Лазерхауз

Лазерхауз

Центры лазерной косметологии «Лазерхауз»: более 32 центров и 600 сотрудников по всей Украине! Наше правило — высокое качество обслуживания в каждом центре!
Мы выбираем только лучшее оборудование, специалистов-профессионалов и максимально результативные процедуры.
Мы требуем от сотрудников трудолюбия, честности, высокого уровня знаний и соблюдения регламентов работы. Мы имеем прозрачную систему штрафов и бонусов (путешествия, обучения, поощрения, премии).
Мы предоставляем высокую заработную плату, обустроенное рабочее место, заботу о каждом сотруднике. В нашей команде найдутся места только для профессионалов!

Отзывы о работе в Лазерхауз, зарплаты

1. 23 января 2023

Очень долго висит их вакансия город Днепр , звали на собеседование, но меня смутила большая зп 20 тысяч , и то что у них вакансия висит больше 3 месяцев

1. 29 августа 2016

Добрий день. Хочу поділитися враженням від співбесіди на посаду лікаря в Лазерхаус, Київ. Для початку: головний офіс знаходиться на території будівельного майданчику, якщо не знати, досить складно знайти. На рецепції: дуже приємна дівчина, яка з перших же хвилин викликає тільки позитивне ставлення.
    Саме цікаве: людина, яка проводила співбесіду, дуже молода, але налаштована так, як мінімум, — це президент. Дуже відчувається. Тональність розмови:негативна, так як, цитую:» Ви читали, що працювати паралельно заборонено?» По перше:це співбесіда, де всі спочатку придивляються один до одного, по друге: вирішують, чи підходять умови праці, платня, графік і т.д. далі ще цікавіше: компанія заключає учнівські договори, терміном на один рік, навчання на протязі двох місяців. Якщо людина не підходить або звільняється до року, то винна компанії 5000 грн. Цей момент я ще можу для себе пояснити тим, що компанія вкладає гроші в людину і хоче певних гарантій. Але в подальшому існує інший договір, де прописані система штрафів і нема фіксованої платні, тобто бонусна система. Договір існує, штрафи існують, а офіційне працевлаштування ні. В будь-який момент Вас можуть попросити, без будь-якої платні. Менеджер з кадрових питань, яка ще й за фахом юрист,за її словами, хвилин десять запевняла мене, що такий договір має юридичну силу. Як людина, яка мала найманих працівників, мені незрозуміло аж нічого, якщо орієнтуватись на трудове законодавство. Можливо, комусь це і підійде. Порада для людини, що проводить співбесіди та для її колеги: зовнішній вигляд у коротких платтях, значно вище колін, не налаштовує на серйозний лад, тональність бесіди не надає мотивації працювати, хочеться встати і піти, внаслідок повної незаїнтересованості людини, яка її проводить, тільки вивчений текст і великі амбіції, можливо, це непогано, але виникає відчуття змарнованого часу. Дякую.

2. 1 июля 2021

Не так давно работаю в Лазерхауз , но давно знала о компании с отзывов моих уже нынешних коллег . Устроилась , и ни разу не пожалела. Думаю , мне повезло. Материальная мотивация, развитие, отличный коллектив, возможность участвовать в благотворительных проектах- всё присутствует, я довольна. Плюс как девушке , всегда приятно быть в курсе ведущих бьюти-новинок . В общем, могу смело рекомендовать !

Лазерный специалист 3

Добавьте зарплату в компании Лазерхауз

Добавить отзыв о работодателе Лазерхауз

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Лазерхауз?