Люксоптика

Люксоптика

ЛЮКСОПТИКА — це національний лідер оптичного ринку та частина міжнародної групи компаній Essilor Group.
• Найбільша мережа оптик в Україні: понад 220 оптик.
• Стабільність і впевненість: працюємо на українському ринку понад 28 років.
• Оригінальна продукція відомих брендів: Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Versace, Polaroid, Guess, Nikon, Kodak.
• Власні торговельні марки: Luxoptica, Sunderson, CASTA, MY I.
• Власне виробництво лінз для окулярів Lenti Pro.
• Впровадження світових технологій та обладнання в оптиках і на виробництві.
• Професійні лікарі-офтальмологи для дорослих і дітей.
• Офіційне працевлаштування з дотриманням усіх вимог КЗПП та збереженням медичного стажу.
• Корпоративна соціальна відповідальність і участь в соціальних ініціативах.
Ми у Люксоптиці просто обожнюємо окуляри та тих, хто їх носить.

Отзывы о работе в Люксоптика, зарплаты

1. 17 декабря 2023

Согласна со всем что здесь написали люди.
    Даже добавить нечего.
    Организация в которой такое чувство, что остановилось время..
    Дедовщина, тонны информационного мусора.
    Старый замызганный коллектив( много пьющих и морально неполноценных людей).
    Способы работы с клиентом-это больше какая то пропоганда, а не помощь клиенту.
    Атмосфера и отношение как в армии. Персонал сам по сути боится сказать как есть — топят дальше- так выгодней и так написано в методичке 😁. Пережитки прошлого в коллективе, отношении, информации и работе с клиентом.
    В итоге не удивительно что клиент считает что дорого и обманывают. И это чистая правда. Так как покупатели это просто план, сухая цифра.
    Большие компании уже давно это проглотили и выкапали. Но не здесь.
    А обучение- это вообще.. такое чувство что задача не научить, а убедить тебя что ты тупой и не благодарны, радуйся что подобрали.. и не дай боже сказать свое я..
    Если не измениться подход на всех плоскостях.. это приведет к катастрофе.
    Просто красивая вывеска.. хотя и она уже не красивая.

2. 21 ноября 2023

На сьогодні склалося достатньо неприємне враження .
    Починаючи з першої співбесіди : де тебе оцінюють по якимось власним критеріям, якщо не відповідаєш то тебе всіляко намагаються принизити ((( по типу ти — ніхто , з вулиці взяли і маєш бути вдячна що працюєш на них , інформацію про оплату праці потрібно просто ,, витягувати ,, .
    Адміністратор -це окрема розмова ( потрібно бути готовим до того що тебе будуть намагатися постійно принизити / звести нанівець твою компетентність перед клієнтами .
    Робота для ,, зелених ,, тих хто починає працювати ( медсестри після коледжу або лікарі -інтерни) : і як тимчасовий варіант .

3. 16 августа 2023

@гОстьЯ, Добрый день! Я Павел, директор по логистике, склады находятся в моем подчинении, пожалуйста укажите с кем конкретно из сотрудников склада у Вас были проблемы, которые бы вызвали у Вас подобную их характеристику, а также в чем состояла проблема. Спасибо Мой тел 0980018855

4. 14 августа 2023

Более вшивой организации не встречала, людишки пронившие… от рядового сотрудника к руководству, особенно руководство, и не только в офисе, но и в магазинах и на складе.
    Если хотите подхватить отвращение к людям, «ласкаво просимо».

5. 9 июля 2023

Відношення до нових працівників гидке! Тебе вважають ніким і нічим.
    Колектив це взагалі щось,всі за спинами один одного покривають.Адмін пуп землі і
    завжди правий ,так то чи ні!
    Навчання…його немає,є звичайно теорія але на практиці розбирайся сам.В магазині мутять кошти продавці з лікарями і вважають напевне що новий працівник цього не помічає.Гіршої роботи не зустрічала!

6. 31 мая 2023

Пока в этой конторе наркоманка Виолета на подсосе у лысого черепа, ничего путнего в этой конторе случиться не может. Это ужас этой конторы, куда сморит очковый король,купивший эти потроха, почему этих жывотных не прогонят по элементарным тестем на проф-пригодность, одному Создателю известно… В общем и целом — это [вырезано], коррупция и кумовство. Весь топ-менеджмент своит отправить в окопы, там одни жлобы, возомнившие себя фараонами.

7. 24 мая 2023

Дякуємо за зворотний зв’язок.

Залишимо емоції та подив осторонь, відповімо по суті:

— В даний час основна частина зустрічей, співбесід, робочих нарад по можливості проходить у телефонному режимі, teams або zoom. Це питання економії часу, безпеки та особливості географії присутності компанії – ми працюємо по всій Україні.

— Тривалість співбесіди, їх кількість, можуть бути різними, залежно від посади, напряму роботи. У кожному інтерв’ю нашим завданням є якнайбільше дізнатися про людину, як про професіонала, так і про особистість. Кожного роботодавця цікавлять ті особливості життя кандидата, які можуть вплинути на продуктивність роботи і в той же час, дають можливість передбачити зручні для вас умови. Ми беремо людину до себе в команду і від того, наскільки людина нам підходить, залежить комфорт та результативність роботи кожного окремо, і команди загалом.

— Заробітна плата публікується у відкритих джерелах окремо по кожній вакансії, система мотивації включає також індивідуальний та командний бонуси. Чим вище ваші професійні навички (про які ми спілкуємось на співбесіді), тим більше ви зможете заробляти, і точно побачити це можна тільки вже при безпосередній вашій участі в продажах.

Лайфхак від рекрутингу: чим повніше і грамотніше складене резюме кандидата, тим оперативніше і продуктивніше проходить будь-яка співбесіда.

Щиро бажаємо вам успіху!

8. 19 мая 2023

При першому дзвінку, Вам влаштують такий собі допит на хв 40. Розпитуватимуть про все і про особисте в тому числі, що не стосується роботи. Таке собі досьє на вас людині яку ви ще й в очі не бачили, це можна було би розповісти і на співбесіді при особистій зустрічі. Для чого цей допит по телефону. Але про зарплату інформацію просто кліщами витягати потрібно, декілька разів запитала і мені так і не дали внятної відповіді.

9. 9 мая 2023

Перш за все ми дякуємо Вам за Ваш зворотній зв’язок.
    Компанія активно розвивається, відкриваються нові магазини. На жаль, трапляються випадки, коли на торговій точці новому працівнику не приділяють належну увагу.

Ми активно відслідковуємо подібні випадки і намагаємось виправити ситуацію, щоб унеможливити їх у майбутньому.
    Наразі Компанія вдосконалює програми адаптації для персоналу торгових точок та внутрішнє навчання для наставників, також, на регулярній основі, відбувається добровільне анонімне Exit-interview при звільненні. Вдячні кожному, хто бере участь у ньому і ділиться особистою думкою з досвіду роботи в компанії.

Взагалі, ставимо за мету покращити якість зворотного зв’язку. Можна не чекати на звільнення та поділитися проблемою з регіональними менеджерами, HR департаментом.
    Ми обов’язково відреагуємо та вирішимо проблему в межах своєї компетенції. Так ми всі разом зможемо створити кращу атмосферу для роботи — місця, де проводимо більшу частину свого життя.

З найкращими побажаннями, HR департамент компанії Люксоптика

1. 27 сентября 2016

Ну с этим человеком, Дмитрием, всё ясно. Мне вот только интересно, сколько надо платить подобным людям, чтобы они так рьяно защищали то, что не заслуживает даже времени на прочтение. То, что приносит лишь разочарование и досаду от работы. То г***но, которое зовётся гордым словом люксоптика. Но в одном позволю себе согласится с Дмитрием. «Валите». Сваливаю, Димочка. С чувством особого достоинства и уверенностью в правильности действий, без грамма сожаления. Жалею лишь, что несколько лет своей жизни отдала на развитие этого недоразумения и принесла немалый доход. Пройдёт время, и вы, уважаемый «нормальный сотрудник», вспомните ту чушь, которую браво отстаивали. Поверьте, разочарование будет мощным. И вас, как отработанный материал, презерватив грубо говоря, оставят на бордюре возле мусорника. А вам в спину будут дышать всё новые и новые «Дмитрии»… Удачи в вашем не благом деле.

2. 21 мая 2013

С какого перепугу ты » аноним», если тебе все так понравилось? Поработай, мой хороший, потом напишешь. Собеседование уже «отредактировано» благодаря предыдущим отзывам. Теперь все «четенько». Даже собственный внешний образ отработан кое-кем..))) Нипридиресся!))) Умничка тетенька! Дошло на старости лет.. Осталось поработать пару-тройку месяцев и все точки встанут над своими и… Удачи, «зеленый»! «Люкс» тебя ждет! Мальчиков там любят! Ибо редкость!)))))))))@аноним

Администратор 2
Кладовщик 1
Медсестра 2
Менеджер кафе 1
Оператор call-центра 1

Добавьте зарплату в компании Люксоптика

Добавить отзыв о работодателе Люксоптика

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Люксоптика?