МСЛ

МСЛ

Найстаріший в Україні самий великий лотерейний оператор «М.С.Л.» — спадкоємець кращих традицій союзного «Спортлото» уже 35 років на лотерейному ринку. «М.С.Л.» і сьогодні залишається лідером лотерейної справи в Україні.

Отзывы о работе в МСЛ, зарплаты

26 апреля 2018

За місяць жодного відгуку. Невже у всіх все ідеально? Чи вже боїмося висловитися навіть анонімно? Така велика компанія втрачає свій престиж, коли тримає на роботі таких менеджерів, як ОЛІЙНИК ПАВЛО (про нього вже тут згадували), але напевно компанії МСЛ глибоко начхати на свій імідж. Людина, яка пропрацювала вже досить довго, і не навчилася спілкування з людьми, а напаки виростила собі корону на голові, не заслуговує на звання менеджера. Воно таке цабе, а люди для нього-таке сміття… Вже не кажу про безпосередні обов»язки. Ані паперу, ані ручок, ані бланків годі допроситися. Навіть додзвонитися в екстренній ситуаціі-проблема. В МСЛ тільки розповсюджувачі-робочі коняки, а менеджери-то каста неприкасаємих.

За такую великую зп у нас уволились все относительно молодые, одни пенсионерки остались, а они интернетом пользоваться не умеют.

25 апреля 2018

20 марта 2018

это нормально для МСЛ

20 марта 2018

20 число,денег нет, когда неизвестно

17 марта 2018

Девочки кому дали зарплату???

19 ноября 2012

Людмила ,из г Донецка , боюсь Вас обидеть , но учителя в начальных классах или в школе ,
    Вы либо столь юны или до БЕЗУМИЯ наивны , то , что написал Ваш сотрудник 07.11.12 ,
    чистая правда , такое ХАМСКОЕ И СКОТСКОЕ отношение по отношению к распространителям практически везде , ЛИЧНО была в Киеве и общалась с продавцами и не только , не хочу писать откуда я , но у нас тоже самое , распространитель быдло и так далее

8 ноября 2012

Работаю Директором представительства.
    Отличное отношение к сотрудникам, а общение и работа с РУ приносит удовольствие!

Продавец 1

Добавьте зарплату в компании МСЛ

Добавить отзыв о работодателе МСЛ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании МСЛ?