вони це пояснили тим, що мовляв мертвий сезон і нема претендентів. Я зрозуміла, що це брехня і повідомила, що звільняюсь і тоді претенденти різко зʼявились.
    #2 Як писали в попередніх відгуках навіть в ситуації, коли роботи нема, відвідувачів нема тебе будуть шантажувати тим, що ти повтикав в телефон, або почитав в цей момент книгу (це взагалі в їх розумінні тяжкий гріх).
    #3 Умови і ставлення. При температурі повітря приблизно 0 або 2-3 градуси тепла опалення не було трохи більше тижня (!).
    #4Слова в попередніх відгуках про перепрацювання, які ніяк не заохочуються абсолютно правдиві. По факту після закриття магазину треба затримуватись на пів години і тоді робочий день, який має тривати 8 годин розтягується на ще більше. Я ще на жодній роботі не зустрічала, щоб на тебе тиснули, щоб ти затримувався після робочого дня (і якщо ти поспішаєш додому, то типу це погано)). Це взагалі нонсенс, таких роботодавців треба штрафувати.
    #5Жлободрон в усьому. Умови праці такі, що підсобка суміщена з туалетом, лампочку вкрутити адміністрація не могла тижня 2, якщо не більше. Тому вибачайте, щоб скористатись туалетом треба було підсвічувати собі
    ліхтариком. Форму мені спочатку дали взагалі літню (футболочка з довгим рукавом, при тому що в магазині досить прохолодно), а зимову дали лише на останньому тижні роботи, що смішно.
    # 6 Дивна система, що готівки в касі завжди не вистачає. В ситуації, коли покупець розраховується на 1000 грн, то решту дати ти більше не зможеш.
    # 7 Оскільки тобою керують досить молоді і недосвідчені люди, зазвичай дівчатка, то й поводяться вони як маленькі дівчатка. І дійсно, якщо ти не підлизуєшся до них і не погоджуєшся в усьому, то ці дівчатка будуть створювати імітацію діяльності видивляючись по камерам що ти робив і коли, щоб впаяти штраф. Я зовсім не схвалюю ейджизм чи сексизм, але з іншого боку на першому місці має бути якийсь професійний підхід, а не «я обідилась і буду мститись». До речі, щоб закрити цей момент з віком і статтю ці самі дівчатка відмовляються брати чоловіків, які старші за них, незважаючи на їх досвід, бо такими важче керувати. Мій знайомий з великим досвідом і знаннями не зміг влаштуватись в Книгарню «Є» кількома роками раніше)
    Йти чи не йти сюди працювати вибирати вам, але я не рекомендую від слова взагалі.

11. 26 ноября 2023

Яку соціальну місію та які цінності переслідуЄ компанія,якщо про працівників які стали на захист країни й вступили до лав ЗСУ — забули й забили у всіх сенсах?!
    Все прагматично, цинічно та раціонально — згідно чинного трудового законодавства!
    Як справи? Як Ти? Все гаразд — то вже емоції які не приносять задоволення роботодавцю навідміну від прибутку!

12. 14 ноября 2023

Инна Батьковна Регент — начальник? Не смешите никого, это мелкий *** тапок на ноге другого начальника, который не хочет мараться об рядовых пчелок-сотрудников, делающих мед в Книгарне Є. В офисе куча аналогичных сменных тапочек, изображающих подобие работы и которыми удобно пинаться.

13. 4 ноября 2023

@Юля, ви могли підказати в якій компанії працевлаштувалися з крутими колективом і вдвічі більшою зарплатою і кращою адміністрацією?)Я також маю дуже сильну необхідність і мотивацію працевлаштуватися,бо маю міні притулок з підібраних тварин…,донатів і допомоги майже немає,п кредити і боргів,в тому числі і ветеринарні послуги і комуналку,повно…В будь-якому разі ,навіть якщо і не напишите иаідповідь),я безмежно вам вдячність і за цю розповідь,і коментар…Я також романтичне і дуже світле уявлення до цієї хвилини мала про роботу в книгарні…,в книгарні Є)))…Дякую)…Якщо у вашій компанії є вакансії для киянки,я з вдячністю і радістю розгляну),мій контакт 098****552)…

14. 18 октября 2023

Це відгук для тих, хто думає туди пійти працювати, бо має романтичне уявлення про роботу в книгарні, як його мала я)
    Нещодавно, намагалася влаштуватися продавцем консультантом в «Книгарня Є» в м. Тернопіль. Я пройшла співбесіду з Києвом, потім ще одну з Києвом, потім з Тернополем і Києвом. Остання — була суцільний треш. Адміністратора магазина цікавив стан моїх нігтів та чи не буде тхнути від мене гноєм, бо я тоді знімала будиночок в селі, проте ні городу, ні худоби не мала. Тобто, вже бачимо стереотипне мислення. Також його цікавили питання, чому я не живу з батьками чоловіка. Будьте готові, що вам проведуть екзамен по літературі (тому бажано читати все і орієнтуватися в усіх жанрах). Але це фігня, порівняно з дебільними питаннями адміністратора. Також, на співбесіді мені чітко дали зрозуміти, що я буду безпосередньо продавцем, прибиральницею, вантажником, бухгалтером і сммником. Перші два місяці, зарплата — 11 000 грн. І як сказав сам пан Адміністратор, цитую: «Те, що ми вас взяли не означає, що ви будете в нас працювати. Не будете дотримуватися плану продажів — вас звільнять». До слова, я ще ніколи не мала такої принизлової співбесіди. На щастя, я послала їх, а за тиждень знайшла круту роботу з класною адміністрацією і колективом, з зп вищою вдвічі. Бог вберіг від тої книгарні. Тому, хто шукає роботу в цій сфері — вимикайте романтизм, там царює суто прагматизм і нелюдські умови праці на яких та вся контора тримається.

15. 8 сентября 2023

Компания мрак! Казалось бы-несёт культуру в массы-но нет! В центральном офисе царит дедовщина) сотрудники могут заявить тебе-да я тут 10 лет работаю а ты год,значит ты не компетентен, да я 50 лет на свете живу а ты 25 и все в таком ключе! В ейчаре бардак. Таня рекрутер это хомяк, который стучит и врет кандидатам. О корпоративной культуре нет и речи- ее нет. Система напоминает совок либо унылую гос структуру. Офис в центре-но ужасен. Я бы не рекомендовал там работать, потому что ничего хорошего выделить не могу- зп низкие, развития нет, люди ужасные и глупые.

16. 11 апреля 2023

Працював у фізичній книгарні в Дніпрі два роки.

Це було, без перебільшення, здійсненням мрії: книги, читачі, автори, представники видавництв, наша команда. Я впевнено можу сказати, що ходив на роботу як на суцільне свято, хоч і застав пізніше рік важкого періоду ковіду для багатьох компаній, не лише «Є».

І я впевнено можу сказати, що це одна з небагатьох класних можливостей потрапити в літературне середовище не, умовно, в Києві або Львові — де більше незалежних книгарень і видавництв. І якщо ви відчуваєте таке бажання — здійсніть свою мрію. Атмосфера, яку можна дарувати гостям та читачам, безцінне спілкування та консультації — це дивовижний досвід для тих, хто це любить. І це можливість прокласти собі професійний шлях в цій сфері.

Чи були складнощі? Не без цього. Десь була накопичена втома через окремі зміни та робочі процеси в маленькому штаті команди (наголошую, це був період після першого локдауну, всі фізичні магазини долали його складно), десь ми, звісно, шукали порозуміння з головним офісом (але це нормально говорити та спільно реалізувати потенціал. Можливо десь існують вже ідеальні бізнеси, але тут були можливості розвитку на класному — і про них можна було говорити та вести діалог), десь я не міг в силу недостатнього досвіду побачити окремі питання під кутом інших людей з офісу, а не лише з призми нашого магазину. Тому, можу сказати тільки хороше про компанію та команду. Про всіх, хто дали мені такий шанс — не лише реалізувати мрію, а ще й створити книжковий магазин в новому місці, реалізовувавши певні ідеї.

Я згадую ці роки з теплом та інколи шкодую, що довелося піти через власні зовнішні обставини. Сумую за постійними відвідувачами, місцем, його атмосферою, командою. Шкодую, що не встиг реалізувати весь потенціал та ідеї, але, знову ж, через те, що я тоді був не готовий та не достатньо мудрий, аби зупинитися та все добре обдумати і прийти до керівництва спершу за порадою, а не з рішенням змін.

Я вдячний всім, хто працює зараз в книжковій сфері і робить дуже важливі речі. Я щасливий за тих, хто тільки шукає себе в літературі і бажаю знайти свої можливості та реалізовувати їх. І бажаю книгарні «Є» тільки розвитку та успіхів. Дякую вам за щастя перебування з вами та незабутні моменти.

1. 12 июля 2020

О работодателях, как и о мёртвых, — либо хорошо, либо никак. Но в свете последних событий, не внести свою лепту в деконструкцию вышестоящих особей этой конторы было бы кощунством по отношению к новой волне потенциальных сотрудников. Вот вам мануал по выживанию, вычлененный из одного года работы:

Если от рождения вы лояльны к протухшему рыбному запаху, а от одного только вида заросшего от эгоцентризма анального отверстия у вас чешется язык — тогда вам точно стоит попробовать себя в толкании никому не нужных книг под крылом Книгарні «Є». Огромным плюсом будет наличие стокгольмского синдрома.

Вывод #1 — У вас не должно быть своего мнения.

«Но ведь там так много интересных книг! — скажете вы. — И они-то уж точно будут кому-то нужны. Безусловно, ассортимент прекрасен. За исключением того, что администрации и менеджерам, в большинстве случаев, пойух на то, что популярно в данный момент. Эти книги будут в наличии, но если вдруг ширпотребу издательства «Темпора» внезапно станет тесно на полках — ждите книгопад других изданий. Ведь именно «Темпора» должна глядеть на посетителей обложкой, а какой-нибудь там «Старый Лев» или «Наш формат» может и корешком повернуться.

Вывод #2 — Будьте готовы к постоянным перестановкам книг. Новый менеджер у издательства? Перестановка. Малкович пёрнул на стенд с «Темпорой»? В задницу А-как-бы-ка-лы-ма-гу, запихнем их книги поглубже и т.д.

«Если человек интересуется книгой, которой у нас нет, мы не говорим, что у нас её нет, а делаем вид, что, потенциально, есть такая маленькая, просто лилипутическая вероятность, что где-то за шкафами завалялся последний экземпляр, и идём с ним искать несуществующую книгу, да подольше».

Вывод #3 — Будьте готовы к тому, что придётся много унижаться перед клиентами и пздиеть им о том, что у вас всё схвачено, когда на самом деле это не так. А когда человек, недовольный тем, что вы отняли у него время на поиски несуществующего, уйдёт, хлопнув дверью, администрация скажет, что вы хйуовый продавец, надо быть напористей.

«Здравствуйте, а я вот заказал у вас в интернет-магазине, а мне йух да нийуха не прислали». «Ну, братишка, мы с ними — не одно целое, так уж вышло, что и-нет магазин — отдельная от нас структура, от того и цены другие, и претензии к ним мы не принимаем». «Спасибо за информацию, но вы всё равно пдиоры. Ещё и в гугл-отзывах к вашему физическому филиалу напишу про интернет-магазин, у них ведь странички для обратной связи нет!»

Вывод #4 — Будете получать пзиды за всех, и за себя, и за этих додиков из интернет-магазина, которыми руководит никто иной, как Инна Регент. Возраст не главное, но тут он явно даёт о себе знать. Когда человеку предоставляют полномочия, но он не самородок и соответствующего опыта взаимодействия с персоналом у него нет — получается очередная Ивановна. Человек с трудом признаёт собственные промахи, всячески перекладывая ответственность за провал на других, да ещё и практически никогда не выскажет вам претензию лично. У неё ведь куча миньонов, которые и рады стараться.

Наверное, много ещё чего можно было бы настрочить, да что-то лень уже.

Так-то постоянные сбои 1С, нехватка мелких купюр для сдачи, тяжёлые коробки с книгами, которые вам самим придётся тащить в подсобку, всратые акции, презентации зацикленных на себе авторов, отсутствие возможности толком ознакомиться с книгами (свободное время? — идём ровнять полки, имитируем работу) и многое-многое другое вряд ли положительно скажется на вашем самочувствии и настроении.

Работа в книжном, это не приятные беседы о высоком, а, прежде всего, бизнес. Да и тот тут них вести получается через одно место.

С коллективом мне, правда, повезло. Очень их ценю и уважаю. Но, видимо, и тут у всех по-разному.

P.S. А ещё хотелось бы высказаться о молниеносных изменениях правил и порядков — особенно, касаемо внешнего вида и гигиены — была такая правка, составлена одной книжной феей по имени Мария. Так вот, критикуя — предлагай.

Руководитель должен быть примером, но когда его наставления сопровождаются невыносимо ядерным шмоном из глубин ротовой полости — извините, но неужели, помимо чтения, Вы книги ещё и преорально потребляете, а зубы чистите спермой?

2. 9 января 2018

Працювала у компанії 2 роки.
    Чудова робота для поєднання з навчанням, є можливість і почитати і попрацювати.

Консультант по продажам 1

Добавьте зарплату в компании Книгарня "Є"

Добавить отзыв о работодателе Книгарня «Є»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Книгарня «Є»?