Копійочка

Отзывы о работе в Копійочка, зарплаты

1. 9 февраля 2019

Добрий день! І знову незрозумілі коменти: не працювала і не буду працювати. Звідки ж така обізнаність про роботу в Копійочку?

2. 8 февраля 2019

Привіт. Робота в копійочці справді нелегка. як писали раніше особливо в літку. Крім того нормальних регіональних, які хоч інколи але заступалися за прцівників звільняють. А ставлять тих які сліпо виконують вказівки директора з продаж (Патер Т.). ще є питання до відеонагляду. Для чого воно взагалі? А для того щоб слідкувати за працівниками. А коли відбувається крадіжка то до них не дозвонитися. вчасно зреагувати не можуть. Потрібно 3 год. чекати щоб скинули доказ крадіжки. Крім того заборонили писати заяву в міліцію. Працівники самі мають купити товар, за вказівкою регіонального. Для керівництва простий персонал взагалі ніщо, просто безправі раби. Хоча персонал був на залі, консультував покупців. Коли акція і багато людей то не можливо прослідкувати за всіма покупцями. Для керівництва в даній ситуації злодій правий.

Повністю підтримую даний коментар? взагалі не розумію для чого в маназинах відеонагляд,якщо вони не хочуть допомагати самим продавцям. А для регіональних прості консультанти і касири як роботи мають бути. Не можна кроку ступити,завжди треба щось робити. А ці правила для консультантів то взагалі якісь дикі. Неможна нічого,зовсім нічого,таке враження шо продавці ьо не люди. Маєте зарплату то підлаштовуйтесь під компанію,не подобається звільняйтесь. А для компанії всі працівники ніхто і ніщо.

3. 7 февраля 2019

4. 7 февраля 2019

Дорогі друзі..
    Хочу від себе сказати пару слів про копійочку.
    Я там ніколи не працювала не працюю і не збираюся.
    Но то що там твориця повний (хаос)….
    Не рекомендую я ту туфту.
    Напишу звернення на програму ревізори магазини ………..
    Нехай ловлять гадів .?

5. 4 февраля 2019

Добрий ранок! Цікаві коментарі останнім часом: непрофесійний регіональний директор, який звільняє працівників; працівники служби безпеки приходять в нетверезому стані через яких звільняють працівників; п’яні китайці; Зінченко, який давним давно не працює в Копійочці і т.д.
    Мабуть усе це заважає працівникам магазинів чесно працювати і заробляти нормальні гроші.
    Чому жоден не напише про мотивації запроваджені в Копійочці та нормальне ставлення до персоналу.
    Я працює на посаді продавця консультанта уже більше року, часом заміняю директора і повірте мені що при нормальному відношенні до роботи жодних зауважень ще не було, а навпаки за рахунок мотивації зарплата значно зросла.
    Я рекомендую роботу в Копійочці!!!
    А от працівникам які жаліються на звільнення я рекомендую написати причини звільнення. За період моєї роботи я жодного безпричинного звільнення не пам’ятаю. В основному звільняли працівників за крадіжки про що повідомляли по пошті. Так що мабуть такі коментарі написані «ображеними крадіями», які краще нехай подякують що їх не передали до поліції.

6. 2 февраля 2019

Шановні……?️?️?️?️
    Що за туфта…..
    Так звана служба безпеки копійочкі приходять по магазинах в нетверезому стані руки трясуця перегари жестяк який…?⚠️неповага до персоналу приходять та лиш штрафи накладають на персонал.
    Самі нічого не роблять не вміють ( але що просити від алкашів ) людей звільняють через цих алкашів.
    В мене таке враження що там даже ці китайці що ім товар роблять то і вони п’ють і роблять сразу брак.??
    Там своєї думки маленька людина ( працівник) немає там лиш закон закон.
    Добитися правди ти зможеш лиш тоді коли ти там не будеш працювати но і то через 5 років бо в договорі підписалися що мовчяти 5 років.❌❌❌ ……..
    ( ☠☠☠…)????…
    В нас сьогодні прийшли ці служба безпеки то нам після цього хотілось похмілятися ……?️ не доводіть людей до ЗАПОЇВ ……

7. 1 февраля 2019

Шановні……?️?️?️?️
    Що за туфта…..
    Там своєї думки маленька людина ( працівник) немає там лиш закон закон.
    ( ☠☠☠…)????…

8. 1 февраля 2019

В керівників міняється настрій по 10 раз на день.
    Неповага неповага нема справедливості а цей Жикотинсікий який став таким популярним за останні пару днів вопше ніфіга незнає оууу.

9. 1 февраля 2019

Хочу вам сказати що звільнення це сами простіше що можна зробити це дурний може а зберегти людей які знають все я працювала в Чернівцях такого ставлення до персоналу поганого я ніде не бачила люди ідуть працювати я дійсно хочуть працювати а їх виганяти за прості речі прийшов Жукотинський пишіть пояснення чому скрипт касира не сказали пояснюєш погано себе почуваю а він ти звільнений це хіба нормально люди не роботи а сам він що би не запитав незнаю

10. 1 февраля 2019

Регіональний директор Жукотинский нічого не знає та звільняє людей без попередження це непрофесійність і неповага до людей

11. 28 января 2019

@Гость, что же такого страшного господин Зинченко вам зделал что его столько времени поносят. Обратил внимание на резюме, но судя по отзывам….

12. 27 января 2019

Про Копійочку Коломия 2. Директор неадекватна. «Покрити» матом працівника — вважається нормою

13. 16 января 2019

@Гость, https://www.work.ua/resumes/4002135/ резюме Зинченко М. Этот субъект продолжает вводить в заблуждение общество своими «достижениями».Не позволяйте непорядочному человеку вновь занять пост руководителя! Распространяйте правду о нем , чтобы уважаемые компании и их руководители гнали Зинченко подальше от своего бизнеса и коллективов!

14. 16 января 2019

@Гость, Зинченко опять сбежал , прихватив зарплату работников магазина ?

15. 4 января 2019

Найгірше в мережі це ревізія.Так,як залишки товару приховані і бачать їх лиш ті люди які приїзжають зі спеціал.сканерами на ревізію.В результаті,,ой біда»Погано продаєте і тому подібне…..Але «добра» компанія може трохи списа ти товар а частину з працівників «лохів».А коли задаєш такі питання то відповідь одна..Тебе тут ніхто не тримає……

16. 2 января 2019

А зарплата у конвертах і на картці.Чорний бізнес…

17. 1 января 2019

Скажу вам шановне панство так, коли беруть на роботу їхня СБ перевіряє всю інфу про майбутнього працівника і якщо ти не лох, ти не станеш працівником в копієчці тобі буде відмова тому що краще керувати лохами і дурнями ось така там система по підбору персоналу…

18. 30 декабря 2018

Жахливе ставлення до персоналу- з цим всі згідні! як можуть всі працівники магазину працювати з 15 по 31 грудня без вихідних? а першу половину місяця кому працювати і скільки відпрацьваних годин за місяць получиться? в кожного є сім*я і життя КРІМ РОБОТИ! а керівництву на ЦЕ ВСЕ БАЙДУЖЕ! працюй без вихідних, працюй понаднормово -будь рабом за 6 тисяч. В Копієчці людина не має права а тільки обов*язки! і якщо ти будеш віддавти всій вільний час і сили- заробиш на прожиття

ше й плани постійно повишають!! магазин не виконує- дають ше більший план! обіцяють золоті гори а премію не дають!! предираются до чого мож шоб не дати премію! зарплата лиш ставка!! а говорют за тисячі!

19. 30 декабря 2018

@Володимир, основное це нелегальні китайськи підробки з Одеси

20. 30 декабря 2018

@Володимир, ‘ Думаю, що нікому невідомо звідки товар привозять, це напевно секретна інформація…

21. 30 декабря 2018

Доречі, цікаво, звідки копійочка привозить товар для магазинів… Не думаю що з Чернівців, напевно..

22. 30 декабря 2018

Ставлення до персоналу — запорука успіху і розвитку комерційної діяльності!

23. 29 декабря 2018

Регіонали то взагалі лишня посада. «Проїдають» марно гроші компанії.

24. 18 декабря 2018

Коломия 2 копійочка це жах звільняються майже всі. Через директора.

25. 15 декабря 2018

@Гость, 6000, це ще по Божески, в Кам‘янці КП4 прийшла новий директор (важко її так назвати) Анастасія, хамовита, до старших працівників рот відкриває, людей за людей немає. Я зразу сказала що звільняюсь, після її криків та хамства, в мене не той вік, щоб таке терпіти.

26. 4 декабря 2018

@Гость, а керівництво ставить в приклад даного Директора ( Косів 2), дають їй нагороди за роки роботи. Отже їм потрібні такі «керівники» і плинність кадрів

27. 4 декабря 2018

28. 30 ноября 2018

Доброго дня, це правда про роботу в мережі Копійочка, сам працював там, і хочу сказати, що це жах, гіршого ставлення до персоналу я ще не бачив .Директор магазину старша неадекватна жінка, яка нічого не розуміє в роботі, а лиш кожен день принижує і виливає злість на пра цівниках, через це часто звільняються люди, магазин має лиху славу і люди не хочуть там працювати.Такий директор позор для такої серйозної компанії, самі покупці, кажуть, що їм набридли крики що чути в магазині.

Мається на увазі магазин Косів 2.

29. 30 ноября 2018

30. 19 ноября 2018

@таємний працівник Виноградів1, укажите фамилию директора

31. 17 ноября 2018

@Гость, як кота паршивого випали з мережі

32. 13 ноября 2018

Не рекомендую влаштовуватися на роботу в магазин Виноградів1 у Закарпатській обл. м. Виноградів. Директор не адекватна працювати потрібно 220 год. на місяць а коли захочете звільнитися то починається жах.

33. 11 октября 2018

@Гость, підтримую на 100%.

34. 6 сентября 2018

Жахливе ставлення до персоналу, регіональні готові зробити винним будь кого лише не себе (професіоналізму нуль), як би роботу не виконували до чогось тай причепляться, керівництво явно з «лихих 90-х». категорично не рекомендую!

35. 11 августа 2018

Знаток :
    Неуважаемые, недалекие, глупые неуды. Вы если уж делитесь опытом то указывайте город и магазин с адресом. А то когда пишите что «дядя Вася плохой директор» складывается впечатление, что клепали вас ваши родители на скорую руку, находясь в нетрезвом состоянии и вообще, это была ошибка …..

Назватися кишка тонка? Дядя Вася…

36. 5 августа 2018

Предложили уйти. Чтобы не выгонять.

37. 16 июля 2018

Зінченка не виганяли, навіть і не збирались, він сам пішов.

38. 1 июля 2018

Знаток :

Михаил Сергеевич, это ты писал?)

39. 22 июня 2018

А кто рекомендовал Зинченко М. на должность директора?
    Они , вообще, интересуются историей таких субъектов?
    Тот , кто рекомендует подобных работников также должен нести ответственность.

40. 17 июня 2018

А Зінченка ще не вигнали?

41. 9 июня 2018

Враження від роботи негативне, принижують та знущаються над людьми. В магазині в літній період не можливо працювати. Оскільки не має ні кондиціонера ні витяжок для вентиляції. Що порушує всі санітарні норми. Зарплату постійно зрізають. Особливо важко касирам, які як папуги повинні говорити цілий день без перестану(про акції, пропонувати китайський хлам і тд… Таких пунктів 12) і кожному це сказати ну просто фізично не можливо. Продавцям теж не легше. Мають бігати за клієнтами, при цьому ж викладати товар і друкувати цінники та прибирати на залі. І це все має бути одночасно. Постійна нестача кадрів, хоча й не дивно чому так.
    Гірше рабства. Щей не оплачується достойно. Зінченко і Віктор Герасимчук це взагалі окрема тема. Про яку можна говорити дуже багато не хорошого.

42. 20 февраля 2018

Керівництво не порядне, особлибо брехливий новий директор Зінченко, в магазинах поводиться з персоналом хамськи.Зарплату без пояснень урізають постійно.Не рекомендую!

Валентина
    Зинченко Михаил как руководитель или коллега — это позор для любой организации и коллектива. Врёт, ворует зарплату. Не имеет постоянного места жительства, скрывается от тех, кому должен деньги. Не связывайтесь!!!

43. 19 февраля 2018

Будьте добры,укажите адрес магазина,где работает директором Михаил Зинченко.
    Такие руководители-позор для Украины.
    Система штрафов сотрудников магазина является нарушением КЗоТ Украины.
    Смело обращайтесь с жалобой в трудовую инспекцию ссылка здесь http://fingeniy.com/kak-i-kuda-pozhalovatsya-na-rabotodatelya-trudovaya-inspekciya/
    Трудовая инспекция в Ивано-Франковске http://dspif.gov.ua/zvernennya-gromadyan.html
    Наказать работодателя ,нарушаещего КЗоТ Украины,это значит помочь не только себе , но и помочь другим работникам.

44. 19 февраля 2018

Михаил Зинченко,этот «директор», с так называемыми «принципами эффективного лидера»,находиться в черном списке работодателей Украины, соответственно, и компания, которой он( Зинченко) «руководил»https://antijob.net/black_list/magaziny_sano_fop_zinchenko/

45. 19 февраля 2018

@Галина,
    Михаил Зинченко обкрадывал сотрудников когда еще работал в Полтаве! Он занесен в «черный список работодателей Украины»! https://antijob.net/black_list/fop_zinchenko_sano/ Удивительно, что в Ивано-Франковске такие деятели становятся директорами. Это что, европейский уровень отбора руководящих кадров? http://www.vnutri.org/kopiyochka/#tabs

46. 6 февраля 2018

47. 31 января 2018

Непорядне ставлення до персоналу(звати Віктор, приізвищем не представлявся) починаючи від регіонального до директора.Зарплата вираховується взагалі не зрозуміло як і з яких принцмпів.

48. 22 ноября 2017

49. 22 октября 2017

Запропонували позицію в маркетингу з переїздом у Франківськ (сам зі Львова). На першу співбесіду, яка завжди є ознайомча і проводиться по скайпу (якщо з іншого міста) сказали приїхати до них за свій рахунок щоб поспілкуватись вперше з керівником.

50. 5 августа 2017

В керівництва міняється настрій кожний день. Не дотримуються домовленостей. Не рекомендую

1. 20 февраля 2018

Старший продавец-кассир 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Копійочка

Добавить отзыв о работодателе Копійочка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Копійочка?