Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 22 ноября 2023

Сьогодні подзвонила пані Оксані, стосовно працевлаштування, згідно оголошеня в інтернеті. Так мені ця вельмишановна пані так нахамила і розмовляла грубо і зверхньо. Ще і вичитала мені, що я телефоню у її обідню перерву. Хоча в оголошені не зазначений час перерви. Нехай сама пані Оксана працює в Пан Курчак на всіх посадах)

2. 21 октября 2023

Це не компанія,а шарашкіна контора,заробітньої плати за вересень 2023р так і не віддали,Житомирська обл місто Коростень,годують тільки сніданками,люди не йдіть туди працювати,гроші не можна випросити щей трубку не беруть,а так гарно стелили,а людина до речі працювала офіційно,свині тай годі,що тут скажеш😡😡

3. 27 сентября 2023

Если Вы ТОП менеджер и рассчитываете на рыночную оплату труда знайте, Вам пообещают «золотые горы» в пропорции 30% от желаемого ежемесячно, а 70% как мотивация в конце года, но по факту найдут миллион причин что бы обещанные 70% в конце года не выплачивать. Проверено( Особенно, не советую рисковать с релокацией в Луцк.

4. 22 сентября 2023

Це просто жах,а не компанія!! Намахують продавців по зарплаті!!! Продавець виконує свою роботу + роботу бухгалтера ( роблять звіти, звірки…), самі здають касу в банк….Бухгалтера не виконують свою роботу нормально, продавців дурять по зарплаті!!! Нікому не раджу цю контору!

5. 9 сентября 2023

Пане власник я розумію в магазинах обов’язково потрібно робити прибирання з дезрозчинами але ж не калушанкою в сучасному світі є засоби без жахливого запаху може дорощі ніж калушанка, але в магазині не можливо зайти хоч на три хвилини смердить страшне в горлі дере

6. 15 июня 2023

В наш час стабільність компанії — це доволі важливий фактор для працівника. Вистояти, продовжувати працювати і розвиватися, особливо у військовий час, — це великий «+» для компанії та її працівників. А те, що є різні нюанси, означає, що компанія жива, живий організм, і скільки голів — стільки і думок. І кожна адекватна людина розуміє, що це цілком нормальні процеси для будь-якої організації, особливо, якщо це велика корпорація.

7. 13 апреля 2023

@Гість, колишній працівник, Як мінімум можу нагадати Вам звільнення фінансового директора і заступника головного бухгалтера (яку мало того що звільнили по статті, то ще й шалених боргів планували навішати).

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?