Ольвия Гранд

Ольвия Гранд

Компания «Ольвия Гранд» предоставляет полный спектр услуг в сфере организации ресторанного бизнеса и корпоративного питания на предприятиях расположенных в пределах Киева и области.

Отзывы о работе в Ольвия Гранд, зарплаты

1. 4 декабря 2019

Між іншим… В Львівській філії Ольвія-гранд, як на рахунок виплат офіційної, а не в конверті, зарплати працівникам, дотримання трудового законодавства та вимог охорони праці та безпеки працівників,сплати єдиного соціального внеску, не маєте бажання розповісти, п.Наталя? Напевно, варто контролюючому Державному органу, такому як інспекція Держпраці, доповісти… Думаю,буде цікаво багатьом працівникам взнати,що від них скривають…

2. 1 декабря 2019

П.Юлія! Фраза: «Це що показують в новинах чи написали журналісти , в більшості не правда.»є звинувачення журналістів у брехні! Тому визначтеся-де говорите правду в коментах від 27.11.19 чи в коментах від 01.12.19..?

3. 1 декабря 2019

@Фрілансер, а я десь поливала брудом журналістів? Я написала правду! І про дату закриття закладу нічого не говорила, тому…. це не обдумані звинувачення!

4. 1 декабря 2019

Для п.Юлії! От тут ще одне посилання щодо останніх подій в Ольвія-гранд http://lvivdpss.gov.ua/onovlena-informatsiya-po-spalahu-hki-v-zakladi-hromadskoho-harchuvannya-olviya-hrand-m-lviv/ Рекомендую всім ознайомитись! А вам,п.Юлія,сподіваюсь,офіційне повідомлення Державного контролюючого органу буде наукою, що журналістів не слід поливати незаслужено брудом. За потреби,можу підключити і засоби масової інформації для більшого розголосу в суспільстві про п.Наталію і не тільки про неї…

5. 1 декабря 2019

@Фрілансер, якщо ви займаєте таку високу посаду і настільки високої думки про себе, тоді чому відкрито не напишете? Наприклад, на пошту, вайбер чи іншу соціальну мережу. Анонімно можна багато чого сказати, цього ніхто не оцінить.

6. 1 декабря 2019

1.Коментарі пишу українською мовою,чому п.Наталя звертається іноземною мовою? Можу написати, як не шанована мною п.Наталя, відноситься і до української мови і до України, як держави. 2.Мені не має що пробувати, я і так не перший рік на керівній посаді з колективом значно більшим, ніж п.Наталя в Ольвія-гранд. 3.Особисто від мене образ не було,але є факти і люди,які готові, написане мною раніше,підтвердити. Підтримую Гость щодо побажань п.Наталії — «залишитись без роботи та без грошей, в тому числі грошей, які вона систематично недоплачувала підлеглим..»

7. 29 ноября 2019

Пані Наталя! 1. Свої коментарі пишу українською мовою,чого і Вам бажаю (вивчити та шанувати українську мову та державу Україну,яку ви зовсім не шануєте — чи може хочете, щоб про вас написати більше на цю тему?) 2. Обіймаю далеко не останню посаду та відіграю не останню роль на відомому всім у Львові підприємстві з колективом в рази більше,чим Львівська філія Ольвія-гранд ( це в тему про спробу бути керівником).3. Ні хто брудом не поливає,бо є конкретні факти і люди,які написане мною раніше пост, готові підтвердити! P.s. з написаною тезею Гость щодо побажання, то повністю підтримую «залишитись без роботи та без грошей, в тому числі грошей, які вона систематично недоплачувала підлеглим під надуманими причинами..»

8. 29 ноября 2019

@Гость,Вам помочь материально?)Так станьте на мое место, работайте и будет вам счастье))

9. 29 ноября 2019

Уважаемый Фрилансер, Вам наверное виднее как руководить!
    Возможно Вы добились вершины совершенства в управлении, и являетесь гуру в общественном питании.
    Прежде чем чем писать гадости обо мне, взгляните на себя. И подумайте, Вы идеальны.???
    У Вас есть возможность попробовать себя на руководящей должности, и оценить свои возможность.
    С уважением, но не к вам
    Наталия

10. 28 ноября 2019

Вашу їдальню Ольвія-гранд на 10 днів закрив Державний контролюючий орган чи ні? Знаю,що закрили. Бажаю п.Наталі так само залишитись без роботи та без грошей, в тому числі грошей, які вона систематично недоплачувала підлеглим під надуманими причинами, як от:»У вас є чоловік,який працює,нащо вам платити більше» є і інші перла,які вона людям закидувала,аби не заплатити. Це так по Божому,так? Це типу,нехай чоловік і на неї ще заробить, а підлеглий має за їжу в неї працювати, а не за зарплату,про яку було домовлено..?

11. 27 ноября 2019

Добрий вечір, шановний пан/пані «Фрілансер», це що сталось в «Ольвії Гранд» , абсолютно не пов’язане зі ставлення п. Наталії до персоналу. Це що показують в новинах чи написали журналісти , в більшості не правда. Та й взагалі, Наталя хороший керівник та людина, не розумію причини такого негативного відношення!!

12. 23 ноября 2019

А ось і результати роботи п.Наталії, керуючої Львівської філії Ольвія — гранд https://zaxid.net/chetvero_vidviduvachiv_yidalni_olviya_u_lvovi_potrapili_do_likarni_z_simptomami_otruyennya_n1493493… Питання- і довго вона ще керуватиме у Львові, тримаючи підлеглих нижче плінтуса…

13. 1 июня 2018

Что можно написать про работу в Ольвии Гранд во Львове? Абсолютно негативное впечатление от руководителя. Абсолютно некомпетентный человек, не понимает, что такое работать с людьми и тем более быть руководителем. Даже не «специалист широкого профиля», все гораздо печальнее. Вывод — обстановка в коллективе всегда на пределе, понятия команды нет, похвалы не дождешься — только критика. Принцип — разделяй и властвуй в полной красе.
    Зарплаты — песнь печальная. Не вовремя, никогда не знаешь сколько получишь (работа на окладе, но у нее она меняется от количества дней в месяце), обещания по повышению зарплат не выполняются (т.е. говорит, что с этого месяца будет повышение, подходит время зарплаты — нет денег).
    Проблемы с выплатами по больничным листам, будете просить с протянутой рукой, как будто это не обязанность компании, а благодать.
    Рассматривать эту компанию для долгосрочного места работы нет смысла.
    Очень жаль, когда один человек так портит мнение о компании в целом….

14. 19 мая 2018

В Київі можливо і так,але не у Львові…:-/

15. 11 мая 2018

Работаю больше полгода поваром, никаких проблем с коллективом в г.Киев. Знаю, что есть несколько кафе, если что, то можно и в другом работать. Зарплата всегда вовремя, 2 раза в месяц, столько как и обещали, отправили на медосмотр за счет компании, нормальная униформа, с управляющей всегда можно договориться о выходном или замене. Короче, работой я доволен.

16. 14 декабря 2017

Знаю, що цей ганебний відгук про компанію написав наш колишній працівник, який в силу різних обставин не зміг якісно виконувати посадові обов’язки і знайти спільну мову з нашим дружнім колективом. Ми розуміємо, що людина, яка свідомо надає громадськості недостовірну інформацію, не має сил підписати текст своїм справжнім ім’ям. Тому, пані «Маряна», мені щиро шкода Вас, бо брехати і поливати брудом — то низько і не достойно. Хочу Вас проінформувати, що наклеп, тобто умисне поширення за відомо недостовірної інформації, яка паплюжить честь та гідність компанії (в даному випадку) карається штрафом згідно статті 1511 УК України, в розмірі до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин. Ви, «Маряна», добре знаєте, що працівників нашого корпоративного кафе ретельно перевіряє охорона. Робить це системно та постійно, з ранку і в вечері . Тобто — приходити на роботу в стані алкогольного сп’яніння та виносити продукти вони не мають можливості, та і не хочуть, я вірю в це — бо в нас працюють люди свідомі, які не здатні робити всі ті божевільні речі, про які ви написали. Наші робітники відповідально ставляться до своїх обов’язків і вдячні компанії за умови праці, який ми створюємо. І якщо Вам не вдалося стати гідним членом колективу «Ольвія Гранд», то слід попрацювати над собою і в першу чергу над своїми відносинами з людьми, які Вас оточують. А наша компанія завжди готова до публічного обговорення претензій з боку працівників та відвідувачів. Для більшої достовірності та неупередженості, ми готові навіть власним коштом залучити спеціаліста поліграфолога, щоб «Детектор брехні» розставив всі крапки над «І», та показав, хто є хто.
    Керуюча Львівської філії компанії «Ольвія Гранд» — Наталія Шкода.

17. 2 ноября 2017

В Ольвіі Гранд(що у Львові),начальник Наталя,вона не на своєму місці! Ій би не керівником бути, а на базарі насінням торгувати.Постійні скандали із-за неї в колективі-людей принижує морально,зарплата розкидана не пропорційно до виконуваної роботи(хто їй в милість-той і отримує більше),та і бухгалтеру теж таке «щастя» перепадає, яка там і за бухгалтера, і обліковець, і кадровик, і юрист, і діловод(яку життя заставляє за не великі гроші там працювати!. Плинність кадрів із-за цього велика-мало хто таке відношення до себе та атмосферу в колективі може винести тривалий час… Дивишся на то все зі сторони,як Наталя керює-це просто якийсь капец з тим начальником Львівської філії!В неї все винен хтось, але не вона.А може їй варто задуматись , чи правильно все робить по відношенню до людей зі свого боку та керівник Наталя? Дивишся,тоді і плинність кадрів зменьшиться і віддача більша буде від людей.

18. 16 сентября 2017

Працюю там (Львів) коликтив ужас!!!!
    Зранку всі пяні,вночі коли зачиняють йдуть з такими великими торбами як з базарів.Зранку гримить на все приміщення музика , зарплату виплачують як хочеться,їжа готується з відходів особливо( мясні продукти) а свіжі продукти крадуть додому.
    Поварі обзивають один -одного нелітературною лайкою.

19. 21 апреля 2017

Хороший коллектив, все обещания выполняются.

Добавьте зарплату в компании Ольвия Гранд

Добавить отзыв о работодателе Ольвия Гранд

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ольвия Гранд?