Лукачі

Лукачі

Наша компанія розвивається більше 5 років. За цей період ми досягли: розширення нашого бізнесу, продаж товарів в інтернеті, продаж товарів іноземних та національних виробників

Отзывы о работе в Лукачі, зарплаты

1. 22 июня 2020

Згідний з попереднім відзивом. Шарашкіна контора. Дитячий садок. Все неофіційно, порушення законодавства про працю, умови праці жахливі. Одним словом — рога і копита.

2. 11 ноября 2017

Пропрацював у даній фірмі декілька місяців вантажником. Офіційно працевлаштуватися неможливо. Зазивають високою зарплатою та преміями. За перший місяць половину не заплатили, за другий — взагалі кинули. Шалена кількість людей, які звільняються через обман у виплатах заробітної плати. Змушують працювати понаднормово фактично безкоштовно, оскільки нікому невідома система, за якою має бути так зване нарахування оплати. Якщо через особисті питання звільняєшся посеред місяця, оплату праці взагалі не отримуєш. Завскладом знущається з рядових працівників, принижує їх морально, сама вирішує хто і скільки має заробляти… Раджу добре подумати чим дзвонити у данну фірму.

Добавьте зарплату в компании Лукачі

Добавить отзыв о работодателе Лукачі

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Лукачі?