Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1 2 3 4 5 9
  1. 22 апреля 2020

Тамара, да и официально отправили половину персонала в отпуск за свой счет, компания которая заботится о безопасности и социальной защите своего работника.

2. 22 апреля 2020

Добрий день.
    Я почитала — і чесно — в шоці! Люди, ну ви гоните!
    Та нам в перші дні карантину привезли всім маски!
    Так, з антисептиками був трохи напряг, але самі собі зробили, не для продажу, всі вчились, всі грамотні.
    Але нащо так брехати? Не було нічо, за рабів тримають, чорноробочих..шок-контент

3. 21 апреля 2020

Ужасна сеть котра намахує своїх працівників, провізори бідні аж чорні,без масок, без антисептиків.
    Звичайні працівники чорноробочі раби якого викинуть за першої ж нагоди.
    Керівництво думає як набити свої кишені вішаючи свої промахи на працівників яким за два дні знайдуть заміну.
    Фахівці тут не цінуються.
    Пропрацювавши в команії пів року не рекомендуюу жодному цю Жахливу мережу.

4. 5 апреля 2020

Жахлива компанія, як по віддношенню до працівників. вони хотять все й одразу, але зп до цього не розполягає. не рекомендую ці аптеки до співпраці. зп сіра, по звільненню виплачують тільки офіційну частку.

5. 13 марта 2020

Аптека:
    Організована бездоганно- люди стоять у черзі на вулиці на відстані одного метра один від одного, черга на метрів двісті. Ніхто всередину не заходить. Фармацевти підходять до клієнтів до входу, беруть замовлення, все приготовлене приносять до клієнта, беруть оплату, приносять чек і решту. Все цивілізовано. Ніхто не обурюється. ..ЦЕ РИМ !! А У ВАС???СТРАШНО ЗАХОДИТИ ДО ВАС СТАНЕ? Як на базарі..стає..БІДНІ ТІ ЛЮДИ ЩО У ВАС ПРАЦЮЮТЬ…Вони не захищені ЗОВСІМ

6. 8 марта 2020

@Гость, а что за экзамен ?

7. 5 марта 2020

О-о-о, ну якщо в «Подорожнику» працюють такі «грамотеї» як Ви, то там,мабуть, весело. Треба сходити влаштуватись — для приколу… Василю — Вам би в школу в клас десь 5-й, (не з дієсловами) ще раз повторити. Прошу Вас нічого не радьте відвідувачам-здоровішими будуть -обіЦяю. http://www.vnutri.org/podorozhnik/comment-page-1/#comments

8. 25 февраля 2020

работаю уже год. Нам присылают стажеров, так как аптека дает хороший выручку. Один из стажеров рассказал об этом сайте. Могу сказать так-здесь бывает трудно, бывает проще, как и везде на любой работе. Надо пахать. если не подходит такой вариант — то он не подойдет и в другой аптеке.
    есть возможность вырасти до зав и выше, но меня это мало интересует. мне норм и за первым столом.

9. 18 февраля 2020

Страшно некомпетентна кадрова служба і бухгалтерія. ще такого бардаку ніде не бачила Головний бухгалтер -повна пробка

10. 13 февраля 2020

Позвала знайому в нашу мережу- каже, що почитала відгуки, тому вагається.Зайшла і я на сайт почитати- і згадала ситуацію,як стажувала в свою аптеку стажера, який вчитись не хотів, товар розбирав дуже повільно, адресація йому була не така..і коли я дала керівнику відповідь, що відмовляємо стажеру- стажер був дуже здивований, і думаю таких спеціалістів на цьому сайті вистачає.Не завжди компанія винна у вашій некомпетентності, а винести обурення хочеться, от і сайт , де є такі ж «однодумці», існує. Якщо ви будете гарними спеціалістами, у вас все буде добре,і робота,і зарплата,і колектив, і точно не буде бажання писати тут відгуки

11. 1 февраля 2020

Не рекомендую дану компанію для стабільної праці. Обманюють. Обіцяють багато, а врезультаті одні розчарування. Штрафують без жодних попереджень і фармацевта і завідуючу в сумі не менше 800-1000гр.врезультаті обіцяної зп ви не отримаєте.

12. 1 февраля 2020

Не рекомендую дану компанію для стабільної праці. Обманюють. Обіцяють одне, приходиш працювати зовсім інше.

13. 28 января 2020

А Подорожник думає хоч трохи про своїх працівників? При тих вірусах ,що зараз є,може варто хоч шкло повернути???Щоб ті люди хоч прямо не кашляли на ваших працівників…По такому відношенню,всі судять про ваше відношення до своїх людей..Шкода…

14. 25 января 2020

@Гость, вы наверное из главного офиса вашей компашки?

15. 15 января 2020

Про декрет!!! Це жах!!! За працівником місце зберігається тільки рік!! А далі дають роботу у мережі тільки уже не там де ти працював, а там де буде вільна вакансія!! Розчарована !!!

16. 11 января 2020

Гость, который написал свой коммент 11.01.2020, а что не так с предыдущими отзывами? Что есть неправдой?

17. 11 января 2020

Уважаемые сотрудники, у меня был опыт работы с сетью ПОДОРОЖНИК. Осталось позитивное впечатление.
    Конечно, что не всё и всегда на 100% гладко, это работа с людьми. Именно люди формируют скелет компании, именно люди принимают решения, иногда и не правильные. То что я тут читаю это просто смешно! по той причине, что «всё так плохо, что дальше просто некуда»))))
    Извините, но это не так. Вы и только вы принимаете решения, работать или нет, выкладываться или нет.
    Мне жаль что есть люди которые готовы винит всех и всё, говорить о том как всё плохо при этом сидя «нога на ногу» и ничего не делая.
    Люди — перед нами масса выборов, если вам что-то не нравится в работе в сети Подорожник или в любой другой сети, просто увольтесь и работайте там, где вам нравится.
    Но что-то мне подсказывает, что большинство тех кто пишет эти коментарии, такие же коментарии пишут о любом работодателе.
    Мне Вас жаль.
    Успехов всем ).

18. 27 декабря 2019

Світлана, а Ви на якій посоді працюєте у цій, так званій, » європейській компаніі», звичайним провізором чи фапмацевтом?

19. 26 декабря 2019

@Гость, шановна/ний, 1.Покупку продають у супермаркеті, а у аптеці ліки відпускають. 2. Таємний покупець — хто попало з двору оцінює роботу як не крутіть, але людини з фармосвітою, і це повний маразм, те саме, що заліки в універі приймати б приходили водії маршруток 3. Цивілізований світ відмовляється від пластикрвих пакетів давним давно, і лише Подорожник хоче 2 грн. , а поясніть, якщо людина купує десяток ампул, їх як без пакета в кишеню висипати одразу ? А до анальгіну з піпеткою, особливо коли куплені не разом навіть пропонувати пакет платний, це взагалі абсурд. А в таємного- пакет — пункт #1 !!! Найважливіше у роботі провізора )))

20. 26 декабря 2019

Дуже задоволена роботою в компанії, спочатку начитавшись відгуків, не хотіла йти , теперь після 1 року роботи, можу дати пораду- поки не спробуйте, не робіть завчасних висновків.

21. 22 декабря 2019

1. Отношение в компании потребительское. Выжимают из тебя все что можно
    2. ЗП серая. Кидают на не официальную часть.
    «+» Не обнаружено

22. 6 декабря 2019

Проработала в этой сети ровно месяц, сутки двое. Зав никакая, ничего не решает без зав с другой аптеки этой же сети, а она дружит с региональным менеджером. Когда принимали на работу, не предупреждали о тупых тренингах, как напарить покупателям побольше товара, каждые 2 месяца, тайные покупатели это вообще жесть-500грн,если не прошёл. Планы заоблачные, цены тоже, рядом аптеки намного дешевле.Препараты-голды тоже, в основном, малоизвестные, нераскрученные БаДы, за продажу которых более-менее платят. Когда написали вдвоём заявления об увольнении никто не поинтересовался даже о причине, отработали по 2 недели и до свидания. Зарплату минималку выплатили сразу, а черную только через месяц, вместе со всеми. До сих пор не могут подобрать себе «равных» коллектив заведующие

23. 5 декабря 2019

Чому не піднімається таке питання як робота завідуючого,якщо вона може відпускати ксарелто,брилінту та інші програми,то чому ж не відпускається реімбурсація на комп’ютері завідуючого,хіба це справедливо?!!!! це жах!! Якщо всі працюють,значить всі!
    Чому начальство ставить такі малі плани завідуючим???? вони всеодно стоять до посиніння на касі,набивають собі голди,перевиконують плани і вкінці виходять на 120%, в той час як провізори не можуть зловити клієнта,бо відпускає в першу чергу зав, хіба це входить в їх першочергове виконання-як відпуск товару??? Можливо варто давати їм більше обов’язків,щоб не байдикували?? Робіть щось з цим,бо вже просто наболіло(

24. 29 ноября 2019

Якби я хотів працювати прибиральником, то мені б не треба було б закінчувати НФаУ.Права та обов’язки провізора повинні відповідати вимогам документу — » Довідник кваліфікацїних характеристик професій працівників. Вип.78, що затверджений наказом міністерства охорони здоров’я Украіни 29.03.2002 р. #117. Погоджений міністерством праці та соціальноі політики Украіни. А тут просто штрафують за павуків, що сплели павутину на кущах перед аптекою. Ось реальні ваші стандарти: робочий день 12 год. і більше,крім того,що ти виконуєш прямі своі обов’язки, ти ще працюєш за прибиральника, всі оформлені на мінімалку, а далі скільки кому хочемо, то і платимо, і шукаємо будь- який привід, щоб не заплатити те, про що було домовлено на співбесіді при влаштуванні на роботу.

25. 27 ноября 2019

Працювала в подорожнику більше року і це просто жах. Аптека прибуткова,виторг більше 30 тис на касу,дробовики ледве день допрацьовують зе ціла ніч попереду,а завідуюча зе дає все дораяти мало не до ранку(хоча вистарчає раз в тиждень зробити генеральне прибирання). Хамське відношення керівництва,я дуже рада,що пішла з цієї мережі

26. 25 ноября 2019

@Гость, ТП в цій мережі показує як ви володієте фарм опікою і як можете запропонувати комплексну покупку, а не тільки стояти за першим столом і відпускати анальгин та піпетку.Ви ж людина з вищою освітою, а якщо з вас за ТП зняли 500 грн то можливо ви таки не такий хороший спеціаліст

27. 5 ноября 2019

Найжахливіша марежа у м. Вінниця. Добре, що звільняюсь, витримати не можливо жахливе ставлення до фармацевтів які працюють. Відділ кардів не справляеться, людей катастрофічно не вистачає. Та ще й штрафи за ТП 500 грн. Ще жах, нікому не раджу цю мережу

28. 4 ноября 2019

Ужасная сеть. Мы учимся 6 лет чтобы с нас делали продавцов из за вашего гадкого бизнеса. Полная экономия на персонале , маленький штат с одним провизором на смене в круглосуточной аптеке. Ты там ещё уборщик и маркировщик… витрины открыты один на смене ну и безопасность на высоте что же не сделаешь для бизнеса полное ущербное отношение к профессионалам с высшим образованием. Тупые планы продаж. В Полтаве заведующая даже не обучает персонал ничего не рассказывает. Мне жаль то что ваши сети сделали с нашей профессией…

29. 19 октября 2019

Взаимоотношения между HR-менеджером (Р.Д.) и простым провизором хорошо описывает И.Крылов в своей басне «Волк и Ягнёнок»: кто сильнее, тот и прав. В данном случае у кого больше полномочий, тот и прав.

30. 21 сентября 2019

Мабуть дуже класно працювати у цій мережі, коли за пів року розрахувалося троє людей. А вакансіі висять по 2 місяці і ніхто не йде. В інших аптеках немає такоі текучки кадрів.

31. 20 сентября 2019

скоро вы Андрюша будете не свободны. Ограничение свободы или лишения свободы светит, власть поменялась. С людьми нужно нормально обращаться, а не как с быдлом

32. 20 сентября 2019

Категорически не рекомендую трудоустраиваться в сеть аптек подорожник, офис не считает персонал за людей. Тайные покупатели ходят с диктофоном, после чего урезают зарплату, должен каждому предлагать пакетик, здороваться, улыбаться, предлагать другие препараты для расширения чека, из-за чего клиенты начинают нервничать что ты ему пытаешься «впарить», то что ему не нужно. Впечатления, что не аптека, а магазин. И самый большой минус зарплата черная в конвертах, думаю в ближайшее время новый Генеральный прокурор Рябошапка даст юридическую оценку таким действиям.

33. 19 сентября 2019

Галіма кантора!
    Пропрацював там рівно один день. Посада і зп хороша.
    Спочатку 4 етапи співбесіди місяць проходили.все договоришись на роботу і зп обсудили.
    На другий роб день сказали шо служба безпеки не дозволяє мені там працювати. На моє питання поясніть чому? Тупарила улибка і молчок. Тварі.
    У мене ніколи не було ніяких причин. У великих компаніях і банках завжди проходив успішно перевірку служб безпеки.
    Далбай*би.
    Правда зп дали за 1 день
    ——-
    Не то не. Могли просто по людськи себе повести. Без лишніх ви*бонів

34. 2 сентября 2019

Звонила сотрудница данной конторки «Рога и копыта»,акцентировала внимание, что сие заведение строго относится к документам своих сотрудников,чтоб были все документы,прохождение курсов и так далее.Это все понятно заплатить за курсы 250-300 долларов США,чтоб потом впахивать по 10 и более часов за смешные 6500 грн + мифический % могут только конкретные гои.Хочется пожелать владельцу и всем эйчарам данного заведения работать самим за эти деньги,а не искать дурнее себя.Уважаемые провизора и фармацевты уважайте себя и свой труд,труд своих коллег — не соглашайтесь на такие кабальные условия со смешной зарплатой

35. 11 июля 2019

Прочитав просто последних 5 отзывов могу сказать наверняка, я как провизор с большим опытом, никогда не пойду в эту сеть! А всем рекомендую обращаться в налоговую по поводу чёрных з/п. Из разнесут по молекулам!

36. 6 июля 2019

Компания редкостное говно. Владелец компании Саша Федечко когда то ставил руководителями своих *** которих ***))) Что они творили)))) Менял их раз в полгода)))

37. 2 июля 2019

@Андрiй, скажите пожалуйста, а з/п белая? Или конвертики?

38. 27 июня 2019

@віктор, ви хоч розумієте як відбувається доставка ліків на аптеки? звідки вони беруться?
    По вашій логіці ті які дорожчі ті і кращі?

39. 27 июня 2019

Офіційно 70 % ліків України плацебо (пустишка) Подорожник вибирає найдешевші вгадайте якість наших препаратів!

40. 20 июня 2019

Обіцяють багато…по факту отримуєш один головний біль.13часовий графік,постійні перевірки,таємні покупці через яких штрафують первостольника і завідувача,переоцінки,плани не реальні і голди,які треба в першу чергу навязувати людям!Була кращої думки про мережу,шкода що людей не цінять і скрізь де можна хочуть обідрати.Образливо за спеціальність.

41. 20 июня 2019

«Подорожник» был моим первым местом работы по специальности «Фармация». Да, по началу всё красиво и идеально, особенно что касается «разговоров «. Да, обещаний было очень много, хорошая зарплата, перспектива карьерного роста, доплаты, мотивации, но… Сначала нам обещали за открытия новых аптек, подработку- двойную оплату, чего в последствии ни кто не увидел. Когда же мы стали отказываться от этой же подработки -РД стала давить, кричать, упрекать, заставлять нас идти в свой единственный выходной (а из-за средних смен выходные были не частыми) . Когда же мы стали требовать от РД разъяснить нам какая же всё таки оплата нам положена, она переводила стрелки на другую тему, увиливала и в конце концов так и не ответила ни разу. Перед нами ставили не реальные планы выторга, но как их можно было выполнить при таких ценах на медикаменты ( разница доходила до 20-30 грн на препарате). Не выполнив план с нас хотели высчитать по 800 грн с зарплаты, не предупредив!!!!!! Не буду писать про открытые выкладки и т.д.,так,как мы шли на это. И нету смысла на это жаловаться. И наконец-то, когда же мы решились таки уволиться, а прошу заметить, что мы уволились всем коллективом (4 человека) и уже как бы были готовы к тому, что нам сейчас будет звонить РД и офис для выяснения причины. Какое же было удивление, когда нам назначили дату увольнения, инвентаризации, выплатили зарплату( не выплатив большой части положенного, например за неотгуляный отпуск) и даже отдали через неделю трудовую книжку,но самое главное, что за всё это время нам ни кто так и не позвонил, ни единый человек. Вот так здесь дорожат кадрами!

42. 19 июня 2019

Полностью согласна с Викторией,устраиваешься на работу,обещают красиво и много,а поработав в фирме,понимаешь,что все обещанное-пыль.Работаешь по 13 часов,целый день на ногах,планы заоблачные,выполнить не реально.Постоянные проверки РД(по поводу из без повода),навязывание РД продаж бонусов, которые ей выгодны(не выполнишь -пиши объяснение,почему именно их не продал,с угрозой на увольнение)

43. 16 июня 2019

Для руководства компании.
    Буду увольняться. Условия работы жесткие. В других аптеках лучше. Если вам нравиться текучесть кадров. Она будет. При трудоустройсте, многое недоговаривают. При таких требованиях к работе, зарплата должна быть выше. Можно принимать студентов, они по 3 мес.поработают и уволяться. Если дорожите своим бизнесом, пересмотрите условия. За профессию обидно.

44. 14 июня 2019

Дуже великі (практично недосяжні) плани, враховуючи те, що поставки товару мізерні. Керівництво не дослуховується до побажань фахівців щодо збільшення виторгу. Складається враження , що це саме керівництво являє собою зборище дуже далеких від професіоналізму осіб, що мають за мету за всяку ціну знизити видатки на оплату праці фахівців ( що дуже нагадує дії дрібних шахраїв або ж циган на вулиці). Гидко і взагалі неприємно(((.

45. 14 июня 2019

Працюю в мережі на посаді фармацевт півроку,маю 15 років стажу. Дуже розчарована в умовах та оплаті праці. Обіцяли ставку одну. а платять меншу. Навіть якщо ти виконав план, то цього замало, всеодно заплатять менше. Постійно збільшується обсяг роботи, чого тільки варті «Доступні Ліки»,які займають багато часу і ти не маєш можливості навіть пообідати за 12 годин роботи. За годину роботи ти отримуєш на 5 гривень !!!!! більше,ніж прибиральниця. Як можна так низько оцінювати працю кваліфікованого працівника взагалі?! На вихідні та святкові дні ти ще повинен помити підлогу!!! Ще й під кінець робочого дня тобі зашлють » Таємного покупця»,коли ти вже працюєш з останніх сил. Вся твоя праця зводиться нанівець,буде розкритикована в результаті «перевірки», ти отримаєш догану (в кращому випадку), а то і штраф. Шановні колеги! Не раджу мережу «Подорожник»для роботи. Дуже всим цим розчарована.Тримаюсь лише завдяки гарному колективу та завідувачу.

46. 1 июня 2019

Андрей ты-воистинну имбицыл-ложил я на компанию в которой ты до сих работаеш и мне пох на мою граматику по русскому,поскольку она никому нах не нужна!!!
    Понабирают имбицылов по обявлению,и искуственно выведенных рабов!!!

47. 1 июня 2019

Андрей-ты полный имбицыл,если не понимаеш что люди проработавшие пишут тут!!!

48. 24 мая 2019

@Андрей,
    Андрей, вы наверное личный адвокат руководителей?!
    При общении с претендентами на вакансии идет четкое обсуждение условий.
    Претендент проходит несколько собеседований.
    И если условия меняются после прохождения человеком стажировки, предварительно ничего не сообщив претенденту (кстати, человек выделил личное время, чтобы эту стажировку пройти и явно имел желание работать в компании), то это комплексные проблемы в самой компании.

Эта ситуация не первая.
    Условия договоренностей часто не соблюдаются. Это факт.

49. 20 мая 2019

Скажіть,будь ласка, яким чином завідуюча може виконати план, якщо навіть за касою не стоіть? (Взагалі не стоіть). А вкінці місяця має найбільші голди та найкращі виконані плани. І взагалі нічого не робить, тільки гойдається на стільчику.

50. 20 мая 2019

@Андрiй, и наручники на Вас одевают?? Приковывают вас наверное:)?????????? Люди, что Вы пишете??? Каких рабов? Никто никого насильно не удерживает ни в этой ни в любой другой компании!!! Вы свободны ✌✌✌✌

1. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

2. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?