Країна добрих справ

Всеукраїнський благодійний фонд “Країна добрих справ”

Отзывы о работе в Країна добрих справ, зарплаты

1. 30 марта 2024

Маю великі сумніви щодо діяльності Фонду Країна добрих справ. На протязі двох місяців вели збір для оплати реабілітації доньки. Часто вимагали нові фото та відео. Стверджують, що зібрали тільки 12900 грн за такий період часу. І повідомили мені про припинення збору коштів моїй дитині.

2. 25 августа 2023

Фонд » Країна добрих справ», дівчата Ви чудові і надалі буду долучатись до добрих справ і допомозі дітям разом з Вами, завдяки вашій небайдужості багато дітей вдалось врятувати. Ціную Вашу роботу. Обниміаю. А ті хто пишуть такі відгуки, я в шоці, можливо людям нічим зайнятись(

3. 2 декабря 2018

Я мама особенного ребёнка, хочу оставить отзыв о фонде Країна добрих справ. За всю мою жизнь тяну сама, воспитываю и своего сына. Когда я обратилась в фонд первое что сделали это меня выслушали. Рассказав свою историю я почувствовала поддержку, девочки мне посоветовали открыть свою группу и попробовать вести сбор. Только благодаря им мне помогли люди закупить противосудорожные препараты,а так же мне прислали и еще инвалидную коляску.О такой поддержке неравнодушных людей я даже не мечтала. Хочу поблагодарить Вас за ваше человеческое отношения к людям,за ваши добрые дела.
    Спасибо Вам большое !

4. 8 августа 2018

Сама компания и корпорация «Країна»: фонды, вода ТМ «Країна» — это полный развод, не советую обращаться к ним и ещё хуже, устраиваться на работу. Не советую!!!

5. 23 января 2018

Я, Садовий Миколай, є директором юридичної компанії ТОВ «Гарант консалтинг». Наша компанія на протязі майже трьох років є меценатом даної благодійної організації. До цього наша компанія допомагала іншим благодійним фондам, а тому діяльність фондів мені знайома. Щодо діяльності благодійної організації «Країна добрих справ» хочу зазначити, що колектив даного фонду є дуже чуйним, порядним і відповідальним, діяльність фонду – відкрита, чесна та прозора. Я неодноразово впевнювався в цьому, оскільки як і у інших спочатку виникали сумніви в чесності фонду. На щастя всі сумніви розвіялися і я дуже радий, що в нас є такий фонд. Кожен також може впевнитись в чесності цієї організації, зв’язавшись з батьками дітей, яким допомагає фонд. Я та колектив ТОВ «Гарант консалтинг» дуже вдячні колективу благодійної організації «Країна добрих справ» за їх працю.

6. 6 декабря 2017

Мене звуть Раїса Богданівна Скорик. Працювала в благодійній організації “Країна добрих справ” з серпня 2016 року по вересень 2017 року. Одразу хочу зазначити про доброзичливе та чуйне керівництво та колектив фонду, належні умови праці та офіційну і своєчасну заробітну плату. Нажаль, змушена була звільнитися через сімейні обставини, а також незручне для мене нове розташування офісу.

Стосовно попереднього відгуку хочу зазначити, що за час моєї роботи у цьому фонді можу з упевненістю підтвердити, що діяльність організації є прозорою, а саме головне – чесною. Нажаль, за весь період моєї роботи було лише два випадки, коли фонд з причин, які не залежали від нього та його співробітників, не зміг надати достатню допомогу батькам, які зверталися з проханням про допомогу. Взагалі колектив організації “Країна добрих справ ” роблять Добру Справу! Дякую Вам за все! З повагою, Раїса Богданівна

7. 10 августа 2017

Этот фонд кинул наших подопечных. Отчетов нет. Лохотрон

8. 6 января 2017

Дорогие наши все добрые сердца и наш фонд » Країна Добрих Справ»,я мама Альбинки,для которой ви так помогаете и даете нам надежду веру,и свою поддержку,хочу от всего сердца вас всех поблагодарить,за Ваши добрые сердца,ведь без вас нам не справитца,Альбиночка за 8 месяцев перенесла 7 операций,припаратов цены зашкаливает,и если бы не вы Альбинка не смоглабы получать полное лечение,Храни Вас Всех Господь,и пусть в ваших сердцах царит мир и Любовь .

9. 4 января 2017

Это мошенники. Какое нах рабочее место? Не обращайтесь к этим уродам и не идите к ним работать. Других работ что ли нет? Только в благотворительности?

10. 19 сентября 2016

Ви приносите радість дітям, робите добрі справи, які примножують добро на землі! Наш світ стає набагато добрішим, сповненим світла і радості!

11. 5 мая 2016

у чувака раздвоение личности по ходу, 26 апреля был Олегом, в мае стал тарасом…

12. 4 мая 2016

Меня в этом фонде привлекло удобное расположение офиса и удобный график работы. Перспективы карьерного роста имеются. Недавно поняла, что та работа, которую я сейчас выполняю — мой комфортный уровень.

13. 26 апреля 2016

Руководство фонда «Країна добрих справ» отличное, что очень важно в работе коллектива. Я уже три работы поменял, потому что никак не находил общий язык с начальством, но тут легко меня приняли. Коллектив очень дружный. Нормальный график работы. Условия труда полностью утраивают: комфортное месторасположение офиса, новая оргтехника и мебель, кондиционер.

Добавьте зарплату в компании Країна добрих справ

Добавить отзыв о работодателе Країна добрих справ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Країна добрих справ?