Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1 8 9 10 11 12
  1. 6 марта 2017

ну шо вікторівна викинула нас на мусор а сама рукава незасучила хоча ти ідобра ***

2. 6 марта 2017

хотілося щоб нетільки компетентні органи прокуратури звернули увагу на бардак ну і люди яким обіцяють золоті гори а платять шиш

3. 4 марта 2017

Так і робимо, але так хочеться щоб компетентні органи звернули на це все увагу.

4. 4 марта 2017

для того,щоб так обзивати людей,тим більше власника,спочатку дізнайся правду.
    зараз весь бізнес переводить на договір людей, бо держава ставить нереальні умови-нереальні податки.Континіум так завжди працював і ніхто не жаліється.Ніхто нікого не обманює.
    Огидно читати таке.

Чому не перевели на договора офіс працювати подоговору можна тільки ні натій фірмі обдурять

5. 4 марта 2017

Я нерозумію що власники не бачуть яким є Львов що він обрехався зніг до голови що заводе вирощування птиці втупік Губин є головним доходом за Львова всю техніку яка була на фірмі тобто на фермах та інших підрозділах загнали а ремонтувати обіцянками та брехнею неполучайця а красти вагу з ферм і робити їх виними роботяг які дають прекрасні результати по вирощуваню це нормально обіцяти людям і не дотримуватися свого слова роблять
    тільки так *авнюки

6. 3 марта 2017

Львов як був брехуном так і буде. Нормальні вже пішли і уходять. Остаються гамнюки.

7. 2 марта 2017

Здраствуйте нучто накриваеца пан-курчак медним тазом я имею виду Губин и забой люди бигут хто куда нафермах полний бардак привезли стажорав богзна откуда бо после договоро нормальние шарущие в своем деле люди вкотором набирали опит с годами все бросили и ушли потому что дураками работать никто не будет умник Львов засасет всех сваей ложю и обещаниями . Всем чтото обещают например зарплату ее ищо даже нидали з февраль спрошевали сказали что дадут ту что указана договорах топто 1000 грн а точто абещали позадоговором незнают ктодолжен видать вот такие дела здраствуй *опа

8. 27 февраля 2017

спеціалісти є і вони класні профі.Звичайно, керівництву підприємства не варто приймати швидких рішень

9. 23 февраля 2017

Які швидкі до виправдань, порозкидаєтесь спеціалістами,і я щось невірю що закотите свої рукава та станете на їх місце. Бажаю це вже скоріше побачити.)))))))

10. 22 февраля 2017

кому не подобається може йти. ніхто нікого не заставляє

11. 22 февраля 2017

закон а що таке. хіба потрібний закон щоб вершити грязну справу. сміх тай годі…..

12. 20 февраля 2017

@Гость, закон??Хм.

13. 19 февраля 2017

людина яка це пише можливо законів незнає а писати змушена На цій фірмі ніхто ніколи недотримувався ніяких законів ініколи подяки людям невисловлював Будь ласка служби яким це підсилу наведіть порядок і поставте на місце Львова а також депктата Мартиняка

14. 19 февраля 2017

Яка зухвалість. Декларувати порушення закону як норму. Людина, яка писала 16 лютого 2017 року, ви взагалі розумієте, що малюєте.

15. 19 февраля 2017

якщо ти такий впевнений шо то правельно то сам візьми на себе відповідальністьізробися підприємцем А людей на тій фірмі немає крім тих що на вас вкалують тобто робочий клас

16. 16 февраля 2017

для того,щоб так обзивати людей,тим більше власника,спочатку дізнайся правду.
    Огидно читати таке.

17. 13 февраля 2017

пан Мартиняк якшо ви нормальний то подумай про інших а то гроші грибеш а надлюдьми знущаєшся ні зарплати і подяки; Чому заставляєш підписувати договір а майстрів іти підприємцями чи це неправда а коли хтось зателефонує куди потрібно що будеш робити козляра відхрестишся повісиш все на Львова Подумай ато будеш чухати одне місце

18. 10 февраля 2017

@Зорро, Пір’я на ковбасу? Дуже цікаво, де таку ковбасу роблять. Не хотілося б її купляти ))

19. 10 февраля 2017

то там Галайко все вивозить (киші і піря). То в поля, то на ковбасу троха везуть.)))))
    Хай на нараді сьогодні розкаже)))

20. 10 февраля 2017

Да уже перевели всех на договора прощай зарплата отпуск бальничка для них закон не писан

21. 9 февраля 2017

Так, мені також цікаво, куди дівають пір’я. Мабуть на подушки? Напишіть, хто знає!

22. 9 февраля 2017

спитайте Львова куди ще киші і піря дівають )))))))

23. 7 февраля 2017

А, я напишу отзыв о Сябер Наталье Сергеевне, (почта [email protected], телефон 0673328014) Договорились о встрече заранее, приехали из Киева, погода была «нелетная» дорога-каток, аварии происходили, выехали в 04.00 утра, на месте были в 10.30, НО… встречу она отменила, резко изменила поведение, отказалась встретится и сказала, что ей неинтересно продавать продукцию украинцам, даже не дослушав, бросила трубку. На самом деле — к нам прилетели друзья из европы, я месяц вела переписку на рабочей почте с ней о заключении контракта и после согласования всего, хотели познакомится и увидеть завод, предоплата 100% риски есть и суммы не малые, ведь партии от 100 тонн за одну отгрузку. В общем, потратили день, деньги на топливо, ехали мы с директором и двумя иностранцами, которые специально прилетели, я молчала всю обратную дорогу, ведь это я организовывала эту встречу, сложно было объяснить партнерам причину срыва сделки. Успокаиваю тем, что лучше на таком этапе понять с кем имеешь дело, а не на более позднем столкнутся с неадекватностью менеджеров и безразличием руководителей — это очевидно, поскольку «рыба гниет с головы». В нормальных предприятиях таких «сотрудников» быть не может, и такое поведение не допустимо — по крайней мере, где я работала так, увольнение по статье и обеспечение соответствующей характеристики!

24. 27 января 2017

Людмила навіщо ви зводите наклепи на людей які там зараз працюють бо ви напевно давно вже непрацюєте на фірмі Облік ведуть автоматично як палет так і курей так що обману ніяким боком бути неможе А тещо Буковська доповідає Львову то для того вона начальник цеху а той таракан працює напевно для того щоб розвалити фірму і підставляти всіх людей інізащо невідповідати

25. 26 января 2017

Людмила :
    Все, що робиться на «Пан Курчак» знали би всі ,то би на роботу не їхали.Ніна Іванівна водить людей за ніс, говорить неправду(договора-підписуються чистими без оплати (липа),(оплата ставиться пізніше від руки, Кузьмичом під керівництвом Львова і здійснюється зміна за його волею)на що, в мене є докази цього факту,якими найближчим часом займються відповідні органи.Начальник цеху Буковська,яка сама збирає плітки ,а тоді ходить по цеху і виясняє хто це сказав,а тоді все докладає Львову.Вона(Буковська) та її підлеглі,тобто:Лажнік,Герасимчук і Гаражанкін -за її наказом подають неправдиву інформацію(рапорт) пану Мартиняку про вихід продукції і певний %. Створення віртуальних палет,переданих на склад.А ще є людина-сраколиз ,який взагалі не ясно ким працює ,не то майстер,не то бригадир ну таракан тараканом -цікаво за що він гроші отримує?

Мене зацікавив Ваш погляд на роботу працівників АПГ Губин. Появились нові прізвищя, Хто ці люди? З Ваших слів ,,маріонетки,, Пані Буковської! Я думаю ми однодуці в цій сфері то може створимо групу? Приєднуйтесь, нас таких багато. Пишіть в ЛС [email protected]

26. 25 января 2017

27. 25 января 2017

@Гость, ще ніхто не пробував стукати у двері, а вже налаштовані на заяву на звільнення.

28. 25 января 2017

це правда тим більше що люди тримаються роботи бо в нашій країні їсти хочуть всі хоча і мало платять

29. 24 января 2017

стукати у двері незнаючи на скільки замків вони замкнені це просто дурість а підписи скільки незбирай далі за того самого львова вони недістануться це потрібно напряму говорити мартиняку і зразуж писати заяву на звільненя за власним бажанням

30. 23 января 2017

а хто тоді ти коли боїшся назватися можливо ще більше хамло ніж львов

чого ж боюся? не бачу сесну писати хто і в якій компанії АПГ працюю.
    І мені деякі люди приємні, а деякі не дуже… але не дивлячись на це, не ображаю їх. Навіть якщо Львов і справді такий, як ти пишеш і багато хто знає про це, то напишіть листа до Мартиняка С.В., зберіть підписи. Робіть щось для того, щоб покращити умови роботи… Стукайте у двері і вам відчинять!

31. 21 января 2017

а хто тоді ти коли боїшся назватися можливо ще більше хамло ніж львов

32. 21 января 2017

@Прохожий, Бо дибіл той Львов і сраколиз.

33. 19 января 2017

Зорро, а ти не хочеш написати чим тебе Львов образив, що ти за нього так «вболіваєш»?

34. 19 января 2017

Молодці. Так і треба.

35. 18 января 2017

Навіть не знаю чи дозволить сайт опублікувати номер, давайте спробуємо- вийдіть на зв»язок по номеру 0507741740

36. 16 января 2017

Хочу до Вас приєднатись, знаю багато цікаваго про роботу забійного і його керівництво.

37. 16 января 2017

Скажу пару слов о торговых. Предлагают работу- ни в коем случае не соглашайтесь- убогая контора с которой будут только проблемы. Просто джекпот для проверяющих органов- нарушают трудовое, фискальное и криминальное законодательство! Если бы не хозяин- контору прикрыли бы еще на первых этапах работы.
    По пунктам:
    1. С ЗП снимают налоги (интересно- в Украине еще остались конторы которые снимают налоги с зп? я таких не знаю), хотя, скорее всего, эти налоги просто напросто капают кому-то в карман (к сожалению доказательств не имею- просто мои мысли), но с этим мириться можно еще если бы эту зарплату вообще платили. В первый месяц бухгалтер «ошиблась» и заплатили голую минималку (с вычетом налогов), сказали потом сразу две зп дадут, на второй месяц кто-то был в отпуске- заплатят потом зразу за три месяца. На третий месяц работы сказали что было принято решение вообще нам не платить (мол все что должны- прощаем).
    2. В регионе не было логистики. 90% продукции развозилось на личном или служебном ЛЕГКОВОМ транспорте! В основном продажи ограничивались грузоподъемностью транспорта работников из-за чего возникали претензии к весу реализации. После очередного описание проблемы с транспортом получали ответ что все завтра уже решат (вообще слово «завтра» самое популярное на фирме- его используют все и вся на любой вопрос. Когда будет амортизация? -Завтра. Когда будет зп за прошлый месяц? -Завтра. Когда сделают акт сверки по клиенту? -Завтра. Когда введут договор в базу? -Завтра. Естественно это завтра никогда не наступало). После, якобы, выделенного транспорта появилась другая проблема- нет водителя. Не вопрос- сами нашли 3 кандидатуры. Ну и на этом все заглохло- все «завтра»…
    3. СБ вообще напрочь отбитые люди. Есть любители выпить и после этого набрать торгового и с угрозами здоровью и жизни требовать деньги. (почему пьяные? да потому что не верю что трезвый и адекватный человек будет звонить и вымогать несуществующие деньги которые якобы забрали у клиента за 200 км от места жительства торгового и все это в то время когда он сидел с представителем фирмы. Наверно все организовал когда выходил на 5 мин в туалет. Кстати по этому поводу была написана заявление в полицию.). Торговый до нас неслабо накуралесил- СБ даже не стали вмешиваться- на колене составили служебку и уехали обратно. Уровень компетенции просто зашкаливает. По этому поводу бухгалтерия уже ПОЛ года (пол года КАРЛ) шлет клиентам претензии и угрожает им судом (половина «должников» вообще существует только на бумаге). Особенно смешно выходило когда звонила бухгалтерия и просила передать акт сверки клиенту по адресу где находится поле или стоянка, а то клиенты, почему-то, не отвечал на письма и звонки).
    Это вкратце. После выше описанного и прочих проблем в ПОЛНОМ составе уволились (или пытались уволиться) команды из нескольких регионов! Но не тут то было- оказывается не все так просто. Трудовую книжку не выдавали месяц! Сначала заявления потерялись, потом чьей-то подписи не хватало, потом опять терялись и так по кругу. Предупредили что будем жаловаться куда следует (доказательства кому и когда подавались заявления об увольнение имеются). Ответ поразил всех- и команду и юристов и простых обывателей- «Если пожалуетесь- мы скажем что вы передумали увольняться и сами забрали заявление»!!! Уровень кретинизма зашкаливает. С горем пополам все же выдали трудовые книжки (и то, скорее всего, после вмешательства юристов и кадровиков ВМП- скорее всего, донесли до руководства чем это попахивает), но расчетных и амортизации так и нет. Трубку никто не поднимает, а те к кому все же дозвонились- сказали что не в курсе что к чему. Сейчас готовится иск в суд, если у кого есть желание подключиться- милости просим! Есть понимание того что хозяин человек не простой, но будет сделано все для того что сделать заседание открытым и с привлечением прессы- пусть все узнают насколько это гнилая контора!

38. 13 января 2017

@зорро, то піди, поговори і не будь сраколизом. Ніхто і не просить бути таким. як Львов. Ти то є ти!!!!
    Думаєш всі, що приходять з Мартиняком сраколизи? ти явно мало знаєш

39. 12 января 2017

В порівняні з деякими маю повагу до себе.

40. 12 января 2017

да слабо. Бо ніколи небув сраколизом в Мартиняка і небуду. Так як Львов.

41. 11 января 2017

яка ж сьогодні чудова погода.уммм))))

42. 11 января 2017

одне з чудіщ, яке тут сидить постійно і обс***є Львова, мітиш на його місце? то може зроби добре діло для всіх, піди напряму і запропонуй свою кандидатуру власнику, тож шукають директора!!!!!!!!!!ааааа???
    зроби, щоб всі були довольні, мали високі зарплати, поубирай там всіх брехунів і ср****лизів, а? слабо?

43. 3 января 2017

Падарков кновому году то нет а пачему а Львов (в*опе они не станут) жалоба да

44. 3 января 2017

Ганьба Горлачу Львові надеемся что в 2017 паднимут зарплати не только результати

45. 2 января 2017

скільки можна знущатися з людей незаплатили те що обіцяли їхати додому з голим задом треба щей новий рік брихуни а не керівники кожен думає про своє тепле місце неподарунків непривітання від керівництва ніхто небачить ГАНЬБА МАРТИНЯКУ

46. 24 декабря 2016

Чого тут пишуть тільки про Львова? Про других керівників підрозділу Курчака не пишуть. Задумайся Львов!!!! Який ти значить керівник.)))) Але напевне Мартиняку такий халуй потрібен.

47. 23 декабря 2016

На Курчакові працюють ті люди,які стукають Львову дебілу і дурнуватій Буковській, саме вона зрізає людям зарплату і кладе собі в карман, були майстри на роботі і тих вони вигнали, а на місце нормальних поставили СЕМЕНЮКА-ТАРАКАНА який крім як стукати і лизати жопу нічого не вміє. Те саме робить і ДУРНУВАТА, а сама нуль повний, вміє тільки людей виганяти.

48. 23 декабря 2016

нарада ))))

49. 21 декабря 2016

Бульбу будеш їсти в своєму Жидичині.

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?