Mindy Supports

Mindy Supports

Mindy Teams є частиною міжнародного бренду, в команді якого вже понад 2000 осіб в різних локаціях України та за кордоном. У нас талановиті люди мають нагоду попрацювати над захоплюючими і розвиваючими проектами у сфері штучного інтелекту та машинного навчання від наших партнерів з США та Європи.

Приєднуйтесь до наших команд у напрямку маркетингу, продажів, клієнтської підтримки, обробки та аналізу графічних та текстових даних. Ми будемо раді бачити вас у команді Mindy Teams!

Отзывы о работе в Mindy Supports, зарплаты

1. 7 марта 2024

Працювала майже 2 роки, фулл тайм.
    Плюси — робота з дому, головне відпрацювати свій час, перерви можна обирати самостійно. Адекватні тімліди, завжди готові допомогти.
    Мінуси — стабільності 0. Якщо є завдання, буде і робота. Якщо немає — «смокчете лапу». Зʼявиться — потрібно тренуватись, що не оплачується, перед тим, як розпочати. Ні на що не можна розраховувати. Люди, що живуть дорослим життям, де треба купу рахунків оплачувати стабільно щомісячно — одразу проходьте мимо, не витрачайте свій час і надії. Проекти закінчуються, ви будете сидіти без роботи і без зарплати і ніхто вам точно не скаже, скільки часу. Зарплата це теж мінус. Коментарі внизу правдиві. На фуллтаймі будете мати максимум 6-7 тисяч. 7 це прямо стеля, якщо будете все робити швидко і ідеально. Так, є проекти де можна хапнути до 10. За 2 роки це було пару місяців і все.
    Як підробіток, можливо для студентів, затрата часу/сидяча робота — можливо має місце бути. Як основне місце роботи, для дорослої людини — однозначно ні. Кожен вирішує сам, чи затрата того часу вартує зароблених грошей.

2. 14 февраля 2023

После собеседования почитала отзывы и все жаловались в основном на ЗП и подумала, что 7тыс которые обещают действительно мало, ну хоть что-то. В итоге это оказывается максимум который ты можешь сделать 5/2 по 8 часов. Проекты интересные и очень кропотливые, но шаг влево, в право- проверка и ты получаешь за час уже не 30грн, а 15грн. В итоге за полный месяц получала 3 тыс, хотя очень старалась.
    Плюсы: берут на фикс. график, но в итоге он свободный, главное дать норму за день; интересные проекты
    Минус: ЗП. ТЛ будет говорить что просто нужно качество поднять и будешь по 10 тыс рубить, но чтоб такие деньги иметь нужно 7/7 работать по 8 часов и 100% качества

3. 6 ноября 2022

Поки працювала — працювала лише заради грошей. Будьте готові, що ви — матеріал, ніхто не зацікавлений у вашому рості. Функції, які ви виконуєте може зробити навіть мавпа. За останній місяць мені не нарахували зарплату. На пошту прийшло звичайне анулювання договору. Ігнор повний. Стає зрозуміло, чого вони просять відробляти місяць після написання заяви на звільнення. ВАМ ЗА ЦЕЙ МІСЯЦЬ НЕ ЗАПЛАТЯТЬ.

4. 24 октября 2022

При спілкуванні кажуть, що навичок не треба, обіцяють навчання,досвіду не вимагають, потім співбесіда на велику кількість людей, усі зробили тестове, все нормально, але після тестового кажуть що ви допустили помилки і вас не беруть. Які помилки ніхто не каже. Доречі, і справді дуже багато вакансій у них однакових по різних містах залишаються відкритими, виглядає наче продовжуть набирати людей і далі.

5. 16 сентября 2022

Мошенники!!! В начале очень мило общались все хорошо, работа не сложная со всем поможем, но в итоги дали задание после сделанного задания прислали результаты сказали что кто-то справился лучше, при том что на собеседование было 5 человек и 2 вышли с чата, в объявлении в этой компании 6 объявлений о поиске работы, после 3 дней, объявления до сих пор не убрали ищут новых жертв потраченного времени и бесплатно сделанных их работу. Пишут что ищут людей с более высоким уровнем английского при том в обучающем видео девушка неправильно называет слово cash вместо «кеш» «каш» это ужас, шарашкина контора. Могу сделать вывод, что ищут людей которые хотят честно работать, а в итоги дают задания аля посмотрим как вы справитесь и всем говорят что вы не справились так как объявления никто и не собирается убирать, а сами получают от людей бесплатно сделанную работу.

6. 20 июля 2022

Кидают людей на деньги, задержка зарплаты, обходите стороной эту контору, мой вам совет

7. 17 апреля 2022

Я работала в службе поддержки Глово месяц и ушла в январе 2022. Хотела ещё тогда написать отзыв, но меня настолько тошнило, что только сейчас могу. Это полное дно, очень маленькая зп и очень много усилий. Есть правила о которых, они не говорят на собеседованиях, потому что вы точно не согласитесь и типа нельзя говорить. К примеру, у вас вычитаются из зп перерывы, так же если вы перерабатываете, вам не доплачивать за это, а перерабатываете вы не по своей вине, а потому что вам нужно закрыть клиента, хотя у вас смена закончилась. А все потому что только за три минуты до концы вы ставите статус в котором, вам не приходят сообщения, и кстати эти 3 минуты тоже не оплачиваются. Программы, на которых нужно работать постоянно тупят и они оправдывают это тем, что на них сидят очень много людей. Если у вас старая техника, то возможно из-за перенагрузки она полетит. Так что не ведитесь на красивые слова, бонусы и т.п.

8. 18 марта 2022

Да, все так як написав попередній коментатор.
    Сказати, що всі в шоці, це нічого не сказати. Це ДНІЩЕ, а не компанія.
    Ниють, що важкі часи, але по ходу просто економлять на своїх же.

Люди не йдіть туди, це ніяке не ІТ, і там нічого доброго вас не чекає з таким менеджментом, що лишився.
    Мінді , вали за русскім кораблем.

1. 19 марта 2022

Добрий день, шановний гість! Дякуємо за ваш відгук.

Як ми і зазначили у попередній відповіді, компанія не розірвала з жодним контрагентом стосунки в односторонньому порядку. Усьому адмінперсоналу була запропонавана альтернатива — тимчасова співпраця на позиції графічних асистентів.

Шкода, що працюючи з компанією, ви не зрозуміли, чим саме займалися. Позиція графічного асистента передбачає обробку даних для навчання штучного інтелекту, це частина складного механізму — для того, щоб штучний інтелект полегшив наше існування або почав рятувати людське життя, його потрібно цьому навчити. Цим і займається кожен графічний асистент на своєму місці.

Зараз усі на межі, тому розуміємо вас. Дякуємо за співпрацю і шкодуємо, що ваш менеджер не доніс важливість і тимчасовість такого кроку зі сторони компанії.

Якщо у вас залишилися запитання, будь ласка, зв’яжіться з департаментом HR — [email protected]. Гарного дня!

9. 16 марта 2022

Шарашкина контора.
    Проработал почти год. В стране война, а СЕО Евгения 9 марта объявила, что с 1го марта (!!!) т. е. задним числом, компания «ставит на паузу» сотрудничество с огромным количеством сотрудником и отказывается оплачивать проработанные дни.
    Свиньи и мародеры. Издеваются над несчастными ГА, зп как кот наплакал, хотя сами рубят огромные бабки с клиентов.

Не ведитесь на разговоры об «искусственном интеллекте» и технологиях будущего, вас там будут иметь как раб. силу

1. 19 марта 2022

Добрий день! Шановний гість, дякуємо за ваш емоційний чесний відгук. Ви маєте повне право на вашу злість і нерозуміння — нині складно всім. Нам дійсно шкода, що ми не допрацювали комунікацію між компанією та вашим керівником, через що у вас склалася така думка.

Компанія не відмовила у співпраці жодному контрагенту. 1500+ людей на позиції графічного асистента продовжать співпрацю з Mindy Teams. Натомість адмінперсоналу, функціонал якого не є актуальним на час війни, ми запропонували тимчасово перейти на позицію графічного асистента. Це той функціонал, яким компанія може забезпечити своїх людей у повній мірі.

Ми розуміємо ваше обурення, але в Україні війна, тому ми з усіх сил стараємося вберегти свою компанію та команду. Комунікації щодо зупинки виплат Євгенія в листі не давала, оскільки компанія планує знайти кошти і розрахуватися по своїх зобов’язаннях так швидко, наскільки це можливо з урахуванням воєнного стану.

Якщо ваш керівник надав вам іншу інформацію, зв’яжіться з департаментом HR — [email protected], щоб ми могли розібратися з цією ситуацією.
      Якщо у вас залишилися додаткові запитання, наберіть, будь ласка, будь-кого з HR-відділу!

10. 7 февраля 2022

@ Иван , доброго дня. А розкажіть більше як відбувається працевлаштування в компанії.дякую наперед.

11. 12 декабря 2021

Проработал 1.5 месяца, еле ноги унес, люди с опытом работы не идите сюда. Роста нет, бюрократия, Евгения не слышит ничьего мнения кроме своего, даже, если это касается базовых условий работы.
    Роста тут не будет, не тратьте время.
    Для студента 1-2 курса, считаю, отличным местом работы на пару лет, и зп студенческая

12. 9 декабря 2021

@ Роман , ти де живеш тільки за оренду квартири потрібно віддати тих 5тис що вони платять а їсти тобі нетреба чи як?

13. 7 декабря 2020

Не знаю як кому, а мені в Мінді подобається. На початку року, коли я лише приєднався ще мав багато сумнівів, але коли почався карантин і більшість моїх друзів позвільняли і поскорочували, а я отримав змогу взяти робочий компютер з офісу і поїхати додому працювати — моє ставлення звісно змінилось. Ось я уже 9 місяців працюю з дому, зїхав з квартири і не плачу за оренду, бо в офіс виходити не обовязково.

Звісно зі сторони компанії буває іноді якась нестабільність, але зараз такий час що знайти ідеальну роботу важко

14. 25 ноября 2020

Нетрудная и местами интересная работа. Плюсы: берут без опыта, хороший колектив, удобный график.
    Минусы: небольшая зарплата, вылеты программы.

15. 13 ноября 2020

Часто встречаю отзывы людей, которые ноют о штрафах и рабстве!

Кажется, это их первая работа и им просто не с чем сравнить))) И вот они сидят себе на ремоуте, по скольку сейчас не обязательно работать из офиса, не напрягаются даже, ведь ты дома, на релаксе себе, и от нефиг делать строчут отзывы о том, какая хреновая и компания, и вакансия, и задания, и люди, и локальный офис и киевской офис, и руководство.. наверное, как и вся их жизнь))

А вживую когда они видят свои показатели за месяц даже не могут спросить тимлида что к чему)) будьте добрее, ребята! и меньше тупите, с таким отношением к работе вас не то что в Минди, а даже на Новую почту не возьмут!

16. 5 ноября 2020

Привет. Меня зовут Коля и я отработал в Минди долгих 3 года. Я прошел все круги «счастья»)))) — и в офисе, и на ремоуте. Конечно, за этот период было много всего — как и постоянные изменения задач (эх, где же те времена, когда были вехиклы и хюманы), изменение системы качества, у меня были разные тимлиды и разные команды.

Сейчас корона внесла свои изменения — и приходится работать из дома, а это по-моему еще труднее — ведь нет этой фановой атмосферы, друзей, перерывов на кофе на кухне и игры.

За все это время мне миллион раз хотелось уволиться из компании, однако каждый раз что-то сдерживало.
    Одно слово, которым я бы охарактеризовал работу в Минди — это слово «ненапряжно»
    Для того, чтобы получать норм деньги — надо всего лишь изучить инструкцию и набивать руку. Тимлиды — это такие же чуваки как мы, в которых просто опыта больше, поэтому нет вот этого ощущения «подчиненный — руководитель». Никто ни за что тебя не ущемляет, на штрафы напороться действительно сложно

Также за это время я видел многих конфликтных пацанов, которые вместо того, чтобы поднапрячься — искали способы схитрить, напрашивались на штрафы, потом увольнялись из-за своей обиды на компанию. А сейчас подрабатывают на новой почте и официантами.

Я реокмендую компанию для всех студентов, ведь мы часто шутим, что Минди это как школа жизни, и обязательно ее надо пройти перед трудоустройством в серьезную ИТ компанию)

17. 29 октября 2020

Усім привіт:)
    Цікаво чи хтось реагує ще на позитивні відгуки, але надіюсь ви звернете увагу на мій ВІДГУК.

Працюю тут вже тривалий період часу і маю, що сказати.

Всі офіси (окрім головного у Києві) відкриті у студентських містах середнього класу де знайти взагалі будь-яку
    роботу для студентів не так і просто. Від вас не вимагається жодних знань, жодних. Тому якщо ви щось вмієте і вважаєте
    себе кваліфікованиим співробітником на ринку праці, то вперед шукати більш високооплачувану роботу. А не жалітися на тому
    що маєте.
    Оплата здійснюється чітко і прозоро — перемножили 3 відомих вам показники і маєте оплату.
    Якщо ви не можете вийти на нормальний показник, то напевно потрібно трішки навчитися робити аналіз помилок і працювати
    над ними, а не просто плакати, що все не так.

НАРОД так це робота не на 5 років, але спробуйте знайти на таких умовах, щось краще, тоді порівнюйте і пишіть відгуки.

18. 19 октября 2020

1 рік пропрацювала в мінді, зарплата в 100-120 баксів в мене була хіба в перший місяць, коли я в тренінговій команді з тренером ще навчалась і розбирала завдання.

тут пишуть багато про те, що щось обіцяли, але цього не було. так стоп, можливо для цього теж варто було прикласти зусилля, а не сидіти красавчиком серед 200 людей і чекати коли тобі все готовеньке дадуть)

я не скажу, що компанія ідеальна, є багато нюансів які варто було б допрацювати і з тулом, і з к-факторами, і системою оплат і так далі. але поки я піднапрягалась та прикладала зусилля — нормально заробляла, будучи студенткою 2-го курсу

19. 8 октября 2020

Працював в компанії 1.5 роки, поки вчився на 2/3 курсі. Робота неважка, втягнувся в процес менше, ніж за тиждень. Колектив в основному був хороший, за виключенням деяких тімлідів.
    Зарплата була непоганим бонусом до стипендії, для мене це було хорошим варіантом, так як встигав і на парах побувати і не обмежував себе у студентськом житті)
    Як на мене, це непогана робота для студентів, які хочуть отримати досвід та підробіток.

20. 2 октября 2020

Працювала в Мінді десь 2 роки, звільнилася пів року тому і можу сказати багато……

Починала як і всі з позиції еддера, через деякий час стала апрувером. Пізніше була QA та заступником ТЛ. Звільнилася через особисті обставини.

Про цю компанію говорити можна без перестанку, бо в кожного складалися свої враження, в залежності від того як ВИ САМІ СЕБЕ ПОСТАВИТЕ, та як ви будете відноситися до поставлених завдань, і людей з якими ви працюєте

Сказати, що офіс комфортний – це нічого не сказати. Насправді кожного ранку хотілося йти на роботу, бо тут тебе тримає атмосфера та люди. Колектив молодий, тому з легкістю можна знайти людину, близьку за духом)

А в загальному, чому я особисто обрала цю вакансію, тому що це дозволяло мені працювати без будь яких навиків, знань чи особливих вмінь. З вами працює спочатку тренер, а потім тім лід, і повірте, вони зацікавлені, щоб показники ваші були високі. Все далі залежить виключно від вас)

Компанія надає можливості для кар’єрного росту, потрібне лише бажання та готовність працювати та вчитися новому)

21. 17 сентября 2020

Уже почти год работаю на проекте Глово, совмещаю с учебой в КПИ. Мне подходят условия и легко совмещать с учебой. Приятные коллеги и руководство, удобный офис, есть все необходимое. Карьерные перспективы тоже есть, но нужно попотеть ?

22. 1 сентября 2020

Проработал в Минди пол года в Киевском офисе. Понравилось: коллектив, офис, то, что работа не напрягает и можно себе сидеть всю смену в наушниках и никто тебя не трогает

Не понравилось: отсутствие карьерного роста (он есть только у тех, кто прям ну ооочень старается), поэтому заработать выше 7-9 тис будет сложновато.

Для себя рассматривал только как подработку

23. 22 августа 2020

Я довольна компанией, колективом, нашла себе новых друзей с которыми и работаем вместе и отдыхаем. Плюс большой в том, что есть возможности роста, к примеру за три месяца я перешла от графического ассистента до аппрувера. В целом мне нравится, если учесть то что здесь большинство студентов и возможность совмещать с учёбой то очень даже плюс, также данная компания для тех кто готов над собой работать и развиваться, а не ставить завышенные или необоснованные требования по отношению к другим. Я да, рекомендую.

24. 2 июля 2020

В компании работаю 3 месяца.Есть хорошая перспектива карьерного роста,что не мало важно для меня.В первый месяц вышла на зарплату даже больше чем ожидала.Компанию рекомендую.

25. 1 июня 2020

Я пришла работать в Mindy как раз перед началом кризиса, в феврале 2020. И для меня это стало четким показателем качества этой организации во всех смыслах — потому что чувствовать себя уверенно и даже счастливо во время кризиса — это из разряда luxury. Mindy — это организация, у которой философия объединять качество и человечность — здесь делают все возможное для личностного и профессионального роста каждого сотрудника (интересные проекты, корпоративы, вкусности и отзывчивость каждого сотрудника), взамен только приветствуется талант и профессиональная ответственность.

1. 6 ноября 2022

2. 13 ноября 2020

Часто встречаю отзывы людей, которые ноют о штрафах и рабстве!

Апрувер 1
Графический ассистент 2
Графический дизайнер 1
Эддер 2

Добавьте зарплату в компании Mindy Supports

Добавить отзыв о работодателе Mindy Supports

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Mindy Supports?