MakeUp

MakeUp

MakeUp — магазин косметики и парфюмерии.

Отзывы о работе в MakeUp, зарплаты

1. 29 февраля 2024

Читаю відгуки і трохи дивуюся. Хіба є така робота де потрібно просто приходити і за красиві оченята отримувати гроші??? звісно ж немає. Так само і робота на складі Мейкап — робота, яка вимагає певних трудозатрат для отримання достойного результату в грошовому еквіваленті. У кожного свої бажання, хтось хоче заробітну плату в 100 000 грн, але ж приземліться і проаналізуйте. Ринок диктує рівень заробітної плати. і заробітна плата комірника не може бути на рівні заробітної плати програміста чи головного бухгалтера. Є можливість заробляти непогано на складі але ж для цього треба працювати. І це правда. Просто вбиває те що пишуть різні гадості, але ж почекайте, працівників багато і хтось роками працює і все норм, а хтось прийшов місяць-два покрутився, зрозумів, що треба працювати, а не шаритися по складу і звільнився з незадоволеним обличчям. Звісно ж і рівень зп відповідно не той що хотілось би….. Тому я б не радила слухати і приймати до уваги коменти. Щоб зрозуміти і побачити реальну картинку потрібно самому спробувати і оцінити.

1. 21 апреля 2020

Хам :
    Эй нытики и трусы если Вам с*котно работать то сидите дома. Вас никто не заставляет работать через силу. Сидите дома на карантине и жди что Вам упадет манна небесная.

По видимому, это кто-то из руководства решил блеснуть своей «грамотностью». Такую же тупость и хамство будете наблюдать ежедневно, если свяжетесь с этой конторкой. Плюс ежемесячно вас будут штрафовать за якобы разбитый товар, которого вы в глаза не видели.

2. 23 апреля 2020

Нет ты ошибся.
    Я бессмертный трудяга что работает и не ноет что все плохо.

Водитель-экспедитор 1
Сборщик 2
Фотограф 1

Добавьте зарплату в компании MakeUp

Добавить отзыв о работодателе MakeUp

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MakeUp?