Нибулон

Нибулон

Отзывы о работе в Нибулон, зарплаты

1. 26 марта 2015

А вы знаете, что бы я пожелал Вадатурскому? Что бы его дети, внуки, правнуки…до седьмого колена, не то, что бы вкус сыра забыли, вкус хлеба навсегда бы забыли. Что б по помойкам ползали…. Не по православному это пожелание, однако, думаю это было бы справедливо. Кто не согласен?

2. 26 марта 2015

@Гость, Мабуть доплачувати за дорогу було б фірмі дешевше… Ви про це не думали? Думаю, як би не намагалося керівництво компанії покращити життя своїх працівників, серед них завжди знайдуться незадоволені, які шукатимуть негатив. Нажаль у нас така ментальність!

3. 26 марта 2015

@Лариса Борисівна, заступник генерального директора з персоналу, Але ж на співбесіду, де «розглядають колегіально» запрошують не всіх , хто заповнив анкету? Тоді до співбесіди як розглядають?

4. 26 марта 2015

@Григоренко О.В,, заступник генерального директора з логістики,
    Саша, аставь свою мабилу, ночью будем званить, или сцыкатна???
    Твои автобусы ездят на недоплаченных нам деньгах твоим боссом Вадатурским, не старайся, мы все понимаем…

5. 26 марта 2015

Спасибо за автобусы!Мелочь а приятно.

Так афтобусы не ваши. Шо вы за них спасиба гаварите? Он их седни дал — завтра забрал, как хозяин своего.
    Вот если бы они дали вам заработать на личные авто, тогда бы спасибо говорили….

В даному випадку, як і в будь-якому, потрібно оперувати не вигадками, а фактами. Рішенням керівництва компанії забезпечено перевезення працівників перевантажувального термінала і суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН». Система перевезень людей розроблена з таким розрахунком, аби люди своєчасно і без проблем могли діставатися роботи і повертатися після зміни. І в цьому можна переконатися, поглянувши на діючі графіки роботи нашого пасажирського транспорту.
    Два автобуси ЛАЗ-695 перевозять працівників з найвіддаленішого району – Корабельного. Один відходить о 6:10 ранку від пр.Корабелів, другий о 6:35. Проїхавши проспект Жовтневий, перший автобус звертає на пр.Леніна, а потім – до вулиці Каботажний спуск, до заводу «НІБУЛОН». Другий спочатку їде тим же маршрутом, а в районі міжміського автовокзалу повертає на вул.Чигрина, далі – до перевантажувального термінала. З мікрорайону Намив курсує ЛАЗ 695 – через Ліски, по вул. Індустріальній – до термінала. Два автобуси ходять від вулиці Дунаєва, перед Пушкінським кільцем (у цей район зручно діставатися з будь-якого кінця міста) до нібулонівських підприємств.
    Відповідно, здійснюються перевезення у вечірній час, після зміни, до речі в Корабельний район у цю пору відправляються три автобуси – о 16:40, 17:20 і 17:35. Крім того, сьогодні вивчається питання організації перевезень від Тернівського кільця у Соляних працівників, які займаються демонтажем старих споруд на території перевантажувального термінала. На перспективу планується часткова заміна автобусів ЛАЗ-695 на більш комфортні і пасажировмісткі Mercedes-Benz.
    Як бачимо, постійні нібулонівські маршрути діють, вони добре продумані, оптимальні, але й при цьому керівництво компанії ставить завдання дальшого вдосконалення цієї роботи. Тож абсолютно незрозумілі деякі репліки «доброзичливців» щодо «турботи» про

дайте,будь ласка, відповідь чи відбуваються перевезення працівників,які працюють в змінах, на філіях підприємства?

На філіях компанії, у виробничих підрозділах, на підприємствах у регіонах здійснюються регулярні, постійні перевезення працівників ТОВ СП «НІБУЛОН» з врахуванням цілодобового режиму роботи підприємств. Забезпечення перевезень, відвезення людей на зміни і додому після роботи – обов’язок керівників філій. З метою забезпечення чіткої організації перевезень спеціалістами проведено заміри кілометражу за маршрутом автотранспорту ( переважно, це Газелі), розроблено графіки руху через населені пункти, списки працівників (нібулонівський транспорт перевозить лише працюючих у компанії). Документація – графіки і списки — знаходиться у керівників філій та водіїв, які перевозять людей. Звичайно, іноді автотранспорт виходить з ладу, тоді керівництво підрозділів, у кожному конкретному випадку, на час ремонту використовує інші можливості перевезень працівників. В цілому ж, система перевезень відпрацьована, при цьому керівництво на місцях працює над вдосконаленням цієї роботи.

6. 26 марта 2015

фирма коррумпированная до невозможности, ГД цены себе не может сложить. Ненавижу вас!!!

7. 26 марта 2015

Вот если бы они дали вам заработать на личные авто, тогда бы спасибо говорили….

Обратите внимание на то, что одного автобуса с Октябрьского очень мало, с учётом того, что в третий день в маленький ЛАЗ засунулось 75 человек, а в третий- больше восьмидесяти.

8. 25 марта 2015

Гавари спасибо у кацапов *мо и завали варешку

Это был первый год полной и безоговорочной победы демократии, мы выживали как могли…

9. 25 марта 2015

10. 25 марта 2015

@ВЫ ВСЕ *АМНО, Ты бессмертный или дурак?

11. 25 марта 2015

@Гость, Автобусы -намыв и октябрськое,а остальным — маршрутки.

12. 25 марта 2015

Гавари спасибо у кацапов *мо и завали варешку

13. 25 марта 2015

14. 25 марта 2015

@Лариса Борисівна, заступник генерального директора з персоналу,
    О, посмотрите, каждая бывшая *** с возрастом стремится читать всем лекции о морали

15. 25 марта 2015

Эдуард :
    Здравствуйте, все хотят хорошо и мирно жить. Но достойные зарплаты- только в развитых
    странах. Наша страна-не только слаборазвитая, но и неспособная вырастить достойное правительство, которое бы думало о своих гражданах, любило бы свою страну, хотябы за то, что всего лишь за 20 лет многие стали миллионерами и миллиардерами. И не многие вкладывают эти деньги в свою страну, предпочитая жить в развитых странах. Поэтому надо думать, кого мы вибираем! Для нас сейчас главное это мир, ну и чем развитее будет наша страна, тем и мы будем жить лучше. А развитие можит быть только в конкуренции. Наша беда (наследие чрезмерно жадных президентов и правительства к материальным благам), что у нас мало выбора или вообще нет где работать. Нет конкуренции. Поэтому,я думаю,ни о каком повышении зарплат не будет разговора. Стройте свою страну!

О-о-о. Так тихо накакали на текущего президента. Так Андрюшенька сказал что поддерживает Пороха… Или уже нет?
    Или Алексеич с Афанасичем посмотрели на раскуркуливание Игоря Валерьича и до них наконец дошло, что они следующие на убой????
    Раньше думать надо было, колхозники

Масик сын к отцу пришел, и спросила кроха: Петя Беню хорошо, Беня Петю — плохо?

16. 25 марта 2015

Бурик Л.Б. :

спасибо, а как устроиться на работу?

Як заступник генерального директора офіційно заявляю, що без хабара неможливо влаштуватись.
    Телефонуйте мені: 050 394 67 66
    Або пишіть: [email protected]

не смешно.

17. 25 марта 2015

Шановні громадяни, вам не ще набридло писати бруд на компанію та на її працівників?
    В нашій країні й без того дуже складна ситуація, для чого ж ви вигадуєте стільки нісенітниць на підприємство, одне з небагатьох, що й досі не тільки не скорочує штат, а навпаки, продовжує розвиватися? Хочу ще раз нагадати – все зло, бруд і негатив, які ви виплескуєте на когось , повертається до вас і ваших дітей. Навіщо ж ви це робите? Хіба вам від цього стане легше жити?
    А тепер, як заступник генерального директора з персоналу, дійсно офіційно повідомляю:
    Можливі варіанти для подання анкет/резюме для працевлаштування у компанію:
    — Заповнити анкету на сайті компанії http://www.nibulon.com/data/karera/anketa/anketa-dlya-kandidativ-na-robotu.html;
    — Заповнити анкету у офісі компанії за адресою: м.Миколаїв, вул..Фалеївська 9-Б.
    — Надіслати резюме на електронну адресу: [email protected].
    Компанія не може гарантувати працевлаштування всім бажаючим, тому що, на превеликий жаль, кількість бажаючих працювати набагато перевищує кількість вакантних місць .Але Ваша анкета буде зберігатися, і ми обов’язково запросимо Вас на співбесіду, якщо зможемо запропонувати Вам конкретну вакансію.
    Наголошую, що співбесіди з усіма потенційними кандидатами на ту чи іншу посаду у компанії проводяться тільки колегіально, рішення приймаються також колегіально, тому, якщо у вас вимагають хабаря за можливість працевлаштування у компанію, прошу звертатися на мою електронну адресу зі скаргами [email protected], або ж телефонувати до відділу кадрів: 0512489-434.

18. 25 марта 2015

Або пишіть: [email protected]

21. 24 марта 2015

22. 24 марта 2015

23. 24 марта 2015

Тому наведений приклад не «має» нічого спільного з дійсністю. Виправив.

24. 24 марта 2015

Эдуард :

Эдик, так ты посмотри на подходы Вадатурских. Они совпадают с подходами Порошенко.
    Вадатурский набрал необразованных холопов на низкооплачиваемые должности, а на верхушке нанял иностранцев с зарплатой 15тыс. долларов в месяц.
    Так и в Украине мы все быдло низкооплачиваемое и дешевое, но министры-поводыри у нас – импортные иностранцы.
    Ему строить страну не надо. Ему надо вывозить всё зерно из страны. И образованные ему не нужны АТО будут хотеть много денег….

25. 24 марта 2015

Люта Г. М. :
    Люта Г. М.
    Моб. тел.: 050 394 71 50

Для трудового коллектива, кто ненавидит таких блюдей как Лютая, вношу предложение названивать ей ночью, когда она спит на мобильный телефон с анонимного номера. Каждый раз, когда желаете ей всего хорошего — позвоните. Всего три гудка!
    Можете посылать СМС с сайта МТС! Если не хотите светить мобилку!
    Лютой можно не ограничиваться, вон тут сколько номеров накидали

26. 24 марта 2015

А я люблю свою работу, хоть и не получаю очень большую зарплату — к чему здесь любят обращаться. Для меня это неоценимый опыт. И отдельное спасибо руководству за стабильность в выплате заработной платы, в свете событий, происходящих в нашей стране — стабильность выплат становится дефицитом.

27. 24 марта 2015

28. 24 марта 2015

Менi дуже подобаеться працювати тут, нiчого не
    роблю — нiчого i не платять.

29. 24 марта 2015

Дописувачам цього сайту треба або викладати лише достовірну інформацію, або взагалі нічого не коментувати… Працівникам термінала щомісячно нараховується «компенсація» не лише на оклад, а й на щомісячну премію. Тому наведений приклад не моє нічого спільного з дійсністю.
    Щодо нарахування заробітної плати по терміналу прошу звертатися до мене.
    Люта Г. М.
    Моб. тел.: 050 394 71 50

30. 24 марта 2015

31. 24 марта 2015

32. 24 марта 2015

А что за проверки на филии «РОМОДАН»? Что ГРИШКА допрыгался?

33. 24 марта 2015

Где находится отдел кадров Нибулона?

34. 24 марта 2015

а кто поставил ромадина в охрану??

Кто поставил понятно, только не понятно сколько хватит терпения смотреть на его бездействие?

35. 23 марта 2015

@Гость, хм…. Первый раз слышу про квартальные премии…
    Видно, кто как работает…

36. 23 марта 2015

а кто поставил ромадина в охрану??

37. 23 марта 2015

@ВЫ ВСЕ *АМНО, Ухты сколько желчи. С таким отношением к людям у начальства не вижу будущего у компании. Если есть проблемы, то их нужно решать, а не кричать в бешенстве брызгая слюной. Нутро Ваше вылазит на руду.

38. 23 марта 2015

ЕСЛИ Какое-то ЧТО ИЛИ *АМНО будет тут призывать к забастовке, то ЛИЧНО буду БИТЬ РОЖУ, кто будет катить бочку на компанию!!! И таких много! я знаю много людей, которые принципиально не заходят на «внутри», себе спокойнее! Но за компанию они тоже ГОРОЙ! Так что, падлюки будете отгребать по полной! Не хотите работать — БЕГОМ отсюда!

39. 23 марта 2015

Это не оклады. Это зарплата, но тут нет аванса, умножить на 1.5 вот и получиться оклад. Ежеквартальная премия тут тоже не учтена!

Это когда офисные получали ежеквартальную премию? ***нулис с дуба, что-ли?

40. 23 марта 2015

Уважаемый А А ну и где справедливость? У работников терминала оклады по 1900, соответственно доплата 55% выходит не больше 1000. Офисникам же доплата по 5000 — 15000, смотрите зажруться люди, им что окладов по 10 — 30 000 мало!? Перераспределите эти же деньги и все будут довольны!

Справедливости давно нет.
    Старичок нас имел как хотел, когда хотел, куда хотел и как умел.
    А вот нашей забастовки боится… Делаем выводы!!!!

41. 23 марта 2015

Як же хочеться комусь розхитати мікроклімат в колективі, аж зуби зціплює.Ну, вкинув зарплати людей, що легше стало? Ні для кого не секрет, що зарплати різняться. Але:
    — ми працюємо не в державній структурі, де оклади визначаються міністерством(відомством);
    — вклад кожного з нас в загальну справу визначає власник, і тільки йому дано право визначати ефективність та віддачу працівника, а отже встановлювати оплату;
    — якщо комусь не хватає, то пропоную, або краще працювати (не рахуючись з вихідними днями) або шукати, де тебе краще оцінять.
    P.s.: Бачу, не на всіх вплинула зустріч, але сколько веревочке не виться, а край все-равно будет.
    І останнє, я готовий ( в рамках своїх повноважень) до обговорення всіх питань, що хвилюють працівників, особливо з такою»хороброю» персоною, що володіє інформацією про оклади, але не в цьому брудному болоті, а лицем до лиця.
    Начальник юридичної служби Грінченко В.В.

Отправьте ужэ Юрчук на курсы украинскага языка, а то тошно читать. Афанасович, это же твое лицо. Нельзя же так. Людь ты добрый!

42. 23 марта 2015

Хотя не правильно, аванс у нас же пол оклада, значит умножать нужно на 2 — опупеть можно

43. 23 марта 2015

44. 23 марта 2015

45. 23 марта 2015

Начальник юридичної служби Грінченко В.В.

А «храбрый» это тот, кто согласен быть уволеным по статье за недоверие? Со всеми вытекающими последствиями и записью в трудовой? Нибулон — это рабовладельческий строй. Вы же и сами это прекрасно понимаете. Просто у Вас есть смысл это терпеть. Пока…Всему когда-то приходит конец.

46. 22 марта 2015

Я сотрудник службы охраны в этом месяце отработал 380 часов (смены+командировка) , а заплатили за 168 часов. Ромадин обещал, что все оплатит. И где? Пусть Ромадин сам теперь едет охраняет ГСМ. А то хорошо свою *опу за чужой счет прикрывать. А разница в зарплате ого-го-го какая.

47. 22 марта 2015

@Гость, Забастовка самое то!!!!!

48. 22 марта 2015

1. Не припомню такого крупного слива.
    2. Понятно что оклад.
    3. Учитывая средний заработок Николаевцев в 70-120грн/день не думаю что там малые суммы.

49. 22 марта 2015

50. 21 марта 2015

@Бывалый,что тут знатного? это не зарплаты а оклады,зарплаты у нас другие.

1. 6 марта 2013

Электрогазосварщик 1
Энергетик 1

Добавьте зарплату в компании Нибулон

Добавить отзыв о работодателе Нибулон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нибулон?