Об’єднана Мода України

ТзОВ «Об`єднана Мода України»

Отзывы о работе в Об’єднана Мода України, зарплаты

1. 31 декабря 2023

@Гость, за тцк правда 100% , і за цього сам звільнився. ЗП краще ніж десь неофіційно , якщо працюти то можна мати 15-18 тисяч

2. 9 июня 2023

Тюрма, зарплату обіцяють високу, а в дійсності значно меньше, постійно приходить військомат і вигрібає чоловіків, будьте обережні.

3. 31 мая 2021

Мій попередній коментар
    Розкажу свою історію.Я прийшов на меблеву фабрику в вересні 2018 року. Спочатку поставили комірником. Пройшов » навчання» почав працювати самостійно. Прийшов директор Богдан і вирішив мене перевести в комплектувальники без пояснень причин такого рішення.Знов порчав виконувати вже другі обов»язки.До речі нікто мені не пояснив в чому полягають мої обов»язки.З приходом майстра В.Петейчука добавилась непонятки.Людей Розкажу свою історію.Я прийшов на меблеву фабрику в вересні 2018 року.Спочатку поставили комірником.Пройшов навчанн почав працювати самостійно.Одного дня прийшов директор Богдан (на той час) і вирішив перевести мене в комплектувальники без пояснень причини такого рішення.Почав виконувати вже інші обов»язки. До речи мені ніхто не пояснив в чому полягають мої обов»язки.З приходом майстра В.Петейчука добавились незрозумілі речи.Людей лишали премії за надуманими причинами. Захотілось майстру дать мені премію дав, захотілось не дав.На моє прохання дать мені документ ( завірений керівництвом фабрики) за які порушення позбавляють премії та який відсоток премії ( не надав), дать мені ознайомитись зі своїми функціональними обов»язками ( не надав).Пропрацював 8 місяців. За цей час підготував : 2-х комірників та 1 комплектувальника.В один прекрасний момент мене визвали в відділ кадрів та інспектор кадрів ОленаСамчук сказала мені що роботи нема . Тому пиши заяву на звільнення за угодою сторін.Дуже обіцяла даже клялась що про мене не забуде. Буде робота мені особисто позвонить і я буду працювати. Я вже не працюю 4 місяці, а вона так і не позвонила.З/п була різною від 8000 до 6000 в останній місяць.Так що в рекламі брешутьДля мене роботи не було, а в цей час людей приймала на роботу.
    https://www.vnutri.org/obyednana-moda-ukrayini/Тепер розкажу другу серію моєї спроби влаштуватись на фабрику.Мені на e-mail прийшло повідомлення про наявність вакансії комірника або вантажника.З питанням працевлаштування я звернувся до менеджера по персоналу О.Самчук з питанням працевлаштуванням на одну з вакантних посад на що отримав відповідь: так в наявності вакансії але вас ніхто не візьме на роботу. Я запитав в зв»язку з чим? В зв»язку з тим що ви не лояльно відноситесь до фірми «Хьорт Кнудсен» та пишите коментарі.Я зрозумів що у цій О.Самчук ( а те що вона читає коментарі я це чудово знаю) виросла на макітрі корона і вона уявляє себе генеральним директором підприємства та вирішує за все керівництво підприємства.Також в мене склалось враження що ця жінка спутала особисте з задачами підприємстваЯ .Наостанок скажу про цю особу О,Самчук . Ця жінка вміє брехати опуствши очі додолу і думає що їй людина вірить.Так ось О.Самчук я багато років пропрацював на керівних посадах і бачу коли людина бреше, а коли говорить правду.Мої останні слова про те що в мене теж лиши лись негативні враження про О.Самчук.Я вже 2 роки працюю коментатором на Ютубі і цю історію розповсюджу по всьому інтернету прославляючи Хьорт Кнудсен в негативному плані, а я багато що знаю.Прощай меблева фабрика та О.Самчук більше я НІКОЛИ!!! не звернусь за роботою до вас.

4. 14 декабря 2020

Найкраща у мультивсесвіті фірма. Платять 5000 доларів на місяць. Я їм кажу, шо забагато, а вони мені ще 3000 доларів зверху. Казка, йопта

То херня… Людина на лікарняному її викликають на роботу бо без неї ніяк замочки х*йочки і т.д… А потім виявляється ця людина перенесла в легкій формі корона вірус… А скількох та майстрова людей наразила на небезпеку.. інша історія людині зробили операцію на серце по стану здоров’я РОМАНІВ ОКСАНА ІВАНІВНА ЧИ ЯК ЇЇ ТАМ ЗВІЛЬНЯЄ ТУ ЖІНКУ… А ЦЕ ВСЕ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ…. БЕЗСТРАШНА ФУРІЯ ЯКА СЕБЕ РОБИТЬ ВЕЛИКИМ ЦЕБЕ

5. 30 октября 2019

6. 2 октября 2019

Зераз веселощі начнуться.. шиєш до 60% будеш мати гривню за хвилину акордового часу. Тобто чистими на руки людина буде мати 4_5тис… Наприклад прибиральниця має 6,а швея матиме херню… НАЧАЛЬСТВО ОБКУРЕНЕ,ДЕ ВИ НАХРЕН ВЗЯЛИ ТАКІ РОЗЦІНКИ НА МЕБЛІ,ВИ АКУЇЛИ. ПРОЦЕНТ МОЖЕ ПІДНЕСТИСЯ ТА ВПАСТИ…. ЛЮДИНА Ж НЕ СИДИТЬ ПАШИТЬ,ДВИГАЄ ТІ ДИВАНИ,РУКИ ОБРИВАЄ З ТИМ ВИВЕРТАННЯМ ДУБОЇ ШКІРИ І Т.Д… В ВИГРАШІ БУДУТЬ ЛИШ ТІ ХТО ШИЄ ВІД 80%… І ДЕЯКИМ МАЙСТРОВИМ СРАКУ ТРЕБА ЛИЗАТИ,ЩОБ ДАЛИ ЗАРОБИТИ… ЇМ ПО*УЙ… Контроль має 9 тис стоїть тільки перевіряє, стяшжка 8… а швеї треба *уярити там,щоб заробити

7. 2 октября 2019

@Гость, ну що ви брешете … Під час навчання зарплата 6500 . Навчання три місяці…. Ні одна людина за три місяці не набє собі руку чітко на 100%… 16 тис пиздеш сама галіма…. Чистими на руки 12 тис …

8. 20 сентября 2019

я там працюю 3 місяци зарплату менше як 8400грн не була нащод начальства нагле и забагат отребують но треба знати свою норму в день я її роблю на рослабоні мені кажуть швидче потрібно робити я не роблю швидче я 100% витягою і більший процент не збираюся робити хотіли звилнити мене не вийшло так як не має підстави.на щод задухи про яку ви говорити в кожному цеху стоить або кондиционери або вентилятори якщо ви такі делікатна сидіть дома на любі роботі потрібно пахати щоб заробити. наприклад май друг получає 16000 грн чистими але він робить паше як той кінь.

9. 12 августа 2019

Розкажу свою історію.Я прийшов на меблеву фабрику в вересні 2018 року. Спочатку поставили комірником. Пройшов » навчання» почав працювати самостійно. Прийшов директор Богдан і вирішив мене перевести в комплектувальники без пояснень причин такого рішення.Знов порчав виконувати вже другі обов»язки.До речі нікто мені не пояснив в чому полягають мої обов»язки.З приходом майстра В.Петейчука добавилась непонятки.Людей лишали премії за надуманими причинами. Захотілось майстру дать мені премію дав, захотілось не дав.На моє прохання дать мені документ ( завірений керівництвом фабрики) за які порушення позбавляють премії та який відсоток премії ( не надав), дать мені ознайомитись зі своїми функціональними обов»язками ( не надав).Пропрацював 8 місяців. За цей час підготував : 2-х комірників та 1 комплектувальника.В один прекрасний момент мене визвали в відділ кадрів та інспектор кадрів Олена сказала мені що роботи нема . Тому пиши заяву на звільнення за угодою сторін.Дуже обіцяла даже клялась що про мене не забуде. Буде робота мені особисто позвонить і я буду працювати. Я вже не працюю 4 місяці, а вона так і не позвонила.З/п була різною від 8000 до 6000 в останній місяць.Так що в рекламі брешутьДля мене роботи не було, а в цей час людей приймала на роботу.

10. 24 июня 2019

@олександр, а ще не хочуть толком навчати..

11. 24 июня 2019

Наталя :
    Це найгірша робота, на якій я тільки працювала!!!Швачки ледве 5 тис. витягують, шалені темпи роботи,літом спекотно(немає чим дихати), керівництво нагле,некваліфіковане.Через оголошення про високі зарплати заманюють людей а самі платять мізерну зарплатню.Степанівна(начальник виробництва)-тільки бреше і обіцяє,а натомість свого слова не тримає.Контролери шаряться з телефонами і тільки чаї ганяють, і мають непогану зарплатню.Одним словом АД!!((((

Що факт то факт. Я про технолога та міжопераційного контролера з бригади номер 1.настрій є піде перекроїти чи буде навчати я про контролера,забула як її звати така мала та худа. Я як новенька то мала їх шукати ,щоб показали та навчили. Я звідтам пішла.

12. 13 января 2019

@Гість,
    Віталій !!! які 14 000 — прокинься !!!!
    такого і близько немає!!!!
    Для чого ти брешеш ???

13. 11 января 2019

обманюють людей, говорять про зарплату 8500, потім виводять людей на акорд видуманий ними самими не повідомляючи робітника, потім недають роботу людина нічо незаробляє і звільнюється сама, вигідно людей людей унями писати неплатити за них налог три місяці а потім нових наберати.

14. 30 октября 2018

Робота так собі. Поляки за людей наших не рахують. Умови жахливі,ні витяжок ні кондиціонерів в швейній,жара невиносима,нема чим дихати.суботи робочі.Зарплату не поймеш як рахують,але які там 10000,як не %якісь придумують то ще щось.Керівництво міняється так шо не встигаєш поняти хто головний і всі придумують щось нове і ліпше від того не стає.

15. 18 октября 2018

як казала майстрова з швейної:»Нормальні люди тут не працюють..»
    -працівники йдуть на роботу,як в пекло-задоволених швачок я не бачила,тільки чула матюки,сварки і невдоволення(..
    — зарплата тільки на папері і стенді,реальність-інша..
    -звільняють (на папері) тільки за власним бажанням у відділі кадрів,а якщо його не має,начальство тобі його обов»язково нав»яже..

16. 16 октября 2018

Не можна любити своїх, кривдячи чужих. У цьому полягає справжня християнська любов.
    (Блаженніший Любомир Гузар).

17. 16 октября 2018

Все как в Украине, руководство ест мясо а рабочей ест капусту, но в среднем получается что все едят голубцы.

18. 3 октября 2018

Працюю оббивальником вже більше 6 місяців. Ситуація дійсно змінилася з приходом нового керівництва, зарплата хороша, маю більше 13 тисяч на місць. Робота є. Якщо працюєш то й заробиш. Довозять нас в дві зміни. Я живу в селі. Для мене то дуже хороша робота і ще вся зарплата офіційно. А то бігав по ремонтах, то заплатять, то не заплатять. Тут зарплата регулярна два рази на місяць і офіційна.

19. 8 мая 2018

Якби не премії то швея б мала чистими 4500 тис шиючи на 50% і то ні. Придумають різні нюанси,щоб зняти з премій ту чи іншу суму . Начальству давно начхати і на швей і на розкрійників. Вони не можуть вчасно людям нарахувати зарплату до того ж їх 5 сидить в бугалтерії. Я там проробила не повних 4 місяці і рада ,що пішла

20. 5 мая 2018

Це лохотрон, заманюють людей і платять мінімалку за тяжку роботу,в суботу хочуть щоб люди працювали, при цьому подвійної не платять,розкрійний цех взагалі мусорник, некваліфікований начальник, який нічого не знає, заставляють вантажити навіть за це не доплачуюють.Радий що звільнився.

21. 5 мая 2018

22. 20 апреля 2018

Високі зарплати лише у керівництва і їх друзів) Заманювання людей, але якщо не професійна швачка то ледве 5 тисяч буде мати. Не встигаєш привикнути до однієї операції, як знов іншу потрібно вивчати і шити. Робота дуже важка, руки, спина болить. А влітку не має чим дихати. Люди звільняються і переходять на іншу роботу — більш оплачувану і легшу.

23. 3 апреля 2018

@Гость, Про шо ви говорите? які зміни? той поляки понабивали собі в Бродах кишені і повтікали додому. Але добре шо забрався той психічно хворий — буде менше гавкати на людей

24. 18 марта 2018

Наразі на фірмі у Бродах є офіційний представник власників-усі незадоволені,а їх не мало,об’єднуємось!!!! є можливість добмогтися змін!!! Нам затикають рота!!! Ми не бидло,ми люди,які гідні належних умов праці,безпечних умов праці і гідної зарплатні!!!

25. 13 марта 2018

Навіть не дивіться в сторону цієї шарашки, як кажуть риба гниє з голови, Парасюк Наталія — директор, психічно хвора людина без досвіду в управлінні людьми і швейною та деревообробною справою, по зарплаті повний обман, рекламують 14000 грн а дають насправді 8000 на навчання, а потім після стажування і 6000 не виходить, рада що пішла!

26. 9 декабря 2017

Фірма в Почаєві самі не знають чого хочучь і в суботу працюють в 2-ві зміни доплати за роботу поза нормою 0,можуть і до 1 години ночі працювати,ставлення до робітників від начальстаства як до скотів,а самі ріжуть зарплати і набивають кармани і купляють дітям квартири в тернополі по 100 000$

27. 12 ноября 2017

@Гость, Брехня….. напевне мають майстри та технологи,які там практично нічого не роблять … можуть заробити ті хто шиє на 100% і добре сраку лижуть тобто коліжанки

28. 13 октября 2017

ДОБРА РОБОТА. Платять регулярно, від виробітку можна і 15000гр в місяць заробити

29. 30 июня 2017

@Гість, хамське ставлення Наталі Степанівни та директора Галини Ярославівної… сволочі зарплату людям врізали вимагають від людей неймовірне… умови праці до одного місця. Витяжок не має..головне вони мають зарплату афігену степанівна 1000доларів щомісяця ,а про ярославівну мовчимо

30. 20 июня 2017

Неправда :

Віталій :
    Компанія хороша!І можна заробити, тільки бажання.Кірівництво-адекватне і ставиться до працівників зрозумінням.ЗАРОБІТНЯ платня від3500-14000гр без Затримок!!!

Це

Гість :
    Не можна так з людьми! За своїх людей треба стояти ,не ділити на кращих і гірших , не забирати в них зароблену ними копійку,цінити кожну людину!!!!МИ НА СВОЇ РУКИ РОБОТУ ЗНАЙДЕМО * А ви куди…. кирівники?

З Таким хамським відношенням до людей далеко не заїдете !!!ПРИЇХАЛИ

31. 20 июня 2017

32. 20 июня 2017

Не фірма ,а намахаловка

33. 8 июня 2017
  34. 27 мая 2017

Шиють шкіряні меблі на синтепоні та перелоні… Інколи шкіра має єдкий неприємний запах,очі паче та в горлі,на шкірі почервоніння… Начальство тобто директор та Наталя Степанівна вважає,що це легка промисловість та оплачують за роботу ніби там шиють одяг верхній чи спецодяг тобто мало… Ставку людям забрали,що є прямим порушенням закону… я рада,що там довго не затрималась … Бережіть свої нерви та здоровья.

35. 19 мая 2017

На ці фірмі навіть тепер ставки не має. Ця є робота є вредна тим що шкіра оброблється фіг зна чим…витяжок не має,літом в цеху було около 35градусів жари. Зимою холоднеча неймовірна тому що батарей не має… шиютт шкіру дубову і т.д. вимагають економію. Я РАДА ЩО ЗВІДТАМ ЗВІЛЬНИЛАСЬ.. ЗА ТАКІ КОПІКИ НЕ ХАЙ САМІ ПРАЦЮЮТЬ….

36. 11 мая 2017

Віталій :

37. 11 мая 2017

Снігурська Наталя Степанівна начальник виробництва просто відома ,нещасні копійки і то в людей забирає ,їй все мало

38. 11 мая 2017

Колектив хороший умови праці можуть бути ,а от начальство просто свині ,людей мають за ніщо ,з людьми не рахуються особливо снігурська наталя степанівна

39. 23 января 2017

40. 3 января 2017

Гість :
    Обіцяють багато, платять мало. Велика текучість кадрів.Чого б це?

Це тупо відмивання коштів. Особливо в Великих Мостах, де керівник виробництва Курнат Василь Степанович.

41. 13 января 2015

Не раджу навіть дивитись всіх рахують за бидло особливо Снігурська Наталя Степанівна рада шо звільнилася вчасно

42. 20 августа 2013

Обіцяють багато,платять мало. Велика текучість кадрів.Чого б це?

43. 14 марта 2013

Що Ви знаєте про цю компанІю. Вона займається пошиттям м`яких меблів, шкіряних меблів на іноземний ринок! Буду вдячна!

1. 8 июня 2017
  2. 23 января 2017

Сборщик мебели 1

Добавьте зарплату в компании Об'єднана Мода України

Добавить отзыв о работодателе Об’єднана Мода України

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Об’єднана Мода України?