Профільні технології

Профільні технології

Компания «Профильные технологии» – лидер по производству профилей высокого качества, созданные для профессионалов. Компания «Профильные технологии» предлагает Вашему вниманию профиля торговой марки Штукатур.

Отзывы о работе в Профільні технології, зарплаты

1. 17 июня 2020

Приємно працювати в даній компанії, колектив ідеальний, особисто я навчилась багато нового! Відгуки лише позитивні?

2. 21 июня 2019

@не продажник, я займаюся набором. Можливо і не передзвонив, перепрошую. Можете мене ще раз набрати і ми все обговоримо.

3. 21 июня 2019

@Бывшый сотрудник, підкажіть свою посаду та ІПП щоб ми могли підтвердити що це справжній відгук та аргументуйте що саме ви не радите!

4. 21 июня 2019

@Бывшый сотрудник, підкажіть свої ім»я та прізвище щоб ми могли підтвердити інформацію. Стосовно затримок вони є, ми про це говоримо але в несезон і не більше ніж до 2 тижнів. І навіть як що це виникло ми намагаємось розбити та платити частинами.

5. 21 июня 2019

@АЛЕКСЕЙ, так Рєпін Олексій, спочатку розкажіть як ви приховали свої три судимості при працевлаштуванні. А потім перестали працювати і на наступний день не вийшли працювати! І хто вас коли обманював? Не розповідайте байки. Все про що було домовлено з нашої сторони виконалось. Є тому підтвердження! А у вас є якісь підтвердження окрім ваших слів.

6. 20 июня 2019

НЕ СОВЕТУЮ НЕ КОМУ, ДАЖЕ ЗЛЕЙШОМУ ВРОГУ!
    ДО РАБОЧИХ УЖАСНОЕ ОТНОШЕНИЕ, ПО ЗП ОБМАНУЮТ, ОБЕЩАЮТ ОДНО, в итоге совсем другое, работаешь да ещё и должен остаешся

7. 31 января 2019

@не продажник, жалеть вам не стоит.

8. 31 января 2019

Зарплата неофициальная к тому же постоянные задержки по выплате.
    Должностную так и не дали, работу заставляли выполнять за рамками оговоренных обязаностей.
    Подход к сотрудникам очень примитивен и базируется на принципе — не нравится, вон дверь.
    Не советую.

9. 18 декабря 2018

Ходил на собеседование менеджера по продажам. Договорились о созвоне позже, поскольку ходил еще на другое собеседование. Созвонились, сказали, что к вечеру перезвонят. Вечером я уже перезвонил — меня сбросили, на смс не ответили. Не серьезная контора, хотя по разговору и не скажешь.

Добавьте зарплату в компании Профільні технології

Добавить отзыв о работодателе Профільні технології

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Профільні технології?