ЛатАгро

ЛатАгро

Холдинг «ЛАТАГРО» производит сельскохозяйственную продукцию на основе применения новейших технологий нулевой и минимальной обработки почвы, интенсивных технологий защиты растений и внедрения элементов систем точного земледелия.

Отзывы о работе в ЛатАгро, зарплаты

1. 7 мая 2020

Саган не піде воювати він герой дідуха з хутора линцювати та останню крихту зі столу в свою пащеку сікнути.

2. 7 мая 2020

Хто може вигнати те кого немає воно живше всіх живих бо воно це воно….

3. 7 мая 2020

Саган не імітує він такий і є.
    Нікчема.погонич для наймита.

4. 2 февраля 2020

Не керує, а імітує, хамить, принижує людську гідність,щоб боялись.
    Це методи гестапо розумного нічого.
    Аграрій з нього ноль.

5. 30 января 2020

@Гость, не тільки куми в його команді, а і родичі, але і надалі Іванович керує

6. 30 декабря 2019

Кажуть сагана вигнали …….

7. 28 октября 2019

Вася прийде час будеш відповідати за все те що ти твориш,американці лохи але від покарання не втечеш за те скільки людей ти підставив за той бардак та злодійство яке ти розвів.Ворюга та брехун саган повинен сидіти і сяде!!!!!

8. 26 сентября 2019

Злодії, поки захищаєш Донбас,вони крадуть землі і користуються,а тепер кажуть /ви докажіть що ми її обробляєм/ , писав Сагану-тишина,звернувся в поліцію, а там як завжди.
    Підскажіть що робити?
    Стріляти це вже межа…

9. 31 июля 2019

якось зустрів сагана на фейсбуке , СКІЛЬКИ МОЖНА ЦЬОГО *** ТРИМАТИ
    споглянеш на обгортку фірма солідна но васька саган уже сам себе ***
    гоніть он і ляшка погнали і васю гоніть а разом з сашкою васьком і все кумовське злодійське ***.
    прости господи.

10. 16 июля 2019

Ванька циганське твоя рожа
    Скільки ще тобі напхать щоб ти лусунув хай Вертіївка здихне вільно
    Пронстіт проклятий

11. 2 июня 2019

рулят воры !!! увольняют по плану для оправдания собственной несостоятельности

12. 28 марта 2018

Шарашкина кантора це нежын Агро а Директор планокур мутант все себе поки морда не трисне

13. 9 марта 2018

В Билопилли Агросвит вообще БАРДАК (ШАРАШКИНА КАНТОРА)

14. 4 ноября 2017

Шарашкина кантора, всьо крадут поля в бурянах,зерно крадут, гектар з комбайнів списують

15. 8 октября 2017

Ніжин Агро краще там все крадуть і нікому нічого

16. 29 сентября 2017

Добрый день. Что можете сказать о Бахмач-агро? Стоит ли идти к ним работать?

17. 15 июля 2017

А на Белопольском элеваторе Директор Билогубець Василь, вывозе и краде зерно в месте с охраной.

18. 27 марта 2017

Коли прийшли латагри в нашому господарстві обробляли дві тисячі га а також була ферма жили небагато але мали живе село а в селі і клуб ішколу і роботу. Зара латагри все знищили корів здали на мясо корівники продали баригам.машино тракторний парк продали як брухт та родичі іногородніх директорів розвезли тралами по домівках .

19. 27 марта 2017

Мета зрозуміла-безлюдна територія будуть все робити щоб люди повиздихали та потікали з сіл а як красиво слали коли загарбали землю.що буде далі здогадатись нескладно колонізація…

20. 27 марта 2017

Люди не в коем случае не идите сюда работать, рабом вам быть, людей сокращают, зарплаты не добавляют, а работать должен сутками, Директор вообще ворюга.

21. 18 марта 2017

В ГориньАгро полний бардак при бивших директорах так неворовали как при этом .Начальника безопасности в отпуск чтобы немешал воровать шефам директорам Сагану и ево шайке однокурсникам.пригнал свои комбайны и машини без джипиэсов ,спер 40 га пшеницы и повалил все на Антоновича .А сами по Печиводах ночью собак душилы людям спать недавали.Все специалисты розчиталися .Довел до психического состояния людей -собирать бычки,лазит по кабинам в трактористов по карманам в одежде ищет чтото ,пакеты с пищей перерываэт.Бутылки с водою выбрасивает.ИДИОТ.Фотки делаэт по телеку показиваэт ,понавешал телевизоров на базе. Вот куда Деньги идут-а на зарплату работникам дать- ШИШ .Технику зарезали всю какая была-новые трактора новую сеялка дисковую борону,на что смотрят Американци.Один тракторис умудряется работать в один день и на опрыскивателе и на джоне з культиватором и подвозить воду и засипает ночью в канале от переутомления.

Не коментарій а шедевр

22. 13 марта 2017

, в Латагро агроном криша,директор -все собі, инженер винен, а медаль у САГАНА а хто дурень…….дядько тракторист мабуть та нещасна ненька.

23. 12 марта 2017

@Гость, в Белополье еще хуже Наталья ****ит зарплати.Бо криша агроном.

24. 21 февраля 2017

Злочинці.

25. 27 января 2017

ЛатАгро це злодеи!

26. 4 января 2017

Васько Саган крав і краде починаючи з БахмачАгро
    Сєрбін починаючи з ГлухівАгро
    Два брата акробата яким надували річні результати роботи їхнім господарствам і робили з них ідолів бож треба було в інвесторів викачати гроші щоб потім їх відмити колишнім ЛатБосам цих двох горе аграріїв яким треба вирощувати кактуси в горщиках а не зерно на полях.
    Ще один клоун ЛатАгро Полянін-
    любітєль сала і самогонки. Від опудала на городі більше користі чим від нього бо опудало працює чесно а не на карман як він.Латагро гниє з голови.

Свята правда!!!!!!!!!!!

27. 1 января 2017

@Гость, Гоніть тупоголового дояра з латаагро Макогона .Він тільки те вміє що ,шукати контрагентів з вигідною виручкою-АГРОАКСІАЛ .Знайдеш нормальні запчастини по нормальній ціні ,подасиш рахунка потім приходить рахунок із заниженою ціною від АГРОАКСІАЛУ -перед цим брвася рахунок ого з якою сумою.Макогон повертає-бери в Аксіалі-там мій бізнес китайський ширпотреб через день вилетіла запчастина.хто виноватий-інженер бо тупий а мошиннік розумний. йому коровам хвости плести а не інженером латагро бути. ДОЯР з доїльними руками загребущими очима завидющими.Приїзжає в господарство Броди Агро біжить бички збирати брами красити і по телефоні цілий день говорити, а до трактора залісти і подивитися як він робить боїться руки замастити чистюля.Куди йому братися до попереднього інженера Івана Івановича який закачає рукави залазить із-заду агрегата і вилазить з переду поки неогляне все.Це людина ВИЩОГО КЛАСУ.Запчастини вчасно І оригінальні і працюють довго-і підкаже і допоможе,а цей баран був і бараном залишиться-Дояр ЛАТАГРО

Одним словом жулік

28. 10 декабря 2016

@Иван Иванович, сумашедший дом васі сагана його подельніків друзей та родичів таке собі опг такая от робота

29. 9 декабря 2016

В этой компании еще мой Барсик не работал,а так уже многие работали.

30. 26 ноября 2016

@Гость, самий класний та правдивий відгук !!!!!!!!!!!,молодець!!!!

31. 23 ноября 2016

Латагро как резервавация для индейцев в америке .
    Захват земли а люди мусор на истребление.хотя правят то наши шнири

32. 22 ноября 2016

скрізь де ЛатАгро чудеса.На рахунок Ніжин Агро. знову начальник безпеки. пянюга розгатив по пяні авто. знову все крадуть. директор планокур ситуацію неконтролює. а ви все сагана паплюжите. терпляча він людина. такий безлад а він все терпить та покриває. чудеса та й годі…… любіть сагана він добрий. чистоту наводить кіно любить

33. 19 ноября 2016

@Гость, а васька слушает да ест .,..

34. 15 ноября 2016

Васько Саган крав і краде починаючи з БахмачАгро
    Сєрбін починаючи з ГлухівАгро
    Ще один клоун ЛатАгро Полянін-

35. 5 ноября 2016

Ганьба таким негідникам як вася саган ганьблять і себе і інвесторів і взагалі рід людський . хоча в бахмачі його люблять мабуть таємниця якась є…………..але це вже до служби безпеки. таємниці латагро вони розгадують, але довго «неживуть»…..

36. 31 октября 2016

На рахунок Горинь-Агро , то неуки -Саган ,Сербін, Макогон — постарались на «славу» — вкрали 40 га. посіву пшениці , розігнали людей , погробили всю техніку -розвалили господарство , підготовили під продаж землі. За чим пайовики дивляться? Даже бухгалтер желізна леді не витримала (мабудь . попросили-багато знає). Но Саган тоже нервує -чи складудь з ним контрак чи ні ,і Сербін -домгу не може скласти ??? Як вас земля тільки носить???????????????

Макогон та сербин холуі сагана .просто безмозглі і тупі але жжадібні і підлі прийде час і будуть покарані за людьські страждання.

37. 31 октября 2016

38. 31 октября 2016

Поки американці толкають»високі матерії» ВаСя з латагронавтами під кришою поляни та ходячої енциклопедії дерибанить на всі 100 Про те як піднімають з колін горинь і броди вже ходять страшні легенди але якщо це ніхто чомусь не бачить то не буде ж він сам себе фотографувати і по тв показувати напевно стидається

39. 20 октября 2016

40. 20 октября 2016

41. 9 октября 2016

@Гость, горинь агро розваливается. Работало пару нормальних трактористов , но приехал прищ Макогогон которий в селськом хозяйстве полний ноль и порешал все проблеми,за один день ушло шесть трактористов из пятнадцати. Вот ето настоящий инженер холдинга!!!!!!!

42. 31 июля 2016

ДОДУШУЄ КОБИЖЧА НЕЖІН АГРО СКОРО САМ У СЕБЕ ВОРОВАТЬ НАЧНЄ НЕГОДЯЙ І ОЧЕНЬ ПЛОХОЙ ЧЕЛОВЕК ВЕДЬМАК І КАК ТАКИЕ МРАЗІ ХЛЕБ КУШАЮТ

43. 11 июля 2016

А ще в ЛатАгро працює таке бидло, ворюга, як Вася Білогубець, який працює на Білопільському елеваторі і тільки й робить що будує туалєти і краде гроші в людей що працюють.

44. 28 июня 2016

Після монгольської навали чфашиської окупації московської агресії діяльність латагро найбільша біда. Зруйновані дороги спустілі села зтерті з лиця землі ферми і млини безмірне захімічення полів призвело до спустошення фауни. Всі хто проживає на ніжинщині старі і малі всі політичні сили громадські патріотичні організації повинні піднятись і вигнати проходимців типу кобижчі і латагро і хай живе український куркуль фермер. Слава українї!!!героям слава!!! Бережи боже наше село колиску української нації.

45. 11 июня 2016

Интересно как люди которые отавечают за сохранность ресурсов выгораживают директора нежин агро . У вани кобижчи за плследние два года ппрямь с базы вывезли на милионы а он только зздраствует. все в доле или идиоты…

Молодці всі схеми крадіїв викрито але ватажок керує….. Циганчука гоніть і буде порядок хай щастить!!!

46. 25 марта 2016

47. 24 марта 2016

бардак той самий зарплат нема як дурили так і дурять@Гость,

48. 24 марта 2016

Після навчання випадково потрапив в ЛатАгро в Ніжин Агро на роботу. Мене призначили — агроном по захисту рослин, але просто доводилось заправляти оприскувачі з каністр хімією.Працювали цілодобово без вихідних.Дуже боліла голова часто нападки блювотиння.Хімію заливали з водієм дядь Вова. Той дуже страждав поносив весь час.Це було років три тому часто проходили дощики ми не встигали в усіх господарствах підняли зарплату а Кобижца Іван (це директор) -ні.Механізатори потікали прийшли нові все ломали і ми вирішили тікати .Директор то людина веселого вечірнього настрою звинуватив в усьому мене зарплати невіддав повозив по полях і всі гріхі причепив хоч сам і винен в усьому.Якщо він і нині працює то бідні ті люди дуже жаль Поліну Іванівну( це головний агроном) бідна все плаче та молитви чита.стара жінка бува перепутає засоби то день мотаєм полями поки згадає що треба Добре що хоч вижив та втік Зараз в магазині продаю насіння всім привіт хто памятає мене.. http://www.vnutri.org/latagro/

49. 20 марта 2016

@Гость, @Гость, латагро стражда через таких як саган и компания мабуть кращих нема або так треба комусь

1. 31 октября 2016

2. 29 сентября 2017

Добрый день. Что можете сказать о Бахмач-агро? Стоит ли идти к ним работать?

Добавьте зарплату в компании ЛатАгро

Добавить отзыв о работодателе ЛатАгро

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЛатАгро?