Marketing Studio

Отзывы о работе в Marketing Studio, зарплаты

1. 4 февраля 2019

Добрый день, хочу оставить опыт стажировки в компании Marketing Studio со Львова. Для того, чтобы начать стажировку необходимо было пройти тестовое задание. После 3 дня бесплатной стажировки, причем с реальным добавлением большого количества товаров на сайт, кроме меня кандидатов много, грубо говоря меня кинули. После того как прошли 3 дня стажировки мне сообщили, что с заданием справился успешно и могу выходить на работу. Ну а потом начали просто морозиться, якобы сейчас нет работы, свяжемся потом. Складывается впечатления, что люди все время проходят бесплатные стажировки и вносят товары на сайт, а потом их кидают и приводят новых, компания на этом наживается, будьте осторожны.

2. 14 января 2019

Дякую за повідомлення :-)

3. 11 января 2019

Початок був гарний, тест я пройшо і був допущений до стажування яке було 3 дні безкоштовно але пропрацював тілки два дні с половиной. Перший день стажування був реальний а потім коли мій керівник побачив що я справляюсь з роботой швидко перекинув мене на перевірку і виправляти товари інших стажерів хоча я ще сам стажер, хоча куди діватись кажуть то я виконую хоча мав робити ту роботу що і інші. Коли я закінчив перевірку то далі в керівника не було світла тому був без роботи Один плюс навчився працювати с prom.ua бо до цього момент не мав діло. А потім на 4 день цілий день очікував рішення чи пройшов чи ні стажування. Виявилось що не пройшов, хоча навіщо було мене ставити на перевірки інших стажерів.
    Потрачено бескоштовно 4 дні, одне добре що відаленна робота.
    Нікому не раджу бо старався реально а вийшло що вийшло.
    Якщо людині довіряють на другий день перевірку інших стажерів то це повинно означати що стажер краще справляється. Коли я перевіряв і віправляв за інших то половина такого понароблювали що був згоден зі мной мій менеджер якого до мене призначили. Але я не пройшов. Вирішив написати щоб інші не попали як я. Будете старатись а вас можуть викинути.
    Ось все про компанію що в мене є:

Моя переписка с менеджером (керівником):

Докази що я не вигадав це все в скріншотах.

Добавьте зарплату в компании Marketing Studio

Добавить отзыв о работодателе Marketing Studio

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Marketing Studio?