Лигос

Лигос

Компанія Лігос заснована у 1997 році, як виробник хлібобулочної продукції.

Отзывы о работе в Лигос, зарплаты

1. 11 января 2024

Зп не виплатили ще за листопад, тикають по 50 % в місяць, кажуть борги…це жесть просто.
    Перший місяць ви в прольоті, свою зп отримаєте через місяць, а так як зп дають в кінці місяця, то чекати прийдеться 2 місяці, про це ніхто не попереджає. Стажування також, кажуть оплачується, а ні.
    Винні вже 50000 зп

2. 22 марта 2022

@Memento mori, Ваш коментар відповідає дійсності. Це не фірма, а «Шарашкіна контора». Зп яку ви б мали отримати, це тільки їхні обіцянки. Зарплати затримуюють. Отримати мінімалку при вивозі 200тис/грн-це цілком нормально. А так як в них ексклюзивні торгові, обов’язки експедитора також на ваших плечах.Нікому не раджу сюди йти, побережіть нерви і здоров’я.

3. 20 февраля 2022

Работал торговым агентом, за первый месяц продать круассанов на 200 тыс и заработать при этом 5 тыс это просто неуважение к торговому который целый месяц работал. Какая может быть мотивация за 250 грн в день при 10000 грн продаж — высшее руководство Лігоса просто конченые.

4. 5 января 2022

Працював водієм . Звичайно неофіційно . Спочатку платили .Потім неоплата за декілька рейсів по області . Гроші забрав після того , як попередив , що дозволю вивантажити товар тільки після розрахунку . Якось от так ….

5. 11 сентября 2021

Барани повторюють долю iнших пiдприемств мiста — пiдняття норм виробництва до нереальних, внаслiдок цього падiння якостi продукцii в нуль, далi обвал продаж, банкротство i позвал.

6. 10 сентября 2021

Роботав торговим агентом.Не раджу для працевлаштування.Беруть на роботу обіцяють одне на ділі виходить зовсім інше.Говорять про 5500+8% від обороту+650гр на проєзд.Говорять попередній мав 24000.А мінімум торговий має 17000-18000.Говорять про список в 200тт які треба посетить за тиждень.Які нібито дають виторг в 200000-350000.В реальності половина кіосков не працює вже.З решти 60% не співпрацює вже.Закази з більшості тт мізерні до 400гр.Заробити бодай 9000 тут вважаю не реально.Зп за отработані дні не збираються виплачувати.Мовляв за столь короткий час не платять.Проходити треба 20-25км в день.На тт пояснили що торгові міняються дуже часто(частіше ніж раз в місяць).Про всіх попередніх уволених казали бездельники яких розігнали за лень(і не тільки торгових).Тобто з їх логіки 99%людей бездельники.Це в самій працьовитій державі.

7. 7 марта 2021

Брехливе начальство говорять одне а роблять інше дурять людей і немають людей за людей нікому не раджу йти на роботу у фірму лігос і продукція круасан не якісні

8. 4 января 2021

Літом 2020 було по 5 робочих змін в місяць (норма 15).
    Ви би хоть навчилися продажні коментарі писати, а то отупіли
    там чисто в офісі.

9. 19 декабря 2020

Работаю 3 месяца торговым агентом. При оформлении на работу озвучивали вполне адекватную зарплату. В итоге: штрафы за просрочку ( от 500 грн и за 1500 грн), штрафы за неправильно отмеченные координаты ( находишься в 3 метрах от торговой точки, а координаты на КПК более 400 грн). За человека тебя никто не считает-просто рабочая единица. ЗП ( официальная) приходит вовремя ( 4500 грн), остальную ( чёрную в конверте) получаешь через месяц.

10. 27 сентября 2020

@Гость, думаю якщо бачили вакансію на таку посаду,то завжди можна перетелефонувати і попитати за зп.сумнівно, що це надзвичайно секретна інфа

11. 16 сентября 2020

Хочу влаштуватись сюди. Пікажіть яка середня зп в охороні?

12. 14 сентября 2020

Была на собеседовании в августе, все в порядке, приятный ейчар, опрятно в офисе, везде пахнет выпечкой. Но не подошли условия по скольку надо переезжать.

13. 8 сентября 2020

К компании претензий нет. Карьерный рост был, зарплату платили, коллектив ок. Одним словом — как везде,мне норм.

14. 1 сентября 2020

Привіт ?. Чудова компанія, колектив «агонь».

15. 1 сентября 2020

Работал здесь около 2 лет торговым агентом. Могу сказать, что компания является прекрасным стартом для карьеры (во всяком случае так было для меня). Получил кучу скиллов и опыта. Руководитель был требователен и скрупулезный к цифрам — что и закалило меня как личность. Ушел из за того, что пригласили в другой город на руководящую должность. А так, то впечатления о Лигос — положительное.

16. 31 августа 2020

Знаєте, мене запросили працювати із іншого міста. Умови праці чудові, обумовили всі питання ще до початку роботи: графік, заробітню плату, підпорядкування, відрядження ітд. Офіційне працевлаштування із першого дня роботи, що в теперішніх реаліях мене здивувало, і це величезний плюс. Працюю вже більше 8 місяців.

17. 27 ноября 2019

Копания жлобов…. Оформляют то трудовой книжке и платят минималку на карточку, 3300 грн. Обещают 11000-16000 — ясное дело что есть выполнение нереального плана. Получить 16000 нужно убыть себя в хлам, но ух-ты на следующий месяц нововведения и план стал выше…. ура.Постоянная система штрафов, от 200-2000 грн. Не тратьте свое здоровье и нервы. За людей не считают. И к стати, после отработанного месяца, получите свою зарплату в конверте только через- месяц. При увольнении, остаток получите через месяц с непонятными вычетами, штрафами и т.д.

18. 27 сентября 2019

Повна задниця, фірма з світовим ім’ям і бардаком такого ж масштабу. При оформленні вам чемно збрешуть про норми робочого часу, наднормові не платяться, зарплата йде готівкою на руки — мізерна. Техніка зношена, ремонтується по принципу:»лиш би виїхати». В оголошеннях інформація про зарплату і тривалість робочого дня — недостовірна. Оформляють з першого дня, при звільненні заставляють відробляти, законодавством маніпулюють для своєї вигоди. Нікому не раджу цю шарашкіну контору

19. 14 декабря 2018

Зарплата около 6000 грн за 167 рабочих часов (по состоянию на 2018 год). При этом такой обьем работы, что если бы так работали, скажем строители, то в Украине вместо 9 этажек всюду были бы небоскребы на 100 этажей за то же время и с тем же количеством строителей.
    Переработки оплачиваются по тому же тарифу (или чуть меньше), что и обычные часы.
    График работы-день/ночь и 2 выходных. Но дневная смена 10.5 часов, а ночная 13.5.
    В цеху температура под +30, при этом вентиляция чаще не работает, чем работает. Осенью и зимой (когда нет морозов) вентиляция происходит так-открывается окно на улицу.
    Отпускные-100 грн/день (!!), причем это их подняли, раньше платили 70 грн/день (!!!). При увольнении даже эти деньги "забывают" отдать.

Торговый агент 2

Добавьте зарплату в компании Лигос

Добавить отзыв о работодателе Лигос

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Лигос?