Магия танца

Отзывы о работе в Магия танца, зарплаты

1. 29 августа 2019

Со всем уважением к Вам, Виктория.
    В нормальной компании, не будут увольнять за то, что сотрудник обшается с сотрудником, который уволился.
    Поэтому, тут даже комментировать нечего.

2. 13 августа 2019

Дорогі люди, які приходять почитати відгуки про компанію. На сайтах, які подібні цьому, зазвичай (частіше за все) збираються люди, яким треба вилити свою злість, невпевненість, слабкість, своє незадоволення, жовч і т.д. Звісно, перебільшуючи все негативне (на їх думку), що тільки надумають.

Відповідаю одним листом всім.

Підтверджую факти проведення співбесід:

декілька етапів — так,

даємо всілякі завдання — так (адекватні люди сприймають завдання як гру і азарт: — нам такі підходять:), інші сприймають: «А навіщо нам це робити?:( — з вами нам не по дорозі,

писати ессе — так (маємо перевірити граматику і майбутню здатність якісно вести діалог з покупцем, в тому числі письмово), неучі нам не потрібні,

інфа про компанію — так, надаємо матеріали для вивчення побудови компанії. Під час цього етапу пошукач може розібратися і роздивитися, чи є для нього шанс майбутнього кар’єрного зросту, що робити і до кого звертатися, коли виникнуть різні поточні питання. Також під час вивчення цієї інфи людина дивиться на персонал і на бізнес-процеси компанії,

надіслали завдання на пошту — так, надсилаємо завдання на ел. пошту, щоб виконати їх вдома. Таким чином перевіряємо, чи здатний пошукач бути лояльним до компанії і зробити на 5% більше, ніж він може.
    (Звертаюся до покупців — Ви ж хочете, щоб вас обслуговували не нитіки, яким нахилитися до ваших туфель тяжко, а професійні продавці-консультанти — доброзичливі, радісні, активні, які в усьому розбираються).
    Так ось, дорогий пошукач, якщо вас не цікавлять ідеї компанії, то у нас просто різні з вами шляхи, вам треба йти в звичайний колектив. А те, що ви не знаєте бренд компанії «Магія Танцю», то й не дивно. Ви ж нічого читати не хочете, ні про нас, ні про інших. А в «жовтій пресі» нас немає.

Ми (колектив «Магії Танцю») працюємо серед талановитих, сильних, націлених на результат, доброзичливих, позитивних, активних людей, які знають, що таке командна робота. А такі люди далеко не всі.

Тому треба не погані відгуки наліво і направо роздавати, а шукати для себе компанію, в якій майже ніяких вимог до пошукача немає. Шукайте компанію, яка виснажилась проводити співбесіди і ретельно відбирати на посаду співробітників. Тоді вас і перевіряти не будуть.

3. 15 февраля 2019

Отбор в несколько этапов. Нужно проводить всякие задания и писать эссе.
    Думаешь:»вау какая серьезная компания»
    А потом оказывается, что это просто дыра.
    Готовьтесь к тому, что вам дадут изучать куча ненужной информации про стпоение компании и т.д. Хотя в этой компании этого всего нет.
    Руководитель не злой, но хитрый и неадекват. Поэтому в компании огромная текучка. Обещают одно, на деле другое.

4. 8 января 2019

Долгое время работала продавцом в одном из магазинов «Магии танца». Остались очень положительные и теплые впечатления. Каждый сотрудник предан своему делу и отличный специалист, у которого есть чему учиться, и с которым приятно работать. Если вы любите танцы и все связанное с ними, советую вам компанию «Мания танца»

5. 16 октября 2018

Компания высокого уровня. Работа с перспективой карьерного роста, а также достойной и стабильной заработной платой.

6. 9 октября 2018

Отлична компания. Давно не встречала такой сплоченный коллектив. Ребята, работать с вами, было одно удовольствие.

7. 26 сентября 2018

Товар очень посредственный продают, да и магазинчик маленький, а отбор как буд-то у них сеть лакшери продукции. Прислали задание на почту, сказали это следующий этап отбора. Извините, но в свободное время я занимаюсь личными делами, а не читаю идеи компании, про которую никто не слышал,да и зачем они мне надо. Вам продавец нужен или великий мыслитель, который будет анализировать скачанный с интернета текст?

8. 17 сентября 2018

Никому не советую даже идти на собеседование в эту гнилую конторку.Просидите в коридоре часик и никто даже не удосужится с вами пообщаться,боюсь даже представить как там работать.Торгуют дешевым китайским барахлом для танцев.

Добавьте зарплату в компании Магия танца

Добавить отзыв о работодателе Магия танца

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Магия танца?