Profi Group Building

Отзывы о работе в Profi Group Building, зарплаты

1. 11 мая 2021

@ Женя , это по работе на мебельной фабрике или по сварке?

2. 30 сентября 2020

@Вадік, це в польщі на меблевій фабриці?

3. 29 января 2019

Падла рідчайша, той Мельнічук.
    Мав можливість відпиздити його, сховався за плечі своїх прихвостів.
    Ще і сцикун до того.

4. 21 января 2019

с начало Мельничук, готовый в сраку без мыла залезть, потому как нужен ты ему. Дальше затягиваються выплаты нарошно, чтоб ты зависел от него. Конечно на ето есть правдивые обяснения. А дальше как уже описали, кидает когла ты ему не угоден. История у каждого своя но результат один и тот же. Как нему еше руки не поломали. Чмо он бухое

5. 15 января 2019

Складна праця, незрозумілі норми виробітку в день чи місяць, тому кожні вихідні працювали, типу не виконали норму. Причини вигадують походу і це так видно. Далі відтягують зарплату, типа не прийняли об’єм. До дому фіг відпускають, тільки через скандал. Ще й без грошей. А як нараховують, взагалі жах, ділять на кодлу — незважаючи на то скільки хто дожить! Тому підпишусь під всім шо пишуть — барани керують, хрен заробишь! Особливо Мельничук Серьожка, Віктора син, думає шо він самий розумний — а сам баран бараном, ще й кончений! Хай знає про це Україна, бо більше йому не звідки робітників взяти. А, ще й бухарь!
    Любить коли йоду сраку лежуть! Так шо Хто вміє то, айда!

6. 13 января 2019

Уіхав з недоплатою. Потім дзвонив цей бухарь і просив повернутись, мов роботи багато є вертайся і гроші по приїзду віддам. Коли сказав шо не поїду, об матюків страшенно.
    Бухарь! А на другий день знов сраку лизав, не пам’ятаючи шо писав і казав.
    Була б можливість виставив б фото цього шалапая!

7. 6 декабря 2018

Директор просто скотина кидае люд на гроші

8. 23 ноября 2018

Там разводят людей.
    Директор чмо, прораб никакой, они должны обеспечить работой и сплатить за это, а они ***нёю страдають. Сталкивают людей между собой. Забивають морально и не платять деньги. Отправляють домой без гроша.
    Будьте прокляти чмошники

9. 12 ноября 2018

Відпрацював місяць, платні не побачив. Поїхав без грошей. Таких знаю багато.на***лово.

10. 10 ноября 2018

Працював в цього генія півтора місяця, стільки ж чикав на гроші. Насилу отримав, з непонятними відрахуванням. Організації ноль. Все на колінці.
    Скотиняка і на***щик, сам забуває кому і шо казав.
    Бухарь він плотний!

11. 8 ноября 2018

Ого, Знаю такого красиня, Білоцерківського.
    Пїдьтримую Женю.
    Буде часу напишу більше.

12. 8 ноября 2018

Директор компании Мельничук Сергей Викторович тел. +421919031244, контора состоит из одного директора он же снабженец, прораб в одном лице и соучредителя — его жена, который много говорит, обещает и не выполняет свои обещания. При строительстве Гранд Колыба в г. Братислава, Словакия не платил зарплату месяцами и в итоге не расчитался с бригадой работников из Украины. Общая задолженность по зарплате составляет около 10000 евро! Подумайте крепко прежде чем работать с этим *амном. Это настоящее кидалово!

Добавьте зарплату в компании Profi Group Building

Добавить отзыв о работодателе Profi Group Building

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Profi Group Building?