Компакт-Комп’ютер

Компакт-Комп’ютер

Магазин комп’ютерної техніки «Компакт» здійснює роздрібну та оптову торгівлю комп’ютерною технікою, витратними матеріалами до друкуючої техніки, а також надає широкий спектр послуг по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб.

Отзывы о работе в Компакт-Комп’ютер, зарплаты

1. 30 мая 2020

@Гость, десь на Богоявленську. Тепер там ця «контора»

2. 16 марта 2020

Де той Андрій Васильович? Куди переїхав з Буковинської?

3. 8 июня 2018

Був на співбесіді на манагера :) , поговоривши взяв паузу на подумати, порадили зайти сюди на ваш форум, дуже вдячний, в співбесіді сказали 7000 получав той хто звільнився , я подумав чому ж він звільнився ? Діректор розказував про якісь бонуси за різницю в закупочних, але при умові що товар піде чи комплектуючі а якщо не піде я таке питання задав , от не буде замовлень, а він мені ні у нас завжди замовлення, типа на цьому можна заробити і 10000-150000 :), а ще за мінімалку треба приймати на склад і зі складу, і обзвонювати постачальників, а мене все мучала мисля як же той толковий менеджер заробив в них 70000 якщо при такому розкладі може і часу на бонуси не залишитись, хіба що вночі ? Притому він не сказав що зарплата піднята до 70000 , а просто що попередній отримав 7000 ну і він його там за шось звільнив , походу якщо не бреше то акція це була одноразова. Так шо дякую що тут все прочитав і не вляпався

4. 10 мая 2018

@Гость, Він бачив ці відгуки.
    Він сам прекрасно знає, шо те все правда.

5. 26 апреля 2018

Треба показати шефу цей сайт та запропонувати опублікувати таблицю із звільненими працівниками з приміткою про працівника.
    Думаю шефу буде цікаво як і хто його обізвав.

6. 14 апреля 2018

Андруша брехун знаний на все місто!
    Обіцяє захмарні зарплати, а не платить ніфіга. Люди, які звільнялись, потім ще по пару місяців за зарплатою ходили.
    А ще по словах Андруши від нього не звільняються, він всіх звільняє, бо йому не підходять.
    Навіть не вздумайте звязуватись з цією гниллю.

7. 5 марта 2018

Так які розцінки на ремонт, щоб отримати зарплату 10000 грн? Може хто підкаже інші фірми по місту Рівне.

8. 18 февраля 2018

@Віталік, а те шо ти приходив грався в телефоні закінувши ногі на крісло це нічого? крім того після тебе перепаювали і перероблювали потім роботу де ти нажалав, визнай хоть це, горе-працівник

9. 14 февраля 2018

Я првцював 3 місяці тут монтажником. Мало того що зп виплачував коли йому хотілося та щей і після тогояк розрахувався 2місяці неміг забрати її. А перепрюцавання це просто золоте правило було шо і в Андрія шо і в бригадира. Покі не зробимо додому не їдем, питання чого хто має залишатися після роботи щоб ТОбі Андрію копійку заробити. І в суботу і в неділю виходив і це за 5000 тисяч. не раджу дуже гнила контора, і постійно тебе хочуть обдурити, дурнем виставити!!!!

10. 11 февраля 2018

звичайний малий бізнес, зі всіма Мінусами йому притаманими — особливо в плані роботи там. На співбесіді потрібно бути максимально жорсткими з ними і все буде ок)).

11. 3 февраля 2018

@Morskiy kotik, розкажіть будь-ласка все до деталей.

12. 3 февраля 2018

а які у вас розцінки на ремонт? і що треба ремонтувати щоб отримати таку зарплату?

13. 31 января 2018

@Саша,впевнений про те що написав,бо є можливість розписати все до деталей

14. 31 января 2018

@Роман, РОМАН — Не пройшов співбесіду ( кажуть вже другий раз, того року також приходив), не треба так турбуватись, таку фігню пишеш -«геть розтроївся». Підучишся за рік — два. І за третім разом може тебе візьмуть на роботу…
    Я тут праюю, причому не один, і все тут ок. Ти навіть співбесіду пройти не можеш і вже єрунду всяку несеш!
    До модераторів сайту — може якось треба фільтрувати хто дійсно працював у компанії, а хто просто пише хер…ю — ображений на цілий світ))) — нехай кидають скрін документа який підтверджує що ця людина має відношення до такої то фірми. Бо будь-хто може написати будь-що.

15. 30 января 2018

Ніхто з цих людей у нас не працював — імен таких за 2 роки роботи тут при мені не було!
    Графік роботи стабільний з 9:00 до 18:00, ЗП виплачується в повному осязі, а хто накосячив, то вже його проблеми!
    Хто має особисті питання до директора, то з ним завжди можна поспілкуватись — це також плюс.
    Так дійсно шукають хорошого майстра і офіційно всі в курсі що ЗП від 10 тис., але майстер має бути толковий, а не такий як недавно звільнили!₴

16. 29 января 2018

Реально не рекомендую сюди йти працювати. Шарашкіна контора.

17. 20 января 2018

Цей «директор» Андрюша знову набирає лохів, обіцяє золоті гори :)
    Люди, не втрачайте свій час на цього *удака, обходьте цю гнилу контору десятою дорогою.

18. 1 ноября 2017

Не раджу. Картина не відповідає дійсності. Умови жахливі, перепрацьовка то взагалі нормальна справа. Зп меньша чим обіцяли. Директор може здатися нормальним, по факту- гнила людина.

19. 13 октября 2017

не рекомендую мати справи с цією фірмою. Директор бреше прямо в очі і робить с тебе дурочку.

20. 5 октября 2017

обіцяють золоті гори а по факту получається 5000 тис. і виходить по суботах і до 7-8 години вечора робити. словом нічого хорошого там немає. і велика затримка заробітної плати. бувало такє що місяць неміг випросити гроші

21. 4 октября 2017

Якась мутна ця барижня

Майстер з ремонту мобільних телефонів, 10000 грн
    Продавець-консультант (ІТ), 6000 грн

22. 29 сентября 2017

Бутік по заправці картриджів, не більше.

23. 27 сентября 2017

Що скажете про цю контору?

1. 14 апреля 2018

Андруша брехун знаний на все місто!
    Навіть не вздумайте звязуватись з цією гниллю.

2. 27 сентября 2017

Що скажете про цю контору?

Добавьте зарплату в компании Компакт-Комп'ютер

Добавить отзыв о работодателе Компакт-Комп’ютер

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Компакт-Комп’ютер?