ЛІК

ЛІК

Общество с ограниченной ответственностью «Львовская Изоляторная компания» было создано в 2002 году на базе Львовского изоляторного завода, существовавшего с 1965 года.

Отзывы о работе в ЛІК, зарплаты

1. 9 января 2023

Усіх робітників позвільняли буквально за 2 місяці, завод законсервували, списують на війну.
    Іде судовий процес. Само собою власники не змінювались…
    Як писали нижче основний девіз: «незамінних немає».
    Єдиний «+» біла ЗП.

2. 28 января 2021

Можливо все так і є я пишуть,посада слюсар в цех ремонта пресформ ізоляторів,спеціалізований слюсарний напрямок,а одразу вимоги,мінімум пояснень,питання а як би ви то зробили і дійсно,людей які мають бути на пенсії не мало.

3. 27 апреля 2020

Була відкрита вакансія Заст.гол.енергетика. Коли проходив співбесіду, то розказав директору про те, що я впровадив з енергоменеджменту під час роботи Енергоменеджером в одній великій компанії. Через кілька днів вже шукали працівника на вакансію Енергоменеджер замість Заст.гол.енергетика. А мені не повідомили про результат співбесіди.

4. 24 августа 2019

Що то за фірма де крановщик получає в 9 раз менше ніж леся ярославівна.

5. 1 августа 2019

Працюю в даній компанії більше шести років. Але колектив злагоджений . Завжди є розуміння до працівників. Спеціалісти допомагають в вирішенні питань. Проведенні реконструкції в робочих і побутових приміщеннях. Зарплата виплачується завжди вчасно. Компанія з європейськими стандартами як у виробництві так і в умовах праці

6. 17 ноября 2018

Бардак на складі повний.

7. 4 августа 2018

такого дурдому як тепер ще ніколи не було. Демидов був строгий але справедливий.

8. 19 января 2018

скоро буде рік як я прийшов сюди. Тут толком ніхто нічого не знає. Кажу дайте мені скільки чого де є. Розводять руками. Воно все тут на території або в середині. Нікуди не ділось. Все у ваших руках — рахуйте відмічайте приймайте працюйте.

9. 5 января 2018

Стосовно зп,дуже розумно продумано оклад маленький ,а премія велика з якої і стягують всі недостачі браки ітд.В складальному цеху в основному жінки передпенсійного віку. Динік працює на москалів і буде працювати поки на заводі існує Садоводство від слова Садовий. Технолог матюкає людей Динік також.

10. 23 декабря 2017

Ол. Яро.
    Механік на виробництві
    Львів | 20.12.2017
    Начальник зміни
    Львів | 20.12.2017
    Інженер АСУ ТП
    Львів | 19.12.2017 | 10 000 грн.
    Інженер-технолог
    Львів | 19.12.2017

При ДЕМИДОВУ шукалася одна вакансія на півроку. А тепер вона нас вже замучила. Дані оголошення я не перестаю подавати.

11. 19 ноября 2017

ГiршоI компанii я ще не бачила.Динiк з таким вiдношенням до людей скоро сама там працювати буде.Дай Iй Боже.

12. 19 ноября 2017

13. 24 октября 2017

Коли керувала команда Демидова ( Антонишин, Радченко, Матвіїв, Ярема, Лукіна,Бадашко, Шишкін) то працювалось прекрасно, А при Динік найстаршому енергетикку завода ГЕРЕЗІ запропонували збивати тару в ремцеху, щоб не скорочувати і зберегти спеціаліста. Ясно, що він звільнився.

14. 22 октября 2017

А що то за головний бухгалтер, що на 180 працівників не може справитись з тим штатом бухгалтерів, що є? Кажуть, що раніше ( на 800 працюючих ) при гл. бух ЯРЕМА І. С. кілька бухгалтерів скоротили і вона нормально справлялась без заступника. Вона просто була спеціаліст своєї справи.

15. 22 октября 2017

Львів | 16.10.2017
    Інженер-випробувач
    Львів | 16.10.2017
    Інженер АСУ ТП
    Львів | 16.10.2017 | 10 000 грн.
    Інженер-конструктор
    Львів | 25.09.2017
    Заступник головного енергетика

То ж треба було стільки вигнати що б тепер заставляти нас шукати кваліфікованих спеціалістів.

16. 21 октября 2017

головне, що повиганяла всіх технічно грамотних людей: гол. енергетик — Бадашко
    енергетик — Герега
    нач. виробництва — Лань
    нач. цеху — Стегницька
    гол. бух. — Ярема
    …………….
    а тепер вже більше року подаємо оголошення на відкриті дані вакансії.

17. 21 октября 2017

Після зупинки скловарної печі і великого скорочення ( з 800 людей лишилось 170 ) скло в цех армування видавали не комірники а диспетчери. Тепер ніхто не знає скільки якого скла на складі є.

18. 9 октября 2017

людей рахують ні за що. тому великі звільнення. а норму директор вимагає ще більшу.

19. 29 сентября 2017

В цеху армування дурдом повний. Штирьові ізолятори ШС ми армували без техдокументації. Тому і вийшов брак. На заводі є спеціальний ПРЕДСТАВНИК КЕРІВНИЦТВА У СФЕРІ ЯКОСТІ. Де ж ти була коли робили дану склодеталь і як ти допустила зборку даного ізолятора без техдокументації?

20. 6 сентября 2017

Гіршої фірми ще не бачив. Вираховують за скловарний брак з прибиральниць, кранівників, з вантажників, … , тільки не з саиої ДИНІК, БУЧКА та ОЛЕКСАНДРЕНКІВ.

21. 3 сентября 2017

В кінці серпня звільнили начальника цеху скловаріння. Маразм повний. А експерта Бучка, який абсолютно нічого не робить і не розробив ходних приписів при випуску нової продукції, яка виявилась бракованою тримають в великій пошані. Ще є ПРЕДСТАВНИК КЕРІВНИЦТВА в СФЕРІ ЯКОСТІ, який найперше має відповідати за такий виробничий промах.

22. 3 сентября 2017

Ледве витримав робити там на складі комплектації. Скрізь сквозняки і собачий холод. З приходом директора Динік на складі викопали рельси а ями не зарівняли.

23. 4 ноября 2016

Не дай бог працювати у ЛІК.
    Мізерна зарплата. Дуже погані приміщення для людей. Туалети роздягальні та інші.

24. 26 октября 2016

Компанія продає російську продукцію, повна савдепія в керуванні та в відношинні до працівників. 90 % працівників перед пенсійного віку. Принцип компанії немає незаміних людей. Велика текучка кадрів. Зарплата біла.
    Дуже нерекомендую.

1. 26 октября 2016

Дуже нерекомендую.

2. 1 августа 2019

Добавьте зарплату в компании ЛІК

Добавить отзыв о работодателе ЛІК

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЛІК?