MIRTA Украина

MIRTA Украина

Mirta — это украинский бренд бытовой техники.

Отзывы о работе в MIRTA Украина, зарплаты

1. 26 января 2023

Якщо вам потрібна робота, де платять зарплату, то це не ця компанія!

2. 30 августа 2019

Найкраще в цій компанії це колектив і інтер‘єр! Все інше просто якийсь вінігрет і повний безлад. Директор Артем Лукашев дозволяє собі не прийнятні, як для керівника, речі- не цензурно виражатися і вести себе зверхньо з підлеглими. Про бонус при виконанні плану знають всі , але за ввесь час поки я там працювала ( більше року), його виплатили лише раз, а потім « не дотянули, не смогли», хоча по цифрам виконали і перевиконали. Зарплата це взагалі кошмар, мало того що вона маленька так ще й затримують ПОСТІЙНО!!! Про перегляд зп я взагалі мовчу. Запізнення на роботу це якийсь «бздік» директора- 10 хвилин=100 грн не важливо навіть, що до офісу дорога- не проїхати і не пройти, а навіть те, що якщо ти затримуєшся після роботи мінімум на годину то це не має ніякого значення. Дуже часто міняються менеджери!
    Якщо хочете працювати і заробляти то знайдіть для себе щось достойніше

3. 3 июня 2019

Неадекватність керівництва зашкалює. Колектив міняється кожні півроку. Вакансії висять ті самі постійно, дуже амбіційно написані, а ейчарка без вищої освіти. Зарплатню не платять.

4. 16 ноября 2018

Компания красивая на первый взгляд с огромными тараканами внутри в виде штрафов за опоздания, неадекватной реакции руководства, если ты уходишь вовремя, и проблемами с получением бонусов и расчета при увольнении. Даже если ты предупреждаешь за несколько месяцев об уходе, передаешь дела новому менеджеру, на тебя будут вещать всех собак и делать всё, чтобы не заплатить бонусы и зп.

5. 1 сентября 2018

Пропрацювала місяць, не оформили офіційно, хоч казали, що оформлять з першого дня.
    Звільнили листом: » к сожалению, уровень Вашей профессиональной подготовки не позволяет нам оставить Вас на работе в нашей компании. Мы начали поиск готового специалиста. Прошу Вас начать поиски нового места работы, но в нерабочее время. Дата Вашего увольнения будет зависеть напрямую от того, насколько быстро мы найдем нового сотрудника. Как только сотрудника подберем – необходимо будет передать ему участок, который Вы сейчас ведете. Приблизительный период Вашей работы у нас = еще 2-3 недели»
    Коли відмовилась працювати 2-3 тижні, не розрахували.
    ЗП зі слів працівників затримують постійно і більше ніж на місяць.

6. 6 февраля 2017

Проработал в компании год, за которых трижды повышали зп и отправляли на курсы повешения квалификации за счет компании. Жаль что пришлось уехать из страны, так бы не увольнялся.

Добавьте зарплату в компании MIRTA Украина

Добавить отзыв о работодателе MIRTA Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MIRTA Украина?