Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 20 декабря 2016

а чого зорро а не тарас бульба?

2. 20 декабря 2016

ну що Львов, не стидно!!!! що так багато людей про тебе пишуть. Задумайся. Вони всі поряд з тобою. Незібрав ти команди як слід. А хто і був і приходив нормальний то ти вигнав. Ганьба.

3. 19 декабря 2016

Львова б загнати в свято на ферму і залишити ночувати, йому плювати що в людей є сім’ї.

4. 19 декабря 2016

Знущання над людьми продовжується особливо над шоферами.

5. 19 декабря 2016

Заблокував баран краще навів порядок подумав як розібратися зтими гуляками

6. 19 декабря 2016

Львов!!!! Веди себе по людські. Бо задрав своєю тупістю і матюками.

7. 16 декабря 2016

готуюся до наради )))))))

8. 16 декабря 2016

ну що заблокував?

9. 16 декабря 2016

, скотина ти останя сидиш походу в канторі і злюдей робочих їздіваєшся коли тобі падло все боком вилізе походу недовго осталося бо так як навас клянуть довго непротягують

10. 14 декабря 2016

@Гость, хто поваги немає?

керівництво до людей….

11. 14 декабря 2016

Лижи дальше начальству суперовому. Козел.

12. 13 декабря 2016

Успокойтеся,господа робочi.Якщо вам так тут погано,то знайдiть роботу покраще.Зачим Ви тут сидите за копiйки?Хто як робить,той так заробляе.Все тут прекрасно!Зарплата по 12 тисяч,начальство суперове,кормлять добре.Що ше вас не устраюе.Вiкторiвна чудовий начальник.А Ви господа працюете побiльше,а не строчiть тут всяку неправдиву *ерню…й будете заробляти.I скажу я вам: «Плохому танцору яйца мешают!!!»

13. 12 декабря 2016

Львов працюйте трохи. Те що ви сидите довго на роботі не означає що ви щось зробили добре.))))

14. 12 декабря 2016

@Гость, сам засал хто ти там э к,,,урва

15. 11 декабря 2016

кому говорити тому салдафону чи майстру дибілу а може сумашечій бабі так це неварто перший думає про порядок другий про курву а третя як би більше бабла скосити

16. 11 декабря 2016

@гость, чьому в очі боїтеся сказати все про що тут пишете? шо сците козли? недоробкі

17. 11 декабря 2016

скільки можна про погане коли ви там працюєєте значить вам добре

18. 11 декабря 2016

поливаєте брудом своє робоче місце апотім самі його і прибираєте

19. 11 декабря 2016

як там так все *ерово чого працюеш одне з другим йди паси свиней чи гусей що слабо

20. 10 декабря 2016

м ожливо так іє що жінки ублажають чоловіків але в кожного звас є сімя і як після цього дивитися в очі дружині повинен олег хоча він така падлюка що бреше як малює А як майстер він правий платять від забитих курей тому різна зарплата Неполивайте брудом колег можливо ви будете на їхньому місці колись

21. 10 декабря 2016

Виж читаєте це, це я точно знаю. Це я Вам Львов. Не стидно що такий керівник.))))

22. 10 декабря 2016

Шановний пан! Зрозумійте одне зарплата різна тому що кількісьть забитих курей кожень день різна і є норми на всі дільницях Дівчата якщо вам не подобаеться те що я стараюсь робити щоб вам було краще не пишіть оце все тут а просто зверніться до директора я вам говорю завжди я не напрашувався на цю посаду Не буде такого майстра яким ви будете керувати Кожен ранок з вами говорю чого не говорите мені в вічі Для чого писати цей бруд на директора і майстрів Я ромію вас що ви хотілиби більшу зарплату но є предел і норми якщо ви не виконуете норму вам ніхто більше не заплатить якщо ви думаете що обільете брудом людину і вам зразу заплатять то ви глубоко ошибаетесь Завтра чекаю вас на дільниці підходьте і поговорим

23. 10 декабря 2016

шарашкіна кантора платять як хочать один місяць більше другий менше робочий день ненормований работа від зорі до зорі є ізбрані а собливо на патрощці коханки колегі кароче своя одєльна банда яка ублажає майстра цеху некого оле,,,га який тут пише що так все добре чуть не золото дають кожний день! Ще є буковська сумашеча баба ходить як смерть всіх матюками поливає а сама бабло косить і не,, неробить а колись була простим робітником а піднялася і стала *укою останьою!

24. 9 декабря 2016

@Гость, хто поваги немає?@Гость, тож не можуть звільнити просто так, да? була проступка якась

25. 9 декабря 2016

@Гость, хто поваги немає?

26. 9 декабря 2016

Знову сьогодні дибільна нарада Львова і знову звільнення. В АТО вояку. Там йому місце.

27. 8 декабря 2016

Жахлива шарашкіна контора.
    Навіть на співбесіді поваги не має.
    Дурять голову.

28. 8 декабря 2016

@Гостья, повністю і цілком з Вами згідний!!!!!!!!!!!!!!!

29. 8 декабря 2016

Ще один сраколиз. Який опускає голову коли його опускають. Тут треба міняти керівника а не отставнік командує.Губин не є погане підприємство але народ там гнилий на чолі зі Львовом.

30. 7 декабря 2016

Невже серед всіх цих мінусів, про які ви пишете, немає позитивних моментів? Тоді чому ви працюєте там досі?
    Чого не говорите це у вічі, а пишете тут, і скоріше за все ходите серед знайомих/друзів, поливаєте брудом ваше ж місце роботи?
    Їдьте в поляндію, де вам, найімовірніше, краще буде, не буде скучних нарад, там будуть морально вижимати з вас соки, або ж ідіть працювати на «Кромберг», там не тільки морально важко, але і фізично.
    «Губин» не ідеальне підприємство, є чимало проблем, але це непогане місце роботи.

31. 4 декабря 2016

Що за дибільна нарада була в пятницю? Чуть незаснув. говорили про шо небуть.)))

32. 3 декабря 2016

можливо обицянки львов выконуе ты куры що людям обицялы даты то вже дали чи далы обыцянкамы годують а буковська пыдстроюеться пыд керывника бо боиться питы з насыдженого мисця

33. 2 декабря 2016

Працюй Львов! Я наблюдаю за тобою. )))) Дивись щоб недойшло до Мартиняка як ти розвалюєш підприємство.)))

34. 1 декабря 2016

Володимир Михайлович! Хватить дивитися постійно в камери. Коли не зайду до вас то тільки туди і дивитися. Працюйте. Приймайте участь в робочому процесі. Раз є вже в Вас той ноут то хоть почитайте те що потрібно для роботи.))))0

35. 1 декабря 2016

Що той Львов виробляє. Звільняє, приймає. Немає команди і небуде з таким дуріком.

36. 1 декабря 2016

те шо кожен робить свою роботу то точно може и сраку лизати цевходить в обовязки львова і буковскої

37. 1 декабря 2016

На Губині інші непотрібні. За останні пів року розбіглись усі фахівці, яки розуміли що та як треба робити. Таке враження що компанію навмисно розвалюють.

38. 1 декабря 2016

Львов В.М.-сраколиз Мартиняка. Лиже бо таку роботу, з такою зарплатою незнайде ніде. Тай він і робити нічого невміє.))))))

39. 1 декабря 2016

якщо в мене на дільниці договірникі роблять по 2 місяця це говорить про те що зарплата їх влаштовуе а за інші дільниці знаю що на деяких зарплата пристойна

40. 1 декабря 2016

@олег,
    Олег ти можеш показати відомості всіх людей і їхню зарплатню да а повернулися вони обратно мабуть ні

41. 1 декабря 2016

@Марічка,
    У догововірників немає як ви пишете пів ставки вони приїхали з метой щоб заробити а отримують дулю з маком їхати з доми за такими грошами навіть і нестоє проїсиш більше ніж заробиш то схаменися сволото і неображай людей!

42. 1 декабря 2016

@Марічка,
    Пані Марія до яких пір ви будете намагатися брехати якщо люди пишуть то є щира правда а вас немішало посадити на палю як того москаля.і про заробітну плату то обманюють.Там є начальник цеху Буковська то вона привикла людей мати ні за що і краще працювати в польші на пана ніж в ней такого приниженя і обдираловки як в її цеху небуло ніде

43. 30 ноября 2016

ТзОВ «Птахокомплекс»Губин» одне з найгірших підприємств на чолі з директором Львовом В.М.

44. 30 ноября 2016

Гнати директора ТзОВ «Птахокомплекс»Губин»- дурачок-солдафон

45. 29 ноября 2016

шо зарплата така мала то напевно правда а виходить так бо керівництво нецінує те шо є а шо тяжко то гроші даремно платити ніхто не хоче закордоном цінують рабів а в нас нє

46. 25 ноября 2016

@олег, що ви пишете якійсь чорний гумор. Люди ж читають.

47. 25 ноября 2016

Люди добрі, не читайте цієї писанини, це ж все написано однією людиною, яка на емоціях пише некоректні коментарі (по орфографії видно). Я нікого не намагаюсь принизити, але давайте подивимось правді у вічі.
    Недопрацювання є, але людей в цехах не принижують!!! Важко працювати, згідна.
    ПО зарплаті на виробництвах — платять тоді, коли підписуються документи.Бувають затримки, але гроші нараховують по тарифних ставках, те, що тут пишуть, що отримали 1700 грн за 15 робочих днів означає те, що у вас ставка невелика, чи взагалі півставки.

48. 24 ноября 2016

може ти бачів як кілер дорізае курей такого і не кожний витримае

49. 24 ноября 2016

можливо ти крутий шотакий впевнений бо я бачив таке щшо не кожен витрима

50. 24 ноября 2016

дільниця патрошіння не від одного свого договірника я не чув що їх обманули і шо це за видумкі з приниженням

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?