Пан Курчак

Пан Курчак

VN:F [1.9.22_1171]
2.1 из 5 (голосов: 128)
2.11285
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1 9 10 11
 1. Ух
  11 апреля 2017

  Доброго дня люди добрі що робиця на тому курчакові бюджети врізають топливо для роботи знімають хочуть щоб техніка працювала на воздусі уборка чистка тереторій як робити а благоустрій ферм чим робити.Де обіцяна по договорах зарплата¿

 2. Гость
  31 марта 2017

  Так воно (Львов) ПАДЛО , затримує людей спеціально. Його Мартиняк контролює, щоб раніше додому не пішов, а він каже , чого інші мають йти , коли я сиджу на роботі.

 3. зорро
  29 марта 2017

  якого *ера сидіти на роботі в офісі після 17.30.)))))) Сидить Львов то хай сидить. Люди йдіть додоми. Недивіться на того *амнюка.

 4. Ух
  29 марта 2017

  Провду пише уважуха

 5. Гость
  29 марта 2017

  Працівник, про яку суперову зарплатню ти розказуешь??? Я що перерахувати скільки часу працівники проводять на робочому місці, то вона не то що суперову, вона ніяка.причому усім відомо про те,карна справа плаче про це, та усім контролюючім байдуже, на жаль. То є скрита форма рабства и цім успішно користуються власники.

 6. Гость
  26 марта 2017

  @Гость, так організуйте мені цю співбесіду. Я все розкажу.

 7. Гость
  25 марта 2017

  То ти красунчик бажаєш працювати за всіх? І за всіх отримувати зарплату? Ви ж суперпрацівники не розповідаєте на співбесіді яка «чудова» у вас тут організація.

 8. Працівник
  24 марта 2017

  Люди,схаменіться уже!!!Якщо так погано то йдіть на*ер звідси.Невстраює начальство йдіть туда де буде устраювати.Кому ви тут на*ер нада.На вашому місті буде двісті…Я получаю суперова,як для України зарплату.Начальство саме лучше.Вікторівній дай Боже здоров’я і терпіння щоб терпіла таких *авнистих людей як ви!!!Кому не нравиться Семенюк,той нехай поцілує його в сраку.Більше працюйте а не тут ляси точіть,і зарплату будете мати більшу!!!

 9. Катя
  18 марта 2017

  Скажіть будьласка у вас ще працює Семенюк Олег Володирирович я кщо так допоможіть з ним звязатись, у нього сталось страшне горе померла ого мати а звязку з ним не має, можливо змінив номер
  Небудьте байдужі…. дякую

 10. Гость
  18 марта 2017

  Костянтинович був розумний керівник. Ця

 11. Гость
  16 марта 2017

  кого ти маєш на увазі?

 12. Гость
  15 марта 2017

  Чому не було,рік потому був один,та вже не має. Оголошення

 13. Гость
  15 марта 2017

  Ти перед тим як, щось писати думай… А на Губині як не було нормальних керівників так і не має, як не таракан — ЧМОШНІК то начальник ШАЛАВА-БЕЗМОГЗЛА, то ЛЬВОВ — *УДАК.

 14. Гость
  15 марта 2017

  МХП хочет купить в Словакии завод по мясопереработке

  15.03.2017 13:30
  Мироновский хлебопродукт рассматривает возможность запуска предприятия по мясопереработке в Словакии
  Следить за темойДобавить в блокнот
  Поделиться:

  Производитель Нашей Рябы агрохолдинг Юрия Косюка Мироновский хлебопродукт (МХП) рассматривает возможность покупки предприятия по мясопереработке в Словакии. Об этом корреспонденту LIGA.net сообщила директор департамента по работе с инвесторами и международных коммуникаций МХП Анастасия Соботюк.

  «Мы рассматриваем возможность покупки предприятия по мясопереработке», — сказала Соботюк, не уточнив сумму инвестиций и сроки реализации проекта.

  В свою очередь финансовый директор МХП Виктория Капелюшная в ходе конференц-звонка отметила, что предприятие в Словакии будет аналогично тому, которое сейчас работает в Нидерландах. Она также подчеркнула, что предприятие МХП в Нидерландах успешно работает на максимальной мощности — 1,5 тыс. т продукции в месяц.

  Люди бизнес ведут, а на Курчаке как всегда……

 15. Гостья
  15 марта 2017

  прочитати таке про власне місце роботи.просто слів немає.
  знаєте,на виробництві простому робітнику було і буде складно завжди, завжди робочі були незадоволені начальниками.
  але невже все настільки погано,що ви стільки г**на виливаєте на людей з якими ви працюєте,більше того ви продовжуєте працювати з ними,говорити щодня,дивлячись в очі.
  якщо маєте образу,але немає іншого виходу,ніж продовжувати працювати на цьому ж підприємстві,то підіть в церкву краще,помоліться,ніж писати тут.

 16. Гость
  15 марта 2017

  Чи правда, що на ВМП Львова розігнала весь комерційний відділ????

 17. Гость
  15 марта 2017

  ГОСПОДИЮ,ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ, ПОНАБИВАЙТЕ МОРДИ ОДИН ОДНОМУ АЛЕ НЕПИШІТЬ ПРО ТАКЕ В НЕТІ

 18. Гость
  15 марта 2017

  хто ти такий розумний напевно негірше вікторівни вміє задовільняти сексуальні потреби мужиків і баб раз неназиваєшся.ТИ напевно той майстер козел про якого писали раніше що живе на дві сімї тільки недумає шо лафа закінчиться коли розкажуть жінці

 19. Гость
  14 марта 2017

  Вікторівна по сплятнях, і робити вона нічого не вміє тільки сраки лизати і … сосати, а ще дертися — як не нормальна, аби гроші платили її слова. А таракан — це просто *авно, а не мужик.

 20. Гость
  12 марта 2017

  Викторовна чево ореш покажи как надо работать ты должна быть профи или только помужиках

 21. петро
  12 марта 2017

  Чого адамюка виперли?

 22. Гость
  8 марта 2017

  львов,буковська,таракан,патрошка, а хто далі. кінули як щурі а тепер не знаете з якого боку підійти щоб вернутись благородними і невинними.прям як той кіт зі шрека.

 23. Гость
  8 марта 2017

  оце так курчак одні інтриги інащо дивиться керівництво якщо таке виноситься налюди

 24. Гость
  7 марта 2017

  Вікторівна ну як справляються новінькі і той майстер ***довитий біля них чи біля таньки крутиться Подінь ту *уку і його з майстра і ми повернемося

 25. Ух
  7 марта 2017

  Найбільший український виробник курятини інвестує $27 мільйонів у енергокомплекс
  ЕКОНОМІКА

  Найбільший український виробник курятини інвестує $27 мільйонів у енергокомплекс

  Сьогодні о 08:45•AgroNews

  Згідно прес-релізу компанії, цей проект буде реалізований в рамках запланованого розширення Вінницького птахокомплексу та передбачає два етапи. На першому етапі заплановано переробка 460 тонн курячого посліду на добу, на другому планується збільшення цього обсягу в два рази. У кінці будівництва в 2020 році проектна потужність становитиме 20 МВт. Орієнтовна вартість біокомплексу близько $27 млн.»Це унікальний проект по переробці курячого посліду, який буде не тільки найбільшим в Україні, але і в світі. І його головна складова — це екологічність», — зазначив голова правління Юрій Косюк.За його словами, біогазовий комплекс дозволить вирішити завдання з утилізації відходів птахівництва і отримати енергію для власних потреб.Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.За матеріалами: А Пан-курчак загнинає

 1. Сергій Володмирович
  8 июня 2012

  Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
  Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

  VA:F [1.9.22_1171]
  +102
 2. Гость
  18 января 2013

  Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

  VA:F [1.9.22_1171]
  -82
Водитель 1
5 000 грн
Экономист 1
7 000 грн

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Пан КурчакЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?