Магазин «Велюкс»

Отзывы о работе в Магазин «Велюкс», зарплаты

1. 1 августа 2018

Да-да, цей магазин Велюкс (не путайте з компанією Velux, хоч в них і схожі назви) знаходиться у Нововолинську. Я також там працював 2 дні. Першого дня я прийшов вчасно о 9.00, та мені сказали, що завтра приходь на 30 хвилин раніше роставляти товар на вулиці біля входу в магазин. Це треба робити щодня. В кінці дня, о 19.00, всі мали іти по домівкам, та товар ще не був прийнятий з вулиці. Я міркував, що його збирати буде тільки хазяїн, але збирали і ми теж. Тому о 19.20 я тільки почав переодягатись.
    Я звільнився і не капельки не жалію про це, так як пізніше отримав на руки гроші і це були копійки — 200 гривень за 2 дні по 11 годин роботи це смішно. Гроші я не отримав одразу після звільнення, а мусив чекати майже цілий місяць, так як вони роблять перерахунок і видають зарплату з 1ого числа місяця — конкретна неповага до людей, якім не сподобалось в них працювати.

2. 1 августа 2018

Наглі обманщики. Не дивно, що в них вже років з 10 постійно потрібні працівники — постійний потік людей. Вони постійно розміщують оголошення по радіо і клеять оголошення з вакансіями.
    При влаштовуванні на роботу хазяйка говорить одне, но по факту виходить зовсім інше. Наприклад:
    — графік роботи з 9.00 — 19.00, і 1 година роботи — по факту з 8.30 — 19.20
    — 1 година обіду — по факту 15-20хв., і то коли немає клієнта
    — ваканція продавець-консультант (інколи загрузка і вигрузка машин) — по факту продавець, вантажник на складі (коли їм потрібно), прибиральниця не тільки робочого місця, але й туалету, і кабінету хазяйки, щодня. Протірка, вологе приберання всіх полиць в кабінеті, підвіконня і т.п. А також особистий лакей хазяйки.
    — і тепер найцікавіше — ваша заробітна плата перших 2 тижня всьго 100 грн./ в день тяжко працюючі.
    Не корміть таких недобросовісних роботодавців, поважайте себе і свою родину. У нашому місті роботи вистачає і вистачає дуже багато хороших роботодавців, які добре вам будуть платити.

Добавьте зарплату в компании Магазин "Велюкс"

Добавить отзыв о работодателе Магазин «Велюкс»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Магазин «Велюкс»?