КТС

КТС

Компанія «КТС» (Комтехсервіс) заснована у 2002 році. За цей час ми пройшли шлях від маленького сервісного центру до мережі комп’ютерних магазинів.

Отзывы о работе в КТС, зарплаты

1. 8 апреля 2023

Не рекомендую дану фірму,зависокої про себе думки начальство,хочете мати нормальну роботу обходьте боком КТС.Стосовно зарплати обіцяють одне а по факту зовсім інші цифри…

1. 10 апреля 2023

Доброго дня!
      Дуже шкода, що у Вас склалася така думка про компанію. Ми готові змінюватися та ставати кращими. В даному повідомленні недостатньо інфомації для з’ясування ситуації. Нам важливі гармонійні відносини не лише з клієнтами, а й з кандидатами та працівниками. Тому прошу Вас допомогти розібратись і надати додаткову інформацію. Напишіть, будь ласка, на нашу пошту: [email protected] Дякуємо за зворотній зв’язок.

2. 11 августа 2022

Працював я у ктс і був кращим продавцем по сервісу після старшого продавця. І все було чудово, до одного прекрасного місяця, коли і результ показав і все було чудово та чомусь вирішили мені не доплатити 700 грн зп. Пробував розібратися та був м’яко кажучи посланий. Є такий дядя петрина, якому ср*ти на всіх, є ще один інцедент про, який розкажу пізніше. Рекомендувати важко цю компанію, тому шліть їх подалі)

1. 15 августа 2022

Доброго дня!
      Андрію, сконтактуйте, будь ласка, зі мною для вирішення ситуації. Переглянула вашу історію по виплаті заробітної плати, з вами повністю розрахувались за весь період вашої роботи в компанії.

Мої контакти:
      [email protected]
      +38 (067)9392779 (Viber, Telegram)

Дякую, за зворотній зв’язок!

3. 10 мая 2022

Якщо ви в пошуках роботи і вагаєтесь чи йти в цю компанію працювати — пошукайте краще ще. Поважайте себе і цінуйте свій час!
    Колектив — лицеміри і самозакохані егоїсти.
    Гарно вписуються сюди підлизи, їх просто обожнює короноване керівництво.
    Працівників не цінують від слова ВЗАГАЛІ. Вас звільнять, скоротять, замінять, при першій зручній можливості, навіть якщо ви роками робили великий вклад у розвиток компанії.
    Під час карантину — практика відправляти працівників у неоплачувані відпустки, без вашої згоди звичайно,) а якщо ви дуже проти — вас звільнять.

1. 15 августа 2022

Доброго дня!

Якість взаємовідносин залежить не тільки від зовнішнього оточення, але і від нас самих. Ми дивимось на світ через призму своїх цінностей та бачень, тому шкода, що працюючи в компанії, ви бачили лише негативні моменти. Хочу відповісти вам як працівник компанії, а не як HR, особисто я працюю з колегами, які мають власну думку і можуть її відстоювати. Як HR відповім так, коефіцієнт стабільності персоналу зріс на 17% — це про «звільнять, скоротять, замінять, при першій зручній можливості».

Успіхів вам!
      Щиро сподіваюсь, що майбутній досвід буде значно кращим)

4. 22 ноября 2021

Працювала в цій компанії з великим задоволенням. Драйвовий, цікавий та дружній колектив, лояльне керівництво та хороші умови праці. За більш ніж 2 роки роботи затримки із виплатою заробітної плати ніразу не було. Рівень зп також на рівні. Є кар’єрний ріст.
    Однозначно рекомендую компанію КТС як хорошого роботодавця.

5. 17 ноября 2021

Дуже подобається працювати в цій компанії. Колектив дійсно молодий і завдяки цьому є стимул розвиватись і не стояти на місці.Кар’єрний ріст також постійно присутній в компанії.Хто хоче розвиватись і рости,тому все вдається.HR-відділ тут самий кращий — дівчата завжди привітні,позитивні,професіонали свого діла і завжди готові простягнути руку допомоги!

6. 16 ноября 2021

Оксана HR-відділ КТС м. Рівне На жаль, ми не можемо зробити вам пропозицію, по причині вікової категорії.
    Ви, взагалі самі себе чули? Пропонуючи карьерний зріст у вашій компанії працівнику вже через наступні 2-3 роки будете його звільнять через вікову категорію. Але по привсяк те що саме керівництво має розбіжність у 5-10 років від працівників у вас дизкомфорт від ціього не викликає.

1. 17 ноября 2021

Доброго дня!
      В компанії відбір проводимо на основі багатьох критеріїв. Наприклад, враховуємо досвід останніх років, наскільки він суміжний з діяльністю нашої компанії. Нам важливо, щоб наші колеги були відкриті до нових знань та саморозвитку, тому звертаємо увагу на інтереси кандидата та проходження додаткових навчань. Також враховуємо період в який здійснюємо підбір персоналу, чи маємо час на навчання колеги, чи потребуємо швидкого входження його в посаду.
      На деякі позиції ритейлу ми дійсно надаємо перевагу молоді. Це старт кар’єри в компанії. З позиції консультанта/касира можна рухатись і в онлайн-продажі, В2В продажі, категорійні менеджери.
      Всі відгуки, які отримуємо від кандидатів, зберігаємо в автоматизованій системі рекрутингу. Ми можемо повторно контактувати з кандидатом, в якого досвід і знання відповідають відкритим вакансіям.

Дякуємо за зворотній зв’язок. Якщо у вас ще залишились запитання, зауваження, напишіть, будь ласка, на [email protected]
      Ми готові змінюватись та ставати кращими!

7. 19 ноября 2020

Отже була на співбесіді у цій фірмі, на посаду менеджера із закупівель.
    Однозначно, співбесіда була жахлива.
    Морально тиснуть, задають ображаючі запитання, принижують. Співбесіда тривала близько 2 годин, і у мене логічне запитання, якщо ви розумієте, що людина не підходить, чому марнуєте стільки часу.
    Зрозуміло, що при пошуку роботи, може не підійти кандидат або кандидату фірма це нормально. Та після тієї співбесіди ноги моєї не буду в їх магазинах, чисто принципом ніколи там нічого не купуватиму, адже конкуренції вистачає хвала господу.
    У підсумку скажу, що в тій фірмі нікудишній відділ кадрів.

1. 19 ноября 2020

Доброго дня!

В компанії відділ закупівель укомплектований. Тому тривалий термін не здійснюємо підбору по даній вакансії. В повідомленні недостатньо інфомації для з’ясування ситуації. Нам важливі гармонійні відносини як з кандидатами, так і з клієнтами наших магазинів. Прошу вас допомогти розібратись і надати додаткову інформацію. Зконтактуйте, будь ласка, зі мною будь — яким зручним для вас способом:
      [email protected]
      +38 (067)9392779 (Viber, Telegram)

Дякую, за зворотній зв’язок!

8. 12 октября 2020

Однозначно рекомендую КТС! Умови праці хороші, зп завжди вчасно! Хто хоче розвиватися тому завжди допоможуть та підтримають.( кар’єрний ріст є)) Стосовно колективу, в основному колеги молоді та енергійні) сумно не буде;)

9. 6 октября 2020

Була на співбесіді і я, і мій чоловік. В обох враження однакове! Тиснуть, хамлять, намагаються скинути оплату праці. А загалом витрачають ваш час. По вакансії бажано було мати водійське посвідчення, чого в чоловіка не було, і він їх попередив по телефону. Пішов на співбесіду, там його знову спитали про права. А пізніше зателефонували і відмовили, бо в нього немає водійського. Для чого тоді було кликати його на співбесіду і витрачати час? До речі, пройшло більше, ніж півроку,а вакансія і досі не закрита) Удачі вам, шарашкіна контора!

1. 7 октября 2020

Доброго дня!
      Шкода, що у вас склалось враження про даремно витрачений час. Адже ми не маємо цілі зустрітись з кандидатом тільки заради зустрічі. Звичайно, не кожному кандидату ми робимо пропозицію. Проте це не означає, що в майбутньому ми не запропонуємо іншу вакансію, яка могла б бути йому цікавою. Так як спілкуючись, ми розглядаємо кандидата в розрізі всіх вакансій і на перспективу також.
      Для нас співбесіда це діалог, де кожна сторона з’ясовує для себе важливі моменти і приймає виважене рішення.
      Щодо коментаря “Тиснуть, хамлять, намагаються скинути оплату праці”, ми завжди запитуємо кандидатів очікування по з/п, щоб розуміти чи їх очікування відповідають нашим реальним зарплатам. Якщо є розбіжності, то ми обговорюємо це на співбесіді. Якщо у вас ще залишились запитання, зауваження, напишіть, будь ласка, на [email protected]
      Ми готові змінюватись та ставати кращими!

10. 28 сентября 2020

@БО нЕ в КТС,
    Доброго дня!
    Шкода, що у вас склалась саме така думка про КТС.
    Зазвичай, ми не практикуємо співбесіди в декілька етапів. Важко відповісти чому ви здобули саме такий досвід у нас, так як пройшло більше 8-ми місяців із закриття вакансії. На майбутнє ми обов’язково врахуємо ваш відгук і проконтролюємо, щоб більше такого не повторювалось. Ми цінуємо свій та кандидата час.
    Вакансія менеджера із закупівель передбачає глибокі технічні знання, тому ми акцентуємо увагу на технічній обізнаності кандидата.
    Якщо у вас залишились запитання, пишіть на [email protected]
    Гарного дня!

11. 20 сентября 2020

Був на співбесіді менеджер з закупівель. Мало того що співбесіду розділили на два дні та етапи і потрібно тратити свій час щоб кататись до них в гості два дні поспіль так ще й на другій співбесіді такий тиск наче ти на вакансію ІТ спеціаліста влаштовуєшся. Незрозумілі задачі і тупі питання. Короче ніц про ніц. Якби теперішнього мене на співбесіду ту відправили послав би того директора та психологшу на**. Пропонували з.п. 8000 грн. Притому спочатку два місяці вона мала бути меншою. Короче КТС ви там всі такі диб*ли чи це в Рівному особливі просто. Консультанти в магазинах здебільшого туповаті і впарюють класичний набір телефонів. Короче компанія г*мно. Вивід з тієї співбесіди в мене зостався один я не ідіот щоб працювати за 6000 грн по факту а колись там по 8000. Тому заробляю в тричі більше ))) бо не в КТС )))))

12. 22 июня 2020

@Олена, ну ви вже б хоть аккаунт змінили))) спочатку пишете від імені Олени, а настіпний відгук від якогось чоловіка)

13. 21 апреля 2020

Більше року пропрацював в КТС (якщо точно то в магазині Київстар, від КТС), за всь період роботи мене практично все влаштовувало, звісно бували різні моменти (а де їх не буває?). Звільнився, так, як не зовсім влаштовували умови роботи (необхідний був більш гнучкий графік, оскільки мав ще підробіток, невеличкий бізнес в онлайні), керівник магазину завжди підлаштовував графік під мої потреби, за що дуже вдячний, але були моменти коли, ну ніяк…це і стало поштовхом до переходу до власної справи. Взагалі рекомендую КТС! Молодці! Особливо подобалося спілкування з офісними працівникама (продакт менеджерами, керівництвом вищої ланки, фінансовим відділом та, що там зі всіма) — тут ти з ними на ТИ, і в будь який момент можна звернутись як за порадою так і просто потеревенити! Багато працівників офісу пройшли свій шлях від продавців…тому вони в курсі, в якій каші ти варишся.

14. 16 апреля 2020

А я працювала в КТС декілька років тому. Компанія класна, колектив був веселий. Заробляти та розвиватись було можна (якщо ти, звісно, не ледащо:))). Однозначно, компанія на ринку Рівного одна з кращих!!!

15. 2 апреля 2020

Подивився графік на продавана трішки о*уїв, за майже 12 годинний робочий день з плаваючими вихідними вони будуть платить 8500… Представники КТС ви є***, мало того що ціни на залізо та комплектуючі до ПК у вас найдорожчі з усіх інтернет магазинів так *** тоді ваші обіцянки про високу З/П, просто пустослівна шарашка яка не варта уваги майбутьніх працівників.

16. 3 октября 2019

Если Вы себя уважаете — то никогда не идите работать в КТС

17. 14 сентября 2019

А мне зарплату за август месяц выдадут?
    063-603-44-03 Юрий

18. 2 апреля 2019

А мені подобається КТС. Працюю не один рік. Колектив дружній, керівництво адекватне, при виникненні незрозумілих ситуацій завжди допоможуть, не має ні хамства ні матюків. Можемо посміятися в робочий час, так сказати розрядити обстановку), можемо й подискутувати, але це робота, ніколи не переходили межу, а якщо й переходили, то в кінцевому результаті все закінчилось простим:» вибач я погарячкував». Це робота ідеально не буває. Хочеш щоб було ідеально-сиди дома. Я б не назвав зарплату копійками, кожен отримує те на скільки працює.

19. 21 марта 2019

@Гость, доброго дня!
    Шкода, що у вас склалась саме така думка про КТС.
    Проте, у кожного своя точка зору про організацію роботи, атмосферу в компанії та роботу керівників. Тому ми аналізуємо показники, які вносять ясність та розуміння що відбувається в компанії.
    Так, по зазначеному відділу наступні показники:
    індекс eNPS — 56
    середня оцінка керівника — 8,9
    плинність — 2,7%
    середня з/п — 13 532,79 грн.
    За 2019 рік на стажування вийшло 5 кандидатів, успішно стажування завершили — 3. Середня оцінка проходження стажування — 9,3.
    Якщо у вас залишились запитання, пишіть на [email protected]
    Гарного дня!

20. 5 марта 2019

Мав гіркий досвід ознайомитись з роботою корпоративного відділу ктс. Відчув як начальство матом і жартами принижують постійно своїх підлеглих. Ті в свою чергу змушені терпіти за ті копійки ці знущання. Як казав Кузьма — # не терпи скажи чого ти терпиш#! Любить свій #дружній колектив# мабуть лише Чигир Сергій і Дмитро.
    Колектив принаймні ті, з якими мав змогу спілкуватись, хороші приймні люди, за вийнятком деяких, в колективі процвітають доноси друг на друга, не знаю наскільки потрібно низько впасти, щоб ходити шестерками чи стукачами в начальства, то мабуть звичка дитинства.
    Для тих хто не любить себе свою особистість, плює на моральні норми поведінки, і згідний що вас як тряпку зносять за копійки вам в ктс сподобається!)

21. 24 мая 2017

Дно, пропрацювала 3 місяці (в рабстві), дуже рекомендую всім на етапі співбесіди бути максимально жорсткими з цими клоунами і не вестися на їхнє показне чванство. Контора в якій «ідея фікс» нае*** як працівника так і клієнта.

22. 17 февраля 2017

Добрий день.
    Нам важливо знати, що викликало таке негативне враження про роботу в нашій компанії.
    Ми намагаємося бути кращими, не лише для наших покупців, а для існуючих чи потенційних працівників.
    Залиште, будь ласка, детальніший відгук за адресою — [email protected]
    Чи на нашому сайті КТС у розділі »Написати директору»

23. 24 января 2017

Гівно контора, працюють в основному там «підсвинкі», і заздрісники. Основним критерієм відбору є «ущербність кандидата» — таких холуїв і набирають.

24. 18 мая 2015

Куча вакансий, КТС — лучший работодатель!

Інженер сервіс-центру
    Оператор call-центра, 1700 грн*
    Продавець комп’ютерної техніки, 3000 грн*
    Сервіс-інженер

25. 13 ноября 2014

Работал в КТС. Коллектив был хороший, но в семье не без урода. Все было отлично кроме зарплаты, которую любили задержать на пару дней, отсутствия минимальной ставки и того, что работать надо было как лошадь — никакой личной жизни. С 8-30 до 21-15, 8 выходных на месяц, которые редко можно было поставить впродряд, в итоге весь выходной уходил на сон и мелкие дела, которые накопились за неделю. Уборщицы не было, поэтому ее обязанности выполняли сотрудники.
    Если вам такое подходит — дерзайте. Если вы умеете продавать, сможете более-менее нормально заработать. Но начальство с каждым разом все больше уменьшает процент заработка с каждого товара, который вы продали…

26. 24 октября 2013

Работал в 2009-2012 годах на складе и в оптовом отделе.

Не всегда приятные условия работы и переработки достаточно напрягали, потому ушёл. Но ребята вокруг были классные, да и изменялось всё быстро, не соскучишься.

1. 24 мая 2017

Project manager 1
Бухгалтер 1
Директор магазина 1

Добавьте зарплату в компании КТС

Добавить отзыв о работодателе КТС

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании КТС?