Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія»

Отзывы о работе в Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія», зарплаты

1. 25 июля 2020

2-й відгук :

Замучив цей шахрай-Андрій.

Пояснюю, ми не платимо за корекцію помилок сайту вартість створення нового сайту.

Пишіть скільки хочете…, 10 тис ніхто не буде вам платити — фізична особа,ні організація…договір ми не підписали, таки з вами.

Татові вашому, час придідили…роботу потребував…що за люди…?!

2. 25 июля 2020

1-й відгук: не покинули приміщення,Вам було відмовлено в консультації через неадекватну претензійну поведінку матері. Мало того,що ,спізнилися,ще й претензії якісь, не встигнувши переступити поріг.

Так буває,коли батько потребує професійної консультації і допомоги для дитини,а в молодої мами 3 міс.після пологів.

Шановні пацієнти, пам’ятайте,що Ви приходите на консультацію за допомогою.

Ніхто не цінує…ні приїзд з іншого міста…нічого не цінують люди… …

3. 11 марта 2020

В мене ужасне враження про цю людину, лікарем її взагалі складно назвати та й людиною також(((
    1 бал це для неї надто багато
    Отже: записала я малого 3 міс на тиждень наперед, сказали прийти на 9, але можливо прийдеться трошки зачекати. Ми приїхали на 9:20, ледве додзвонилися до неї і заходимо, зустрічає нас воно заспане і не в гуморі… в кабінеті, де мають роздівати і оглядати моє немовля чуть тепліше ніж на вулиці. Я запитую, ви тут будете роздівати, оскільки дуже холодно?На що отримую відповідь «а шо ви пропонуєте, можемо зачекати поки батарея нагріє приміщення?» Я в ужасі дивлюся на неї, на що вона продовжує «я взагалі можу відмовитися вас приймати і відмовляюся». Це після того як ми 1,5 год їхали по корках((( Моєму обуренню не було меж! Ми покинули приміщення звичайно і поїхали шукати іншого лікаря. Люди нікому не раджу відвідувати цей нещасний ЦЕНТР ВІКТОРІЯ, тому що нормальні люди так себе не поводять!

4. 24 октября 2017

Знайомтесь — Вікторія Палінська (https://www.facebook.com/victoria.palinska)
    Шахрайка. «Кидає» людей на гроші та паскудно ставиться до підрядників та партнерів.
    Її контора знаходиться за адресою — Akademika Andriya Sakharova St, 44, L’viv, Lviv Oblast, 79000.
    Телефон: +380 (67) 800-85-72
    Сайти, які належать Вікторії:
    (Усі фото взято з публічного доступу.Cкріншоти переписки додані до повідомлення)

**Хоч сторінка цієї особи переповнена пітраотичними постами, українськими прапорами і т.д., але на ділі ця людина обманює своїх же співгромадян. Патріотизмом там і не пахне.**

3 липня почали вести перемовини з Вікторією про її сайти. Вона просила, щоб ми провели перевірку сайтів та привели їх до ладу. Також в неї були деякі вимоги, щодо них, які треба було доробити. Спершу ми сказали, що треба провести аудит сайтів, щоб потім знати, що саме треба корегувати.

20 липня Віторія особисто написала нам наступне «Добрий день, чи можемо на наступному тижні почати корекцію сайту? Дякую!». Ми, звісно, погодились.

24 липня ми повідомили, що починаємо робити аудит одного сайту (http://silonc-victoria.com.ua/). Оскільки під час бесіди при особистій зустрічі Вікторія справила враження інтелігентної та вихованої особи, в нас не виникло сумнівів щодо її порядності. Отже, ми вирішили не брати передоплату. Доречі, ми зробили їй суттєву знижку, майже у 50%. Ми повідомили, що наступного дня робота буде виконана. Але Вікторія написала нам, що зможе розрахуватись у п’ятницю. Ну, ми тоді вирішили, що почекаємо декілька днів та здамо роботу у день розрахунку.

Але 28 липня нас чекав сюрприз. Віторія сама не виходила на зв’язок та лише під вечір, коли ми написали їй декілька раз, вона відповіла, що не може розрахуватись сьогодні і що у них з’явились якісь витрати. І все, після цього тиша.

Пройшло більше місяця і 2 вересня ми написали їй, чи вона буде забирати свій аудит? Відповіді не надійшло.
    7 вересня ми написали ще раз, але тоді ми вже були заблоковані у Viber. Як ми це визначили? Наші повідомлення не доставлялись Вікторії. Ми написали з іншого вайбера, та побачили, що повідомлення успішно доходять і Віторія навіть відповідає.

Наскільки відомо, Вікторія часто їздить закордон. А саме — до Європи та США. Постійні зустрічі та участь у конференціях. І така ділова людина повела себе просто, як звичайне бидло — заблокувала підрядника, який надав величезну знижку чесно виконав роботу у визначений строк.

Врач 1

Добавьте зарплату в компании Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія»

Добавить отзыв о работодателе Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія»?