MakeFuture

MakeFuture

Ми створюємо якісні аксесуари для мобільних пристроїв, забезпечуючи захист вашим гаджетам.

Отзывы о работе в MakeFuture, зарплаты

1. 9 апреля 2024

Немає нічого кращого, ніж читати ці правдиві відгуки про компанію, підписуючись під кожним словом. Нуль розвитку. Нуль лояльності. Нуль умов.
    Єдине, що справляє перше і, мало б бути, важливе враження — це техніка Епл для роботи і чаруюча та не справжня посмішка (її ви побачите тільки на співбесіді) власника, він же директор, він же керівник кожного співробітника.
    Вважати себе лідерами на ринку за таких обставин — не смішіть людей. Де ваш головний бухгалтер?))) Стидно зізнатись, що не розгледіли на співбесіді таку людину? А як же компетенції?
    рекомендую краще придивитись кого тримаєте коло себе, та яких «вовків» ви пригріли))

2. 2 апреля 2024

Жахлива компанія з зверхнім керівником-власником, який за 7 років життя компанії не може знайти собі співробітників, які працюють більше трьох місяців.
    Сюр, але в «створюй майбутнє» майбутнього немає.
    Правила роботи змінюються кожного дня в залежності від настрою власника.
    І співробітники змінюються так само швидко в залежності від настрою.
    В компанії діють двойні стандарти. Комусь можна те, чого не можна іншим. Як в школі. Умієш лизати — маєш все.
    Також компанія не дає ніякого соц. пакету, занижені зарплати, і тупий кпі, який потрібно виборювати в словесному бою, навіть якщо показники виконані.
    А ще, показники ви маєте придумать собі кожного разу самі, бо у власника не вистачає адекватних ідей.
    Коротше кажучи, розраховуйте на копійки.
    Не рекомендую компанію для співпраці.

3. 5 марта 2024

Makefuture це коли:
    — На співбесіді вам кажуть одне в плані обовʼязків, а по факту відбувається зовсім інше.
    -Ви приходите працювати на одну посаду, а бонусом, безкоштовно, отримуєте ще одну.
    -Вас завалюють роботою яку потрібно робити не вам, а якщо ви не встигаєте до кінця робочого дня її закінчити, то це ВИ щось неправильно плануєте, а не керівництво.
    -Ви винні усім і в усьому, навіть якщо це косяки минулого співробітника.
    -Ви виконали роботу, АЛЕ вам потрібно ДОКАЗАТИ керівнику, що ви її зробили.
    -До вас і до інших банально ставлення як до лайна, особливо у старожилів.
    -Вас змушують при прийнятті на роботу написати про себе все, наче це сбу. Ні серйозно
    -Всі переписки треба проводити в певному меседжері, який мало того що незручний , так і Керівництво може їх всі читати . Хоча аксесуари для тел це Стратегічна інфа
    -З кпі яким вам трусять на співбесіді біда повна, бо вам треба вйо понаднормово , за декілька тисяч грн.
    Ейчар Аліна це обличча компанії,на яке вона заслуговує. Некомпетентна, хитра, егоїстична, і дуууууже лінива.

Якщо коротко, то обходьте це місце стороною. Бо ваші час та нерви цього лайна не варті.

4. 6 декабря 2023

Аліна, я досі не отримав зворотнього зв’язку по співбесідам!
    Прям дуже велика компанія, що навіть не має часу надати фідбек, що є обов’язковим. Про вашу непрофесійність було ясно вже на співбесіді по вашим абсурдним питанням, але не дати фідбек є дном. І для hr, і для компанії.
    Тим, хто планує витратити свій час на цю компанію будьте готові до цього.

5. 6 декабря 2023

@Tell true,

Повністю підтримую автора!
    Вадим не є адекватним керівником! Свою фірмочку вважає практично компанією google.Дуже велика плинність персоналу, не професійний hr менеджер, який по всім питанням біжить до Вадима.

6. 9 октября 2022

Добрий день.
    Категорично не раджу дану компанію.
    Не можливо працювати з власником — знайшов серед відгуків чудову фразу, яка його характеризує « стару собаку новим трюкам не навчиш». Плинність кадрів зашкалює.
    Якщо не хочете витратити свій час — просто пройдіть повз цю «прекрасну» компанію.

7. 26 мая 2022

Працювала 1,5 роки в компанії на позиції HR.
    Отримала безцінний досвід. Сучасні підходи, не поверхневе, а глибинне розуміння різних ситуацій, ретельний підбір новачків в команду — ось що додалося мені в досвід.
    Команда, яку я дуже полюбила за те, що всі один за одного, зрозуміють/допоможуть/підтримають.
    Так, тут не просто. Оскільки, одна з основних цінностей компанії — ініціатива, орієнтація на досягнення. Не кожен здатний бути схильним до постійних змін і реалізовувати ідеї (а не лише їх генерувати або очікувати шо хтось інший зробить). Тут не вийде просто делегувати або «пересидіти». Але ці мейкф’ючери закохають в себе своєю любов’ю до роботи та відданістю.
    Дякую всім-всім за чудову роботу.
    P.S. Компанія також забеспечує комфортними умовами праці (сучасний офіс, техніка apple, офіційне працевлаштування, повністю прозора заробітня плата)

8. 3 февраля 2022

Працювала в компанії майже рік . Зарплата завжди вчасно й прозоро, зручний графік, хороший колектив, під час карантину робочі місця були збережені. Офіс комфортний та сучасний . Якісна продукція, якою я досі користуюся??
    Окрема вдячність HR Альоні за доброту, енергійність, атмосферу в офісі, та проведення різних заходів, зустрічей, і свят, які зближують людей в команді.
    Дякую всім за підтримку ❤️ Багато нового, я навчилась працюючи в компанії “MakeFuture”. Бажаю процвітання і гармонії?
    Покинула роботу з особистих причин.

9. 18 января 2022

Добрый день.
    За все время работы остались только теплые чувства. Очень чуткое руководство, дружный коллектив. Работала на складе. Руководство заботится о том, чтобы работникам было комфортно, также там всегда чисто, все праздничные дни — выходные. Руководитель Козятник И.С. действительно умеет общаться с людьми. Зарплата всегда была без задержек и все полностью выплачивают.

10. 14 января 2022

Спасибо за опыт, почерпнул много нового в профессиональном плане. Отличная команда, рабочая атмосфера в офисе, всевозможные ивенты для поддержки дружеских отношений в команде. Про Ивана всё чушь, стоит пообщаться с ним лично, чтобы понять, что он хороший человек. Смело знакомьтесь с данной компанией, не пожалеете)

11. 22 октября 2021

Добрый день!
    Читая отзывы здесь хочу подписаться под каждым словом.Такого руководителя как Козятник Иван не пожелаю даже врагу. Да и сам колектив на складе не внушает доверие. Все, что написано на этом сайте полностью правда.Неформальные отношения между руководством и подчинёнными есть.Что и доказывают рассказы упаковщиц М. и И. про летний корпоратив в Карпатах.
    Если вы ищете работу и не хотите увязнуть в интригах, то на эту компанию не стоит обращать внимание.Всем добра))

12. 26 сентября 2021

Добрий день!
    Отже ніякої перевірки не було. На складі є пакувальниці які відверто ненавидять Івана за невміння організувати роботу.За те що штрих-коди друкуються півдня. За те що він їм говорить одне, а директору інше. За те що пакувальниці працюють понаднормово, а Іван не може ні за премію домовитись, ні за підвищення зарплатні. Отак Іван керує. На складі вже й адекватних людей не залишилось. Тільки кілька пакувальниць і комірники. Хоча колишні співробітники говорили, що комірник О. вже в лікарні лежить, з чимсь серйозним. Довів Іван хлопця. Керівник хвилюється лише за себе і все. А ця історія про його відносини з пакувальницею. Це ще коли було, і вони до цього часу обоє працюють? Керівництво не думає, що це обурює інших працівників? Схоже керівництво взагалі не думає про працівників складу, а з таким як Іван ніколи не буде думати. Якщо люди звільняються, значить умови не такі хороші як здаються. Якщо пишуть щось негативне, то ні про кого крім Івана, це напевно тому що він «святий». Скоро всі позвільняються буде один Іван прцювати, хоча ні, його «дружка» залиште, щоб було з ким обідати по три години. Шкода персонал, добре що я вже там не працюю. Може комусь (керівництво компанії) відгук стане в нагоді.

13. 18 сентября 2021

@ Make Future ,

Добрий день!
    Дуже цікаво читати таку відповідь знаючи,що ніякої службової перевірки не було. Наявні працівники зацікавлені в тому, щоб у них дійсно спитали, а не «замилювали очі» гарними відгуками.
    Щодо так званого «керівника» Козятника І.С.,то він дійсно не вміє спілкуватися з людьми, і не важливо чи то його підлеглі, чи інші працівники компанії. В його «нормальній» розмові постійно присутні образи, приниження та нецензурна лексика в бік оточуючих. Для Івана не важливий вік, посада чи дійсна провина людей.Завжди винні всі, крім нього.
    Щодо постановки задач та здатності керувати колективом. Як показує практика, найефективніше колектив працює тоді, коли Козятника немає на робочому місці(відпустка,лікарняний). Іваном робота розподіляється так, щоб максимально навантажити людину, до якої він відноситься негативно( і не важливо чи ця робота входить в обов’язки). Нажала таке керування доводить людей не тільки до нервових зривів, а й до лікарняного ліжка.
    Вся політика керування Козятника базується на особистих вподобаннях, підслухах, доносах та плітках. Також дуже прикро,що ці «особисті вподобання » впливають на інших працівників складу( роздача роботи, погодження відпусток, розподілення премій…)
    І, так як було написано вище, на складі все працює на плітках, то я наведу приклад найсвіжішої( яку так сильно приховують). Як виявилось, в роботу однієї з пакувальниць* входить не тільки пакування продукції, а й перебування в неформальних відносинах з керівником. Коли такі «відносини» починаються в колективі, то наслідки збагнути не складно…
    А також дивно,що керівництво компанії було проінформовано, але на це і далі закривають очі( хоча в офісі був приклад таких «відносин» і мали б зробити висновки)
    Тож щоб працівники компанії не писали схожі відгуки, і щоб можна було вирішити будь-якиу проблему, можу порадити одне просте рішення.
    Вадиме Олександровичу, Вам потрібно знайти час у своєму графіку, щоб частіше навідуватись на склад, і тоді справи підуть краще.

14. 13 сентября 2021

@ Гость ,

@ Tell true ,

Гість :
    Доброго дня.
    Пропрацювала у компанії 4 місяці на посаді менеджера Інтернет — магазину і честно можу сказати, що це неймовірне місце. Абсолютно біла заробітня плата, офіційне працевлаштування, комфортні умови праці для співробітників та небайдужість компанії до оточуючого світу. Команда приймає до свого складу охоче, підтримує та допомогає чим можуть. Чудовий Ейчар, який піклується не лише про закриття вакансій, а й про комфортний старт роботи спеціаліста та входження в колектив. Єдиний мінус особисто для мене, це швидкість у зміні та прийнятті рішень, мені комфортніше працювати у більш стабільних умовах. Проте, можу сміливо рекомендувати роботодавця, його чесність та порядність приємно вражає.

tell true и есть тот старый «пёс» который не хочет учиться.
    Категоря людей которые не хотят учиться и развиваться в нашей компании тоже не приветствуется. Мы их гоним драной метлой. Нам нужны лучшие. Довольствоваться тем что есть-это не к нам. Всем развития.
    Если у кого есть сомнения можете мне позвонить. Вот мои контакты
    0975013883

15. 28 августа 2021

@ Tell true ,
    Знаю собственника очень длительный период времени. Сказал ему когда-то одну фразу: «старую собачку новым трюкам не научишь» Это правда жизни. Вы наверное и есть тот старый «пёс» который не хочет учиться.
    Если у кого есть сомнения можете мне позвонить. Вот мои контакты
    0975013883

16. 14 мая 2021

Доброго дня.

17. 26 ноября 2020

Не думал, что будет «бомба-ракета» на сайте. Популярность растет.
    Хочу расставить как говориться точки над «i».
    Работал в данной компании, плохого чего-то сказать не могу. Собственник погружен в процессы и по сути единственное лицо которое принимает все решения на всех уровнях и всех отделах. Культ личности безусловно в таком подходе присутствует, не без этого. Если вы сможете подстроится или разделять взгляды, следовать политике у Вас все получится.
    Собственник ярко выраженный «лис», который постоянно меняет свою позицию, быстро принимает решения даже в ситуации, когда возможно необходимо подумать. Естественно если вы с философией «ежа», созидательным стилем управления — Вам явно не по пути, но опять таки если вы тоже «лис» — все получится
    Из больших плюсов могу отметить — комфортные условия труда, которым может позавидовать целый ряд западных компаний. Полностью белая заработная плата, все праздники.
    Если кто любит футбол тот меня поймет, это как «Ингулец» из Петрово, — в высшей лиге (есть возможность получить опыт на национальном уровне), амбициозный ( темп, драйв, отсутствие «дня сурка», каждый день все по новому) и в которой есть свой Паворознюк (прокачать скилы общения с ярким типажом украинского бизнеса).
    Успехов

18. 8 октября 2020

Компанія взагалі не варта уваги. Плинність кадрів зашкалює, бо власник не адекватна людина в якої немає чіткої сталої позції. Колись впіймав хайп, але не вистачає ітелекту примножити, лише поступово втрачає позиції на ринку. Риба гниє з голови.
    Коли був Віталій — була компанія, зараз Under Urmor — це майбутне.
    Краща назва — Живу минулим
    Приїмного падіння Вадим Олександровичу!

Доброго дня!
      По-перше, для реклами власної торгової марки є відповідні майданчики. Зараз ви використовуєте метод паразитування на репутації лідера ринку. Що не робить вам честі.
      По-друге, рівень вашого рекламного повідомлення — це рівень особистих образ звільненого співробітника. Всі роки існування компанії ми відкрито приймали виклики конкурентів і чесно виборювали свою першість на ринку. Бажаємо вам так само не звертати уваги на конкурентів і йти своїм шляхом!

«Які люди нам потрібні? Ті, яким можна довіряти і які приносять результат. А що робити із тими, хто на це не здатен? Відповідь: віддайте його конкурентам. Тоді вашого конкурента поглинуть інтриги та сварки, які затівають такі люди». Іцхак Калдерон Адізес

19. 22 августа 2020

Добрий день.
    В компанії офіційна зарплата, всі святкові дні — вихідні, умови роботи хороші. Але імідж компанії створюють люди, які там працюють. Якщо Вам доведеться працювати на складі, остерігайтесь Козятника І.С. Від керівника там лише назва, жодної відповідальності, на відміну від Симоненко С.М. якого звільнили. Ні навичок управління колективом, ні вміння ставити задачі, ні вміння контролювати їх виконання, ні елементарних норм спілкування. Всю роботу скидує на пакувальниць, які вже втомились від нерозуміння, що роботи і в якій послідовності. Кур’єр так взагалі і замовлення відвозить, і тестування проводить, і логотип наносить. А Іван себе почуває чудово, разом з логістом і ** Інші пакувальниці Л, О, Т, Н, виконують всю роботу. На комірника Є. завжди кричить, за те що він постійно не так робить як йому хочеться, п’є каву, виходить на перекур, і є кумом гендиректора. Шкода персонал, добре що я вже там не працюю. Може комусь відгук стане в нагоді.

Добрий день!
      Дякуємо за відгук. За вашим зверненням була проведена службова перевірка. Були опитані наявні працівники складу і фактів дискримінації, порушення норм спілкування, тощо з боку Козятника І.С. (керівника складу) виявлено не було. Щодо постановки задач та здатності керувати колективом, сумнівів на рахунок Івана не маємо, адже наразі склад функціонує чітко і злагоджено.
      Щодо пакувальниць, то перед ними стоїть тільки одна задача — пакування продукції, ніяких додаткових завдань, які б на них могли перекладатися бути не може.

20. 14 июня 2020

Добрий день.
    Хочеться залишити відгук про людину який не вміє і не достойний, своїй посаді. Є такий Іван на складі, керівник від … Тільки і сидить в телефоні в ігри грає зі своїм дружком логістом, та й обід по 3 рази на день по годині. Куди керівництво дивиться.І це тільки початок айсберга …
    Гарного настрою Іване.

Добрий день!
      Дякуюємо за відгук. Прийняли до уваги. Відписалися щодо цього вище.

1. 26 ноября 2020

Не думал, что будет «бомба-ракета» на сайте. Популярность растет.
    Хочу расставить как говориться точки над «i».
    Успехов

Начальник отдела продаж 1

Добавьте зарплату в компании MakeFuture

Добавить отзыв о работодателе MakeFuture

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MakeFuture?