ПриватБанк

ПриватБанк

Основанный в 1992 году, коммерческий банк Приват Банк является лидером банковского рынка страны и крупнейшим банком с отечественным капиталом.

Отзывы о работе в ПриватБанк, зарплаты

1. 6 февраля 2024

@Гость, после полиграфа практически никто не останется.
    Если вас вызвали на полиграф вас захотели убрать.

По опыту знаю, что те компании,которые требуют пройти полиграф при приеме на работу, даже если уровень твоей должности не несёт никаких рисков, поскольку ты ничего не решаешь, такие компании нужно самих на полиграфе проверять. Могут и на последнюю зарплату кинуть, так как вы в таких компаниях долго не протянете

2. 6 февраля 2024

Пускай они своим примером покажут, как выполнять план.
    Легко корчить из себя керівника в бєк-офисе, иди поработай в поле с людьми.

3. 5 февраля 2024

@Гость, после полиграфа практически никто не останется.
    Если вас вызвали на полиграф вас захотели убрать.

4. 5 февраля 2024

Мок ( менеджер по роботі з корпоративними клієнтами)
    План виконує лише 10-15 % хто працює на цій посаді.
    План виконати майже нереально ніякого не хвилює що зараз війна кредити, кредити це найголовніше.
    І якщо ви знайдете клієнта хто хоче отримати фінансування по програмі 579 вам і також клієнту потрібно пройти 20 кругів аду.
    Видавати кредит декілька місяців це норм.Вбити уйму часу і потім клієнту ще зменьшать запрошену суму в 3 рази.
    Пишуть що доступно 5000000 , п по факту спробуйте хоч 1000000 взяти.
    Підготуй всі документи замість аналітика і тебе потім принижують кричать що не того клієнта знайшов.
    Кожний тиждень селектор з керівниками з головного офісу. Там принижують, кричать люди просто неадекватні. Постійно наголошують що ми нічого не робимо що ми не гідні і не відповідаємо даній посаді, всі не відповідають всі нічого не роблять.
    Нервовий зрив після селектора це норма.
    Плани просто космічні, Обов’язків купа часу не вистачає ні на . Ти просто морально не відповідаєш.
    13 відмінили.
    Все роблять для того аби не платити.
    Нікому не рекомендую жах.

5. 4 февраля 2024

Нічого хорошого ,у керівника немає поваги до працівників ,просто якесь рабство і суцільний безлад ,яке саме керівництво і розводить!

6. 29 января 2024

@Київ, 100% погоджуюсь, відпрацювала останні два роки, в 2023 р 13-ту зп не дали, але сказали, що ми великі молодці, так тримати! тай таке

7. 27 января 2024

@Гость, 30-35 касса, 20-25 СОК. Все зависит откуда вы приехали, если Киев всё ок. 😉
    Главное иметь любой опыт в Банке (желательно)

8. 14 января 2024

по факту робота в приваті то рабство, тебе так організують в особистому житті, що навіть коли лягаєш спати ти думаєш як закрити ті плани які ставлять просто надмірно високі, 40б карт це якщо по 0.5б то 80 нових клієнтів яким можна напарити універсалку безкінечний менеджер контактів де одні і ті самі клієнти яких ти намагаєшся задурити аби вони хоч якось використали універсальну картку, бо якщо клієнт не хоче і ти його не переубідив то тебе з гімном змішають, мовляв ти просто бездарність і недолугий співробітник який не має право на відпустку і вихідний, а тільки працювати і приносити їм премії.

9. 7 января 2024

Какой уровень зарплаты в кассе пересчета? Это в среднем больше, чем у СОКа или меньше? Кто в курсе, подскажите пожалуйста.

10. 3 января 2024

Жахлива структура, звільнилась і перехрестилась. Нікому не раджу. Зарплата не витримує жодної критики, умови і керівництво — неадекватні. Поважайте себе і ніколи не розглядайте приват в якості роботодавця. Це стосується і тих працівників, які ще залишаються працювати. Але є і 1 плюс: колишніх «приватівців» інші компанії беруть «з руками і ногами». Головне — наважитись піти з цього пекла. Робота для студентів, які не мають ні сім’ї, ні дітей, ні обов’язків. Перший пенсійний банк. Інші клієнти їх, таке враження, що не цікавлять. Не кажучи вже про працівників, які віддали свої кращі роки життя цьому банку.

11. 30 декабря 2023

хочете нервові зриви , всім до нас )
    Нагібають , зарплати не відповідають всій роботі і гівна що ви робите на роботі) 13 не виплатили , голова банку сказав: дякую за надприбуток .
    Приходиш додому ви в стресі , відпочити не реально.
    Відпустки дають тоді коли їм за кортить , коли сам просиш фіг там : мало кредитів видав.
    Ну вообщем при Бєні було краще )

12. 8 декабря 2023

@Гість, потому что у тебя есть план и каждый день в конце дня тебя ***т руководитель если ты ничего не продал…
    Вот поэтому и навязывают разную ***ню которая никому не нужна

13. 27 ноября 2023

@Гость, Яка за була за спеціальністю оператора по стягуванню заборгованості середня,якщо не тяжко?Та як морально відносно клієнтів,бо є уявлення,що там майже всі будуть не дуже задоволені.

14. 3 ноября 2023

@Кандидат, позитивного за весь час роботи в цій компанії я нічого не бачу, тому що броні немає, є співробітники яким видали повістки і вони вже на передку, КЗОТу ніхто не дотримується, наприклад: якщо у вас обід по КЗОТу 60хв, то на розгляд керівника у вас він може зменшитись до 30хв і це нікого не хвилює, що ця різниця вам не оплачується. Безкінечні дзвінки клієнтів,яких ви в очі не бачили навіть і можуть телефонувати з інших областей по різним притензійним питанням. Робочі місця не комфортні, ви сидите за круглим столиком,як бідний родич з тим планшетом. Єдиний плюс це 13 зарплата,але вона того не варта і ваша нервова система коштує дорожче@Єлизавета,

Броня має бути ПриватБанк входить по 15 системних Банків і є критично важливим для функціонування економіки по 32 постанові НБУ, від 24.03.2023

15. 2 ноября 2023

16. 2 ноября 2023

Єлизавета :
    ПриватБанк заморозив 116 000 грн, як він стверджує через шахрайство.
    Пішов уже 5ий місяць як кошти заблоковані на моєму рахунку і я не можу ними скористатись. Також пішов 4ий місяць як банк розірвав зі мною ділові відносини.
    Коли приват заблокував кошти, він попросив походження коштів (одразу ж всі документи та інформацію, яка була потрібна з мого боку, було надано), після цього банк сказав що цих доказів йому не достатньо і він попросив офіційну відповідь з боку поліції з підтвердженням того, що я не причетна до шахрайства. Для того, щоб отримати відповідь з поліції, потрібна була офіційна відповідь з боку привату а саме «з якої причини були заблоковані кошти». Відповідь чекала місяць. І всі наступні відповіді чекали довго.

Так откуда у вас на счету 116 тыс? Вы так и не написали)))
    Каким способом деньги поступили на счет? От кого? Какие суммы поступали ранее? Вы ФОП?

17. 1 ноября 2023

ПриватБанк заморозив 116 000 грн, як він стверджує через шахрайство.
    В офіційній відповіді нічого про шахрайські дії не говорилося, від слова Взагалі. А причина блокування був пункт 1.1.10.5.2 Умов та правил надання банківських послуг, в цьому пункті не вказана точна причина блокування коштів.
    З цією відповіддю я пішла в поліцію і попросила їх розібратися в ситуації. Після того як я отримала відповідь з боку поліції про те, що я НЕ причетна до шахрайських дій, я написала вже другу заяву про переведення заморожених коштів на мій інший банк і до цієї заявки прикріпила відповідь з поліції про те, що я не причетна до шахрайства. У відповідь банк придумав новий додатковий рівень і захотів судитися. Не спираючись ні на що. Просто захотів і зробив.
    Кожного разу, коли коли я надаю потрібні докази, банк придумує додаткові причини для того, щоб не віддавати гроші
    Волонтери, ЗСУшники, простий народ, який захоче вивести свої заощадження на корочку Приватбанку, згадайте цю історію

18. 30 октября 2023

А що позитивного, які насправді умови праці? Переробіток є?
    Лише дівчат приймають на роботу? Броня в Банку є для хлопців?
    Скажіть будь ласка :)

19. 26 октября 2023

Нічого хорошого про цю компанію сказати не можу. Влаштувалась туди СОКом, з першого дня на вас нарізають плани,дають в руки планшет і садять за круглий столик в залі працювати, приймати клієнтів, контингент звичайно як на підбір, будь які проблеми йдуть до тебе, зняли шахраї кошти до тебе, ще й весь негатив на тебе виливають, бомжі, алкаші, чи просто пи&допротівні, всі йдуть до тебе, помимо цього всього ти повинен здавати тести і читати матеріал і звичайно д менеджер контактів,який тобі заливають щоб дзвонити, це все ти повинен встигнути,якщо не встигаєш забираєш з собою додому і вдома дороблюєш. Зарплата! Так, звучить класно оклад +премія, але повірте після того як з вас зроблять купу лайна вам ці гроші не будуть так потрібні, бо що клієнти, що керівники вище вас за людину не вважають. Плани! Їх збільшують кожен місяць і не дай Боже ти щось не виконав, бо помимо клієнтів починаються безкінечні селектора і це все потрібно слухати і приймати клієнтів. Вічно не працюючі програми. Подумайте перш іти в цей банк

20. 4 октября 2023

По 32 постанове НБУ в 15 системных Банках Украины Бронь ЕСТЬ + 56 приложение в комментарии ниже.
    Жалуйтесь Рожковой в НБУ которая этим и занимается.

21. 2 октября 2023

Якщо Вам зателефонує або напише рекрутер Бойко — пошліть її нахрін, навіть якщо ви Дубілет і Вам закортіло попрацювати в Приватбанку. Броні нема, є безперспективна тяганина. Бути клієнтом Приватбанку — і спробувати знайти там роботу — зовсім різні речі.

22. 28 сентября 2023

Анна :
    Зарплати дно, уйму бюрократичних тестів, а також тести на детекторі «правди».
    Кзоту майже не дотримуются, у частних банках соц пакет краще а ніж тут!!!
    кращій банк для дікрету і тільки.

Скажите пожалуйста — Броня на мужчин есть в Банке?
    Выдача брони от мобилизации для банковских служащих определяется приложением №56 к распоряжению Кабинета министров от 18.03.2015 №493-р «Перечень должностей и профессий военнообязанных, которые подлежат бронированию в период мобилизации и военное время и работают в банковской системе Украины».

23. 27 сентября 2023

Зарплати дно, уйму бюрократичних тестів, а також тести на детекторі «правди».
    Кзоту майже не дотримуются, у частних банках соц пакет краще а ніж тут!!!
    кращій банк для дікрету і тільки.

24. 30 августа 2023

а ще відпустку треба вимолювати на колінах, навіть якщо тобі потрібна ця відпустка всім байдуже,якщо десь щось ти не виконав по нормативу, іноді здається що це не даржавний банк а якийсь концлагер

25. 24 августа 2023

Добрый день. Какая зарплата у кассира кассы пересчета в Одессе, подскажите пожалуйста? Реальная. Плюс… минус…
    И в сравнении с СОКом, например, больше или меньше?

26. 22 августа 2023

ПівденнеРУ
    Працюю у банку вже давно. Нажаль останні кілька років зміни тільки у негативний бік. З позитиву можу зазначити колектив(якщо пощастить, а це не далеко не завжди) і заробітна плата. КPI змінюють постійно, інтереси клієнта ніколи не ставлять приорітетом. Навпаки змушують нав’язувати ліміти, картки, послуги. Постійні наради та селектора, де співробітників принижують. У відпустку можуть запросто не пустити, навіть якщо нормативи виконано, через те що відділенню для гарної статистики треба видати кредит і нікого не хвилює що це порушення закону. Кожна нарада це погрози звільнення, можуть висміяти, дорікати лікарняним.
    Окрема тема клієнти… Охорони нема, навіть найкритичніші ситуації вирішують працівники, бо що б не трапилось винні будуть вони. Хворі, психи, бомжі — постійні клієнти відділень. Нажаль така політика призвела до того що працівники з досвідом змушені йти, а набирають новачків, які тікають вже за декілька місяців. Керівництву абсолютно байдуже на думку працівників та і клієнтів банку, головне прибутки. Якщо хочете зберегти спокій, здоров’я та почуття гідності не раджу роботу в Приватбанку.

27. 21 августа 2023

Не особо хочется писать что то плохое , но как и на любой работе есть свои плюсы и минусы
    плюсы :
    +зп — не скажу что хорошая но и не скажу что плохая , если ты готов пахать и рвать [вырезано] ты получишь 20-25 тыс чистыми , если нет . вешайся
    +коллектив — тут опять же субьективно , мне лично с ним более лимение повезло , хоть и в пермвые месяцы я этого не мог сказать , но лучше чем у других ( наверно )
    минусы :
    — зп — ни фига не покрывает психолога
    -кпи — это твое все 5/2 ты думаешь только о нем и как бы сделать звонки в промежутке когда тебя дергают бабушки с терминалом и обедом
    -не человеческие показатели КПИ — требования не детские , я бы даже сказал не человеческие , людям не усрались кредиты тем более в войну когда и так денег толком нет , откуда их делать даже предтавления нет но хоть стреляйся сделать нужно
    -мнение и желение клиента он может засунуть себе з задницу — если что то нужно ты можешь наплевать на желание и возможности чесловека и делать даже если это кому то не понравиться , так надо , но самое интерестное что ноде не тебе а твоему руку для отчета ну и тебе для КПИ
    П.С мнение субьективно и отзыв субьективен , это мое лично мнение как человека со стороны , если кто то с этим не согласен — это его личное мнение

28. 21 августа 2023

@Гость, это реально дыра!! Мне все говорили, не иди работать, это ДНО, но нет мне надо ж было потратить свое время и нервы и удосужится в этом самой((( теперь с уверенность могу сказать, это не банк, а днище!!!🤮🤮🤮🤮

29. 18 августа 2023

Оформление проходит очень долго, когда оформили наконец то, дают инструкцию на 45 листов и ты должен по ней на следующий день работать как будто бы проработал уже в этом Банке 15 лет, с руководителем никто не знакомит(( Обучением типа занимается Семичасная О., хамка, грубиянка, которая ничего нормально не ответит, постоянно общается в приказном тоне, на вопросы не отвечает!!! Никогда в жизни не посоветую там работать, а особенно с семичасной!! Ни в одном банке, ни на одной фирме нет таким хамок как она!!!

30. 31 июля 2023

Гостья :
    Дуже дивно, що через тільки півроку відгукнулися на моє резюме. Не зателефонували, не запитали чи взагалі мені це актуально. Просто написали на електронну адресу запрошення на співбесіду онлайн і мовчки поставили перед фактом.
    На співбесіді не розповіли більш детально ні про обов’язки, ні про місце, де знаходиться офіс, ні про графік, ні про заробітну плату. Взагалі нічого, тільки задавали питання.
    Таке враження, що в них заробляють мільйони і беруть тільки обраних. Типу «навіщо нам розказувати про себе? Ми ж такі класні».
    Обіцяли, що дадуть відповідь протягом тижня, але не дивно, що ніхто нічого не написав і не подзвонив. Це навіть і дуже добре, бо більше з ними мати справи взагалі немає бажання.

Собеседование было онлайн? Тогда это было для галочки не волнуйтесь :)))
    Хотели бы вас взять на работу — лично бы пригласили и сразу рассказали зарплату и конкретно служебные обязанности. Собеседование естественно с руководителем.

31. 28 июля 2023

32. 1 июля 2023

Запросили на роботу в Приватбанк.Спочатку пройшла співбесіду на іншій локації. Потім заповнила анкету в електронному вигляді, потім запросили на проходження поліграфу… На наступний день зателефонували і сказали, що мене погоджено. І тиша. Ще через кілька днів пані Ратнікова зателефонувала, були потрібні мої документи, які потрібно було вислати в електронному вигляді… Керуючий відділком, де я мала працювати, сфотографував їх на свій телефон (цього виявилось досить для підготовки документів), дещо я зробила сканкопію і переслала. І все… Тиша… На мої запитання, що з оформленням, пані Ратнікова відповіла про свою відпустку, що документи мої відправлено і т.д. А сьогодні зателефонувала і сказала, що місце вже зайняте іншою людиною, яка не просто переміщена особа, а ще й по переводу… Мені пропонують роботу підмінним касиром на різних локаціях, куди я за станом здоров’я добиратися не зможу…Три тижні чекала на «серйозну організацію», яка по факту виявилась зовсім не такою… Відмовляла іншим роботодавцям, а по факту залишилась без роботи і зі згаяним часом.

Всё элементарно вас таких было несколько, кто подмазал — того и взяли + на нормальную зарплату.
    (возможно наоборот, что самое смешное — выжидали вариант дешевле и взяли девочку на первую работу в жизни)

33. 30 июня 2023

34. 26 июня 2023

Как там броня в Банке есть, постанова НБУ №32 от 24.03.2023 — работает?
    Для рядовых специалистов — ведущий, головний?

35. 8 июня 2023

Робота інкасатором.
    Я не знаю які можна називати плюси. Керівництва більше, ніж того взагалі потребується. У робочий час вони дозволяють собі займатися своїми справами, підробляти у таксі, наприклад. Та це не єдиний варіант проведення «робочого дозвілля». Якщо тобі не подобається, що зарплата не росте, що з кожним місяцем ти виходиш все на більшу кількість додаткових робочих днів, бо в тебе нібито не вистачає робочих годин, звичайно ніхто нічого змінювати і покращувати не буде. Все, що ти почуєш: «Не подобається? Звільняйся! Під запорами багато працівників валяється». Прорахувати ці робочі години, які ти відпрацював, сам не зможеш. Також віднімаються година обіду, якого насправді немає. Ти можеш їхати на місце базування інкасаторів, але ви можете уявити собі, їхати навіть з іншого кінця Києва на обід і повертатися потім назад. Якщо ви думаєте, що можете пообідати годину чи навіть пів години у машині всім екіпажем, то звичайно ні. Відпустка за рік не 24 дні, а тільки 14. Куди насправді діваються 10 днів невідомо. Багато хто з працівників на даний час служить, нових співробітників не набирають. Тому на всіх відбувається ще більше навантаження. Це ризикова робота, але платять за неї менше, ніж продавцям-консультантам. Виявляється, що банк, по словах його вищого керівництва, такий бідний, що навіть у інших менших банках співробітникам платять більше за менший обсяг роботи. Про премії можете не думати, хоча вони передбачені, ваше керівництво саме у вашому філіалі отримає їх за вас. Жаль, що керівництво в Дніпрі не знає, насправді, багатьох справжніх нюансів роботи інкасаторів у Києві та і в принципі, їм на це байдуже. Є ще багато нюансів, але я думаю, ситуація більш менш зрозуміла.

36. 31 мая 2023

Коли будете звільнитися майте на увазі вам KPI ніхто незаплатить а тільки ставку і не використану відпустку!!!

37. 13 мая 2023

@Гость, огромное спасибо, благодаря вашему отзыву не сунусь в эту дыру

38. 30 марта 2023

Працював в Приваті оператором по стягуванні простроченої заборгованості, що вам скажу ,з перших днів після стажування від вас ждуть високих результатів,хамське відношення керівника, і дуже безліч мінусів їх більш чим плюсів.Якщо ви студент і хочете спробувати цю професію то можете спробувати, але впевнений що довго ви не протянете, якщо у вас є сім’я то зовсім не раджу цей варіант адже вільного часу у вас не буде, навіть після роботи голова буде диміти, і думки що завтра тобе керівник буде нагинати за якийсь маленький косяк в діалозі не покинуть тебе.Власне їм всерівно на твої проблеми і твої аргументи стосовно реальних причин таких як немає світла тривога або щось інше життєве в наші часи,норму треба відпрацювати, якщо ні то в груповому чаті або в приватних чатах з керівником булінг і таке інше, не рекомендую!!!!(

1. 28 февраля 2015

@Андрей,
    У вас был не правильный подход к работе.
    В привате надо не работать, а пилить бабло. И главное — не забывать делиться с директором филиала. Тогда любой полиграф не помеха, даже в ГО.

На этом принципе построена работа в Николаевском РУ.

Руководители СБ и ИТ сдают в аренду банка машины которые в банке никто никогда не видел и успешно списывают бензин. Развитие РП в новые отделения устанавливает кондеры и прочую технику только на бумаге, но на полиграфе все кристально чистые.

2. 4 июля 2012

Все тут такие умные… Прямо не хочется портить кайф. А вы все когда устраивались о чем думали? Что придете, вас встретят с хлебом-солью и красной дорожкой???
    Как раз именно ПриватБанк учит зарабатывать деньги и показывает, как это делать. Если ты клиент-менеджер, то должен быть УНИВЕРСАЛЬНЫМ специалистом и в обязанности входит НАУЧИТЬ клиента пользоваться зоной самообслуживания.
    На самом деле, в Привате не так плохо, как тут пишут. Я прямо в шоке. Вам дали рабочее место, пусть даже на время, вам дали роботу, вам ВОВРЕМЯ платили зарплату. Да, пусть, есть недоработки, но не до такой степени что «Приват-каторга».
    На любой роботе тяжело, на любой роботе надо выполнять требования. Не подходишь — следующий. Текучка? — да, потому, что Банк ищет людей, которые будут работать. Никто не говорил, что будет легко. Все об этом говорили: большая загрузка, большие объемы информации, бешеный клиентопоток. ДА!!! Это ШКОЛА, это армия, после которой понимаешь суть банковской сферы и принцип работы банкиров.
    И я уверенна, что на тот момент, когда вы впервые посетили Отдел Кадров, у вас было одно желание — это получить работу.

Агент 1
Специалист по работе с клиентами 1
Старший кассир 1

Добавьте зарплату в компании ПриватБанк

Добавить отзыв о работодателе ПриватБанк

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПриватБанк?