PLS Logistics Services

PLS Logistics Services

Founded in 1991, PLS Logistics Services has become one of the country’s leading logistics management services providers.

Отзывы о работе в PLS Logistics Services, зарплаты

1. 30 июля 2020

Працювала в компанії 6 років.

Плюси — неймовірний колектив; досить цікава робота, особливо коли ви тільки починаєте кар’єру або вам потрібен досвід спілкування з носіями мови; дуже хороше укр.керівництво яке робить все для того щоб підтримувати позитивну атмосферу в офісі і стоїть за своїх працівників горою перед американським керівництвом.

Мінуси — важка комунікація з американськими колегами;немає регулярних performance review; не дуже хороший соціальний пакет;

І для «любітєлєй» порівняння з IT-
    PLS — це не ІТ, і не варто чекати ЗП рівня PM в ІТ
    PLS- це американська компанія і на укр. свята потрібно працювати, по іншому- ніяк
    PLS — це вечірній графік роботи, знову ж різниця в часі і ви знаєте на що йдете, тому не нийте на другий тиждень роботи
    PLS — це не IT і там немає 30 видів чаю, печеньок,піци кожної п’ятниці і корпоративів в Буковелі
    АЛЕ —
    PLS — це неймовірні люди, такого колективу я не зустрічала на жодній іншій роботі

2. 10 декабря 2018

Львів.

Плюси:
    — можливість спілкуватися з native-speaker’ами (зі співробітниками по email, по телефону, також на заняттях з англійської мови)
    — оплата праці в доларах, затримок не пригадую
    — графік в другу зміну особисто мені дуже імпонував
    — зручна транспортна розв’язка (на Угорській)

Мінуси:
    — в разі скорочення навіть безпосередній team-lead не в курсі про твоє звільнення
    — звільнення відбувається протягом години, одразу ж блокується акаунт, встигнути можна скопіювати особисті фотки, якщо такі є
    — openspace, де постійно світять яскраві лампи, багато з них гудять, а також шум колег, як це звичайно відбувається в такому типі офісів, є черги в туалет (хоча вільні туалети є на першому поверсі коло охорони).

Мій висновок: непогане місце для здобуття досвіду роботи в компанії західного зразка. Порада для новачків — відкладайте гроші, мені це дуже стало в пригоді після раптового скорочення штату. Також варто ходити на всі заняття з англійської, це безкоштовне спілкування з native speaker’ами, котре коштувало би вам інакше принаймні 10$ за годину.

3. 25 июля 2018

Неумные жадные дилетанты.Постоянно прессингуют и выдумывают как недоплатить !

4. 15 апреля 2018

доволі цікаво, як тут почали додавати відгуки про львівський офіс. хочеться спитати — вам там як, місця достатньо? тому що коли я там була останній раз, там було тісно настільки, що треба було попередити твого сусіда позаду, що ти зараз збираєшся встати за стола, настільки там було тісно. усі так радуються за чудовий офіс — повірте, я буду тільки рада, якщо умови поліпшилися, але працюючи з головним менеджером (яка все ще головний менеджер і мабуть продовжить ним бути ще довгий час) і вислуховуючи поради на кшалт «ну так, ти пам’ятай, здоров’я це найголовніше, але якшо ти через хворобу і погане самопочуття не зможеш виконати норму, ми тебе звільнимо», яка на скарги, що в людини температура і погане самопочуття МАЦАЛА ЛОБ СВОЄЮ ПІТНЯВОЮ ДОЛОНЕЧКОЮ і сама вирішувала (градусник тут бачте не авторитет), є в тебе температура чи ні; яка вважала приватне право співробітників на, перепрошую за повтор, приватність, дурною забаганкою; яка вважала, що можна торкатися до співробітника свохм волоссям, грудьми, руками і тд — на жаль, я не вірю, що така людина здатна змінитися. це все сидить у нутрощах. так, я була у шоці натурально, коли я звільнилася з плсу і пішла працювати до компанії, де про людей ПІКЛУВАЛИСЯ. хочу вам усім сказати, що ви можете не вірити у це, беручи до уваги відсутність досвіду, але є компанії, де вас не будуть мацати, коли ви захворіли, де вам гарантують 24 дні відпустки і де людяність береться до уваги. ваше право обирати місце роботи, я просто звераюся до тих, які думають, що на плсі світ закінчується — це не правда)))

5. 26 сентября 2017

Абсолютно вірно сказано в останніх відгуках. За Одесу говорити не можу бо там не була, але у Львові чудовий колектив і керівництво. Зарплаті достойні. Все робиться для того щоб у кожного були комфортні умови праці.
    Тому дуже дивують більш давні відгуки (не думаю що за декілька років все могло АЖ ТАК змінитись). Менеджер Катя реально турбується про кожного працівника, і я не бачила і не уявляю щоб вона могла когось образити тим більше незаслужено. Те що доводиться підлаштовуватися під американський графік — це факт. А як іще працюючи з США??? Проте, є різні посади, різні робочі зміни… Про який КЗоТ і які попередження за 2 тижні писав хтось давніше, якщо ви працюєте як СПД???
    Дуже багато залежить від рішення американського керівництва, тому те що робить для працівників українське — героїчний подвиг. В реаліях нашої країни, це дуже хороший працедавець, у всякому випадку, мені є з чим порівнювати, і умови роботи в PLS насправді дуже хороші.

6. 22 сентября 2017

Работаю 3 года в компании. Отзывы могу оставить только положительный. Коллектив молодой и дружный. Украинское руководство филиала (Львов) просто отличное. Офис менеджер просто лучшая, всегда открыта для общения, поможет, подскажет, пойдет на встречу, защитит перед высшим руководством в США. Лидеры команд это и профессионалы в своей отрасли, и заботливые руководители, которые всегда стараются решить проблемы своей команды. Проводится множество различный мероприятий вне рабочих вопросов. Тимбилдинги команд, совместные корпаративы на новый года. Много различный бонусных и скидорчных програм в разных сферах (медицина, страхование, увеселительные заведения, спорт). Да и просто ежемесечное поедание пиццы всем офисам.

7. 19 октября 2016

Майже 2 роки пропрацювала в компанії і враження виключно позитивні. Менеджер Катя — професіонал своєї справи, прекрасна людина, в міру лояльна і розуміюча, яка завжди намагається створити максимально комфортні умови для роботи кожного працівника. Те ж саме можу сказати і про бухгалтера Олену, яка завжди готова допомогти у вирішенні будь-яких фінансових питань. Колектив чудовий, всі працюють злагоджено, як справжня команда. Зарплата також більш, ніж пристойна і виплачують її регулярно і без затримок. Часто проводяться різні корпоративні заходи, а також відбуваються нагородження найбільш активних працівників, що теж позитивно впливає на командний дух. Крім того, є можливість кар’єрного зростання та стажування в Америці. На завершення хотілося б додати, що всі працівники, які відповідально ставляться до своєї роботи і виконують її якісно, завжди будуть цінуватись дуже високо.

8. 9 августа 2016

Довгий час працюю в цій компанії, і повністю погоджуюсь з позитивним відгуком від Ірини. На роботу ходити одне задоволення, 8 годин просто пролітають.
    -Керівництво. Хороше в плані як спеціалістів.так і людей.Лояльне, ніякого «пресингу» немає.
    -Умови чудові.Розміщення офісу достатньо зручне.
    -Атмосфера та колектив. Це,напевно,найбільший плюс,адже почуваєшся ніби у великій дружній сім’ї. І корпоративне життя — активне.

9. 20 апреля 2016

Хочу залишити позитивний відгук.
    У Львові — колектив таки чудовий. На роботу — як на свято. Графік залежить від відділу.
    Бухгалтер Олена — дуже приємна людина….завжди готова допомогти і порадити. Теж саме можна сказати і про менеджера Катю.
    Дивуюсь читаючи негативні відгуки.
    За час роботи cклалось враження що всі попередні відгуки абсолютно не стосувались Львівського офісу.

10. 5 июня 2015

@Гость, Уже неактуально, певна річ, але раптом вам ще цікаво) починаю від $400

11. 5 декабря 2014

якшо не секрет то про яку зарплату іде мова взагалі

12. 4 декабря 2014

Мужа приглашают на такую работу,в Польшу,кто что знает,Раскажите???!!!

13. 20 ноября 2014

Класно))) Зразу зрозуміло, що грамотна і розумна людина))) А тих сучок час накаже!!!!

14. 6 сентября 2014

Робоцып, уважаемый, Ваш отзыв отражает реалии рабочих условий в PLS Logistics Services и задевает за живое, к сожалению….Настолько ве правдиво и детально! Я с вами полностью согласна ,что помимо PLS есть масса работы, где людей буду ценить и уважать за их труд!

15. 6 сентября 2014

Робоцып,Ваш отзыв задел меня за живое,настолько все правдиво и детально!и я с Вами полностью согласна,что помимо PLS есть масса работы,где людей будут ценить и уважать за их труд!!!

16. 6 сентября 2014

Плюси:
    — чудовий колектив, не останню роль у згуртуванні якого зіграла тиранія менеджмента;
    — зручне місцезнаходження офіса (в Одесі, у Львові — так собі), людям з вечірнім графіком роботи компенсується таксі;
    — зарплата у долларах, немає затримок у виплаті;
    — більшість супервайзерів у Америці нормальні адекватні люди;
    — можна влаштуватися без досвіду роботи.

Ну а тепер мінуси:
    По-перше, дуже показовим є те, що кожний плюс (окрім зарплати у валюті), так само легко перетворюється в мінус. Гарний колектив, де всі з усіма дружать, з точки зору менеджмента тут же стає рассаднікам сплєтєн і мало не революційною ячейкою, яка старається повалити керівників в Україні. Зручне місцезнаходження офіса стає «вважай, що твоя компенсація на таксі це підвищення зарплатні, я ж знаю, де ти живеш, нашо тобі на таксі їздити з роботи о 12 ночі, і пішки дійдеш». Більшість супервайзерів нормальні, так, але є й відвертий неадекват, які вважають, що ми тут маємо навколішки повзати і п’яти цілувати, за те що американці з барського плеча нас тут трудовлаштовують.
    Працювати більшості доведеться і на наші, і на американські свята, вихідний 1 січня подається як велика послуга, яку український менеджмент кров’ю і потом місяцями вибивав в Америки. Відпустка 10 днів. Зарплату не підвищують НІКОЛИ, і не важливо, скільки ти працюєш і наскільки хороші в тебе результати — був випадок, коли дівчину, яка після серйозного підвищення (з оператора Track & Trace до HRa) попросила підняти платню, просто звільнили.
    Звільнення — це окрема тема. Звільняють БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (забудьте про ваше КЗОТівське попередження за 2 тижня, тут це нікого не цікавить), причому без попередження навіть вашого безпосереднього координатора в Америці. СПД вам доведеться закривати самому, і, природно, з нашою податковою нічого легкого вам там не світить.
    Менеджмент української частини фінансової команди представляє собою параноїдальну особу, яка панічно боїться пліток про свою особу та свою кращу подругу-HRa, але не здатна задуматися, що такий страх лише викликає підозри про те, що ж там такого, щоб так боятися. Відтепер у команді заохочуються доноси, а людина, яка власне є «інформатором», не ховаючись і не соромлячись, потім приходить і всім повідомляє, що це вона доносить на людей, і що від неї залежить, працюватимеш ти тут завтра чи ні. Ведеться повна перлюстрація переписки, причому часто просто менеджер сідає за ваш комп’ютер у вашу відсутність і починає тикати в усе, що її цікавить.
    Персонально для мене найгіршим було те, що менеджер Катерина і HR Крістіна постійно кидали фрази на кшалт «вы контракт кровью не подписывали, если вас что-то не устраивает — на воздух» (цитую дослівно), і намагалися нас переконати, що скрізь умови ну такі ЖАХЛИВІ, що ми до гробу маємо бути вдячні, що нас взяли гребти на цю галеру. Це просто непрофесіоналізм, неграмотність і несмак. HR при звільненні може здивовано роззявити рота і заявити «НІЧЕГО СЄБЄ У ТЄБЯ БИЛА ЗАРПЛАТА» — дуже професіонально, ага. Менеджер Катерина може відверто збрехати тобі в очі про речі, які ну дуже легко перевірити, і до цього ще докинути фразочку типу «ну це ж твоє перше місце роботи, дівчинко, що ти ваабще панімаєш». Ну і на додачу, готуйтеся до постійного порушення вашого персонального простору найбанальнішим і найгидкішим чином — менеджер Катерина дуже любить нахилятися до вас так, щоб її розпущене волосся торкалося вашого обличчя, а її груди — вашого плеча. За таке в Америці можна до суду йти, між іншим.
    На завершення, хочу відміти, що це може бути цілком нормальним першим місцем роботи (залежно від того, до якої команди потрапиш), але треба морально готуватися, що досвід, який можна здобути в PLS якимось індексером чи аплоудером, прийдеться запхати собі до дупи при наступному працевлаштуванні. Якщо вам потрібні гроші — це не такий уже поганий вихід, заради зарплати люде реально ще й не так горбатяться, але головне — не вестися на всю цю дурість про аттракціон невиданої американської щедрості і знати, що є багато місць, де таку людину, як ви, будуть цінувати набагато більше за ті самі гроші, а коли ти відчуваєш, що твою роботу цінують і поважають тебе як працівника — робота робиться набагато якісніше і приносить набагато більше дивідендів.

17. 14 августа 2014

Нововведения в одесском офисе продолжают радовать. Практика увольнения неугодных сотрудников без предварительного уведомления как самих сотрудников, так и их прямого начальства- великая вещь, когда не можешь заставить своих ( и не только) подчиненных себя любить.
    Неужели эта псевдоначальница не понимает, что 2 волны увольнений за 1 год ее работы на этом месте- показатель того, что нужно менять не сотрудников, а свое отношение к ним?
    А когда причина увольнения еще и настолько надуманная ( распускание сплетен? Серьезно? Оскорбления?- да вы что!) В тех же штатах без прямых доказательств вы бы проиграли любой суд.
    Кстати, что касается сплетен- тут хотелось бы немного детальнее разобраться: чтобы о тебе не распускали сплетни- надо общаться с ПРАВИЛЬНЫМИ людьми. Так, например та самая Эйчар-Полиглот, с которой Катерина разве что не взасос целуется, разбазаривает всему офису не только подробности личной жизни своей «подруги», но и свое субьективное отношение ко всему этому не забывает приплести.
    Весь город, начиная от ее парикмахера и заканчивая мало знакомыми людьми в курсе, что у нее есть подруга, приехавшая к нам из солнечного Египта, где нарабатывала прекрасный опыт ресторанного пения, который несомненно очень пригодился ей на руководящей должности. Так же известны подробности об арабском муже данной подруги, который не работает, благодаря чему жене приходится идти по трупам, дабы обеспечить его абонементом в спортлайф и прочими радостями.

В общем, если две эти дамы до сих пор думают, что лучшего места работы не придумаешь, и все бывшие сотрудники после увольнения переходят на сухари и воду, дабы еще хоть месяц провлачить свое жалкое существование без их руководства- спешу расстроить: без вас нам очень хорошо. А вот что касается вас- успехов вам. Катерине желаем научиться грамотно руководить людьми, а вот эйчару хотелось бы пожелать выучить английский язык и перестать строить карьеру через сами знаете что.

Извините те, кому пришлось читать всю эту грязь- очень накипело. Надеюсь, поможет вам не соглашаться на работу в одесском и львовском филиалах.

18. 16 июля 2014

Случайно не вкурсе, есть ли свободные вакансии в Одессе и можно устроится на работу?

19. 4 июля 2014

@Гость, пока работаем на два офиса — и в одессе, и во львове

20. 28 мая 2014

офис из Одессы переехал во Львов?

21. 19 апреля 2014

Проработала один год в этой компании. Коллектив замечательный, но есть одно НО которое портит всю картину об этом филиале — это менеджмент. Понятно, руководство не выбирают, и руководство хорошим не бывает, но не настолько… 1. Настолько НЕКОМПЕТЕНТНОГО И НЕУМНОГО человека как Хьюмен Ресорсес не видела никогда, и, надеюсь, больше никогда не увижу. Яркий пример того, что наличие высшего образования, не говорит о наличии ума. 2. Менеджер финансового отдела. Пришла на эту позицию из стрип бара в Египте. Человек, не имеющий ни малейшего понятия о логистике и перевозках в целом. И такой человек руководит финансовым отделом одесского филиала. 3. И наконец, третий руководитель, которому вообще ничего и никогда не интересует, кроме дня, выплаты зарплаты. Складывается впечатление, что американский менеджмент нанял этих людей, что бы специально загубить и развалить одесский филиал. Уважайте себя и не связывайтесь с нынешним менеджментом PLS одесского филиала.

22. 18 апреля 2014

2. Менеджер финансового отдела. Пришла на эту позицию из стрип бара в Египте. Человек, ни имеющий ни малейшего понятия о логистике и перевозках в целом. И такой человек руководит финансовым отделом одесского филиала.
    3. И наконец третий руководитель, которому вообще ничего и ни когда не интересует, кроме дня, выплаты зарплаты.
    Уважайте себя и не связывайтесь с нынешним менеджментом PLS одесского филиала.

23. 18 апреля 2014

Работала полтора года в этой компании. Занимаются перевозками, в основном п о территории штатов и Канады. Отпуск- 10 дней в году. Больничных нет. График- в основном ночной, т.к. в штатах рабочий день начинается в 3-4 пм по нашему. Если собираетесь идти в финансовый отдел- будьте готовы к постоянному прессингу со стороны украинского менеджера, ей всегда будет мало, сколько бы вы не сделали. Совершенно не краснея обманывает, рассказывает "о бывших сотрудниках, которые делали в полтора-2 раза больше вашей сегодняшней нормы". Не соблюдает субординацию и нарушает личное пространство своих подчиненных ВСЕГДА. Если вы будете слишком громко( по ее мнению) возмущаться- уволит в середине месяца без предупреждения и выходного пособия. Такая ситуация в основном в финансовом отделе, так что все, проработавшие там какое-то время стремятся оттуда сбежать. НО! Если появляются вакансии внутри одесского офиса- будьте готовы к тому, что эйчар вместе с менеджером финансов сделают ВСЕ для того, чтобы вы не прошли и взяли кого-то с улицы. Эйчару будет за это бонус, а ей не придется искать и обучать нового человека на самую сложную работу в офисе. Выходные в финансах тоже надо выбивать долго и нудно. Эйчар-любовница главного менеджера офиса, не знает английского почти и не отличается особым умом. Будьте готовы к бестактностям и мелким пакостям со стороны этой особы. Из плюсов- очень хороший коллектив. Зарплату платят вовремя.

1. 10 декабря 2018

Львів.

— оплата праці в доларах, затримок не пригадую
    — графік в другу зміну особисто мені дуже імпонував
    — зручна транспортна розв’язка (на Угорській)

Мінуси:

2. 6 сентября 2014

Добавьте зарплату в компании PLS Logistics Services

Добавить отзыв о работодателе PLS Logistics Services

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании PLS Logistics Services?