MagneticOne

MagneticOne

MagneticOne — компанія-розробник інноваційного програмного забезпечення. Наша команда складається з талановитих програмістів, тестерів та маркетологів, ми за короткий проміжок часу зуміли зайняти свою нішу на ринку продуктів для електронної комерції та продовжуємо активно розвиватися.

Отзывы о работе в MagneticOne, зарплаты

1. 29 июня 2023

вірою і правдою відпрацював місяць, заплатили 0грн 0 коп і навіть не подякували. Надворі війна, живи як хочеш. Проте цінності свої вони куди гарніше описували. Сам винен, не потрібно було бути таким довірливим…

2. 17 мая 2021

Із хорошого: досвід роботи. Із мінусів — мала зарплата

3. 6 мая 2021

Жахлива компанія. Працювати тут навіть ворогу не побажаєш. Обіцяють спочатку одну зарплату, а по факту виходить зовсім інша цифра. Керівники дуже неприємні люди.

4. 5 апреля 2021

Одне слово, соентологічна компанія, здатна зруйнувати ваше життя, якщо ви не саентолог то нічого там робити. Вас знищать, і висосуть усі соки.

5. 17 марта 2021

Да, они то еще г*вно. Особенно первая. Ее в компании вообще многие не любят.

6. 2 марта 2021

Наталя Ковальчук та Христина Олійник — дві недолюблених підлизи. Неадекватно прискіпливі і жовчно-саркастичні. А з начальством ведуть себе на «цыпочках». Фу.

7. 10 сентября 2020

@Руслан’, А закінчилася поганою репутацію на теренах ІТ заходу України…

8. 14 июля 2019

Має поганеньку репутацію в колі молодих спеціалістів.
    Випускникам політеху рекомендую оминати їх.
    Хоч багато працівників і змінилося, сам засновник не надихає на плідну роботу.

9. 17 июня 2019

Все почалось із оренди одного столу з комп’ютером
    та величезної наполегливості 2001 році

Добавьте зарплату в компании MagneticOne

Добавить отзыв о работодателе MagneticOne

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MagneticOne?