Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 13 сентября 2016

РОМОДАН!!!РОМОДАН :
    Гриненко довгоноге,РОГАТЕ падло-«справка чому рогате,дам підказку»(1,Шабалін,2,Маніліч,3,Недзельський,4,Фисун)тепер зрозуміло чому ці працівники вже не працюють-бо дуже тісно товаришували з його теперішньою жінкою,але про одного ти точно не знав!!!!!! ти купив алкотестер для працівників?не ганьбися,ти спершу сам дихай в нього алкоголік,чи забув як пяний напивався до всцикань?

точно,хай сам дихае,на вході і бажано на виході,бо знаїм ми їхне розпивання коньяка на території

оо класна тьолка,не жадна

СЕЛО ЗНАЕ ЇЇ НЕ ПОГАНО

2. 13 сентября 2016

оо класна тьолка,не жадна

3. 13 сентября 2016

Шановні «роботяги» «НОВООДЕСЬКОЇ!Якщо Вам так погано живеться, та Кліменко «КЛІМАНТОС», тоді якого х…. ВИ там робите?Напишіть за власним бажанням і валіть до Вєрбіна,Вовчка,Іпатенка, на ринок, чи куда хочете!Де в НОВІЙ ОДЕСІ є такі зарплати з компенсацією, де харчують безкоштовно( а зміни аж біжать в столову вже за 10 хв до 12 дня !!!),возять на роботу і з роботи?А хто з вас має вищу освіту?Може хтось працював після зміни?Ану станьте на місце Кліменка,чи Ви думаєте ,що директор тільки премії «деребане».І не пишить потім «оце лизнула»!Мені наприклад взагалі премії не нараховували!Але я була вдячна за роботу, можливість працювати! Досить заздрити та лізти в чужі кармани! Ми всі мали однакові можлтвості, та хтось вчився і працював , а хтось все жалівся на життя , державу.Клянучі Кліменків Ви клянете власних дітей та власні родини.Думайте про себе а не про них!Вячеслав Анатолійович, Ірина Юріївна здоровя Вам , вашій родині благополуччя !Не звертайте уваги на всих цих»роботяг», які тільки по курілках сидять та думають що вони щось роблять.Я ніколи не розуміла цих роботяг, які постійно жаліються( а це ж чоловіки,а скиглять як дівчатка!!!)і сидять на тому місці де так погано.Ідіть,шукайте краще життя, дайте можливість працювати іншим.Повірте на ваше місце вже 10 під воротами стоїть.І взагалі,якщо ви такі борзі у військомат і на службу, за контрактом, там доречі Кліменка немає,і платять більше!!!Правда столової НІНИ ГРИГОРІВНИ там не буде!!! І зашариця в курілкі вже не вийде, та й в нічну зміну вже не виспетесь!ЧОЛОВІКИ- та вам ще в ляльки гратись , бо якщо ви такі бредні пишете вам ще треба підрости .Серйозні люди навіть не звертають увагу на таку писанину.Повірте.Подумайте.І якщо ви все виміряєте грошима- грош ціна Вам.Подякуйте богу ,що ваші діти здорові, що в вашім місті немає війни,що ваші будинки не зруйновані бомбами,що маєте що їсти.Подумайте!

4. 13 сентября 2016

Гриненко Гриненко!!!До чого докотився ти?То під заборами лазиш чатуеш,то в кущах в засаді сидиш,тепер алкотестер(це не законно),що ж буде далі,чого ти добиваєшся?Люди обурені і так!Ти з себе зробив посміховисько!Працівники повинні поважати директора а не насміюватися як з клоуна!Перед тим як перевіряти людей,перевір спершу себе!

5. 13 сентября 2016

Жила-була девочка Лариса, яка за свій дліний язик осталась на дикретном. Главбухша тоді всіх оббігала раді цього дела. І тепер вона думає, шо всі уйдуть, а вона залишиться. Все Бенюшка здавайся, тебе уже здали. Ночная бабочка ти наша популярна.

6. 13 сентября 2016

@Працівник філії, ***л я вашу справедливость

7. 13 сентября 2016

@Гость, И еще… Хотите я у Вас любезных поработаю с учетом приобретенного опыта после НБЛН? Жизнь при нижеперечисленных Вам малиной покажется. Треть будет пинками выброшена на улицу.

8. 13 сентября 2016

Какие же Вы тупые. Отстаньтe от Климeнко. Он Вашу работу оцeнил имeнно в таком дeнeжном эквиваленте. От Гринченко отстаньте. Он нормальный мужик.*овна в нем не больше, чем в других. Буричку тоже не дергайте, она тоже качественно исполняет свою работу.И Сапожная Королева все делает верно. Можно, конечно, глуповатого и воровитого Васильева немного попинать, но А.А. от него все равно не откажется — жена у него есть. И это… не воруйте, пожалуйста.Никто не против?

9. 12 сентября 2016

10. 12 сентября 2016

Я б на місці Кліменка окремим роботунам не те щоб дав маркетингову премію, а ще й би зняв 72% доплати. Жалкує він Вас! А ви за те шо тупо ходите на роботу, тупо отработали зміну (ходите з курілки в курілку) і пішли додому ще й премію хочете та *** вам лодарі! А уборщиці які вже в 16.00 сидять в роздягальні і розгадують кросворди тоже премію хочуть — за шо ***? (Новой уборщиці це не стосується). Чи оператори з майстрами що позасипають коло компа і позапаковують обладнання, що потом пацани розгрібають відрами, чи позмішують різні культури і кажуть друг на друга шо це не я, яка вам с.ка премія? скажіть спасибо що зарплату платять. Позажирались і хочете нічого не робити і кучу грошей отримувати, ви не у Верховній раді України працюєте, а на елеваторі. За вашу просто роботу ви отримуєте просто зарплату. Пан Генеральний директор здоров’я Вам стільки щоб у всі склади елеваторів не влазило, дякую Вам за робочі місця і вчасно виплачені заробітні плати, не зважайте на ті невдячні одиниці, що не цінять Вашої доброти і сіють в колективі зерно зла, а Кліменко нормальний і справедливий директор.

11. 12 сентября 2016

Клименко так давай збиремося в актовій залі..і ти відчитаешся за кожну фамілію хто скільки получів за кожну людину миж знаемо хто як робить і хто шо заслужив тоді к тобі не буде запитань.тиж ні коли так не зробиш бо всі коли узнають скільки отримали твоі даже не знаю як іх назвать ..відкрий людам очі тоді все буде справедливо.тиж долгу так запугав якшо вона скаже хто скільки получів ти ій сказав шо уволіш..тайна расчеток по 3 замками.ну ти глибоко помиляешся всі все знають хто скільки отримав..вмене список на руках хто яку премію отримав..Слава Украіне.

12. 12 сентября 2016

Клименко крышуют с Николаева.не рвите *опу..как кидал он вас так и будет..его по жизни опускали это он на нибулоне стал фраером на теретории.за шлакбаумом он лох..если ему поджопникики бью на базаре при людях о чем можно говориьь

13. 12 сентября 2016

Так не хто не каже шоб премия у уборшецы была така як у директора чего твои прихвастни получили 5 10 тысяч не за роботу а за те шо вони тебе *опу лижут..может за роботу надо платить.друзья за за бором.а на роботе мы все робочие и равны..ты не хозяин нибулона ты робочий просто должность директора и уси знають як ты став директором..чтоб быть директором требо заслужить уважение я тебя 95 процентов не поважают..мотай на вус или на другое место.

14. 12 сентября 2016

Оставьте вы семью Клименко уже в покое! Сколько можно лить на них грязь! Не нравится работа — найдите более высокооплачиваемую в Новой Одессе, Николаеве и т.д. Эти все ваши слова говорят только об одном — человеческой зависти, вот и лопните от нее. Не может директор получать премию на уровне работяги! Так было всегда, за интеллектуальный труд оплата всегда выше, потому что та ответственность, которую несут все специалисты, должна оплачиваться соответственно! Для этого надо было учиться 5 лет, не просто учится , а учиться хорошо и понимать свою будущую профессию!

15. 12 сентября 2016

Тачто можно говорить что у нас с 12 тысячным населенням не хто не хочет працювать на нибулоне.требо 2 чоловика так их вже 2 месяца не могут найти.так славуння Клименко зарекомендовал себя по Новой Одессе.. Бык Ипатенко сказал что тебе голову лично отабье.видно ты и администрации наплужив

так они просто не хотят светится в военкомате. а нибулон заставляет. или у вас так много работы в поселке?

16. 12 сентября 2016

@Парашенко, Вот єто полюбом Петровна заговорила))))))

17. 12 сентября 2016

З вашого роту та вам всім у пазуху.

18. 12 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    На это:
    Таким чином, Ваші «всхлипування» — мовляв, де метал, де гроші, є елементарною спробою вкинути ще одну завідомо неправдиву інформацію, що підкреслює невдячність за роботу в Компанії(якщо ти працівник) або виконання чергового «заказу» для очорнення НІБУЛОНа.
    Отвечу это:
    У вас методика как у путина,кто не поддерживает политику царя-значит тот враг. Так вы вторите риторике оккупанта,а следовательно сепартатист и предатель?За сколько вам заказали развалить на***лон?

Так что оставьте «всхлипывания» для сюрпризов с фронта, когда те кого то отправили на войну за ваши бабки вернутся. Вот им и будете «всхлипывать», а я общаюсь или выражаюсь (уловите разницу).

19. 12 сентября 2016

@Грінченко В.В.,
    есть еше не менее ёмкое выражение:»Я ему за рыбу он мне за деньги».Я не о том,какая судьба металла или землеотвода в очакове, а о том, что позволено на на***лоне одним,за то жестоко накажут другого. Ибо кумовство,трусость,подлость-основные критерии отбора в компанию.Если чего то одного нет,то работать не реально.

20. 12 сентября 2016

Побольше на Вас бы таких как Слава Клименко, трутни недоделанные! сидите нехрен чем заняться идите поработаете. премии получают те кто работает, а не отсиживается

21. 12 сентября 2016

Шановні працівники новоодеської філії!
    Хто це зі змін працює не в свій робочий час? Цікаво, що таке впринципі неможливо! А відпрошуєтесь скільки, а ночами чим ви займаєтесь, а взимку…., йдете після нічної, всі гарні, виспані і з пустою головою, ні про що не думаєте! Чи може робочі проблеми після зміни вирішуєте? А премії на рівні головних фахівців філії хочете, які дійсно багато працюють не в свій робочий час, ще й несуть велику відповідальність за свою і вашу роботу, відповідають перед ЦА за всі ваші «недочув, недобачив, не знав, так вийшло….»

22. 11 сентября 2016

Отсосайтунг :

Та дед не веноват просто он не знает что делается на филиалах.ему говорят что всё хорошо. А когда он приезжает всем рот затыкают и увольнение пугают..судьба в наших руках власть поменяли воров надо и за этих браться..

*ер там. поменяли *авно на супер*авно. и жрем теперь супер*авно.

В точку! При яныке мне жилось лучше, и мне наплевать на то что янык с клюевым у ватадура хотели забрать нибулон. не у меня же… у меня нибулона нет, тока хаха стабильная низкая зарплата
    Славик Украине!

23. 11 сентября 2016

*ер там. поменяли *авно на супер*авно. и жрем теперь супер*авно.

24. 11 сентября 2016

Новоодеситы привет Вам из Николаева, немножко поднажали на нужных людей, и пробили что организатором писанины по Вашему филиалу является некой Шаповалов Владимир, он вроде там мастером смены работает.

ЛБ. Давай, жёстче, давай разжигай циничнее. Подарок из зоны АТО уже в пути к вашему двору

25. 11 сентября 2016

26. 11 сентября 2016

Та славика дажу лучшие подружки тебя не уважают которым ты нормально отлистывал капали под тебя..Катюху когда ты выгнал уборшицу как ты думаешь кто ей посоветовал юриста и поехать до генерального директора.твоя лучшая подруга Шевчючька..в новой Одессе все про всех все знают хто как работает..кто *опу лижет кто тебе стучит.кто что варует просто шяс не хто не хочет палится.время придёт.

27. 11 сентября 2016

28. 11 сентября 2016

29. 11 сентября 2016

30. 11 сентября 2016

31. 11 сентября 2016

Хватит прибеднятся!Вам должно бить стидно за наговори и сплетни.Валите вон если что то не нравится.А конкурентам скажу так.НИБУЛОН БИЛ ЕСТЬ И БУДЕТ ЛУЧШИМ.ПРОЦВЕТАНИЯ НИБУЛОНУ.СЛАВА ВАДАТУРСКИМ!!!Больше взломшики и конкуренти ничего не дописивайте.

32. 10 сентября 2016

Дивись шоб ти лисий хрен не довидєлувався!!!!

33. 10 сентября 2016

На Витове такая же хрень с премией

34. 10 сентября 2016

нечипоренко виживає тараненко, ну що саня довидєлувався?!!!

35. 10 сентября 2016

Бог все бачить суд не за горами.і кліменко росплатиться..

36. 10 сентября 2016

Апанасович бунт в Новой Одессе не за горами.Ми миколаівці не потерпим шом якийсь циган як клименко.робочій класс обворовував.скоро приіде Азов і Правий сектор ми тут наведемо лад..я цого вора сам у мусорний бак кіну.він киданув 90% роботяг нібулона..микола механік звозив його на рибалку отримав 10 тис.бензін деребанят на двоіх с карти вок і премію отримують ..а ті шо роблять в не робоче время отримали 1000 гр..всі слези людей тебе боком вийдуть..слава націі.смерть клану кліменки

37. 10 сентября 2016

Це могла видповисти тількі жінка клименко..вот так вони поважають роботяг..

38. 10 сентября 2016

Уважаемый гинеральный директор..пишет филия новоодеская..хотелось узнать..почему вместо ставки я получила 500 гр.а дитей в школу отправила одолжила деньги.. Рассчитывала на свою ставку маркетинговую премию получить..а получила 500 гр..почему одним по 20 тысяч.а я 500..пускай объяснит прилюдно при всем коллективе..

Кто ты такая что б тебе объяснять мой свои туалеты и не ***и

39. 10 сентября 2016

Какую тебе зарплату и премию, если ты абсолютно безграмотный человек? Что бы стать бухгалтером или директором нужно было учиться! Учительница начальных классов стала на должность наверняка не потому что пишет так как ты!

Да шото грамотным особо не платят больше. Вон Андрей Алексеевич, заканчивал школу в Лон-доне, а в декларации нардепа ЗИЛ и ГАЗ… Шо ж так слабо? Или это цирк для колхозников такой? ЗИЛ, ГАЗ, компенсация за жильё?

40. 10 сентября 2016

@Представник трудового колективу Паскалов М.В.,
    Да мы уже тему поняли. Премия только *ополизам и приближенным, а также членам семьи. А всем остальным — пресный пенис

Пресный пеннис это мягко сказано. Но в точку!

41. 9 сентября 2016

Доброго дня пане Вадатурский.скажить будласко чого людина проробивші 5 років інвалід не отримала не копійки маркетінговоі преміі і за те шо вона проце сказала при людях іі кліменко виживаі з роботи..шоб він та його сімья були прокляті і жіли в нішіті.коли він останю копійку у інвалідов заберає..

42. 9 сентября 2016

Жаль мне его! О нём скажу словами мудрецов: «Некоторые люди настолько бедны, что имеют только деньги!» Вадатурский одной рукой даёт, а двумя руками забирает!

43. 9 сентября 2016

Х..ло ты ,а не водитель.

44. 9 сентября 2016

Это твои проблемы зачем брать в долг. Расчитывай на то что заработала.

45. 9 сентября 2016

Ваши рабы :

Уважаемие писатели!Скажите Вам не стидно распростронять бред.писать гадости.Олексей Афанас.терпения Вам,процветания долгих лет жизни,достатка и здоровья.С Днем Рождения!!!

Желаем несчастливого дня рождения!

Присоединяюсь. Несчастливого дня рождения, недолгих лет, недостатка, невозврата НДС, рейдерского захвата

46. 8 сентября 2016

47. 8 сентября 2016

Як вы думаете квартира в Николаеве дачя в Матвеевке квартира в Новой Одессе..дипозит в банке на пол лимона..клименко лопатой працюе.ось и заробыв..отчитайся на собрании чому одни получили по 20 тыс а деяки не чого..

48. 8 сентября 2016

А чего не кто не говорит что на новоодеской филии ЧП..Клименко ногу Бондарю кришкой от баржи раздавил 3 пальца.человека скорая забрала а он премию деребанит.ногу человеку раздовил и 40 кусков получил..Бондарь стаит на кришке подходит климентос и нажимает на кнопки и кришки сьехали бондарю на ноги и три пальцп раздовил.олексеевич как ви такого дибила держите..

49. 8 сентября 2016

Если яб знал что єтот гандо..клименко даст мне такую премию надо було шоб телескак згорив повнистю.может нагнали его.начяли тушить телестак пожарки хватило на 3 минути..телестак как горив так и дали продовжал гореть.прикотили огнетушител дали укглекислоту порошок слежался не работает..кинулись тушить с насосной станции а вона завоздушена..хорошо что стояв буксир и мужики с буксира дали воду так би згорил телестак за 4 милиона..гнать *уку надо..

50. 8 сентября 2016

Олексий Опанасович.чому клан новоодеського филиала а саме клименко його жінка.главбух гусак іі сестра зав лабораторіі получілі премію маркетінговую зав лабораторіі.яка проробила пів года 26 тисяч.кліменко 42 тис.його жінка 20 і. главбух 25 тис.я проробила 5 років і отримала 500 гр..разберітесь..

1. 6 марта 2013

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?