Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Отзывы о работе в Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd, зарплаты

1. 5 октября 2017

@Гость, Благодарю за совет. Уже подняли и нашли нужных людей. Все довольны, работаем командой, активно растем и развиваемся.

2. 14 сентября 2017

«Кандидат не соответствовал требованиям, но мы дали шанс ему проявит себя на обучении. Надежды не оправдались и Сергей сам ушел, понимая, что не справится» — дивно, як можна «проявит себя на обучении», якщо на тренінгу (зразу після закінчення якого я і пішов) основна робота — сидіти і слухати.
    «обучение (тобто тижневий тренінг) при этом оплачивается» — не відповідає дійсності.
    «не присылать мне повторно Ваше резюме с зп 6000грн, если вы с гордостью отказались от 10000 ставка и хороший % » — тільки людина з бурною фантазією буде думати, що хтось повірить в те, що після мого відгуку (від 1.05.2017) я буду відправляти туди резюме, та ще й на меншу з/пл.))). Стосовно «повторно» — теж фантазія, бо резюме я не присилав, ініціатива першого контакту була з боку компанії.
    Але не дивлячись ні на що, побажаємо компанії пошвидше знайти потрібних кандидатів, і якщо їх не можна знайти на сьогоднішню з/пл. 12000-45000 грн./міс., то, можливо, її треба підняти до 500 000-1000 000 грн./міс.?

3. 14 июля 2017

@Олег, Уважаемый Олег! Не могу понять интерес именно к моей страничке в ФБ. Странно не то, что Вы сами прислали мне свое резюме, записались на собеседование, в итоге не пришли и не предупредили, а то что вы оставили отклик о компании в которой не были и ничего не знаете. )))

4. 14 июля 2017

@Сергій, «Контора» в следующем месяце празднует свой первый год в Киеве.

5. 14 июля 2017

Сорри, забыла представиться)))

6. 14 июля 2017

Случайно наткнулась на этот пост и очень удивлена! Я работаю в этой компании и я проводила собеседование с кандидатом, автором первого отзыва. Зовут его Сергей Ткаченко. Кандидат не соответствовал требованиям, но мы дали шанс ему проявит себя на обучении. Надежды не оправдались и Сергей сам ушел, понимая, что не справится.
    Зачем оставляет негативный отклик о компании не ясно, но люди бывают разные. Приношу извинения, что не разъяснила понятие зп gross (думала он в курсе, что это грязными)
    Оформление по трудовой книжке (но так же оформляются стандартный пакет документов по законодательству — приказ на прием, трудовой договор, должностная инструкция и тп). Во время обучения запись не делаем, так как еще не допускали человека к работе, но обучение при этом оплачивается.
    Не буду лишний раз распыляться, не смотря ни на что, хочу пожелать Сергею найти подходящую работу и не присылать мне повторно Ваше резюме с зп 6000грн, если вы с гордостью отказались от 10000 ставка и хороший %.

7. 3 июля 2017

Нормальная вроде контора. Пригласили на собеседование, пришел в офис, вышла HR встретила. В офисе весело музычка играет, все на инглише болтают. На собеседовании все детали прояснили, по зп, сколько за что, как выплачивают, что делать нужно. Полиграфу не обрадовался, но пошел проходить, прошел. Ольга перезвонила и пригласила выходить на работу, вернее на обучение, тк сначала учат всему, потом пускают к пк. Обучение оплачивается если ходишь и сдаешь мини тест. Пока ничего такого в глаза не бросается, похожу посмотрим как пойдет.

8. 3 июля 2017

Стремно это все!!!
    Не ведитесь…
    При тщательной проверке оказался карточный домик.
    Зп узнают сколько получал и предлагают больше, сколько хочешь.
    Ольга вбиваешь номер в фб — Беспечная без инфы профиль совсем
    Вбиваешь в Гугле номер — работала в Фуршете
    куча вакансий на работе и ворк как бы новые
    зп отличается на 10000 если проанализировать на ворк и работа
    Ничего особо не нужно, бизнесс образования не нужно
    Чем конкретно занимаются не понятно
    Какой-то Тимур почемуто на ворке другой ЕйчАр
    Международная компания откуда и чем занимаются не понятно
    Ольга Беспечная — кто такая не понятно
    Сидят по адресу выслала мне смс: «03.07 на 15.30. Ул. Гринченко 4. 2й этаж, 151 офис. БЦ Горизонт парк. / metro Olimpiyska, Grinchenko 4 street. Second floor, 151 office. Olga HR».
    +38 093 856 96 59
    В итоге я просветился и забил…
    Позвонят напомнить во второй раз о типа как бы «с-о-б-е-с-е-д-о-в-а-н-и-и» пошлю на …

9. 5 мая 2017

Радий, що комусь допоміг мій відгук, для того він і писався — щоб попередити. А перший він тому, що як я і писав, контора працює в Києві/Україні плюс мінус один місяць. Але судячи з їхніх методів роботи, цей відгук далеко не останній.

10. 3 мая 2017

@Сергій, дякую за Ваш відгук. Поки перший, який мені вдалося знайти в Інтернеті. Тепер стало зрозуміло, чому на співбесіді задавали так мало запитань, і, як мені здалося, робили це більше задля формальності. І чому описані умови виглядали занадто казковими при мінімальних вимогах :)

11. 1 мая 2017

Декілька слів про спробу працевлаштування в «міжнародну компанію» “Management Services”/”Alitos”/”Binary Online”/”Zula ltd” (це все одна фірма). Контора з Ізраїлю. Офіс (у Києві) відкрився десь місяць тому. Компанія начебто «працює на світовому фінансовому ринку», а по суті – звичайний кол-центр із своїми стандартними атрибутами – усі оператори сидять у великій залі (open space), у навушниках з мікрофонами, голосно грає музика. Основне завдання оператора – дзвінки іноземним громадянам, які зареєструвались на якомусь фінансовому порталі, з пропозицією вкласти гроші (які чомусь завжди програються) в бінарні опціони або Forex, тобто розвод людей, які хочуть швидко і легко розбагатіти.

На співбесіді (після якої треба проходити детектор брехні; до речі, цю принизливу процедуру періодично треба буде проходити і під час роботи, тому що для роботодавця кожен співробітник – це потенційний крадій; а чому принизливу, бо тебе ставлять у таке становище, коли ти змушений виправдовуватись і доводити, що ти чесна людина) обіцяли все красиво, але виявилося, що як мінімум у трьох моментах все не так, описувалося мені.

По-перше, дата оформлення – обіцяли з першого дня. По факту, тільки на 7-й день перебування в компанії я написав заяву на прийняття на роботу – але з мого 10-го дня в компанії.
    По-друге, офіційне оформлення. Коли мені сказали це на співбесіді, я зрозумів це як оформлення по трудовій книжці, але під час написання заяви на прийняття на роботу виявилося, що офіційне оформлення для них – це за трудовим договором.
    І по-третє, найцікавіше – зарплата. На співбесіді була озвучена сума у 12 000 грн. (ставка), яка перевищує середню ставку (10 000 грн.) у подібних Forex-кол-центрах у Києві (яких є немало). Але через декілька днів виявилося, що це сума до оподаткування, і щоб отримати «чисту» зарплату від 12 000 треба відняти 18% (податок на прибуток), а сума на виході (біля 9 800 грн., а зовсім не 12 000, і тим більше не 25 000 грн. як вказано у їхній вакансії на rabota.ua/company5068287/vacancy6660391) і буде реальною з/пл.

Добавьте зарплату в компании Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Добавить отзыв о работодателе Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Management Services / Alitos / Binary Online / Zula ltd?