MAISON

MAISON

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
0.005
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компания МЕЙСОН — является первым и единственным производителем комплектов обшивки фургонов в Украине с 2012 года. Высокое качество и уровень нашей работы это знак нашей репутации и искренние отзывы наших уважаемых клиентов. Мы единственная компания, комплекты обшивки которой продаются в сетях автосалонов по всей Украине.

Отзывы о работе в MAISON, зарплаты

  1. Віталій
    3 февраля 2020

    Компанія Мейсон — займається переобладнанням комерційних фургонів. Чудовий колектив, цікава робота, за вирахуванням 1-го мінуса — директор. Кудінов Юрій Володимирович доволі цікава людина, розумна, амбіційна. АЛЕ — немає настрою, значить страждають всі. Так я постраждав перший раз, коли просто попав під гарячу руку і був звільнений, а заразом і мій друг, бо (с) він мій друг. Таку причину він назвав, коли його запитали. В силу різних причин я попросив начальника цеха заступитися і мене повернули на робоче місце, при цьому я вислухав купу бруду в свою сторону. Пройшло майже півтора року. За цей час було безліч різних моментів, і приємних, і не дуже. Відсвяткували новорічний корпоратив 2020, на той момент мій стаж в компанії досяг вже 2 років і 5 місяців. В силу своїх причин я вирішив звільнитися. Прийшов до директора, повідомив про це після новорічних свят, а у відповідь почув лише що я безвідповідальний і так робити не можна, взагалі не потрібно мене було повертати ще тоді, треба щоб я пропрацював ще два місяці (до кінця лютого) і дав мені подумати. На наступний день я приніс заяву за власним бажанням і мав намір піти через 14 днів, на що у відповідь почув, що заява неправильна і треба написати 17 числом, щоб звільнитися в кінці січня. Я погодився. Але прийшовши наступного дня на роботу дізнався про корпоративні збори, на яких директор повідомив що не чесно йти з компанії просто так і дав змогу КОЛЕКТИВУ вирішувати коли мені звільнятися. Тільки вдумайтеся в це. Дякую моїм колегам, які підтримали мене і "проголосували" за 14 днів відробітку. Були також привселюдні фрази типу "Віталік сьогодні пішки йде додому", бо я до цього їздив з начальником цеху корпоративною машиною. Людині 40 років.
    Звісно заробітну плату я отримав не всю, хоча перепитував за цей момент у нього, чи не буде проблем в кінці місяця. Звичайно довести це я не можу, бо чисту зарплату виплачено, а на "конверт" я погодився сам. АЛЕ. Сподіваюся ті нещасні декілька тисяч гривень підуть на розвиток металобрухту (нелегальний кузов Крафтера, на який потихеньку закупаються запчастини), який гниє в цеху в той час, коли хлопці зимою працюють при +5С і обідають в маленькій коморці по 6 чоловік. Сподіваюся цій людині в майбутньому вистачить сміливості казати в очі "я не хочу тебе бачити", а не "мы со Славиком поговорили, он тебя в глаза видеть не хочет".

Добавьте зарплату в компании MAISON

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе MAISONЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MAISON?