Медичний центр Інтерсоно

Медичний центр Інтерсоно

Медичний центр “ІНТЕРСОНО” є провідним медичним центром репродукції в Західній Україні.

Отзывы о работе в Медичний центр Інтерсоно, зарплаты

1. 4 января 2020

Прекрасна плинність кадрів. Цим все сказано

2. 1 июля 2017

Працівник для них це пусте місце. Полюбляють насміхатися, принижувати. Купа начальників над начальниками. Заробітню плату обіцяють одну, а потім коли доходить до виплати, «ми вирішили, що це багато». Одним словом хами.

3. 29 июня 2017

Не рекомендую маркетологам туди йти працювати. Заплатять мало і дурня з тебе зроблять. Саме головне там немає з ким працювати, набрали керівників, які не розуміються в маркетингу нічого і такий бред несуть. А коли хочеш щось зробити то місяцями будуть погоджувати, гроші не даватимуть і вічно будуть говорити що то дорого і несмачно. Можуть погодити рахунки і не платити. Працівник для них просто не потріб, на ньому потрібно гроші заробити, подарунки для працівника з великими нервами вибиваєш (подачки за 2 бакси з китаю переважно, бо все нормальне то дорого)…це в кращому випадку, а можуть нічого і не виділити — ти відітілі не лояльний працівник. Фу гниль одна…
    Нікому не рекомендую йти туди працювати — особливо в благодійний фонд "Хай нас буде більше"….Коли спілкуватиметеся їз Свірчук, то не вірте їй то сама яхидна людина там, ти сидиш на нараді і звітуєш а вона тупо не слухає тебе, просто в телефоні ковиряється чи що щось, погодити з нею роботу то краще вже нічого не робити, бо буде тільки нити що дорого…Найкращі працівника пішли, бо такого хамського відношення не витримали. Можуть пообіцяти гроші і недати, можуть зламати вашу особисту пошту і не віддати…Вона собі дозволяє занадто і люди не витримують йдуть. Може вона тим гордиться, але це гнило… Можуть в листі матами посилати…Короче працівник для них ніхто, заробити тільки бабки і не заплатити йому.

Добавьте зарплату в компании Медичний центр Інтерсоно

Добавить отзыв о работодателе Медичний центр Інтерсоно

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Медичний центр Інтерсоно?