OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1. 26 сентября 2014

Виктор, неееее вы НЕ ЛОХ, вы лошара:)

2. 25 сентября 2014

До речі ця компанія просто посередник між лідером в Європі і клієнтом.Що тут не так..все вірно!!! А як ви хотіли нічого не робити і гроші заробляти…..компанія дійсно працює в Євросоюзу і є лідером з надання фінсових консультацій.

3. 25 сентября 2014

Ліццезія Є…можна перевірити в держреєстрі. Все легально, і все добре. Просто якщо людина там не працювала може навіть тут нічого не писати . Все легально, я провіряв не одноразово тому…

4. 21 сентября 2014

Вика! Ты ничего не ТЯМИШ, пишу по украински. У тебя наверно ветер сквозняки гоняет в твоей Барахолке! Почему не туда не идти? Ты сколько там проработала? Это как минимум знания, а вообще очень интересная работа, быть может высот ты не достигнешь, но с людьми налаживать контакт сможешь на раз два, я до сих пор работаю, сильно конечно не напрягаюсь, но результат есть, людям это интересно, а еще интересней когда интерес этих людей растет, не только в мыслях но и в бумажнике!) Поэтому, лучше самому проверить, чем читать скучные отзывы!)

5. 10 сентября 2014

@=))віка,
    В кожній діяльності Віка є людина,яка можливо не вміє добре пояснити, що робити і який дохід все прописано,якщо Ви ходите не в ті двері,то це вже Ваша проблема а не наша

6. 10 сентября 2014

віктор :
    Не ведіться це не компанія а лохотрон який немає ніяких ліцензій на надання фінансових послуг, але як то кажуть лоха не кинути себе не поважати саме для таких вони і працюють.

@віктор,
    Перш за все потрібно знати закони Вікторе,якщо б не було дозволу на здійснення діяльності,то компанія не працює.Тому думайте чи не пишите свої слова собі?

7. 10 сентября 2014

Якщо я правильно зрозумів суть роботи, то для пристойного заробітку потрібно створити піраміду мінімум з кількох десятків працівників, які регулярно будуть знаходити нових клієнтів. Тащ що мільйони українців в принципі не можуть піднятися на такій роботі.

8. 10 сентября 2014

Тут люди, які чи то ліниві, чи то чекали манни з неба поливають брудом чудову ідею, яка може підняти міліони украінців. Самі не розібрались і квакають з свого болота, очорнюючи прекрасну роботу тисяч працівників. Кричать «Слава Украіні», а самих давить жаба, щоб ті украінці жили гідно.

Підняти мільйони українців? Це як? Одна половина українців буде продавати страховки іншій половині? ))

9. 31 августа 2014

10. 31 августа 2014

Вибачте, але поганому танцюристу кишені заважають. Робота реальна і ніхто нічого не вимагає. Мій керівник має всього 26 років, а вже має новобудову (квартиру) і авто. Нікого не обманюють. Це реальна допомога громадянам. Знаю людей, яким виплатили все що обіцяли. Тому, шановні, не брешіть.

11. 31 августа 2014

Ви не туди ходили. Мені пояснили все. Задоволена. Не втрачаю нічого. Заробляю. Можу підказати що вам цікаво.

12. 29 августа 2014

Отклонюсь от темы работы, просто напишу возникшую мысль в голове.
    Люди научитесь хотя б в интернете писать без ошибок и не *суржиком*. Следите за своей речью, у вас же есть время напечатать правильно и перечитать, то что вы написали.
    Пишите или украинским или русским языком, здесь все все понимают, но читать это просто противно.
    На собеседованиях очень многое зависит от того как вы разговариваете. Суржик, слова паразиты, и тд очень сильно *режут* слух.

13. 27 августа 2014

йти Нарахунок того хто думає йти на співбесіду чи ні, сходіть. Ви нічого не втрачаєте, хіба час який багато хто тратить за компютером. А питатися думку в незноймих людей (Які можуть бути тролями і тд) не доцільно. Це теж саме , що питатися на форумі чи варто йти на побачення або ще щось. як кажуть на вкус и цвет фломастеры разные

14. 26 августа 2014

А про юлию шацкую што она собой предствавляєт?

15. 26 августа 2014

Цитата из вышеприведенного -…из плюсов то что всётаки кое чему там научился… разбираться в страховании…. немного охватил этот рынок…полезно… ну и немного по другому начал деньги тратить….. и не ввязываться в подобные мероприятия…)))))… полезные мысли там встречались

16. 23 августа 2014

Не идите в эту компанию!!!… типичная коммерческая секта… с промыванием мозгов на «Семинарах)))» суть работы такова: Продавать страховые полисы накопительного страхования жизни (много лет кладёшь деньги на счёт и потом забираешь с процентами, а если не доживаешь до конца срока то родственники получают типа кучу денег)…продавать полисы и искать людей которые будут продавать и искать людей которые будут продавать и искать людей…… ну вы поняли…… МЛМ…. всё….. оперируют подменой понятий.. типа это ты не продал страховку а составил человеку бизнес план…. на жизнь… и по этому плану ему надо купить у тебя страховку)))))))))… … мозг промывают… хотя и не очень агрессивно… но в общем все черты секты… присущи…. обещают золотые горы…. и т.д… Хочется сказать что в принципе заработать на этом можно.. но если подписаться прямым страховым агентом от другой компании… напрямую… а не… через посредника так как ОВБ посредник а вы независимые СУБагенты….. поесть сделав прямую продажу полиса например на 10000 грн. в год вам полагается в самом лучшем случае…. 50% и то на самой высокой ступени компании…. а так то в лучшем случае 15%…. а если продавать напрямую то часто продав полис на 10000 грн. в год… вы получаете те же самые 10000 тысяч… (расчёт компании на то что остальные годы (10, 20, 30.. и т.д. как захочет клиент) будет платить компании… то есть смысл возможно заняться есть но не через компанию посредника (ОВБ, евролайф, евроброкер, истброкер… немеряно их.))а напрямую, то есть став страховым агентом. (именно в этом ваша основная задача ну и + вербовка) прозанимался этим примерно пол года, и посмотрев на всех трубящих про золотые горы… но тем не менее уже пятый год трубящих и ездящих на метро… посидев на «семинарах»… с сектантскими музыкой, танцами, боготворение «лидеров», «позитивной мотивации» «стремлению к успеху»…… (Аааааааааааааа))))))))))!!!!!!!!!!!!!!! Дворкин!!!!! Дай бог Вам здоровья))))) решил завязать… особенно когда узнал что за 4 года работы мой непосредственный руководитель не обеспечил себе пресловутый пассивный доход..хотя бы 2-3 тысячи…. который там все спят и видят…. Сейчас работаю «На дядю» примено 20-25 тыс грн. зп… не много…. но можно и отложить и инвестировать… … из плюсов то что всётаки кое чему там научился… разбираться в страховании…. немного охватил этот рынок…полезно… ну и немного по другому начал деньги тратить….. и не ввязываться в подобные мероприятия…)))))… полезные мысли там встречались….. но на этом всё… важно не завязнуть там….. потому что мозг.. всё таки промывают… по себе чувствовал…. походишь… пару дней на семинары…. и уже готов… бегать и направо налево… друзьям знакомым и не только парить страховки….

17. 20 августа 2014

18. 19 августа 2014

Якийсь лохотрон)))люди не йдіть туди)))На питання яка зарплата і що маю робити …тянуть час)))Шукають безкоштовну робочу силу)))так що не раджу)))Скільки не питаю тянуть час до підписання договору нічого не пояснюють)))так що якщо чогось не пояснюють це лохльрон))так що не раджу)))потратила трохи часу але основне вчасно одуматися=)

19. 19 августа 2014

Сегодня так же был на собеседовании, обещают золотые горы, но эта компания вызывает огромные сомнения!
    Пригласили на 17:30 на второй этап… Теперь вот и не знаю идти или же не идти…
    Дескать это совсем не серьезно. Ибо на первом этапе сложилось такое впечатление что я пришел в косметическую фирму типа орифлейма или эйвона, и мне предлагают карьерный рост и стабильность… Полный бред…

20. 19 августа 2014

Был на собеседовании(младший финансовый советник). <>В офисе, который находится на (!) м. Гидропарк. Вообщем, люди с виду адекватные, но по поводу карьерного роста и заработка ответа избегают. Вернее, избегают скорее конкретики. Создается эмоциональное впечатление, что это не обман, а реальная возможность заработать. Но чувство сомнения меня не покидает. Подозрительно все это как-то. <>Не знаю, идти ли на обучение. Не верю людям, которые убеждают не фактами, а эмоциями.

21. 19 августа 2014

Господа, не стройте иллюзий, никаких гарантий Вам никто не дает,<> Настоящая компания ищет персонал который будет просто искать клиентов, и не более. В двух словах нашел клиента подписал с ним договор и глядишь 100 гривен твои. Более детально о компании информацию привожу Вам ниже о настоящем предприятии и его основателях. К Вашему сведению также хочу представить тот аргумент что любой из Вас может зарегистрировать компанию где то в ОФШОР (е) после провести регистрацию на Украине такие образом учредитель уже как бы иностранная компания, но не путайте Учредителя с собственником, собственник то все равно остается Украинцем<>. Это такого себе рода игра, после которой можно говорить о репутации и называть себя международной компанией.

22. 12 августа 2014

На мою думку всім догодити неможна, і саме тому коментарі такі різні. Я зараз саме проходжу навчання і для мене це досить цікаво, адже стількі корисної інформації в першу чергу для мене. Неможу сказати чи це стане моїм місцем роботи, так як особисто для мене це більше хоббі аніж робота, але якщо дозволять поєднувати це з основною роботою, то я б із задоволення це приняла. Хочу дати пораду людям, які читають коментарі і запитують тут «чи іти на співбесіду». Звичайно ідіть, відкривати для себе щось нове, переймати досвід у більш досвідчених людей — це класно, вас ніхто не змушуватиме робити щось, що Вам не буде подобатись, все залежатиме від Вас, а займатися саморозвитком потрібно кожній людині, незалежно від віку.

23. 12 августа 2014

Була на співбесіді у Львові(офіс на Городоцькій). Заманили мене вакансією Рекрутера. На `співбесіді` було ще 5 людей. Нам розповідала про компанію жіночка історик, одягнена типу по офісному, хоча скоріше нагадувала якогось ейвон-промоутера. І ця жінка розповідала нам, що аби надавати фінансові консультації не обовязково мати економічну освіту, вони всього навчать нас. Грошей з клієнтів на перших порах казала не брати, а просити щоб друзям порадили. Я спитала про організаційну структуру і мені показали картинку точну копію логотипу компанії. Отже ніякої структури і немає. Є стажер і працівник чи як там вони його називають. Тобто людей заманюють на нібито вакансію, яку вони шукають а потім впарюють фінансові консультації. Брєд сивої кобили. А 30% аудиторії одразу погодились на навчання, ще 30% сказали що подумають. Я на навчання не ходила, але як на мене ця компанія не є гарантом стабільного заробітку, карєрного росту чи банально цікавої роботи, де вас не намагаються використати як тупу і дешеву робочу силу.

24. 8 августа 2014

@ІРИНА, в компании ОВБ АЛФИНАНЦ не могут работать несовершеннолетние дети. Может компания тут ни причем

25. 8 августа 2014

@Гость, @Димас, какой бред, кто Вас мог выгнать? Напишите имя руководителя

26. 8 августа 2014

@Гость, приходьте, послухайте, переконайтеся. З якого Ви мiста?

27. 7 августа 2014

Был на собеседовании(младший финансовый советник). В офисе, который находится на (!) м. Гидропарк. Вообщем, люди с виду адекватные, но по поводу карьерного роста и заработка ответа избегают. Вернее, избегают скорее конкретики. Создается эмоциональное впечатление, что это не обман, а реальная возможность заработать. Но чувство сомнения меня не покидает. Подозрительно все это как-то. Не знаю, идти ли на обучение. Не верю людям, которые убеждают не фактами, а эмоциями.

28. 29 июля 2014

Первый отзыв на этой страничке был оставлен в мае 2012 года. До сих пор многие спорят о компании и ее сотрудниках. А те, кто хотел узнать все сам -давно сделали карьеры, зарабатывают приличную комиссию и двигаются вперед! OVB — точно не для инфантильных лузеров!

29. 23 июля 2014

Скажу те, що перевірено на собі…Всі хто пишуть тут класні коменти є працівниками ОВБ і забезпечують класну рекламу…не ведіться на це…Мала справу з ГОВОРОМ він за коменти погрожує людям своїми адвокатами і каже що може вичислить IP адресу…так от я вас пане Говор не боюсь а будь які докори і залякування з вашої сторони буду розцінювать як погрозу….а те що тут мною написане ви думаю догадуєтесь хто я…я від своїх слів не відмовляюсь…

Говоріть тільки за Говора, компанія тут ні дочого, доречі за останніми новинами його головний офіс карає, бо дуже багато нешативних відгуків саме від його роботи.
    Спробуйте поспілкуватись з більш адекватним працівником)
    Хоча б навіть зі мною

30. 23 июля 2014

Доброго дня усім.

Моніторила інтернет простори і на іншому форумі наткнулася на негатив від людей сприводу ОВБ.

Щоб не писати тут те саме копіюю те що написала там у відповідь.

Мужчина на форумі:

«Якщо установа порушує права клієнта, він має право, й повинен, таки звертатись до органів. Консультаційні фірми це добре, але знову ж таки — обсяг інформації, законодавча база, що постійно змінюється, економіка теж на місці не тупцюється.

Для цього потрібна добряча освіта та цілеспрямоване навчання, тому я навіть не уявляю як люди з вулиці, що залучені технологією мережевих маркетингів, зможе виконувати цю відповідальну функцію. Тут роки навчання потрібні та й то інформація має таку властивість як застарівати.

Крім того, якщо фірма не бере гроші за консультації — з чого маєте профіт?»

Я:

Ви знаєте, я вже 2,5 роки у цьому бізнесі, і так саме бізнесі. За фахом дизайнер-інтерєру, але коли довчилася зрозуміла що це не моє, і почала шукати себе. Мені мама запропонувала спробувати себе у фінансах (вона економіст, бухгалтер, бізнесвумен у колишньому) тому для неї це сфера для реалізації. Я ж думала що то щось дуже важке, насправді все залежить від людини. Досить швидко всьому навчилася і завдяки ОВБ я вже сама за 2 роки створила свій ще один бізнес і планую створення ще кількох. Тут мені дали безкоштовну бізнес освіту (можливо не таку потужну як дають в спец. закладах, але мені і її хватило і кілька ще платних семінарів) хто б подумав що я цим буду займатись, мама досі не вірить. ОВБ не кидаю, теж займаюсь правда не викладаюсь на всі 100% як інші колеги. Тут я бачу перспективу зі змінами у законах держави, бачу гарну карєру і статус. Щоправда Україна до цього ще не доросла, так як скажімо Німеччина чи Чехія і Польша.

Вибір кожної людини як сприймати інформацію яка поступає до нас кожного дня. Кожен використовує те, що для себе вважає прийнятним. Легко все і всіх обісрати (вибачте за народне слово), легко нічого не робити, крім того як ходити на роботу, заробляти у кращому випадку 3 000 грн і жалітися як все погано. Дожити до 50 років і вже не хотіти жити, бо пенсія державна сьогодні 1000 грн, а коли ви вийдете на пенсію вона буде 500 грн у кращому випадку, але ж ви собі резерву не створите, бо надто розумні сьогодні і все вважаєте лохотроном. Зараз світ такий що купа всього створюється, так не все надійне і привабливе, але люди завжди намагаються заробити наверх своїх можливостей — їх у цьому не варто звинувачувати. Варто, якщо цікаво, самому дослідити все від А до Я.

Я також шукаю однодумців, тих хто хоче зі мною робити цей бізнес. Доречі щоб знали — піраміда у наш час це держава, школа, сімя і т.д. Мавродій тут взагалі ні дочого, просто прочитала коментарі і не втрималася, скільки ж негативу у Вас сидить. Коли Вам не цікаво — то не розпитуйте людину про деталі. Бо по практиці знаю, якщо цікаво — то люди домовлються про зустріч і вже віч на віч обговорюють всі деталі. Хоча за 2,5 роки роботи в ОВБ я ще досі дізнаюся багато нового, і коли людина каже розкажи все — ну як я це можу зробити та ще й в переписці??? Тут або цікаво і працюємо, або ні дякую і до побачення.

Оформлення доречі офіційне, по цивільно правовому договору, ми платимо податки державі, тому це вже не лохотрон.
    В Америці і Європі це професія одна з найбільш оплачувальних, бо ми працюємо з грошима клієнтів.
    Знову ж таки в Америці і Європі щоб працювати на ринку консультант купляє ліцензію, яка коштує ох не дешево, і у нас держава теж вже розглядає таку можливість — це лохотрон? Тобто ми всі, кожен окремо куплятиме собі ліцензію в держави і буде звичайно рекламувати себе в першу чергу (тому це свій бізнес і Ви самі його розвиваєте).
    Компанія OVB входить в топ 100 фінансових компаній світу, за версією Forbes.
    Це є відкрите акціонерне товариство, вартість акцій можете подивитися на Франкфуртскій біржі.
    Гроші ми отрмуємо від наших партнерів, продукт яких сміливо рекомендуємо клієнтам.
    Ми складаємо людям їх життєвий план цілей, і допомагаємо фінансово їх досягти. Це як у Європі і Японії, почитайте, думаю знайдете статті про практику накопичення дітям в цих країнах. (наприклад)
    Розповідаємо про податкові знижки, доречі а Ви самі про них знаєте? Я їх використовую маючи продукт лайфового накопичення на свою старість, яка у мене буде не в 65 як каже закон, а коли я захочу — бо в мене на це будуть кошти, які я сама собі відкладаю.

Як думаєте — цей і ще більший обсяг інформації можливо надати по телефону чи в вк?

І ще багато чого можу писати, я знаю що кажу і я в це вірю, але інша справа чи ХОЧЕТЕ вірити в це Ви? Тому коли не знаєте все на 100% не зароджуйте в людях негатив, не тільки тут, а взагалі по житті, так зараз робить путін по відношенню до України.

31. 16 июля 2014

@Гость, варто…а перспектива завжди є (тільки якщо сильно захотіти)

32. 13 июля 2014

33. 12 июля 2014

Добрый день всем!
    Да,работаю в ОВБ!!! И занимаю позицию БЛ областной ведущий.Под моим управлением 166 сотрудников на разных позициях! Сюда не ходил и не буду.Мне больше нечего добавлять 2,5 года назад я написал сюда будучи новичком в ОВБ.Сейчас результат на лицо а доказывать и переписываться не имеет смысла.Мне есть чем заняться! Я с 10-19:00 работаю в собственном графике в ОВБ.зарабатываю достаточно.Чтоб содержать семью с двумя детьми иметь две машыны ( BmW X5, AUDI Q7).Дети посещают английскую школу.Скажу одно когда я пришел,никто меня не повышал за красивые глаза.Работать надо и не всех это устраивает.Вот истенная причина недовольных.Остальное это все отмазки!!!

34. 11 июля 2014

Підскажіть будь ласка, хто в курсі, варто ходити на навчання і чи взагалі є якісь перспективи стосовно працевлатування в дану компанію???Тому що після досить різних коментарів сумніваєшся ще більше

35. 9 июля 2014

ХОЧБИ ДІТЯМ ГОЛОВИ НЕ ПУДРИЛИ,СВОЛДОЧІ!!!!!!

36. 9 июля 2014

НАЛАШТУВАЛИ ПРОТИ БАТЬКІВ 17Р ДИТИНУ І НЕ ВІДПУСКАЮТЬ!!!!ПРОМИЛИ МІЗКИ ЯК У СЕКТІ.ЯК ВИТЯГНУТИ ЙОГО ТЕПЕР ЗВІДТИ????? ДОПОМОЖІТЬ.!!!!!

37. 9 июля 2014

Привіт всім.я покищо тільки проходжу навчання,але я чомусь впевнена що це не «лохотрон»,за всі співбесіди і консультації мені навіть не обмовилися про те що я наперед маю принести якісь гроші….І те що там набирають фіг-зна кого неправда,зі мною навчання проходять і інші люди,та в кожного з нас як не економічна то юридична освіта,я сама за спеціальністю комерсант тому мене намахати важко,сама можу якщо захочу.Я не розумію звідки такі відгуки,народ хто сумнівається підіть і самі спробуйте,не слухайте інших…

38. 8 июля 2014

39. 7 июля 2014

Хочу поділитись досвідом…Запронували роботу,сказали що ставка 2000 грн +%,прийшла…пройшла навчання…заплатила 300 грн за навчання..На майбутнє всім..НАВЧАННЯ Є БЕЗКОШТОВНИМ!!!!!(оплачує повністю компанія) Говор зробив з європейської компанії фінансову піраміду…Моя думка Говор- тупий дибіл який нічого із себе не представляє і за любої нагоди либиться як даун…і ховається за мамину спідницю…Моє побажання всім хто хоче співпрцювати з ОВБ — співпацюйте з усіма окрім цього (Володьки)…або перш ніж щось робити проконсультуйтесь з Галиною Анатолівною…Вона спавжній спеціаліст і класна людина.

40. 7 июля 2014

коментарі дивують!

41. 1 июля 2014

@Фінансовий консультант, Спуне молдовенеск? В школе ты вообще учился? У меня такое странное ощущение, что у большинства здесь пишущих была одна книга в жизни — букварь, и тот скурили за полгода в первом классе. Этот еще подпись себе придумал какую… Консультант, блин. Чему ты можешь проконсультировать-то с таким косноязычием?

42. 26 июня 2014

Всім привіт ! Я уже досить давно цікавлюся цією компаніює, навіит пробувала влаштовуватись на роботу . Я студентка 2 купсу і розумію, що можу знайти собі тільки підробіток, адже про роботу економіста, на кого я вчусь, ще можу поки мріяти. Я розсилала багато резюме і , чесно кажучи, мене здивувало ,що є вакантне місце на посаду фінансового консультанта, де не є обовязковою вимогою вища економічна освіта, ну , думаю, варто спробувати. І от мені подзвонили , сказали , що співбесіда проходить в 3 етапи, я подумала, це таки серйозно, якщо в 3 етапи, але потім дуже здивували і , навіть, розсмішили ці «етапи» . На 1 співбесіді мене фактично нічого не питали, а більшість говорили, це , свого роду, було ознайомлення з їх компанією, випливає запитання, якщо ви на цьому 1 етапі просто розповідаєте про компанією і то, особисто мені, розказували з таким поспіхом, що я не все до кінця зрозуміла. то не буде легше просто зібрати всіх претендентів в один зал, де можна розповісти нормально і зрозуміло про компанію ? Після цього вам телефонують і говорять,що ви успішно пройшли 1 етап, хоча, там взагалі не було чого проходити , тому що, мене , фактично, тільки спитали, які в мене цілі при влаштуванні на роботу, ну тут стандартні фрази, які всі говорять : карєрний ріст, самореалізація, дружній колектив , гідна оплата і тому подібне. На 2 «етапі» збирають таки всіх цих претендентів, проводиться знайомство з ними і показується презентація, де лектор говорить, хоч і досить впевнено, але все-таки стандартними завченими фразами, числами, після цього вам знову дзвонять ну і тут сумніву немає, що ви успішно пройшли і цей » етап «. Останній етап це проходження 2 тижневого курсу, в кінці якого ви складаєте іспит. Але моє внутрішнє «я» підказувало не йти туди,хоча після цього декілька разів ще передзвонювали, питались, чому не відвідую лекцій. Так, я багато чула про те, що компанія дуже популярна в Європі, що має надійних партнерів, але питання, чому у Європі беруть тільки кваліфікованих спеціалістів , а в Україні — всіх, кому не лінь, скільки у нас пропадає випускників, які справді розумні і можуть зробити внески у розвиток компанії ? Я розумію, що після іспиту багато людей відсіюється, але все ж там тих «працівників » хоть греблю гати, ну погодьтеся, що не кожна доросла людина захоче вірити 19 річному пацану, який втюхує вам як краще розподілити свої гроші. Це тут він такий при параді , при дресі, а поза це звичайний пацан , який вчиться в якомусь ПТУ і те, пари прогулює,хоча не спорю набирають і досить вихованих людей, ну але вся ця така наіграна серйозність.Я більш, ніж впевнена, що багато таких новоспечених працівників взагалі про економіку дізналися тільки там, які поняття не мають, що таке ВВП, як його обчислити, які може навіть не дадуть коректного визначення для термінів «економіка» і «фінанси» . Складається враження, що працівників у компанії більше, ніж клієнтів. Чому не схотіла йти туди, тому що зроду не люблю , коли мені щось «втюхують » ,хоча так, вміння правильно розподілити свої гроші дуже важливе, але напрягати своїх знайомих , друзів,щоб вони потім від мене втікали ноу-ноу. Тепер один знайомий влаштувався туди, запропонував зустріч,щоб зробити мені фінансовий аналіз, мені стало просто цікаво і таки пішла. Ну розповідь була досить обгрунтованою, але дуже вже мені не подобається цей мінімальний термін договору на 10 років, звідки мені знати , де я буду через 10 років ? А тим, хто розриває контракт накладається штраф, це ж додатковий заробіток для компанії . Це моя особиста думка, стверджувати, що компанія — повний лохотрон не можу, але все ж більшої надійності викликають дорослі кваліфіковані спеціалісти.

43. 23 июня 2014

Завтра должна была идти на собеседование к Владимиру — точно не буду даже тратить время. Прочитала 10 верхних отзывов и описание компании на официальном сайте., хватило! Люди!!!!! Вы, что с ума посходили? Неужели еще кто-то верит в этот бред???? Особенно в позитивные отзывы «типа» от разных людей и почти одинаковыми словами!! «В захватi» и т.д. . Вы хоть разнообразьте лексикон!!! Кошмар…

44. 20 июня 2014

У Володимира дуже корисне і цікаве навчання. Справив гарне враження. Ніколи такої інформації зроду не чула. Отримала колосальний досвід і почала працювати. Загалом подобається. Обіцянки виконуються. А хто не хоче працювати, то шукає відмазки аби не винити себе. Таке завжди було є і буде. До цього потрібно спокійно відноситись і будувати бізнес з компанією OVB. Я в захваті від компанії!

45. 19 июня 2014

Скажу одне, Володимиру, потрібно припиняти,створбвати фірмі репутацію гі..о!
    Рівне маленьке..тож… потрібно думати що робиш,а то наслідки колосально погані,може фірма сама по собі хороша, але те що з нею робить представник в Рівнму паскудна їдеє!Надіюсь що він поверне кошти людям з яких він шахрайством виманив на навчання.
    Цікаво, невже йому добре спиться в ночі, та спокійно ходиться по місту.!

46. 5 июня 2014

бред! в мене вільний графік і ходжу коли хочу, а точніше коли назначу собі зустрічі!

47. 27 мая 2014

Добрый день. Ребята не видитесь на этот развод. Они обещают золотые горы, свободный график работы и т.д. а в итоге до зарплаты оставалось несколько дней, я попросил перенести свой рабочий день на другой ввиду того что был экзамен в универе именно в этот день, попросил даже с доп. отработкой, так меня выгнали аргументируя это тем, что я не серьезный работник, а то, что я месяц *опу рвал чтоб получить зарплату и оплатить часть учебы это мелочи. Первый день тебя так с улыбочкой встречают, говорят, что ты самый ценный будущий сотрудник. Решил посмотреть отзывы и думаю: «да бред пишут, наговаривают наверное потому, что собеседование с треском провалили. Ведь я там был и убедился что люди любезные, отзывчивые». А как пришел к ним с просьбой, причем абсолютно адекватной и по-человечески меня понять можно было + они обещали свободный график, так меня ненавистным взглядом сожгли дотла, а потом еще и грязью так полили ну для полного фарша так сказать. В мыслях я конечно же выругался очень сильно, но сдерживая гнев и слезы и разочарование и все остальное я улыбаясь пожелал им удачи и ушел. Хотя сейчас пишу и думаю, что все-таки их надо было научить обращаться с людьми трехэтажным словечком. Да и коллективчик, скажу Вам честно, не очень приятный, набирают туда не понятно кого и не понятно от куда, видно мы и не сошлись характерами, потому что я с другой прослойки общества. Честно говорю, писал я это и сильно сдерживался чтоб без матерщины мнение свое высказать, ибо я все-таки приличный человек. Я не буду вас отговаривать от попытки устроится на эту работу, просто чтоб Вы знали чего можно ожидать от таких не благодарных работодателей, а подобных фирм сотни, в том числе и в Украине, чтоб они там не рассказывали.

48. 21 мая 2014

@Гость, Я прочитав ці коментарі і незнаю що мені робити і ти завтра на співбесіду чи ні…

49. 7 мая 2014

@nike,
    Люди такі смішні. Яка вона, як воно і все запитують в інтернеті.
    Це теж саме що запитати про секс, алкоголь, подорожі. В кожного свої відчуття. Тому краще спробувати все самому

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?