Молоко от фермера

Молоко от фермера

Торгівельно-виробнича мережа «Молоко від фермера» — це, насамперед, екологічно чисті молочні продукти. Кожен із 30 видів нашої продукції є результатом роботи досвідченіших фахівців, які контролюють кожен етап виробництва, завдяки чому ми забезпечуємо своїх покупців якісними продуктами харчування.

Отзывы о работе в Молоко от фермера, зарплаты

1. 24 апреля 2024

@Антон, цікаво вам не бридко таке писати?обіжені на весь світ хлопаки. Працювала в компанії більше року,але через наших кончених сусідів,нажаль довелось виїхати з Києва і покинути роботу.Все що я можу сказати,так це те,що кожен адмін або директор з яким я працювала,вкладають в свій магазин та персонал стільки сил і знань як ні в одній retail компанії. До цього змінювала декілька місць роботи,і судячи за все хлопаки росли під мамкиною юбкою і не знають абсолютно нічого про погане ставлення.Графік стандартний,хочеш працювати і заробляти,бери і роби.Загалом команда в мене була чудова ,всі допомагали один одному,йшли на поступки.З керівництвом проблем ніразу не було,тут чують і не кормлять обіцянками,якщо потрібен лікарняний або відпустка,без зайвих питань все було.По магазинам переміщували на заміну по бажанню,але зверну увагу,що це також оплачувалось вище стандартної ставки.Рекомендувала компанію подружкам,теж працюють по нині,всім задоволені,тому люди які думають чи варто йти саме сюди,однозначно так!!! Ніяке сільпо чи ноус і поруч не стоїть.А хлопакам бажаю потрапити в будь яку іншу retail компанію де їх зачмирять на другий день роботи,де будуть платити 400 грн за зміну і плювати в спину.

2. 21 апреля 2024

@Дмитро, Підтверджую інфа., 100%. А ті хто пишуть позитивні відгуки, про Едіка, видно вже не знають як йому підлизати аби не штрафанували та видали всю ЗП. В компанії вже настільки туго з персоналом. що на вакансії ніхто не хоче відгукуватись. як раніши, бо нема дурних.

3. 17 апреля 2024

Працюю в компанії 5 місяць.
    За цей час побачив достатньо гівна.

Почнемо попорядку.
    1) Ревізор
    Якщо ви не проходите ревізора, то вас штрафують на 500 грн. + додається штраф за додатковий списаний товар.
    Кожен магазин або ховає все, або списує ризикуючи втратити декілька тисяч з заробітної плати

2) Списання та штраф за перевищення.
    В кожного магазину є свій ліміт списання. Бо є категорії магазинів A,B,C,D. «А» це заробіток магазину від ляму і більше. «D»- від 600 тисяч. Якщо у вас магазин без категорії, то бажаю удачі. Бо переліміт по списанню буде значити, що у вас буде менша зп. І компанію не хвилює, що людей нема не по вашій причині. І те що товар не окупився в цьому місяці. Багато списання, значить різануть зп.

3) Таксі дебіла.
    Вас будуть перекидати на магазини, до яких вам добиратися годину, якщо повезе. І з чим пов’язана така логіка, навіть мені не зрозуміла. Бо коли ти живеш в Дніпровському районі майже біля Троєщини. І тебе змушують поїхати на ВДНГ. То треба розуміти, що сна нормального не буде.
    І так завжди. І тільки посмійте сказати ні. Вас або обматюкають до бажання блюванути, або почнуть вставляти палки в колеса.

4) Режим життя.
    Я влаштовувався на роботу з думкою: » буду працювати 4\2 або 5\2 і буде добре». Але Адміністратор вирішила по своєму. І довелося працювати по 6\1 аби не чути скиглення та плач старої жінки. Працюєте, як кінь з 7 по 21. Що перевищує законодавчо робочі години на тиждень вдвічі. Якщо у вас будуть проблеми зі здоров’ям через роботу — буде всім начхати.

5) Швидка вже як друзі.
    Всі на слуху про постійні випадки виклику швидкої, бо всі працюють в не людських умовах. І тому люди не витримують і втрачають свідомість, або травмуються. Буває гірше, що вже і ноги просто відмовляють.

6) Працюєш 1 за всіх 7-рих.
    На тобі робота баристи, офіціанта, грущика, кур’єра, прибиральника\ці, майстра по будівельним роботам, продавця касира, і конченого терпіли. Не дай бог, в тебе шось не виходить — штраф. Не дай бог в тебе болять ноги — нічого не встигнеш і буде штрав. (Штрафи тупо можуть вийти за межі зп за зміну. Зміна 1000 грн звичайного пк).

Все на тобі тримається. І навіть передача грошей. Якщо шось пішло не так, все…почнеться суматоха і почнуть компостувати вам мозог.
    Якщо приїхав товар не якісним — проблема на тобі, якщо вчасно не помітив ( А ти на магазині один і в тебе не вчасно приїхав товар)

7) Низька заробітна плата.
    Працюєте ви з 7-21. Буває вийнятки магазинів, які працюють в трц. Вони щасливчики, бо можуть приходити пізніше і трохи висипатися.
    За зміну ви отримуєте 1000 грн. Якщо все добре, то ви отримаєте чисто. (але не все так просто ха-ха-ха)
    За 14 годин, адської, конченої і неймовірної роботи, ви отримаєте 1 тис. грн. Що на даний момент, не налазить не на яку голову.

8) погрози від адмінів та розпуск рук.
    Якщо шось йде не так, можуть замахуватися руками або грозити розправою. Якщо щось не доходить ( бо херово пояснили і не розуміють цього), то чекайте подзатильника або пінка. Постійно грубе поводження з колегами і знецінення їхньої праці.

Також був дуже не приємний момент. Я вже написав заяву на звільнення, що тепер мулить очі адміну. Заходить клієнтка та зав’язується приємна розмова. Вона запрошує до себе в гості. Відходиш аби зробити замовлення і чуєш » тільки попробуй, я тобі ноги переламаю». Таке можна буде очікувати від місцевих адмінів.

9) Всі *ондони, а я Дартаньян
    Компанія не буде входити в положення, якщо сталася якась не велика проблема, яку можна вирішити( здавалалося всім по людськи і спокійно), але не все так однозначно. Бо коли в тебе, запара, ти не їв і забуваєш оплатити сендвіч, то за це тебе звільняють і штрафують на 500 грн. Як зрозуміло, ніякого співчуття та емпатії не йде мови.

10) відсутність особистого адекватного життя.
    компанія не хоче та не зацікавлена в » work and life balance «. Бо коли ти питаєш про вихідні, то можеш почути насмішку і питання: » Нащо тобі той вихідний, щось важливе відбувається? «. Через такі випадки ти починаєш подумувати про звільнення з першого місяця.

В цій компанії виховують кончених та не адекватних. І залишаються тут або терпіли, або тупиці. Всім адекватним не раджу отримувати досвід в цій компанії. Бо інакше ви не зможете вилікувати всі травми у психіатра до кінця своїх днів.

4. 8 апреля 2024

В Компанії працюю не один рік,пройшла багато етапів розвитку від продавця до директора.
    Мені завжди подобалось дізнаватися чогось більше та розвиватися і в нас це можливо,тому що в нас працюють дуже класні тренери,які допомагають завжди підвищити рівень своїх знань.
    З кожним роком в компанії відбувається багато змін,наприклад збільшення заробітної плати,яку також ще більше можна підвищити за рахунок виконання плану.І це круто,що є така можливість!
    Хочеться також відмітити,що в нас справді дуже кваліфіковані керівники,мені дуже повезло у мене найкращий РМ Е,він завжди допоможе і підкаже,як правильно вирішити будь яке питання,та замотивує на те,щоб досягти кращого результату в роботі.Це насправді дуже чудово,що керівник завжди швидко реагує та допомагає,бо коли керівництву байдуже,тоді ефективної та продуктивної роботи в команді не буде.(Такий досвід також маю,нажаль).
    За ці відгуки які нижче,хочу сказати,що на всіх роботах будуть ті люди яких щось не влаштовує,але то таке.
    Я працюю і всим задоволена і отримую за це гідну заробітну плату.

5. 5 апреля 2024

Працюючи в компанії 5 місяців, нічого поганого окрім позитивних відгуків сказати не можу. Читаючи інші коментарі,просто не розумію, ви дійсно працювали тут? Пройшовши співбесіду,чітко розумієш з чим тобі працювати. Заробітна плата,премії все як і обіцяли з першого дня. Суворе дотримання термінів реалізації,дає впевненість у своєму виборі.Отримання великої бази знань від кваліфікованих тренерів,який компаніч проводить за свій рахунок. Працюючи в багатьох компаніях,можу сказати з упевненістю, що знайшла себе саме тут. Поганий відгук простіше всього залишити,але покупці які знають нас,повертаються знову і знову.

6. 5 января 2024

Зі зміною директорів персоналу і операційного директора стало працювати набагато краще.
    Немає пресінгу,ніхто не ганяє по магазинам, зменшилися набагато утримання з персоналу.
    Я також хотіла звільнятися, але компанія потрохи почекає змінюватися в комфортну зону для працевлаштування.
    Навіть по Регіональним менеджерам видно,що немає пресінгу, завжди приїжджають на позитиві. Особливо хочу відзначити РМ Ошовського Е.,з яким питанням не звернися,все вирішить і візьме на себе всю відповідальність. Сподіваюсь, що тенденція до кращого буде тільки збільшуватися!!!

7. 18 декабря 2023

Працювала в Молоці від фермера, зовсім недовго. Домовленість була на одну ЗП, а по факту зовсім інше. Якщо цінуєте свій час — підіть працювати краще в іншу компанію. Вирахування за все що тільки можна, обіцяну ЗП не побачити там ніколи, ще й плинність персоналу на вищому рівні. Просто жахіття, а не умови.

8. 28 сентября 2023

@Гость Тю, і тут срач. Лайт версія, почитай Сільпо, новус, варус.
    Не захищаю нікого, бо не залишилось робіт, де платять мільйон. Мабуть на мене не хватило. Тут не потрібно мати клепку в голові, щоб не розуміти те, що нестачі потрібно покривати, а хто іх зробив? Піймай керуючого на виносі товару, тоді платити не будешь точно. у нас в маркеті і обіди були,але нестачі задовбали, поки не піймали того, хто виніс. Вантажник, керуючий та водій — а платили всі.

9. 24 сентября 2023

Тут 101 отзыв, без Вашего 100. Но Вы сходите поработайте бесплатно. Как говориться, горбатого… А негатив потому что вместо 10 000 тыс., получили 3000 или вообще ничего не получили.

10. 22 сентября 2023

@Ирина, Ірішка,

Одні відгуки Ірини. Підсвічені відгуки одного автора. чого інші працють ? Все одно піду на співбесіду. Гарного не напишуть, а наші люди люблять вилити негатив.

1. 20 ноября 2019

Очень непрофессиональные ребята! Сначала договорились, что рекрутер перезвонит и мы договоримся о встрече — никто не набрал, позвонила сама. Попросила скинуть адрес собеседования — никто не скинул в течении полу часа, сама перезвонила. После собеседования пообещали дать обратную связь, как уже стоило ожидать — никто не перезвонил, а когда в который раз перезвонила сама, мне сказали, что «как раз собирались позвонить до конца рабочего дня» (оставалось 13 мин,) также сообщили, что ПОКА я им не подхожу, но перезвонят если не найдут другого кандидата. Когда спросила в чем проблема — сказали опыта не хватает (у меня достаточно опыта, при чем такого, чего у них вообще большей половины не нужно уметь, и вакансия офисная!)
    В общем не рекомендую, «начинающий HR Виктория» крайне безответственный, лживый и непрофессиональный работник. Но спасибо за опыт общения с такой низкоуровневой компанией.

2. 27 апреля 2020

Я ранише там працювала и все подобаеться.На мою думку,це найкращи магазини Киева

Бариста 1
Повар 2
850 .. 16 500 грн
Продавец-кассир 8
Уборщица 1

Добавьте зарплату в компании Молоко от фермера

Добавить отзыв о работодателе Молоко от фермера

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Молоко от фермера?