Курка Чеботурка

ПАТ Володимир-Волинська птахофабрика ,торгова марка «Курка-Чеботурка»

Отзывы о работе в Курка Чеботурка, зарплаты

1. 1 февраля 2021

Якщо ти не тупа падлюка, яка рветься до влади по головах, якщо не вмієшь підставляти, здавати, хамити, принижувати,» лобизать » перед керівництвом та інше. Якщо ти притомна, розумна, професійна людина і в тебе розвинуте почуття справедливості, само поваги, то в цьому кодлові тобі не місце. Не приживешься. Тут потрібні тупі сраколизи,а на керівні посади особи з розвинутим почуттям особистої величі, а не професіонали.

2. 1 февраля 2021

Добро пожаловать в ад. Хочете быть униженым, обхамленным, чувствовать себя рабом,работать за три копейки 12-14 часов ,шесть дней в неделю, добро пожаловать.

3. 1 февраля 2021

Підприємство схоже на тюрму.Все по гудку, коли їсти, коли йти в туалет визначає начальство. Керівництво не компетенте, тупе ,зверхне і хамовите.Розумні люди не цінуються, в пошані сраколизи, з інкубатора дебілів, якіх самі підбирають під себе і вирощують. В колективі не здорова атмосфера, стукачество, підстави, наклепи. Команди немає, є кодло зміюк. Негласний наказ штрафувати за все, винуватий чи ні, не важно, головне, щоб люди своїх грошей не отримали. А якщо почнешь добиватися правди, то тебе розчавлять, або останешься без зарплати, тому, що ставка мінімальна, а остальное премія, яку тобі просто не дадуть.Будешь пахати на їх кішені
    майже без вихідних, по12-14 год безкоштовно. Сам тоді підешь. Дурять з грошима на всьому ночі, переробка, відпустка. Керівництво ставиться до людей як до худоби, хамить, принижує,правди і справедливості не знайдешь. Підприємство асоціює себе, як соціальне і європейське, насправді в середині це феодальна зона з радянською показухою зовні. Не рекомендую. Дурна слава в підприємства.

4. 13 августа 2018

Компанія досить гарна. Працювати можна. Адекватне керівництво та рівень зарплатні. Відношення до працівників чесне,від того якісний продукт.

5. 28 марта 2017

Досить гарна фірма. Зарплати порівняно з іншими підприємствами високі. Сам працюю, родичі та знайомі також працюють і все нормально, понаднормові оплачуються завжди, і ніхто ніколи не заставляє залишатись на понаднормові, тільки за згодою працівника. Негативні відгуки пишуть мабуть ті, хто хоче отримувати великі гроші і нічого не робити, а так не буває. Поїдьте в Європу і попрацюйте на якомусь підприємстві, там контроль ще більший буде. А при зміні в 8 годин в цехах, всі працівники без винятку мають як мінімум 1 годину перерви на обід і декілька перерв, щоб сходити в туалет і перекурити. Думаю цього досить достатньо.

6. 21 января 2017

Скільки получає водій?

7. 21 января 2017

Які зараз зарплати?

8. 15 декабря 2016

16годин нічної зміни витримати не кожен може а отримують копійки за переблені час та люди навіть немають змоги сходити в биральну справити природні потпеби а за перекур то мовчу взагалі в зміні то може бути через 4 чи 5 годин так і потреби природні це кащумство і знушаня і порушеня прав людини куда тільки дивлятся органи спец

9. 15 декабря 2016

Люди невірте чим бандюкам хоч офіційно там брешуть обманують а то що офіційно то для того щоб ви відробляли при звільнені набивали цим покідькам кишені одним словом бандюки

10. 15 декабря 2016

Охорона керує а майстри цеху мовчать вони требують поясненя і втручаются в процеси то скажіть охорона має займатися своїми обовязками
    А їхня СБУ то таке що якщо мав проблеми з законом то ніяк а самі бандюги настоящі обкрадають
    Таких биків бо по іншому неназву треба на передок в донбас щоб трохи щирі були а подивися на них операвзяточники ні честі ні совісті моя думка цей комбінат треба закрити а охорону в днр і лнр там їм місце

11. 15 декабря 2016

Хто бажає потрапити в рабство прошу сюди охорона як в тюрмі вони навіть мають відношеня до виробництва процесів то хтож вони все що обіцяють брехня неплатять і до людей як до рабів за переробку не платять,спецодяг сам купуєш зо всім непередбачено немає де сушити одяг Соромно має бути керівникам за таке відношеня

12. 21 ноября 2016

мутна фірма

13. 18 ноября 2016

3500 це за скільки днів

14. 9 ноября 2016

ніхто не хоче там робити!
    піднімайте зарплату!!!! за 3500 ніхто не буде робити добросовісно.

15. 15 апреля 2014

Фірма Добкіна що тут ще скажеш

Добавьте зарплату в компании Курка Чеботурка

Добавить отзыв о работодателе Курка Чеботурка

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Курка Чеботурка?