Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 3 марта 2013

Доброго дня! По — перше, неприємно вражений недалекістю людей, що повірили у те, що все писане це діло моїх рук. По — друге, мені соромно за людину, що таке вигадує. Бог їй суддя!!!! Хто мене знає, той не повірить… Мені нічого більше додати… Я в ШОЦІ!!!!!!!!!!!!

2. 2 марта 2013

А чому про ВМП і Львова В.М. ніхто не пише? Ще той сапог, скільки людей через нього розрахувалось.

3. 2 марта 2013

Дорогі друзі, пропоную не уподібнюватися різним склокам на цій сторіночці, а давати характеристики тим особи, які обманюють працівників нормального у прямому розумінні підприємства. Нехай ті, хто влаштовується на роботу знають хто і що їх чекає. Знають керівників заочно. Може навіть не варто про них писати поганого, адже у них є сім’ї і друзі. Пишіть про них правду. Бажайте їм тільки хорошого, нехай у них саме з початку весни почнеться нове, плідне життя. Розумні зроблять висновки, а іншим Бог вкаже на їх помилки. Життя одне і він все бачить. Не уподобайтесь ім. Бажайте їм радості і мірятиметеся з їх помилками. Нехай у них все буде і їм відплатиться. Подивіться, що у Марека выростут волосся, Кандрат піде працювати стоматологом, Мазур буде як Попелюшка перебирати зернятка, а Кочкин вилікується. Все у усіх буде ДОБРЕ.

4. 2 марта 2013

По перше, ДЛЯ ВСІХ: твое прізвіще ГРЕЧАНЮК,
    Ти працював начальніком лабораторіі в Турійску. Работу ти завалив и тебе вигнали.
    По друге, ти образів людей и будеш за це відповідати.
    І по третте, ти пацюк, а не герой, і ні к якой бородьбі ти не здатний, бо ми тебе добре знаемо, разом працювали.
    Рекомендую тобі вибачітися.

5. 2 марта 2013

Причому тут освіта. Воно розуму не додає. Люди без освіти працюють і приносять користь в діловому і творчому колективі. Ви «Те ж працюю» потрібно не лише працювати, а приносити користь і створювати на робочих місцях умови при яких можна працювати і заробляти, а не думати про те, де тебе на » Е» бувають і на » Е» бувають. І взагалі, Ви сам чий » Холоп» будите? Якщо робота подобається, але зважувати ковбасу по магазинах теж комусь потрібно робити. Ви ж жерете напевно на наші — преміальні гроші?

6. 2 марта 2013

Ну по-перше, » Падлец» у тебе в штанях, друге, я так розумію, що тебе зачепила уся інформація на цьому сайті. «Гість», ти ніколи не будеш власником і навіть соучеридителем компанії. Чого рвеш дупу? Завтра або післязавтра ти будеш за огорожею. Подивися на себе. Ти будеш викинутий і станеш в один ряд з тими, з ким це сталося. Я намагаюся попереджувати інших про те, щоб не ступали в » болото». Правда вона завжди гірка. Робіть висновки, а не шукайте винних. Тим більше що » шавки» верещать зовсім не довго.

7. 2 марта 2013

Да, смело ти Гречанюк понапісував, но прі цему ображать нащо людей !!!???
    Як ти такіі герой, то піді та в очі ім про те скажі. Анонімно це не герой, це падлюка.

8. 2 марта 2013

А ХА -ХА -ХА ГРЕЧАНЮК, ГРЕЧАНЮК, це ти !!!!!!
    Прідурок недалекій, помилка Кондратенко, бо він і справді в тебе вірів, а потім, коли зрозумів што нічого путного с тебе не буде, то звільнів. Лучше подякуй за час, які на тебе витратілі.
    Шановні чітачі сайту , Гречанюк не зміг працювати за базовою освітою, бо та праця насправді складна та відповідальна, а зараз він ковбасу важіть по магазінах.

Подякуй @Гість

9. 2 марта 2013

людина : Подивіться друзі, зачепило ідіотів. «Анонім», » приходь», » зроби» – це слова слабких. Хто до вас піде? Польський Марек працює за зарплату, яка в Польщі багатьом і не снилася. А Мазур, організував безлад і непролазний бруд на елеваторі, що соромно дивитися. Навіть щури не лізуть туди боячись отруїтися атмосферою що панує у Вашому безладі і кури зі свинями дохнутимуть не доживаючи до забою. Чи під крило Горлача С.О., психічно хворого Кочкина і неурівноваженого Кандрата? Приходити до Вас? Краще Ви до нас на Калиму. У камері серед таких як і ти у тебе буде можливість узяти реванш на розмір п’ятої точки. Тільки не плутайте з «М’ясною точкою». Я зараз працюю в цьому підприємстві, все бачу і повністю згоден з думкою більшості. Люди, обходите стороною все що пов’язане з Агротехнікою. Є інші погані підприємства, на яких «людина людині, – Друг, Товариш і Брат»

Гречанюк, ти ж не зміг організовати работу в лабораторіі Агротехнікі, я це бачіла, це було на моіх очах. І доречі Кондратенко , тягнуг тебе за вуха, спробуючі зробить щось людське з тебе.
    Ти не міг не документообіг організувати, ні работу трех лаборантів. Так що не виступай.

10. 2 марта 2013

Подивіться друзі, зачепило ідіотів. «Анонім», » приходь», » зроби» — це слова слабких. Хто до вас піде? Польський Марек працює за зарплату, яка в Польщі багатьом і не снилася. А Мазур, організував безлад і непролазний бруд на елеваторі, що соромно дивитися. Навіть щури не лізуть туди боячись отруїтися атмосферою що панує у Вашому безладі і кури зі свинями дохнутимуть не доживаючи до забою. Чи під крило Горлача С.О., психічно хворого Кочкина і неурівноваженого Кандрата? Приходити до Вас? Краще Ви до нас на Калиму. У камері серед таких як і ти у тебе буде можливість узяти реванш на розмір п’ятої точки. Тільки не плутайте з «М’ясною точкою». Я зараз працюю в цьому підприємстві, все бачу і повністю згоден з думкою більшості. Люди, обходите стороною все що пов’язане з Агротехнікою. Є інші погані підприємства, на яких «людина людині, — Друг, Товариш і Брат»

11. 2 марта 2013

Не хочу я більше з вами мати діло! І не треба хвалити самого себе. Та й добре я знаю як ви там все організовуєте.
    ПРАВДА ЗАВЖДИ ОДНА!!!!!!

12. 2 марта 2013

Працівнік до цей пори : Пісака анонім, а що ти можеш практично доброго зробити для фірми, в чому ти фахівец? Можліво можеш рецепт добрій склати як Пан Марек, або организовати работу єлеватора, наприклад як Ігор Мазур? Давай приходь та щось зробі !!! Покажі що ти можеш !!!
    Бері реванш , але в справах, а ні в анонімках!!!
    Що слабо ??? Заяві про себе справамі !!!
    Як що немае чім проявіти себе, то твій убогій удел бездаря пісати пакості скриваючісь за монітором !!!

Я теж з цім згоден.

13. 2 марта 2013

На Пан Курчак реально вимогають працювати. Хто хоче комфортного жіття, тому треба шукати іншу компанію. Складна фірма, при цему доволі успішна. Це факт.
    Напевно кадрі не дуже добре підбірають та відсіювають кандідатів. Тому богато випадкових людей туди потрапляють та не вітрімують . Так це соковіжімалка, особісто Агротехніка , ВМП та Губін.

14. 2 марта 2013

А хто ваша ображена жінка, Подшівалова або Бодьорна? Можу реально відповісти про прфесійни якості.

15. 2 марта 2013

Бері реванш , але в справах, а ні в анонімках!!!
    Що слабо ??? Заяві про себе справамі !!!

16. 1 марта 2013

Вирішив знову написати (це мій величезний коментар від 27.02.13 про лисого мордоворота, польського гнома, білоруське чмо і крикливе падло), далі буду писати під ніком «:-))))))))))»
    Класно що є такий форум і люди знають як працює підприємство. Те що хтось із перелічених мною людей пише коментарі про СЛАБАКІВ ЯКІ ТЯВКАЮТЬ то це лишній раз доводить про їхню брехливість і підлість. Вони рахують людей за дебілів. Думають що хтось повірить що людей вони звільняють через некваліфікованність. Люди хочуть працювати і за свою працю хочуть мати відповідну платню, проте на кожного працівника кладуть стільки обов»язків що не справииться і Всевишній бо вони самі не знають що хочуть. Коли МАРЕК давав розпорядження і після його виконання КІНДРАТ верещав: «Який бл*ть долбо*б сказав вам *укам це робити?», то МАРЕК відразу підхвачував його несамовиті крики і сам тявкав: » Да, што ві нарабатали, хто вам сказал ето рабатать, оЛЕКСАНДРОВІЧ, снімітє з ніх прємію» — хоч насправді він сам дав це розпорядження.
    І як можна бути натільки прогнилими людьми? Всі люди які заходять на цей форум добре знають як працює ця ваша АГРОТЕХНІКА, а ви вигадуєте байки про людей яких ви звільнили. Якщо ви когось і звільнили то тільки через те що працівник немав ніякої можливості звільнитись і він забив на вас болт, або він приніс заяву, а ви від люті звільнили його «заднім» числом. Всі бачать правдиві коментарі і ваше виправдання. Не брешіть людям, хватить їх робити дурнями.
    Є БОГ НА НЕБІ І Є СПРАВЕДЛИВІСТЬ, НА ВСЕ СВІЙ ЧАС!!!!
    ПРИЙДЕ ПАРА І ВИ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЇ ВЧИНКИ!
    НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ!!!!!

17. 1 марта 2013

Слабакі тявкають, звільнилі вас, що вам лішаеца ? Тількі тявкати. @Колега працівнік

18. 28 февраля 2013

Гречанюк , думаю що це ти? Піші від свого імя, будь чоловіком , а не ананімом!!!!

19. 28 февраля 2013

Як що це напісав Дмитро, з прізвіщем Артищук, то можу запевнити що працював ти нияк. За вісь час не зробив нічого корисного для фірми. Так , гроші проідав, та час тягнув. Не ображайся , ти неякий, безкорістний теоретік, ботан. Однак ядовітий. Шукай проблему в собі. Я бачіла тебе деякі час.

20. 28 февраля 2013

Я вже не спростовую інформацію вона правдива.
    Якщо це серйозно, то любий може написати на цьому форумі під любим ніком.
    Ось і я «клон» Дмитра пишу.
    Дмитро якщо Ви серйозна людина тоді пишіть правду, а це виходить наклеп від Вас ,інші пишуть несинітниці та безглузді фрази та оповідання.
    Дмитро , на відміну від Вас люди пишуть правду хоть на цьому форумі.

21. 28 февраля 2013

Цим повідомлення хочу спростувани інформацію, яку виклав на цьому форумі 10.01.2013. під цим самим ніком.

22. 27 февраля 2013

Пам»ятаю сам працював на АГРОТЕХНІКА. Звільнитись було дуже важко. Тричі писав заяву і вона постійно десь зникала, а реєструвати її ніхто не хотів. Писати заяву за згодою сторін навіть і не пробував, бо якщо хтось приносив таку заяву то КІНДРАТ (лисий мордоворот) рвав її як мавпа газету.Доречі це його «коник» — рвати документи і класти відповідальність за це на підлеглих. Коли звільнився то неначе камінь з душі впав. На підприємстві змушували працювати у вихідні і за це ніхто не платив, а КІНДРАТ і його дворняга МАРЕК ( польський гном) постійно п13діли, що в тебе висока зарплата, хоч вона була більше ніж у два рази нижчою середньостатистичної у Волинській оласті. Шкода тих людей які приходили на підприємство з бажання працювати, з вогнем в очах який поступово зникав коли люди розуміли куди вони потрапили. Охарактеризувати підприємство можна лише одним словом — п»»»дець! А найгірше це керівництво яке постійно шукало причну щоб зняти зтебе премію якої і так ніколи не було. Керівникам підрозділів знімали премію за те що вони не знімають її у підлеглих. Білоруське чмо (Горлач С.О.) постійно вигадував маразматичні прийоми щоб урізати людям зарплату. Він завжди вважав себе Богом, а насправді є людиною з гнилою душею, хоч швидше за все людиною назвати його важко а душі в нього зовсім нема. Коли він приїздив на підприємство на своїх джипах то міг легко обкласти будь-якого підлеглого «уями (незважаючи на стать і вік). Постійно кидав у підлеглих журнали і бив руками і ногами меблі. МАРЕК і КІНДРАТ постійно хотіли бути такими як він і в них це чудово получалось. Був ще МАЗУР ( крикливе падло) який ніколи не рівнявся з підлеглими хоч в голові у нього (на відміну від вищезгаданого керівництва) був якийсь промінець світла і той світив у ср*ку. Про роботу самого підприємства нехай судить прокуратура, там у неї роботи непочатий край. Зарплата приходила не вчасно. За «молоко» потрібно вимолювати досить довго, а останні 4 місяці моєї робботи їх зовсім не платили.Люди які несли в собі якусь мораль підприсмства або звільнились або їх просто згноїли. Написав цей коментар і легше стало, бо наболіло досить добряче.
    І ще додам до коментаря (на російській мові від 25.02.2013 та 26.02.2013)
    Його точно писав хтось із названих мною чоловічків бо тільки вони могли назвати людей НЕУДАЧНИКАМИ, людей на плечах яких тримається робота всьго підприємства, людей які за копійки трудяться днями і ночами на благо цих **їв.
    Якщо я в чомусь невдаха, то тільки в тому що не дав їм в морду при образах, за що досі шкодую. Хоч знаю що їхні здорові морди цього і не відчули б.
    При прийомі на роботу вони вам будуть обіцяти багато!!!!!!!!

23. 27 февраля 2013

Гіршої фірми як Агротехніка в Луцьку просто не існує, якщо ви «тварина», то вам на роботу саме в цей колектив…

24. 27 февраля 2013

Я работала с Ишмуратом, тот еще тип, а что он украл?

25. 26 февраля 2013

Давай почнем з того, що ти сам чи сама не пишеш свого імені. По перше люди не пишуть свої призвіща, бо залякані тими «керівниками». Подруге неудачник це ти бо не можеш більше ніде найти роботу, тому там і працюєшь. По третє створювався цей бізнес в лихі 90ті, двома власниками(одного вже немає) різними шляхами… і на сьогодні ті всі принципи залишились… Якщо не замітив то переважно пишуть про пана Горлача, випадкової людини в бізнесі, яка своїм ставленням до людей попрала всі божі і не божі закони. Але все що нижче написано це чиста правда. Кому треба сьогодні писати аби писати, люди пишуть наболівше. Чому люди зразу не звільняються, тому що їм обіцяють одне на співбесіді, а потім поступово цей вєнтель закручується. А 100 чоловік текучість кадрів на Агротехніці за рік (вони тоже всі неудачники) чи просто один Горлач удачник. А можливо це сам Горлач написав(обідили його)….А як людям після вАШОГО ставлення не обідно? При мені жінку бухгалтера називав і бл.. і т.п. це тоже нормально. Їдьте п. Горлач в свою Білорусь та когось пошліть, я думаю після цього ти будеш синій. А тут примазався під крило Мартиняка, а сам ти ніхто і звати тебе ніяк…

26. 26 февраля 2013

Даже если тебя обидели ,как ты считаешь, то начинай смотреть на свои действия. Ведь ты сам писал заявление о приеме на работу — никто тебя не тянул и не заставлял и если был не согласен, то почему сразу не уволился или уволилась? Облить грязью любого анонимно легко,а эти люди создают рабочие места, своевременно выплачивают зарплату, помогают по мере сил и возможностей другим. И прежде чем оскорблять других, подумай, а что создал ты в корпорации, за что тебя должны уважать и ценить, почему так к тебе отнеслись?

27. 25 февраля 2013

Пишут всегда обиженные неудачники, а лить на других грязь под вымышленными именами по меньшей мере некорректно. Люди которые создали бизнес, дали работу другим всегда заслуживают уважения. Все остальное — больные домысли таких писателей.

28. 24 февраля 2013

АГРОТЕХНИКА В ОСОБІ ГОРЛАЧА І ЙОМУ ПОДІБНИХ — «КІНДРАТ», «МАРЕК», «МАЗУР». «КОЧКІН», «НІНА ІВАНІВНА»,»ЗАВАЛІЙ» … там *** хватає..
    Хтось писав нижче — по тих всіх нелюдах, книжку писати можна…
    НАРОД ПИШІТЬ ПРО НИХ БІЛЬШЕ, ДАСТЬ БОГ ПРОКУРАТУРА ПОБАЧИТЬ І ЗРОБИТЬ ВИСНОВКИ

29. 24 февраля 2013

Які приємні відгуки!!! Аж серце гріють! Декілька слів про Пан Курчак і «панів» Мартиняка і його вірнопідданих. Мала «честь» служити. Результат — прессінг, погрози і втрачені нерви. С.В. — теперішній депутат України — вимиває кошти на Кіпр, реєтруючи «фірми» на секретарку Наташу Л-к, на Гл-ду Миколу П-ча… нас — українців — має за «бидло» — це цитата від «Тата». Заставляє працювати на релігійні свята, у вихідні. Бюджетування для нього — святіше за Святе Письмо. А як податки віртуозно не платить!!! На «ВМП» по документам купляє «спеції», на МІЛЬЙОНИ з ПДВ. А тих спецій — немає! Це тільки на бумазі вони є, а на справді державі ПДВ не платить, а живі гроші в карман кладе. І так по всім фірмам АПГ!!! Схема продумана ним самим, і Заб-м І.Б. — його фінансовим «божком». А Ірина Дмитрівна яка «красуня»! Колишня працівник ДПІ, туди і лізе С.В. без мила. А ще нещодавно «Тато» став татом — але не женився… Має доньку — а в інтернет-журналі «Івона» виставляється як завідний женіх України. Напевно шукає вигідну партію, а Оля (громадянська жінка) з малою і так вже нікуди не дінеться. За все заплачено, контракти підписано. ВИСНОВОК: ПАН КУРЧАК НЕ ТА СТРУКТУРА, ДЕ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ ЗА ЛЮДЕЙ. ЇХ ТАМ ПРОСТО МАЮТЬ. Людина там одна — це С.В. Мартиняк і є ще декілька «під- людей», як «особо приблеженные директора». Все — тимчасове м’ясо. ОСЬ ТАКИЙ ДУЖЕ КОРОТКИЙ ВІДГУК… Не вистачає слів щоб описати ВЕСЬ ЖАХ цієї структурки.

30. 22 февраля 2013

Все вищесказене що стосується Горлача, Кочкіна, Ніни Іванівни (с****** старої — інколи мені здавалось що вона веде себе як праціник КГБ) все щерісінька правда самий справжній дУРДОМ. Я власними очима бачив як мої колеги, спеціалісти високого рівня, працювали на цій фірмі як для себе віддано і щиро однією великою сімєю і в одночас все почало валитись БІлорус неук почав видавати такі піруети Гарі Потер просто йому заздрив. В результаті почали набирати просто «ФЕНОМЕНАЛЬНИХ» ЛЮДЕЙ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ. Були навіть такі начальники відділів що врезультаті перетворились на стажерів-менеджерів. Директор фірми їздив на семінари за преміальні гроші відділів це просто П*******. Нові начальники відділів почали розставляти пріорітети які непіддавались жодній критиці, і зрозуміти здоровим глуздом неможливо. Про Кочкіна можна книжку написати, або одне слово ПАДЛЮКА. Підступний прихвостень білоруського хобіта! Маму свою кончить за керівну посаду мідальки справді збирає чужі своєї ніоднієї немає все чужі заслуги переважно підлеглих і колег, позаочі Горлача і його мідальки тоже собі вішає. Доречі нераз спостерігав як багато людей чекає Горлача під кабінетом це звичайно прикро. Справді люди сиділи днями інколи на слідуючий приходили. Ніна Іванівна це перше лице фірми яке неварто бачити! Підступна стара! Якась сестра Кочкіна 100%. Такі махінації старушка витворяє з людьми вішає на них борги якісь незрозумілі притензії звинувачує в якіхось незрозумілих злодіяннях врезультаті звільняє заднім числом по статті! Зарплата мізерна в кого була пристойна Горлач виправив цю жорстоку несправедливість і зробив МІЗЕРНОЮ. Нараховують її кашмарно! Бухгалтерія це взагалі словами непередати! Були бухгалтери просто найкращі! Звільнили нашо нам найкращі і почалось все через *опу гори бумаг штопори непроплати кошмари вибух якщо я непомиляюсь за короткий час змінилось десь від трьох до пяти головних бухгалтерів інших навіть порахувати неможливо. Про АГРОТЕХНІКУ можна зняти серіал 100% буде користуватись попитом переплюне Хауса і Інтернів всі гумористичні серіали це факт! Доречі нарахунок законності взагалі кожна перевірка яка буде там проходити якщо буде проходити взагалі буде закінчуватись кримінальними справами штрафами адміністративними та іншими покараннями. Це не так через проблеми з законом як через некваліфікаований підхід до роботи після звільнення спеціалістів. Звільнитись дуже важко! Спочатку пропонують підвищення потім матереіальне зацікавлення потім погрози потім обливають брудом!

31. 17 февраля 2013

Привіт я працюю у «УМТ» 10 мысяцыв. а саме в маг «мясна точка» лайно ще те! можливо хтось дасть мены пораду ,як провчити цих бюрократыв.Буду вдячна!

32. 8 февраля 2013

Бо доноси на людей робить, підставляючи інших, от Мартиняку і вигідно його тримати, цього вора.

33. 1 февраля 2013

Задоволений його роботою

34. 31 января 2013

Ворюга ще той! Як його там тримає Власник бізнесу?

35. 30 января 2013

Ні, він працює. Директор однієї з фірм.

36. 30 января 2013

Про Ішмурата хтось відповість — його вже вигнали?

37. 30 января 2013

Всі вони «работнічкі» одним миром мазані.Стадо непрофісіоналів і дурнів.
    Хай живе дурдом!!!

38. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

39. 14 января 2013

Де Кочкін працював там всюди підставляв людей і не тільки підлеглих і своїх керівників також. Тандем Кочкін та Горлач просто супер. Вони один одному підходять. Один гавкає, а другий тявкає. Обидва в бізнесі дебіли.

40. 10 января 2013

Законодавство на цій фірмі ігнорується повністю, у відрядження потрібно їздити за власні кошти, а якщо Ви працюєте по договору підряду (зазвичай перших 2 міс. так і є) то вам ідобових не положено. Відрядні мені повернули але через 1,5 місяць. В Агротехніці навіть звільнитись важко, мені тиждень виїдали мізки при передачі справ. А коли настав той чудний день коли я зібрав всі підписи на обхідному виявилось що мене звільнили декілька днів тому. Логічно що мені це не сподобалось, на мої заперечення начальник відділу кадрів (Ніна Іванівна) знайшла просту відповідь: ти останні дні нічого не робив ( звісно передача справ не рахується) то ми зараз зберемо комісію і оформимо тобі прогули, звільнемо по статті, а ти якщо хочеш то судися з нами. Пройшло біле тижня після звільнення, а розрахункових так мені і не виплатили. В суд думав подати та «шкурка вичинки не вартує» — відсужу якусь тисячу-дві, а часу і нервів витрачу значно більше. На Агротехніці є ще один персонаж якого варто обходити стороною — Кочкін Сергій. Наперший погляд нормальна людина але це далеко не так: він «медальки» собі забирає, а «пілюліни» на підлеглих перекладає, навіть на тих хто немає жодного відношення до проблеми. Ось такий от він мудрий керівник.

41. 9 января 2013

Да, все правильно — на пацієнта Ліпін. Завжди вирячені очі як в жаби. Тупе і хамовите бидло, яке, інакше як матами, спілкуватись не вміє. Співробітників зневажає, обзиває і принижує, всі ним залякані і ходять навшпиньки. При прийомі обіцяють високу зарплату, а насправді це все брехня, платять копійки, плинність кадрів на фірмі просто жахлива. Якщо ви нормальний спеціаліст, який себе хоч трохи повадає, раджу оминати далеко стороною, все ПАН КУРЧАК — це соковижималка людського матеріалу, де бал править бидло.

42. 6 декабря 2012

А Ішмурата вже вигнали, чи ще ні?

43. 5 декабря 2012

))))))))))))))) Это чудо знаю Я)))))))))))))))))))))) no coment

44. 5 декабря 2012

Мабуть не мавпа, -нащо зневажати тварин? — скоріш за все — хоббіт. Нерозумний білоруський хоббіт, завжди у мятому одязі, — більш схожий на пацієнта Ліпін. Цікаво, а на якій підставі цей хоббіт перебуває на Україні ? Може пора націоналізувати його прихвачене майно ? Прокуратурааааааа ти де ?

45. 7 ноября 2012

Спочатку радів новій пристойній роботі (перше враження було досить нормальним). Але попрацювавши місяць, розумієш, що тут просто заганяють людину до такого стану, що абсолютно ні на що не вистачає часу і бажання. Ритм роботи просто скажений якийсь, а про з/п ніхто конкретно не каже ні в перший день, ні потім (ну в нас дуже складна система нарахування, залежить від того, того, і того, а ще премії, а ще заохочення…. а в результаті — голенька ставка і може колись, як пан буде в настрої, то щось Вам і перепаде). Директор Г. — противне, неотесане хамло, людей має за ніщо, а ті ходять на ципочках перед ним.
    Хто має міцні нерви, витримку і готовий з головою в те болото — думаю все вийде, бажаю успіхів!

46. 3 августа 2012

все що тут написано вище, це навіть не квіточки! реальність набагато гірша…

47. 24 июля 2012

Горлач — це «мавпа на троні».. був колись там на співбесіді то просидів з 10 до 15.30, всі співбесіди (по 4 так званих директорах) пройшов, всі написали резолюцію що підхожу.. Потім потрапив до «мавпи на троні» він за годину часу спитав тільки чим я можу йому допомогти бо так я їм для роботи підхожу…. потім по середині розмови він мене перебиває і каже ну ладно все до побачення… я забрався і пішов.. не встиг виїхати,як дзвонить телефон і мені кажуть це відділ кадрів ви прийняті на роботу завтраж чекаємо на Вас… але мені якось не хочеться працювати з неврівноважиними людьми…..

48. 17 июля 2012

ВМП впав вже на 300 000т. в місяць, якість дика, продукція розвалюється, ту ю велком до аду -)

49. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

50. 24 февраля 2012

працював на фірмі «ВМП» хоч і протягом недовго терміну, але задовбали настільки, що вирішив піти! кожен тягне одіяло на себе, завод робить 370 тонн ковбаси в тиждень, а не хочуть 1 кг повернення з магазину забирати, водії забили на роботу давно і безповоротно!!

1. 8 июня 2012

2. 18 января 2013

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?